DieRoten.pl
Reklama

TZ: Bayern śledzi karierę ten Hega

fot.
Reklama

Choć po meczu z Borussią Dortmund wydawać by się mogło, że przyszłość Niko Kovaca jest bezpieczna, to ostatnimi czasy ponownie powraca temat jego dalszej pracy w FCB.

Jak dobrze wiemy Uli Hoeness kilkukrotnie już wyrażał swoje pełne poparcie dla osoby chorwackiego szkoleniowca, podczas gdy Karl-Heinz Rummenigge nadal nie jest do końca przekonany co do dalszej współpracy z 47-latkiem. Prezes FCB niejednokrotnie wspominał, że nikt w FCB nie może być pewny swojej posady.

Nic więc dziwnego, że media stale spekulują o dalszej przyszłości Kovaca w Monachium. Pojawiają się nawet głosy, że zdobycie dubletu nie uchroni Chorwata przed zakończeniem przygody z ekipą "Gwiazdy Południa". Potencjalnych kandydatów do zastąpienia NK jest kilku.

Jednym z nich jest Mauricio Pochettino z Tottenhamu i Erik ten Hag z Ajaxu Amsterdam. Najnowsze doniesienia w sprawie Holendra ma dla na bawarski "TZ". Jak się dowiadujemy mistrzowie Niemiec, a zwłaszcza Karl-Heinz Rummenigge z wielkim zainteresowaniem obserwują pracę holenderskiego trenera w Ajaxie.

Jednakże dziennikarze wspomnianego wyżej źródła zaznaczają, że do tej pory nie doszło do bezpośredniego kontaktu obu stron. Rozstanie z ten Hagiem w 2015 roku odbyło się na dobrych warunkach, zaś Erik po dziś dzień pozostaje fanem Bayernu Monachium.

Źródło: TZ.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...