DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 29

Jasne że trzyma poziom, w grupie CL i w Bundeslidze, kiedy przychodzi mocniejszy przeciwnik to Polak znika i odnaleźć go można na boisku dopiero przy następnym starciu z przysłowiowym Mainz. No ale w polskim internecie panuje zasada: o Piłkarzu Polaku jak o Papieżu albo wcale albo dobrze, jeśli uważasz że nie zasługuje na złotą piłkę to lepiej nic nie pisz, niestety po 2014 na naszej stronie zgodnie z moimi obawami z napływem sezonowców ta zasada po części też zaczyna obowiązywać, dobrze że wciąż są obiektywne jednostki i czasem można przeczytać komentarze które nie są peanami na cześć polskiego zawodnika, zresztą w niemieckich grupach Bayernu czy na grupie Falka, więcej widać komentarzy sceptycznych niż optymistycznych. Od czasu jego niesławnej sagi transferowej wielu chciałoby zmiany na tej pozycji.

12.08.2019 12:54

Ja bym wolał żeby Arp dostawał okazje u nas, rotacja na pozycji napastnika jest niezbędna, no chyba że kupimy Wernera

12.08.2019 12:44

Niestety Lewandowski zrobił spory regres względem swojej gry w BVB co mało osób zauważa, być może wpłynęło na to nabranie masy mięśniowej co spowodowało że nie potrafi sam tworzyć sytuacji i jest dość usztywniony w ruchach. Do tego masa nie spowodowała wzrostu siły, bo Polak po byle kontakcie upada na murawę (podczas mojej ostatniej wizycie na meczu wyjazdowym z Hertą kibice drużyny z Berlina po upadkach Polaka śpiewali coś co w wolnym tłumaczeniu brzmi następująco: "ścinamy las padło pierwsze drzewo"). Do tego dochodzi fakt że w ważnych meczach go nie widać i jest bardzo uzależniony od gry kolegów (bardziej niż inne typowe 9). Nie porównujmy wypowiedzi mistrza świata, zdobywcy ligi mistrzów, najlepszego bramkarza świata przez wiele lat i naszego kapitana- Manu z wypowiedziami polskiego napastnika, bo jednak dzieli ich spory dystans jeśli chodzi o pozycję i zasługi. Do tego Manu mimo swojej pozycji jest dużo bardziej zachowawczy. Co do Alaby na 6 to nie jestem przekonany ale patrząc na nadmiar piłkarzy w obronie to Kovac powinien spróbować.

12.08.2019 12:41

Po Sane nie robi taki transfer wrażenia ale doświadczony zawodnik na ławkę zawsze się przyda. Szkoda tego Ziyecha ale jeśli ma przyjść Werner to nikt piłkarza Ajaxu nie będzie żałował

12.08.2019 12:32

@GuteSpiele Po części soe zgadzam. Takie wypowiedzi są nieprofesjonalne, to nie rola piłkarzy żeby oceniać ruchy klubu, szczególnie piłkarzy którzy którys raz z rzędu w ważnym momencie sezonu zawodzą, potrzebny jest nowy napastnik i mówię to od 2 lat.

Co do Sane to jasne że logiczne jest poczekanie, pytanie czy Sane którego długo trzeba było przekonywać do gry znowu nie zmieni zdania? Czy znowu nie obrazi się na fcb?

12.08.2019 12:17

Absurd, Sane może nie wytrzymać jak Odoi i przedłużyć kontrakt. Nie powinnismy czekać

12.08.2019 12:13

Oby

12.08.2019 04:05

Sane nie daje spać ;)

12.08.2019 03:08

W tym meczu najważniejsze żebyśmy nie odnieśli żadnych urazów, żeby możliwie cała kadra była gotowa na 1 kolejkę

12.08.2019 02:27

Każdy tylko nie Neymar

12.08.2019 01:41

@Hourdeau w sumie myślałem że nie jesteś aż takim ignorantem ale się jednak myliłem. Oczywiście że Kovac nie poleci teraz na to musi się złożyć wiele czynników min odejście jego patrona- Uliego, Chorwat nie przetrwa rzucony na pastwę losu KHR którego rola może wzrosnąć. Do tego dochodzi fakt rosnącej w sile BVB która zamiast się cofać, rozwija to co było dobre rok temu. Porównywanie wyników Pepa czy Juppa z wynikami Chorwata to już zupełny absurd. Niemiec i Katalończyk nie tylko bronili się wynikami ale i stylem, kiedy odkładaliśmy w półfinałach (czy raz w ćwierćfinale) z ligi mistrzów to często byliśmy zespołem mocniejszym któremu zabrakło niewiele, meczu z rewanżowego Liv nie trzeba nikomu przypominać, a pamietajmy że Jupp grał tymi samymi zawodnikami. Wygrana w lidze była mizerna podyktowana słabością rywali, za poprzedników wygrywaliśmy z wielkim zakąsek punktowym. Szansa Nico jest taka że nagle nauczy się trafiać do piłkarzy i zyska u nich respekt oraz posiądzie umiejętności stratega ale to bardzo niepewne. Kolejną głupotą którą powtarzasz jest brak wpływu trenera na rewolucje kadrową. Owszem może za Kovaca tak (bo nazwiska przez niego proponowane ciężko traktować poważnie) ale tak jak sam Nico przyznał aby transfer doszedł do skutku musi istnieć konsensus między trenerem a sterniku klubu. Trener z pozycją i wizją zawsze w Bayernie mógł liczyć na realizacji przynajmniej niektórych życzeń transferowych (Javi dla Juppa, Thiago dla Pepa czy James dla Carlo)

Edytowano : 2019-08-11 17:05:37

Perisic w przypadku przyjścia Sane byłby opcją w trakcie jego kontuzji, wykup nie byłby obligatoryjny

11.08.2019 17:04

Jeśli nie kupimy teraz Sane to za rok może zmienić zdanie zresztą ten transfer będzie kolidował z zakupem Havertza

11.08.2019 15:54

Jeśli będzie lepszy to niech gra ale jakoś tego nie widzę. Zanosi się na szybkie zwolnienie Kovaca, szczególnie jeśli Uli odejdzie jesienią. Tym bardziej szkoda że wymiany pokoleniowej nie przeprowadzał bardziej perspektywiczny trener

Edytowano : 2019-08-11 15:55:01

Fajnie gdyby Perisic okazał się plotką

Edytowano : 2019-08-11 15:55:58

A jeśli ktoś waży się dać mu nr 7 albo 10 to nic mnie tak bardzo nie urazi jako kibica

11.08.2019 15:52

Obawiam się promowania przez Nico właśnie Chorwata, facet nie ma taktyki i jego pomysł to wygrywanie walką

11.08.2019 15:43

Musimy pamiętać że sposób temu nasz skład na tym etapie sezonu był mocniejszy niż teraz (od biedy wzmocniliśmy tylko defensywę). BVB przeżywała okres przejściowy i przyjmowała filozofię nowego trenera, teraz będą bardziej doświadczeni i wzmocnieni o ciekawe nazwiska (Brandt byłby świetnym transferem nawet u nas). Nadal my jesteśmy faworytem ale BVB w tym sezonie zapewne da nam mniejszy margines błędu

Edytowano : 2019-08-11 15:13:51

Wypożyczenie Bale, Perisicia i zakup Sane? To byłaby ciekawa opcja. Gdyby przyszedł jeszcze Roca to okno nie byłoby stracone

11.08.2019 15:12

Najważniejsze jest budowanie składu na lata, jeśli ten cel który zrealizowaliśmy w defensywie, zaczniemy realizować w pomocy i ofensywie to jak dla mnie możemy nawet w tym sezonie nie wyjść z grupy w CL i zająć 4 miejsce w Bundeslidze. Trzeba ostrzec długofalowo, odpowiednie wymieniane przez nas nazwiska mogą przywrócić nas na dekadę na europejski top.

Edytowano : 2019-08-11 15:07:41

*patrzeć

11.08.2019 15:06

Jeśli już mamy przegrać to niech wygra Lipsk, a nie żółtki których nie trawie

11.08.2019 14:58

Dlatego potrzebny jest Werner, jeśli nie teraz to za rok. Nawet jeśli poświęcimy ten sezon ale przyjdzie chociaż sam Sane i dopiero za rok Werner i Havertz to będziecie działanie warte nawet utraty mistrzostwa bo zaowocuje w przyszłości. Jednak brak transferu Sane zawali cały ten plan

11.08.2019 14:57

Nikt nie mówi że Sane nie przyjdzie

Edytowano : 2019-08-11 14:48:16

Nie możemy go stracić, tak samo jak Havertza i Wernera. Jeśli ktorys z nich do nas nie trafi to będzie głupota dekady ze strony zarządu

11.08.2019 14:47

Prawdziwymi przeprosinami będzie jego powrót do najlepszej formy

11.08.2019 14:46

@GuteSpiele @TomiiiFCB nic dodać nic ująć. Ocenimy wszystko we wrześniu. To może być najlepsze okienko jak i najbardziej tragiczne. Emocje gwarantowane jeszcze przed sezonem :)

11.08.2019 14:44

To jedyna szansa na wyjście z tego zakiszania z twarzą

Edytowano : 2019-08-11 14:39:31

*zamieszania

Edytowano : 2019-08-11 14:42:50

Chociaż lepsza opcja to wypożyczenie Bale (mimo że nie jestem jego zwolennikiem), zakup Sane i Roca. Za rok Werner i Havertz. Nie widzę innego logicznego kształtu naszej kadry.

11.08.2019 14:39

Oby nie, no chyba że tylko na rok w czasie rekonwalescencji Sane

11.08.2019 14:26

Real jak i ogólnie hiszpańskie drużyny mają ogromne przychody (większe od naszych) ale i duże zadłużenie. Finalnie wiele zakupów muszą finalizować na kredyt. Po Ronaldo zresztą wartość reszty ich zawodników zostają zweryfikowana brutalnie. Owszem lepiej się wzmocnili niż my ale wciąż istnieje ryzyko że wiele się u nich nie zmieni, mimo sukcesów w lidze mistrzów ostatnie lata nie są dla nich łaskawe, w Hiszpanii nie istnieją. Zresztą zakup faceta w wieku Hazarda za 100 milionów to ruch ryzykowny. Dużo lepszy był zakup Felixa przez Athletico

Edytowano : 2019-08-11 12:51:57

Jeśli kupimy Sane i jeszcze dwóch zarodników (np Wernera) to zrobimy mądrzejsze wzmocnienia niż Real ale musi stać się coś aby Bayern faktycznie zadziałał na rynku

11.08.2019 12:50

Sane to przyszłość, jedyny skrzydłowy na świecie obok Mbappe który ma szanse wzbić się ba poziom Robbery. Nie jestem zwolenników wielkich transferów ale jego musimy kupić, nawet bez przysłowiowej nogi

Edytowano : 2019-08-11 11:55:31

Jak dla mnie transfer wciąż jest możliwy nie było zdementowania tej onformsvji

11.08.2019 11:54

To nie piłkarze nie chcieli grać dla fcb tylko my nie chcieliśmy wydać większych sum. Po Robbery kupiliśmy Neuera najlepszego bramkarzana świecie, Boa i Hummelsa którzy rządzili w obronie, Kimmicha- który jest najlepszy ma swojej pozycji ale w przypadku innych pozycji zaspaliśmy i osiedlismy na laurach. Lewandowski może nie jest piłkarzem pokroju Robbery (klasy światowej) ale tez nie można zarządowi odbierać sukcesu w pozyskaniu go za darmo bo w Bundeslidze nie było wielu lepszych napastników. Problem w tym ze przez lata motorem naszego sukcesu był Lahm, Basti, Robbery i Neuer, w tej chwili udało się zastąpić tylko jednego z nich plus jeden został w kadrze, reszta pozycji jest słabsza i to nasza bolączka. Wierze że Goeretzka, Havertz, Sane plus Werner odbudują nasze braki na ich pozycjach ale żeby to się udało musimy ich kupić, nie patrząc na koszty...

11.08.2019 11:48

Oni będą przegrywać mając większy dług :D

11.08.2019 09:02

Oby ta cisza oznaczała dalsze negocjacje nas transferem Sane, być może na innych warunkach

10.08.2019 20:43

Hummels w rundzie wiosennej był naszym najlepszym obrońcą, jego sprzedaży nie zrozumiem nigdy. Lucas to fajne wzmocnienie ale odejść powinien Boa. Do tego nasze skrzydła będą dużo uboższe niż sezon temu. nikt nie mówi że nie wyjdziemy z grupy ale to nie jest cel dla klubu takiego jak Bayern

Edytowano : 2019-08-10 13:50:56

Napastnik i skrzydłowy jest potrzebny na gwałt.

10.08.2019 13:49

Żeby konkurować w Europie potrzebujemy składu przynajmniej trochę lepszego niż rok temu. Teraz nie widzę pozycji (nawet w przypadku ŚO) gdzie bylibyśmy silniejsi niż rok temu

10.08.2019 13:30

Zaraz Werner przedłuży kontrakt i sytuacja będzie tragiczna

10.08.2019 13:28

Jeśli chcieliśmy doświadczonych zawodników to nie powinnismy mówić o odmłodzeniu składu i zostawić kogoś z dwójki Robbery

10.08.2019 13:27

W tej sytuacji liczę że Ribery dostanie umowę, potrzeba kogoś kto z miejsca da jakość, a nie będzie zapychaczem składu na słabszych rywali w BL

10.08.2019 13:12

Klub fasada jak Real nawet się wzmocnił, kupił Jovicia który byłby lepszy, Hazarda który jakoś łata im skrzydło, a my pozostajemy z tylu mimo ze plan na to okienko był klarowny

10.08.2019 13:08

Lepiej już było zatrzymać Wagnera, jeśli przyjdzie Perisic to będzie sygnał że godzimy się na upadek naszego klubu, bo innych wzmocnień nie widać na horyzoncie. Zaraz Alaba, Neuer czy Thiago nie będą chcieli przedłużyć z nami kontraktu bo skład jest słabszy niż rok temu. Zupelnie nie rozumiem co się dzieje, przecież po kupnie Sane mieliśmy nabyć dwóch piłkarzy, gdzie oni są?

10.08.2019 12:51

Lepiej było zostawić Wagnera

10.08.2019 12:38

Błagam, będziemy frajerami roku jeśli w tym roku nie kupimy Sane, transfer perisicia to przyznanie się do porażki

Edytowano : 2019-08-10 12:39:40

Nigdy bym nie uwierzył że nie kupimy Sane w takiej chwili. Guardiola to zadufany w sobie kretyn który popsuł plany piłkarza i klubu. Mam nadzieje że Sane przetrzyma City i bez nowej umowy odejdzie za bezcen

10.08.2019 12:36

Mieliśmy za to dużo sukcesów krajowych (a regularność w Europie to sukces którego może nam pozazdrościć każdy) podobnie jak Barcelona długo czekamy na ligę mistrzów, jedyne na co mogę narzekać to fakt że w tym okienku nie robimy nic aby do ostatecznego triumfu się przybliżyć, a sprzedaż Hummelsa i odejście Robbery nas wręcz od sukcesów oddała

09.08.2019 20:51

Ja uważam że przy naszej polityce Brandt to było obowiązkowe wzmocnienie, nawet gdybyśmy kulili Sane to ba drugie skrzydło nadawał się idealnie, masę okazji zmarnowaliśmy w tym i poprzednim okienku, oby saga z Sane nie zakończyła się fiaskiem, sezon można stracić ale trzeba budować zespół z myślą o następnych latach

09.08.2019 20:48

@RedMistrzuPL polskie jest narzekanie i wieczne umniejszanie. Bayern w XXI wieku należy przez jego większość do top 3-4 drużyn na świecie, posiada znakomite wyniki finansowe, zdobył 2 puchary Europy i przez ostatnie lata praktycznie zawsze meldował się w półfinale CL. (Odzwierciedla to ranking klubów) Mało? Byłoby więcej gdyby nie wielkie kontrowersje i windowanie realu na siłę w potyczkach z nami. Teraz mamy oczywiście na co narzekać bo odeszli autorzy tych sukcesów i nie widać następców ale generalizowanie jest błędne i świadczy o małej wiedzy nie o historii ale teraźniejszości trgo klubu. Ocenimy we wrześniu, i zgadzam się z tym ze na Perisiciach nie możemy budowac przyszłości tej drużyny. Sane, Werner i Havertz to mus

09.08.2019 20:44

Bronie zarządu za całokształt za zeszłoroczne zakontraktowanie Leona i wstrzymuje się z ocenami do września ale jeśli przyjdzie Perisic, a stracimy Wernera, Sane no i Zyiecha to uznam to za wielką porażkę. I naprawdę wtedy chyba musi powtórzyć się ostatni sezon van Gaala gdzie będziemy walczyć 3/4 miejsce i grę w lidze mistrzów

09.08.2019 19:09

Chorwat to i tak żadna opcja, wole Thomasa czy Jamesa na skrzydle. Do tego dostępny jest Werner i Zyiech

09.08.2019 17:02

Nie powinnismy odpuszczać Sane, lepiej mieć Sane przez 1/3 sezonu niż Perisicia przez cały. Takie ruchy przypominają mi Bayern z początków van Gaala...

Edytowano : 2019-08-09 17:00:11

Jeśli ma przyjść Perisic to dlaczego nie przedłużyliśmy umowy z Robbery? Od początku mówiłem ze robimy to pochopnie

09.08.2019 16:59

Czyli taka kwota za średniaka jest ok, a podobna za Wernera czy Zyiecha to już przesadzony wydatek?

09.08.2019 16:44

Wygląda zresztą na to że Sane zbierze żniwa swoich czynów, jeśli nie forsował cierpliwości Bayernu i nie on odpowiadał za opóźnienie transferu tylko City to duża szansa że nasz klub go kupi, a jeśli to się nie uda to moze za rok? Mam nadzieje że KHR użyje wtedy swoich talentów i uprzykrzy życie łamiącym finansowe zasady Anglikom

09.08.2019 05:01

Przyjaźń z Pepem okazuje się fałszywa, na złość Bayernowi zaszkodził i klubowi i zawodnikowi ale to czlowoek z trudnym charakterem.

Edytowano : 2019-08-09 04:43:40

Liczę że Bayern zlituje się nad Sane i finalnie go kupi

09.08.2019 04:42

Też uważam że ten transfer wypali, Sane zgadzając się na obniżkę pensji zarobi więcej niż w City. Za daleko to zaszło, City jest pod ścianą, zostanie zawodnika dla nikogo nie jest dobrą opcją

09.08.2019 00:26

Trudno było chcieć przegrania mistrzostwa ale już wtedy pisałem że wyszłoby to długoterminowo na zdrowie i lidze i Bayernowi.

09.08.2019 00:13

Nie powinni odpuszczać Sane, raczej to zamknie drogę do porozumienia w przyszłości, lepiej poświecić ten sezon na wymianę pokoleniową i kupić perspektywicznego Niemca, za rok druga część wzmocnień i mam nadzieje nowy trener.

Edytowano : 2019-08-09 00:12:21

Chyba że postanowimy zmienić decyzje Havertza i kupimy go już teraz, a za rok właśnie Sane ale wątpię żeby zdecydował się do nas przyjść jeśli zostawimy go na lodzie

09.08.2019 00:11

@Alfik91 nie popłaca się, nic nie wiesz bo okno trwa jeszcze miesiąc, a jak nie pasuje ci zarząd to zmień klub bo o tak pewnie niedługo kibicujesz. Do reszty: szkoda czasu na czytanie

08.08.2019 18:28

Wiele może się wydarzyć City ma nóż na gardle

08.08.2019 17:51

Jeśli chcemy go kupić to musimy zaryzykować, Lucas miał tez być bez rytmu a podobno prezentuje się przyzwoicie

08.08.2019 17:50

Z tym pośmiewiskiem przesadzacie, nikt nie przebije realu z De Gea

Edytowano : 2019-08-08 17:48:24

Zresztą co im da zostawienie piłkarza który po pierwsze nie zagra prędko a trzeba mu płacić a po drugie nie chce u nich grać i chętnie za rok albo dwa ucieknie za dużo mniejsze pieniądze, bo kontraktu nie przedłuży

08.08.2019 17:47

Grupa w CL to będzie dla nas formalność, jeśli City obniży cenę to Sane wróci wtedy kiedy będzie najbardziej potrzebny, niższa cena spowoduje też że inne ruchy byłyby łatwiejsze do wykonania. Kto jak nie Bayern miałby skorzystać na takiej sytuacji? Jesteśmy mistrzami odnajdywania się w rynkowej grze

08.08.2019 17:38

@Janson taka opcja byłaby najlepsza (chociaż Bale mógłby sobie zarząd odpuścić)

Edytowano : 2019-08-08 17:36:23

Jeśli Sane zostanie w City to stracą na tym jeszcze więcej, będą opłacać jego pensje kiedy nie będzie grał do tego za rok jego cena będzie niższa no i raczej piłkarz który był na wylocie nie poprawi atmosfery w szatni

08.08.2019 17:34

Mówicie jakby to zależało od zarządu, Sane też zwlekał z decyzją. Kupmy go o ile mc albo on obniżą oczekiwania finansowe

08.08.2019 16:23

„Zwyrole z Arabii” XD jak głupim trzeba być żeby obrażać ludzi i przypisywać im jakieś cechy rodem z brunatnej propagandy

Edytowano : 2019-08-08 14:29:20

To nie rasizm to głupota

08.08.2019 14:29

Miło powitać kibica City, jędrnej drużyny w Anglii która budzi moja sympatie

Edytowano : 2019-08-08 14:24:35

Jedynej *

08.08.2019 14:11

Bo to prawda że do końca okienka dużo czasu, dla mnie może przyjść nawet na minute przed jego zamknięciem

Edytowano : 2019-08-08 14:10:34

Czyli któreś źródło się myli, albo to blisko Bayernu albo City. Druga sprawa że Angielskie media uchodzą za jedne z najmniej wiarygodnych

08.08.2019 14:09

To źle że Bayern wykorzystuje nieuczciwość City?

08.08.2019 13:47

Nie powielajcie nieprawdziwych informacji, dzisiaj kończą się zakupy na wyspach ale sprzedawać wciąż mogą

08.08.2019 13:09

Oby Rudi miał okazje oglądać go nie tylko przed ekranem ale i podczas starć między naszymi drużynami :)

08.08.2019 12:39

Neuer jest w świetnym dla bramkarza wieku, jeśli opuszczą go problemy to da nam dużo nawet przez 5 kat

08.08.2019 12:03

Liga jest słabsza ale nasz klub nie (porównajcie wyniki nawet nie z XXI w ale z ostatniej dekady czy 5 lat). KHR przewodniczy w polowaniu na czarownice (czyt nierzetelne kluby) i to komplikuje sprawę. Niemniej Sane zyskałby pozycje w reprezentacji przechodząc do nas. Ta saga jest wieloaspektowa, trudno krytykować zarząd.

08.08.2019 11:59

Też trudno mi uwierzyć że gdyby zawodnik faktycznie chciał dołączyć i gdyby wszystko z nim zostało ustalone to teraz byśmy się wycofali, to nie w stylu Bayernu, szczególnie że kluczowa jest druga część sezonu

Edytowano : 2019-08-08 11:48:32

Kupiliśmy Lucasa, transfer Sane jeśli kwota nie będzie zaporowa również może dojść do skutku

08.08.2019 11:47

Naderwanie to nie zerwanie, niewiele jeszcze wiemy

08.08.2019 11:39

Nawet połamany Sane to wzmocnienie, ciekaw jestem co powiecie jak Bayern ogłosi transfer. Nie ma co do tego pewności ale już teraz mówicie jakby to było przesadzone.

Edytowano : 2019-08-08 03:18:12

Przesądzone

08.08.2019 03:17

Całości nie przekopiuje ale najwiecej można wyczytać z jego komentarzy pod ostatnim postem na Bayern- Inside. Wszystko zdecyduje się jutro po diagnozie ale temat nie jest zamknięty, Bayern kupował już zawodników z kontuzją. Ja wciąż wierze w ten zakup

07.08.2019 21:57

słowa falka wskazują że wg niego transfer dojdzie do skutku. Pytanie tylko jaka to kontuzja szczególnie jeśli chodzi o czas rekonwalescencji, a druga sprawa to kwota. Jeśli City wciąż chce 150 milionów to nikt zdrowy na umyśle nie będzie miał pretensji do zarządu gdyby zarząd tyle nie chciał zapłacić

07.08.2019 21:37

Falk na swojej grupie wciąż twierdzi że transfer jest raczej przesądzony

07.08.2019 20:53

Problem z BVB był gdzie indziej, mamy piłkarzy ale nie mamy taktyki, trenera z pomysłem, Kovac musi się szybko tego nauczyć bo i Sane z Wernerem i Havertzem nic nie dadzą.

Edytowano : 2019-08-07 20:49:02

To że muszą być transfery wie każdy ale mamy czas i sporo różnych opcji, ws Sane nie zapadła decyzja więc wystarczy wstrzymać się kilka dni/ tygodni i wtedy na spokojnie ocenić

07.08.2019 20:41

Nie trzeba czytać przyszłości wystarczy słuchać to co mówi zarząd czy nawet Falk

07.08.2019 20:27

@Elessar takie rzeczy możesz pisać we wrześniu, jasne ze będą transfery, do tej pory jednak jestem zadowolony z okienka (poza sprzedażą Hummelsa). Mamy miesiąc, czekajcie a nie plujcie bo na oceny przyjdzie czas wtedy

07.08.2019 20:06

Kadra już teraz jest dobra i jest jasne że to nie koniec wzmocnień. Z BVB nie tragicznie, prowadziliśmy grę, przegraliśmy jeden mecz o pietruszkę

Edytowano : 2019-08-07 19:57:31

Wg Falka jutro dowiemy się czy i ewentualnie jaka operacja czeka Sane

Edytowano : 2019-08-07 19:59:16

*z BVB nie zagraliśmy tragicznie

07.08.2019 19:56

Ale płacz, zanim cokolwiek ustalono. Nawet Falk nie wie jak obecnie wyglądają negocjacje, a już osadzacie zarząd. Trochę opanowania, mamy miesiąc, kupiliśmy 3 zawodników kolejne wzmocnienia to kwestia czasu, wciąż wierze w zakup Sane

Edytowano : 2019-08-07 19:55:42

Uprawiają narodowy polski sport- narzekanie :) widocznie zawsze znajdzie się powód nawet w trakcie okienka kiedy pobiliśmy już raz rekord transferowy i zaraz pobijemy go po raz drugi.

07.08.2019 19:54

Nie podjęto decyzji paradoksalnie city ma większy problem, cena spada a koniec kontaktu się przybliża

07.08.2019 19:05

Wszystko zależy od ceny, jeśli czeka go pół roku przerwy to 105 milionów to cena zbyt wygórowana

07.08.2019 18:58

Nie spodziewałem się że ten transfer będzie trwał krócej, dziwi mnie bardziej że się na niego zdecydowaliśmy to pozytywne zaskoczenie, gdyby był nierealny to nie trwałoby tak długo

07.08.2019 18:52

Wydanie ćwierć miliarda euro to nie pójście do lidla na zakupy, to inwestycja wieloaspektowa, zrozumie to każdy kto pracuje w biznesie. Wymaga kompleksowej analizy tak aby się zwróciła i najlepiej przyniosła zysk. To nie fifa że negocjacje trwają 30 sekund.

07.08.2019 18:00

@TomiiiFCB w pełni popieram tą analizę, w punkt. Ale eksperci z naszej strony wiedza lepiej niż Falk XD (eksperci którzy nie potrafią sprawdzić jakie kluby odnosiły sukcesy w ostatnich latach)

Edytowano : 2019-08-07 17:34:58

A to przepraszam. Kilka sezonów temu czytałem w Bildzie że byliśmy po Barcelonie ale przez te 2-3 lata mieliśmy więcej trofeów, więc super że jesteśmy już nr 1. Dzięki za poprawienie :)

07.08.2019 17:33

3 drużyna wg rankingu uefa, prawie co roku w półfinałach. Jakie drużyny są na topie jeśli nie my? Jeden słabszy sezon nie przekreśla dekady pełnej sukcesów, tylko Barcelona w ostatnich latach ma więcej trofeów niż my.

07.08.2019 17:29

Zluzujcie, rozgłos nie sprzyja transferom teraz kiedy ustalane są konkrety nagle nastąpiła cisza przed burzą. Gdyby negocjacje się załamały to klub wydałby oświadczenie że transferu nie będzie, transakcja na taką kwotę to wielkie wyzwanie, pośpiech nie jest wskazany. Kontuzja nawet dłuższa nie spowoduje raczej załamania negocjacji, może wpłynąć na cenę. Jeśli nie sprzedadzą teraz Sane to za rok odejdzie za polowe tej ceny, chętnych będzie wielu, nawet gdyby Bayern odpuścił

Edytowano : 2019-08-07 17:22:16

Gdyby Bayern zrezygnował z tego transferu to dawno byśmy się od tego odcięli publicznie

07.08.2019 17:20

Jeśli wróci w tym roku to kontuzja nie powinna nas zniechęcać, grupa w CL to dla nas formalność co roku, a w Bundeslidze nie ma konkurencji, odrobimy i 9 punktów, on niezbędny jest dopiero w styczniu

07.08.2019 14:27

Jeśli kontuzja jest poważniejsza to obyśmy zbili cenę, kto jak nie Bayern potrafi robić interesy, a jeśli nie to za rok City będzie zdesperowane aby cokolwiek na nim zarobić

07.08.2019 14:12

Wszystko jest możliwe chociaż jeśli Sane faktycznie chce do nas przyjść to raczej nic nie zatrzyma transferu. Do jutra raczej zostanie ogłoszony. Zresztą wątpię żeby City miało parcie na wzmocnienia na tej pozycji, oni też musza wyplenić zobowiązania wynikające z FF co ten transfer im ułatwi

Edytowano : 2019-08-07 13:24:29

A co do wartych uwagi polskich drużyn to polska liga nigdy mnie szczególnie nie interesowała jeśli chodzi o teraźniejszość. W Warszawie jednak trudno kibicować komuś innemu niż Polonii, to jedna z drużyn z ciekawszą w Polsce historią i zawsze w myślach im sprzyjam

07.08.2019 13:22

Też mam nadzieje że zachowamy zdrowy rozsądek i nie zapłacimy 150 milionow, 120 to maksimum przy bonusach.

Nigdy nie wiemy czy by się przebił czy nie ale wiele talentów przy Robbery nie wytrzymało konkurencji

Edytowano : 2019-08-05 13:04:02

Z mesjaszem nie przesadzajmy. Niewątpliwie jednak ma to czego nam potrzeba: młody, szybki, jeden z najlepszych na swojej pozycji- gotowy produkt no i reprezentant Niemiec. Tym pokonuje innych kandydatów na skrzydła

05.08.2019 13:02

Wtedy nie miał szans wygryźć ze składu Robbery, nie wiadomo jak by się rozwinął przy mniejszej liczbie minut na boisku. Niektórzy będą zawsze niezadowoleni

05.08.2019 12:21

Po decyzji ws Sane będzie już z górki, inne ruchy są mniej obciążające finansowo

05.08.2019 12:12

Mamy miesiąc, nie zabraknie czasu bo jest go jeszcze sporo

05.08.2019 12:07

@RedMistrzuPL zgadzam się, mnie dziwi ze już tyle wydaliśmy, nie spodziewałem się tego. Zobaczymy, nasze ruchy będą planować eksperci, bilans zostanie zachowany. Jeśli uda się najbardziej szalony transfer czyli Sane to uwierzę i w Havertza i Wernera, w ciągu 2 lat oczywiście. Po 2013 popełniliśmy wiele błędów. Taki Sane i KdB mogli trafic do Bayernu nie za astronomiczne sumy. Do tego kilka lat graliśmy tylko jednym napastnikiem, zarząd popełnił błędy ale najważniejsze że wyciągnęliśmy z tego wnioski

05.08.2019 11:22

Też nie chce Odoia ale jeśli ma przyjść za darmo to za rok nie widzę problemu. Sane, Werner i Havertz to priorytety ale Ziyech nie ustępuje im, a do tego podobno bardzo chce dla nas grać

05.08.2019 10:54

Jasne że te transfery będą kosztowne i sam nie jestem zwolennikiem wydawania zawrotnych kwot na zawodników ale czasem trzeba... Przy wariancie który ja założyłem Werner i Odoi mogliby przyjść za darmo, Havertz jedynie by kosztował ale wg mediów zarząd jest już zdecydowany na niego. Pieniędzy z powietrza nie weźmiemy ale jesteśmy stabilni finansowo i raz na jakiś czas możemy sobie pozwolić na lekkie szaleństwo, mamy wielkie dochody i brak długów co jest ewenementem w skali światowej. Do tego medialne transfery też pozwolą nam generować większe zyski, sukcesy sportowe również Ze swojej strony mogę zaproponować tyle że zgodnie z moją obietnicą po zakupie Sane kupuje 2 koszulki których na ten sezon których jeszcze nie mam (2 i 3 komplet kupowałem co roku pod koniec sezonu) więc swoją cegiełkę przy najbliższej wizycie we wrześniu na Alianz dołożę ;) i Was zachęcam do tego

Edytowano : 2019-08-05 10:04:41

Roca to inwestycja w przyszłość, wolałbym w jego miejsce Wernera bo ofensywa potrzebuje więcej wsparcia ale nie pogardzę takim zawodnikiem. Pokazał ostatnio że ma nieprzeciętne umiejętności

05.08.2019 10:03

Sane, Roca i Ziyech, a za rok Havertz, Werner i ewentualnie Odoi to byłoby więcej niż idealny scenariusz

05.08.2019 08:23

Trochę się zapędziłeś z tą opaską bo jeszcze rok temu krytykował kolegów i chciał odchodzić, ciężko w rok uwierzyć że kocha ten klub jak swoich najbliższych. Na Manu nie ma co narzekać, a w przyszłości opaskę będzie miał zapewne Kimmich więc tych liderów tez u nas nie brakuje

05.08.2019 03:43

Żeby było jasne, nie winie za nic zarządu , robią ile mogą aby sfinalizować ten galaktyczny wręcz transfer ale wciąż uważam za prawdopodobną zmianę decyzji Sane, podejrzana jest sytuacja w której młody Niemiec wychodzi w podstawowym składzie. Jakiegoś powodu Jogi mu pomimo jego umiejętności nie potrafił zaufać, Pep poniekąd też bo jak nazwać odstawienie go w kluczowych meczach i bramie pod uwagę jego sprzedaż? W tej baryłce miodu musi być łyżka dziekciu inaczej taki piłkarz miałby podstawowe miejsce w każdej drużynie na świecie. Oby moje obawy się nie potwierdziły i oby Sane okazał się zrównoważonym człowiekiem

05.08.2019 02:56

Oceniajcie drużynę po pierwszym meczy o stawkę, a nie po superpucharze

03.08.2019 22:09

Niektórzy zaraz powiedzą że Sancho to geniusz bo w półtowarzyskim meczu strzela bramkę XD za guardioli nie wypruwaliśmy żył w takich spotkaniach

Edytowano : 2019-08-03 22:07:51

Josh w ważniejszym meczu by tak nie zrobił, widać nie tylko mnie młody Anglik potwornie irytuje, który zwija się jeszcze pół godziny

03.08.2019 22:06

Miejsca dla Thomasa na skrzydle nigdy nie powinno być, jego miejsce jest za napastnikiem. Dobrze że to mecz o nic, szkoda że gra Alaba który widać że po upadku nie czuje się najlepiej

Edytowano : 2019-08-03 21:59:36

Nie chwalilibym BVB, nasza nieskuteczność dała im szanse

03.08.2019 21:59

Goeretzka dzisiaj naprawdę imponuje, obrona wręcz odwrotnie. Manu bardzo pewny siebie co jest wielkim plusem

Edytowano : 2019-08-03 21:13:28

Goeretzka ogrywa BVB jak chce, brak skuteczności można mu zarzucać ale tylko tak samo jak reszcie ofensywy

03.08.2019 21:12

To zadziała z obopólną korzyścią, silny niemiecki Bayern to silna reprezentacja Niemiec ale i my zyskamy budując skład na Niemcach o podobnej mentalności i braku bariery językowej

03.08.2019 18:27