DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 28

Widzę że przegapiłem jakieś tradycyjne już hejty za to że ktoś dyskutuje nt meczu DFB, admini jak zwykle się spisali i posprzątali nacjo wstawki, dobrze że większość naszych użytkowników ma zdrowe podejście i nie analizuje kto dlaczego komuś kibicuje. Żyjemy w Europie kontynencie zarazem tak jednolitym jak i zróżnicowanym, sport powinien jednoczyć a nie dzielić

Edytowano : 2019-09-07 05:02:03

Tak czy inaczej szkoda że dwie najbardziej lubiane przez nas użytkowników dieroten reprezentacje przerwały swoje dobre passy

07.09.2019 05:00

Błędy za błędem. Mało kosztowne bo grupa praktycznie wygrana ale to ostrzeżenie dla Jogiego

Edytowano : 2019-09-06 22:33:42

Z kim przegrali Polacy i z kim Niemcy? :P i po jakiej grze?

06.09.2019 22:33

Hector więcej pokazywał niż Schultz. DFB gra nieźle ale brakuje doświadczenia.

06.09.2019 22:27

Obrona gra koszmarnie, dwie bramki straty przez Taha. Schultz poza walorami ofensywnymi też nic nie pokazuje

06.09.2019 22:24

Jest jeszcze czas ale takiego meczu nie wolno oddawać

06.09.2019 22:21

W takim razie uważasz większość stoperów na świecie za kołki bo wymieniasz piłkarzy o cechach typowego stopera

06.09.2019 22:19

Toni! I po 3 punkty

Edytowano : 2019-09-06 22:14:45

Dla mnie Mats i Suele to nie kołki, oczywiście kiedy Niklas jest w formie

06.09.2019 22:14

No niestety nie jest ale karny! Trzeba wreszcie odrobić i zaatakować po 3 punkty

06.09.2019 22:12

Nie wiem w czym Tah jest lepszy od Hummelsa

Edytowano : 2019-09-06 22:10:18

Mogło być nie 2:0 a 3:0, przegranie takiego meczu byłoby bardziej bolesne

Edytowano : 2019-09-06 22:11:27

Suele czy Hummels to nie kołki. Zresztą w swoim czasie Hummels i Boa stanowili najlepszy duet w Europie i to nie tak dawno temu

06.09.2019 22:09

Doświadczenie bez mentalności czasem nie wystarczy, Boa się pogubił.

Edytowano : 2019-09-06 22:07:46

Masakra dwa błędy Taha, wynik nie odzwierciedla jakości gry

06.09.2019 22:06

Pech, szkoda że chłopaki nie udokumentowali przewagi teraz trzeba znowu cis strzelić ale Holandia jest do pokonania.

Co do Manu to jest i będzie nr 1, po kontuzji udowadnia dlaczego

Edytowano : 2019-09-06 22:02:28

Brakuje doświadczonego elementu w obronie. Hummels by się przydał zarówno w DFB jsk i Bayernie

06.09.2019 22:01

Akurat robienie gwiazdy z fenomenu sezonu jsk Piątek czy Jovic to domena dziennikarzy, tutaj mdło kto chciał piątka. Co do Lewandowskiego sezon zaczął świetnie ale pytanie czy jak co roku nie zniknie w kluczowej fazie sezonu.

A co do meczu Niemców, 2 bramka wisi w powietrzu oby szybko przypieczętowali dominację bo 1 bramka to niebezpieczna zaliczka

Edytowano : 2019-09-06 21:57:39

Manu świetnie!

06.09.2019 21:55

Jasne że zazwyczaj Bayern prowadzi grę ale od czasów Juppa zatraciliśmy zdolność szybkiego wychodzenia z akcjami, tego zabrakło w meczu z Liv, posiadamy dobrą kadrę ale obecnie trener nie umie wykorzystać ich atutów

06.09.2019 21:42

Polsat sport extra

Edytowano : 2019-09-06 21:12:41

przepraszam, źle zrozumiałem pytanie

06.09.2019 21:10

Piękna kontra Niemiec, dlaczego w Bayernie nie potrafimy tak grać. Gnabry instynkt godny napastnika

06.09.2019 20:58

Sane zapewne byłby w Bayernie gdyby nie kontuzja, owszem do czasu ogłoszenia transferu nie można być pewnym ale wiele wskazuje że Kai i Leroy mogą pojawić się na Alianz

03.09.2019 14:35

Obyśmy przeprosili się też z Timo. W dobie chorych cen na rynku nie można odrzucać takich pereł

03.09.2019 14:19

Prawo nie powinno służyć samemu sobie, powinno patrzeć na motywacje jego podmiotu i w zależności od nich karać bądź nie. Davis nie był winny

Edytowano : 2019-09-03 14:20:50

Niemniej lepiej żeby Kovac miał autorytet niż nie, to buduje szanse na sukces

03.09.2019 14:14

Thomas to jeden z najlepszych niemieckich zawodników ostatnich kat, fajnie być 23 letnim średniakiem który porównywany jest do ikony mistrzowskiej kadry z 2014 :P

@DieRoten Pełna zgoda

03.09.2019 14:11

To prawda, to nie był najemnik, mimo że Nico mie potraktował go sprawiedliwie nigdy nie powiedział złego zdania na klub. Chciałbym żeby wszystkie nasze gwiazdy miały ułamek jego bawarskiej duszy

03.09.2019 00:18

Dla tych graczy to jedyna szansa na regularne występy, poziom 3 ligi jest znacznie wyższy niż ten który gwarantowała ta regionalna. Dlatego utrzymanie się byłoby porządane

02.09.2019 16:17

Bardzo dobrze, wolałbym Hunmelsa ale doświadczony stoper może się przydać. Kadra musi być szeroka

02.09.2019 12:30

Może przeciętny, może drewniany ale za to prawdziwy Bawarczyk. Kocha ten klub niezależnie od niepowodzeń, tacy ludzie są bezcenni i świetnie ze do nas powróci. Zresztą jako zmiennik dawał z siebie wszystko i w sezonie Juppa pokazał że potrafi dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu

02.09.2019 12:28

Kompletna nie jest, jest natomiast w całkiem sensowny sposób załatana i częściowo (formacja obronna) przebudowana. Wielki błąd to odpuszczenie Wernera o którym pisze od 2 lat że jest nsm potrzebny, bo jednym napastnikiem ciężko coś zwojować no i szkoda Ziyecha który jest bardziej perspektywiczny niż Perisic. Są powody do zadowolenia po tym okienku ale wciąż drużyna wymaga dalszej przebudowy

01.09.2019 09:29

Kimmich przy nadmiarze zawodników ws rodny pola powinien grać na swojej nominalnej pozycji, tam gdzie jest najlepszy na świecie

01.09.2019 09:02

Obecnie Leon, Thomas i Cou powinni częściej pojawiać się w składzie kosztem Thiago

01.09.2019 09:01

Chciałbym powtórzyć „błąd” z 2013 jeśli tak nazywasz nasz tryplet :D ale pewnie masz na myśli finał z 2012

01.09.2019 05:53

Coman to zawodnik z potencjałem temu nikt nie zaprzeczy jednak kontuzje zablokowały jego rozwój. Gnabry w ostatnie dwa lata zrobił większy progres ale obydwaj mają szanse na świetlanà przyszłość

31.08.2019 18:08

Jasne że Thomas zagrał dobrze tylko odpowiadam na zarzut niektórych że nie odnoszę tego z jakim przeciwnikiem dzisiaj grał ale fakt że Cou nawet z Moguncją nie pokazał połowy tego co Thomas

31.08.2019 18:00

Zgadzam się z tym że Thomas z Mainz nie zachwycił bo on musi tak grać, jego zaleta jest taka że poza Mainz syrzelil wiele kluczowych bramek, obecnie jest w gorzej formie ale umiejętności nie zatracił. To ważne, a może tak jak uważa Arjen najważniejsze ogniwo. Ktoś kto gra inaczej niż inni. Zresztą co by nie mówić w tym sezonie i Thomas i Lewandowski grają lepiej niż ostatnio, ich współpraca jest świetna i może odbudują formę z najlepszych lat

31.08.2019 17:36

Krytycy Thomasa, gdzie jesteście po tych dwóch akcjach? To jest magik który robi coś z niczego

31.08.2019 17:10

XD Perisic

31.08.2019 14:38

Oby po 10 latach historia (przynajmniej w jej pozytywnym sensie) zatoczyła koło i obyśmy powrócili na szczyt

31.08.2019 10:03

Teraz media donoszą że klauzula wynosi jednak 60 milionów...

31.08.2019 10:02

O jakim zjeździe mówisz? Bayern poza trenerem nie odstaje od City, a uważam wręcz że w większości aspektów je przewyższa

31.08.2019 03:09

Na oko to potrzebujemy pierwszego dobrego meczu w sezonie, liczę że się nie zawiedziemy. Tematu Wernera nie komentuje już bo nie chce się denerwować jaki zawodnik być może przechodzi nam koło nosa

31.08.2019 03:06

spokojnie, czuwam nad tym forum i nawet jak nie widać to jestem ;)

31.08.2019 03:05

Ale za pare lat będzie płacz za Wernerem, że odszedł za granice. Powinnismy (niezależnie od tych 3 bramek) kupić go nawet za te 60 milionów. To Niemiec i to taki który w swoim wieku osiągnął poziom wyższy niż wszyscy napastnicy BL kiedyieli tyle samo lat

Edytowano : 2019-08-31 00:56:48

>Werner strzela 3 bramki : hur dur liczby się nie liczą, niech pokaże coś w ważnych meczach
>Lewandowski strzela 3 bramki: hur najlepsza 9, nie ważne ze w kluczowym momencie sezonu nic nie pokazuje, nie ma z kim grać

Taki obraz części z was

Edytowano : 2019-08-31 00:57:25

Jedyna nasza nadzieja że klauzula Wernera już za rok będzie niższa, więc zagryzieniu zęby i go kupimy

31.08.2019 00:52

Uzasadnione są obozy bo Polak co roku znika w drugiej części sezonu, nie możemy być pewni jak będzie teraz. Czepianie się @JazGod jest nie na miejscu

29.08.2019 13:47

Niezależnie z kim, musimy wygrać grupę.

29.08.2019 13:21

Ewidentne szukanie przez dziennikarzy podobieństwa w sile kadr, co powoduje zawyżenie ocen piłkarzy BVB, sezon pokaże czy było to uzasadnione w jakikolwiek sposób

29.08.2019 13:20

Taktyka w środku pola jest kluczowa, żeby wykorzystać walory techniczne trzeba mieć plan gry, najlepiej pokazuje to sytuacja Jamesa- wybitnego technicznie który u Juppa pokazywał swój potencjał, a u Kovaca który pomysłami taktycznymi nie grzeszy zniknął w tłumie

Edytowano : 2019-08-29 11:03:47

Chyba jakiś błąd bo treść komentarzy się zdublowała

29.08.2019 11:03

Czekamy na wypowiedzi ekspertów którzy sadzają Thomasa na ławce

26.08.2019 21:42

Ośmieszany się, najpierw przeszedł nam koło nosa Brandt (z którego BVB zrobi gwiazdę), Ziyech a teraz must have w postaci Wernera. Nie rozumiem jak mogliśmy do tego dopuścić

26.08.2019 00:34

Thomas Na prawej stronie to zbrodnia przeciwko ludzkości, kimkich w środku też

24.08.2019 20:20

@FanGraczyBayern zresztą patrząc na twoje wypowiedzi i datę założenia konta nie oczekuje też wiele poza atakami ad personam bo to wręcz typowe.

Edytowano : 2019-08-24 20:19:12

Sędzia po czymś takim powinien mieć długą przerwę od pracy.

24.08.2019 20:16

Kimmich na środku, Thomas na prawej to kryminał. Trener nie uczy się na błędach

24.08.2019 20:13

Gdybyśmy po słusznych karnych remisowali zasłużenie 2:2 to nie byłoby kontry na 3:0, Schalke zostalo okradzione, a Kovac spada na 4 łapy

Edytowano : 2019-08-24 20:13:00

Fangraczybayernu- a ty jak zwykle niemerytoryczny :) i do tego nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nigdy nie krytykowałem Lewandowskiego za gre w Bundeslidze, to świetny zawodnik ale na klasę światową potrzeba bramek w kluczowych spotkaniach i zawsze powtarzam to za niemiecką prasą

24.08.2019 20:10

Akurat krytyka Lewandowskiego nigdy nie dotyczyła BL, argument był taki że bramki zdobywał przeciwko Schalke, Werderowi czy innemu Mainz, dobrze zaczyna sezon co cieszy ale pytanie czy zacznie grać w ważnych meczach, czego u niego brakowało. Oceniać będziemy w fazie pucharowej ligi mistrzów

Edytowano : 2019-08-24 20:09:37

Niemniej zaraz za sędzią Lewandowski dzisiaj jest najlepszy :D

24.08.2019 20:08

Thomas dzisiaj ok ale nikt nie gra świetnie bo gramy słabo jako cały zespół. Bramka z z frajerskiego karnego, dwa karne które powinny być dla Schalke, ciężko widzieć pozytywy

24.08.2019 20:06

Strasznie szkoda Schalke, przy 2:2 gra mogłaby ułożyć się inaczej

24.08.2019 20:03

Jeśli zdobędziemy 3 punkty to poczuje wielki niesmak, szkoda mi Schalke. Jeszcze ten Kimmich w środku...

24.08.2019 19:53

Powinny być dwa karne dla Schalke, kryminał, nie zasługujemy na 3 punkty

24.08.2019 19:51

sędzia nieuczciwy. Gramy bardzo słabo, a powinien być już karny dla Schalke

24.08.2019 19:48

Gnabry i Toliso dzisiej najgorsi, szkoda że Francuz został na boisku

24.08.2019 19:45

Dzięki Bogu, od początku nie podobał mi się ten drogi transfer, a jego powrót rok temu tak irytował że ciężko było wytrzymać jego wejścia z ławki. Powodzenia w klubie który odpowiada jego poziomowi

23.08.2019 21:33

Niech Thomas zagra kilka meczów z rzędu jako 10, a nie na skrzydle, wtedy pokaże jakość co zresztą w zeszłym sezonie robił

23.08.2019 05:06

Król Monachium kiedyś powróci, mam nadzieje że w chwale jak kiedyś Klose który tchnął w Lazio nowe życie

23.08.2019 03:31

Nie chce umniejszać Tomkowi który jest mistrzem świata czy nawet Thiago i Lewandowskiemu ale to nie zawodnicy którzy w pojedynkę potrafili zrobić coś z niczego, nie są to też najlepsi zawodnicy na swoich pozycjach którzy wylecz zaslugiwali na złotą piłkę, a Robbery tacy byli.

23.08.2019 02:26

Jedna rzecz mnie smuci po prezentacji Francka. Zauważcie jak był witamy: legenda, ikona, dostał kulka okładek we Włoszech, a cały świst jeszcze ten jeden raz skupił się na naszym byłym zawodniku. Obecnie w kadrze takich ikon już nie mamy, nikt nie będzie wzdychał do nikogo z naszych graczy jak do Francka czy Arjena (może z wyjątkiem Manu ale to bramkarz). Skończyła się pewna epoka i trudno nawiązać do czasów świetności.

23.08.2019 01:51

Z trójki Gnabry, Coman, Thomas najpewniej to Francuz wyleci ze składu, czy to z powodu kontuzji czy braku zaufania trenera, coutinho pewnie chcąc nie chcąc będzie grał na lewej stronie

22.08.2019 19:34

Sprzedaż Sanchesa to będzie jeden z lepszych ruchów zarządu w tym sezonie. Toliso raczej nie odejdzie, musi odbudować się po kontuzji, to zawodnik który w przeciwieństwie do Renato coś pokazał

22.08.2019 19:32

Bardzo bym szanował nasz zarząd, trzeba oddać Sanchesa i kupić kogoś w jego miejsce

22.08.2019 17:36

Arej to ty jesteś najlepszy! Lewandowski co by nie mówić się sprawdził szczególnie na poziomie Bundesligi ale do statusu legendy potrzebuje jeszcze ważnych w Europie

21.08.2019 03:44

Mój instynkt podpowiada że grać będzie zarówno Thomas jak i Cou. Niemiec kiedy gra na 10 sprawuje się dobrze, a Brazylijczyk jest bardziej uniwersalny (prędzej wygryzie Comana). Zresztą Bayern za Juppa grał najlepiej kiedy na boisku był James i właśnie Thomas, teraz będzie podobnie. Oby jednak obydwaj panowie nie siadali na ławce żeby Perisic dostał minuty, Chorwat powinien być opcją wyłącznie jako rezerwowy

21.08.2019 01:27

Czas pokaże ale jeśli chodzi i styl i atrakcyjność gry, od ostatniego sezonu van Gaala nie było gorzej

Edytowano : 2019-08-19 08:15:29

Wypożyczenie to rozwiązanie doraźne. Zimą albo za rok jest duża szansa na zakup Sane, na Horyzoncie jest tez Havertz. Różnie może soe zdarzyć, jeśli Cou nie odpali to stracimy niewiele

19.08.2019 08:12

Niestety upartość Uliego tym razem akurat działa na naszą niekorzyść (chociaż zwykle to jego wielka cnota). Jednak w listopadzie wszystko się zmieni. Wszystko zależeć będzie od tego kto zostanie prezydentem. Nie wróżę Nico długiej kadencji. Jeśli trafimy trudną grupę w CL to nie dotrwa Bożego Narodzenia, jeśli nie to pewnie w przerwie zimowej przejmie nas już Hansi Flick (z którym wiąże spore nadzieje.) Chciałbym się mylić i zobaczyć inny Bayern ale ciężko oczekiwać czegoś od faceta który przez rok nie zrobił żadnego progresu

Edytowano : 2019-08-19 07:22:24

I nie znaczy to że nie szanuje Kovaca, wręcz przeciwnie. Zawsze traktować go będę jako Bawarczyka. Nie można mu odmówić charakteru i zwyczajnie tego że jest sympatycznym facetem. Być może Bayern przejął za wcześnie, być może trafił na najtrudniejszy czas w klubie od dawna. Ale to fcb tutaj nie ma wymówek, co roku gramy o tryplet, wszystko inne pozostawia niedosyt, nawet jeśli nie zdobywamy pełnej puli liczy się styl a jego zwyczajnie nam brakuje.

19.08.2019 07:19

Stąd pozyskanie Wernera albo Mandzu powinno odbyć się w tym oknie. Od biedy jest Arp który też powinien dostać szanse

19.08.2019 03:00

@GraueEminenz nie przekonasz ich. Są w swoim odczuciu bardziej kompetentni niż gremium nagradzające tytułem trenera sezonu

19.08.2019 01:35

@misza nie podejmuj próby obrony stanowiska które skazane jest z góry na porażkę. Kovac w swoim szczęśliwym sezonie w Eintrachcie (gdzie jego jedynym atutem była defensywa) nie wzbił drużyny ja poziom tej którą osiągnął jego następca, obrazuje to niższe miejsce w lidze, jak i to że w przeciwieństwie do Adiego nie musiał grać na europejskim froncie (gdyby nie to w zeszłym roku Eintracht byłby znacznie wyżej). Szczęśliwie zdobyty puchar o niczym niczego nie dowodzi. pamietam sezon kiedy w finale Schalke grało z Duisburgiem (okolice 2010/11). Kovac wypada blado nie tylko przy swoim następcy w Eintrachcie ale i Favre. BVB w zeszłym sezonie była zespołem niezgranym, młodym i co najważniejsze słabszym od bawarczykow na praktycznie każdej pozycji, mimo to trener wykrzesał z nich tyle że potrafili do odetnie kolejki walczyć o mistrzostwo z Bayernem który nie tylko nie miał słabszego składu niż rok wcześniej ale też wzmocnił się ściągając Jamesa (którego talent notabene Kovac zmarnował). Do tego Kovac miał komfort którego nie posiadali poprzednicy- szybko odpadł z ligi mistrzów więc skupienie się na lidze było obowiązkiem. Kolejnym aspektem który dyskredytuje Kovaca są relacje z zawodnikami. Favre zbudował dobrą atmosferę w zespole i zyskał respekt zawodników, jak było z Kovacem wszyscy wiemy. Kolejną kwestią jest strategia i styl, a właściwie ich brak. Gra Bayernu stała się schematyczna, a trener nie wyciągał i nadal nie wyciąga wniosków, nie zmienia się nic i nowy sezon okazuje to samo. Kovac udowodnił że nie jest trenerem na taki klub i zadne transfery tego nie zmienią. Nawet jeśli kupimy Sane Neymara i Messiego w jednym okienku. Potrzeba trenera z autorytetem i pomysłem na grę. Jak powiedział James: to nie Frankfurt

19.08.2019 00:28

Dziwi mnie że Cuisance dostał oblegany nr jakim jest 11, spodziewałem się że Ren numer dostanie Werner więc najwidoczniej wcale nie ma porozumienia w sprawie przyszłorocznego wolnego transferu młodego Niemca, oczywiście to nic nie oznacza ale daje do myślenia

18.08.2019 22:59

Toliso dla mnie go od początku wielka niewiadoma. Sanchesa moznsby włączyć w transfer Wernera, przy naszej dopłacie Lipsk nie byłby stratny, oni potrafią wykrzesać z młodych zawodników naprawde dużo

Edytowano : 2019-08-18 13:37:45

Kiedy był ten świetny występ Renato? Moim zdaniem nie pokazał praktycznie nic od czasu meczu z Benfica w przedsezonie był poprawny ale nie dał argumentów które skłoniłyby trenera do dania mu więcej czasu

18.08.2019 13:35

Zima to będzie ostatnia szansa na jego transfer

17.08.2019 20:41

Akurat jazdy na Thomasa dzisiaj nie rozumiem, starał się i walczył, na tle Thiago wyglądał całkiem dobrze, druga połowa to koszmar i tylko Gnabry szarpał grę (Coman może tez ale nieudolnie)

17.08.2019 00:21

Trochę nie rozumiem dlaczego zrezygnowaliśmy z Jamesa, który był tańszy, a pokazał że potrafi zrobić dużo dobrego dla naszej drużyny. Chyba że przerobi y go na skrzydłowego ale to nie musi się udać, wciąż Sane to obowiązkowy zakup

17.08.2019 00:18

Mamy farta, a Herta prowokuje najgłupszego karnego od dawna XD

16.08.2019 21:54

@Makaj Święte słowa, hejt na zarząd, zawodników to chyba nowa moda wśród polskich „kibiców” no i kompletny brak szacunku dla zasłużonych ludzi czy kibiców

16.08.2019 21:26

Tak- może dzisiaj Werner to nie poziom Bayernu ale jak będzie na poziomie Bayernu to będzie kosztował 100 milionów. Podobnie było z Sane kiedyś tez wielu wskazywało że to nie poziom Robbery

16.08.2019 19:11

Ciężko było o inną decyzje niż bramka Leona, piłka po odbiciu się nie zmieniła kierunku, gdyby Lewandowski był obrońcą to nie zaliczono by bramki samobójczej (wiele takich sytuacji rozstrzygano w ten sposób)

14.08.2019 08:41

Havertz > Ericksen > Dybla. Nie stać nas na dwa takie ruchy i nie potrzebujemy zresztą dwóch zawodników o takim profilu. Więc raczej nasza polityka w tej materii będzie konsekwentna i nakierowana na zakup Niemca

Edytowano : 2019-08-13 18:26:28

Havertz jest za drogi dla BVB, wyjazd za granice to ryzyko. Bayern to jego naturalny przystanek

13.08.2019 18:25

Arp powinien nie tylko pojechać z drużyną ale i zagrać przynajmniej 30 minut

13.08.2019 11:13

Powinien pójść do Włoch, tak jak kiedyś Klose. Wspaniały (prawie tak jak Niemcy) kraj, piękne miasto i wyższy poziom sportowy niż w Rosji.

13.08.2019 11:12

Myśle ze nie tyle bal się rywalizacji co niesprawiedliwego traktowania. To o czym pisał Falk- nie będzie grał niezależnie od wyników w okresie przygotowawczym.

13.08.2019 11:10

wczoraj pokazał na ile go stać i że wciąż się rozwija, oby wreszcie pech go opuścił

13.08.2019 11:09

Problemy zdrowotne kompromitacją? Ty się nie kompromituj pisząc takie rzeczy. Comanowi w okresie przygotowawczym nie można nic zarzucić, zrobił duży progres i widzący to było wczoraj

Edytowano : 2019-08-13 11:08:17

Kompromitacja dla faceta to choroba spowodowana pijaństwem, złą dietą czy paleniem i to by było „cienkie” u sportowca. Coman to mądry człowiek który nawet zaznaczył że jeśli zdrowie się mu nie poprawi to bez żalu zakończy karierę. Mało piłkarzy którzy są na tyle odpowiedzialni

13.08.2019 11:01

Też mi się to nie podoba, za guardioli czy Juppa dominowaliśmy takie drużyny, to że się bronili w 11 nie oznacza że nie powinnismy znaleźć na nich sposobu

13.08.2019 09:34

Lewandowski starterpack: bramka z dobitki z 3 metrów i rykoszet przy strzale Goeretzki XD

12.08.2019 22:30

Sanches w składzie i Thomas na skrzydle, Kovac wie jak irytować od początku

12.08.2019 20:47

Bo Kovac to trener który nie wyciąga wniosków, szkodzi i Thomasowi i drużynie

12.08.2019 20:00

Sanches nie zasługuje na minuty, reszta jak najbardziej

12.08.2019 15:05

Potem Sane podziękuje za wsparcie City w okresie kontuzji i zimą dostanie nową umowę

12.08.2019 15:04

Robben potrafił wygrać nam szalony mecz z Rb kilka sezonie temu, odebrał piłkę na naszej połowie, zrobił rajd i strzelil bramkę.

12.08.2019 14:37

Lepsze to niż nic ale to uzupełnienie, a nie następca Robbery, przy utracie takich piłkarzy potrzeba prawdziwej bomby transferowej

12.08.2019 14:35

Popieram, wtedy znalazłyby się pieniądze na Roke

12.08.2019 14:24

W meczu z takim przeciwnikiem chciałbym zobaczyć przynajmniej przez 30 minut Arpa, Pavarda i Davisa. Sanches? Od biedy niech zagra ale dla mnie to zawodnik bez wielkiej przyszłości

Edytowano : 2019-08-12 14:12:26

Za Sanchesa lepiej ogrywać Toliso

12.08.2019 14:09

Po tym co odwalał w BVB nigdy żadem poważny klub nie powinien kupować Dembele. Dla mnie to nie piłkarz, a błazen.

12.08.2019 14:00

Nie przywołuje Niemca ale jeśli ktoś porusza jego temat to odpowiadam. I jasne że nie winię tylko Polaka, wielu zawiodło ale Ulreich, Rafinha, Lewandowski na tle ostatnich lat w kluczowych meczach wyróżnili się negatywnie, Thomas niestety też. Niestety od 3-4 lat byliśmy uzależnieni od gry Robbery i Manu i bez nich każdy wyglądał blado, a tak nie powinno być bo wszyscy inni też powinni wkładać więcej w sukces zespołu.

Edytowano : 2019-08-12 13:37:33

Jedynym usprawiedliwieniem Thomasa i Lewandowskiego jest to że nie są ustawiani optymalnie, kiedy Niemiec gra za plecami Polaka to obydwaj zyskują na jakości ale niestety sytuacja kadrowa wiele razy na to nie pozwalała. Wiek ich nie broni, są w najlepszym dla piłkarzy wieku, a w zeszłym sezonie Gnabry i Kimmich obydwu nakrywali czapką i powodowali że to ich akcje imponowały, kiedy bardziei doświadczeni zawodnicy rozkładali ręce

12.08.2019 13:35

I ktoś jeszcze uważa że kadra nie jest słabsza niż tok temu?

12.08.2019 13:18

Czy my teraz rozmawiamy o Thomasie? Nie, o polskim napastniku. W ważnych momentach sezonu znika i to jest fakt który opisywał i Bild, Kicker i wielu kibiców z Niemiec. Moja opinia nie jest zbudowana na podstawie prywatnych odczuć tylko analizy. W ważnych spotkaniach brakuje napastnika z jajami który nie strzela często ale strzela bramki ważne, kogoś takiego jak Mandzukic który nigdy nie powinien nas opuszczać. Co do Thomasa to też uważam że nie jest teraz w dobrej formie jednak w 2013 wzbił się na poziom który dał nam upragniony Puchar, Polak w Bayernie na taki poziom się nie wzbił i to jest kłopot. Bo wielu oczekuje że to będzie piłkarz dający nam tyle co Robben, Ribery, Robben, Basti, Lahm czy Mandzu z najlepszych lat

Edytowano : 2019-08-12 13:03:59

Ale to temat wałkowany wielokrotnie, jako że panuje pluralizm to przedstawiam swoją opinie, popartą opiniami niemieckich ekspertów. Inni mogą myśleć inaczej ich prawo. Tylko proponuję dyskutować o faktach, a nie mitach tworzonych przez polskie media

12.08.2019 13:02

Mówi się trudno, zbawcą nie był i to jasne że skupiliśmy się na Sane, to nie wina zarządu że doznał urazu. Niemniej szkoda bo obok Wernera to chyba jedyna sensowna opcja na skrzydło, dużo lepsza niż Perisic

12.08.2019 12:57