DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 165

Dopiąć ten transfer, oficjalnie potwierdzić i niech zabierają się za kolejne wzmocnienia. Skoro jest takie okienko to trzeba kuć żelazo póki gorące.

19.07.2022 10:05

Jedyna słuszna decyzja, lepiej teraz niż później miałby wypaść w decydującej części sezonu albo straciliby MŚ. Nie wiem czemu nie zrobili tego po zakończeniu sezonu, ale nie znamy wszystkich okoliczności.

19.07.2022 10:01

W Juve zmarnowali De Ligta przez fatalnie zarzadzanie klubem i kryzysem przez to spowodowanym i oby w Bayernie wystrzelił jak z procy.

19.07.2022 09:59

Oby jak najszybciej wrócił na boisko. Badaj jajka!

19.07.2022 09:53

Przygoda życia, ale to raczej pierwszy i ostatni raz.

19.07.2022 08:21

Też uważam, że poszkodowanych nie będzie, sezon ze spotkaniami co 3 dni więc każdy będzie potrzebny.

19.07.2022 08:18

@Marienplatz piszesz, że niby rozumiesz, ale znowu masz za dużo emocji i nie potrafisz udzielić docenienia zasług czy umiejętności od fatalnego zachowania.

19.07.2022 08:16

Pewnie, że to nie jest Alaba, bo nie popełnia tak gigantycznej ilości baboli w sezonie ;)

18.07.2022 23:24

No to De Ligta chyba można już odhaczyć i teraz jak najszybciej zająć się kolejnymi wzmocnieniami żeby jak najwiecej mogli przepracować okresu przygotowawczego.

18.07.2022 22:26

Obstawiam, że bliżej jest do przedłużenia umowy niż do sprzedaży.

18.07.2022 22:21

Nie mogli tej operacji zaplanować po zakończeniu sezonu skoro i tak było to do przewidzenia prędzej czy później ? Ehh szkoda Goretzki, ale oby w końcu go porządnie wyleczyli.

18.07.2022 22:06

Prawdziwi kibicie Bayernu potrafią docenić Lewego za to co zrobił dla klubu jak i skrytykować zachowanie oraz styl jego odejścia, a nie są zaślepieni jak zakochana nastolatka. Bo są to dwie różne sprawy i trzeba potrafić je oddzielić i wykazać się chociaż odrobiną obiektywizmu.

18.07.2022 15:45

Wiadomo które kolano ? To samo przez które stracił tyle w poprzednim sezonie ? Ehh, oby to było dmuchanie na zimnie i nie było to nic poważnego.

18.07.2022 15:04

Też jestem zwolennikiem grania 4 z tyłu. Fajnie czasem zagrać w innym ustawieniu czy przejść na nie w trakcie spotkania żeby zaskoczyć przeciwnika, ale nie żeby to było nominalne ustawienie.

18.07.2022 14:05

Było wiele niepotrzebnych słów szczególnie ze strony Zahaviego oraz Lewego, ale to już historia i nie ma co tego wałkować. Każdy ma swoje zdanie na ten temat.

18.07.2022 13:50

Od tego jest campus, zawsze będzie tam ogromy ruch w obie strony.

18.07.2022 12:34

Artykuł o transferze De Ligta, a komentarz o genialności Lewego. Ciekawe i na temat.

18.07.2022 12:31

Lewy już dawno stracił wiarygodność w swoich sprzecznych i wykluczających się wypowiedziach i tym tylko to potwierdza. Rozumiem czystą kurtuazje, ale tutaj mamy do czynienie ze zwykłą hipokryzją. Słabe.

18.07.2022 12:28

Okienko (póki co na papierze) o którym śmiało można powiedzieć, że Bayern wzmocnił kadrę.

18.07.2022 10:04

I bardzo dobrze, niech zasmakują tego do czego maja dążyć, a na pewno ich to zmotywuje do jeszcze cięższej pracy.

18.07.2022 09:20

Przezroczysta przygoda w Monachium, zobaczymy co pokaże w PL.

18.07.2022 09:16

Bundesliga pełną gębą - pełne stadiony w Niemczech to standard.

18.07.2022 09:14

Każdy inny wynik nie najlepiej świadczyłby o naszej drużynie U19

18.07.2022 09:11

Oby, bo nie lecą tam na wakacje tylko przygotowywać się do sezonu, a skoro De Ligt ma być szefem obrony to nie ma ani jednego dnia do stracenia i musi jak najszybciej zgrać się z zespołem.

18.07.2022 00:09

Bo i elegancko, o 3 punkty bliżej do awansu ;)

17.07.2022 22:03

Bardzo dobra i wyważona wypowiedz Kahna, idziemy do przodu.

17.07.2022 22:02

Widać, że klub chyba jednak nie za bardzo w niego wierzy jako zawodnika Bayernu.

17.07.2022 21:57

Próbują ugrać jak najwiecej, ale finalnie i tak go pewnie puszczą.

17.07.2022 21:55

Dlatego w tym sezonie bardzo ważna będzie szeroka i jakościowa ławka rezerwowych, a u nas taka w końcu szykuje się.

17.07.2022 21:53

Ronaldo nie przychodzi i basta ;)

17.07.2022 21:50

Bayern może pozwolić sobie na taki ruch nawet jeśli miał nie wypalić. Nie robi tego często, ale widać, że coś w nim ostrzegli. Jeśli dojdzie do tego transferu to napewno będą dawali mu szanse i będą chcieli zrobić wszystko żeby wypalił.

17.07.2022 21:46

W 8arcelonie pewnie nawet na lekarza nie mają więc badania będą takie na niby ;)

17.07.2022 21:42

Bardzo szybko ten transfer został ogarnięty, zobaczymy czy to potwierdzi się.

17.07.2022 21:39

Nijak ma się to wszystko do tego, że chciał jak najdłuższego i najwyższego kontraktu w Monachium, ale ok.

17.07.2022 21:37

Raum czy Sosa to fajne opcje, ale przy transferach które jeszcze mają być klepnięte to wydaje się to mało prawdopodobne.

17.07.2022 16:09

Nie wiadomo ile prawdy jest w doniesieniach, ale tak czy siak Bayern wyciągnął więcej niż mógł w tej sytuacji.

17.07.2022 16:06

Po poprzednim sezonie i wzmocnieniach oczekiwania i presja znacząco wzrośnie, a taryfa ulgowa kończy się.

17.07.2022 10:49

Bayern napewno też się odpowiednio zabezpieczył różnymi klauzulami.

17.07.2022 10:43

Musi być dumny i doceniać co osiągnął i zdobył z Bayernem, bo z 8arcą tytułów nie będzie zdobywał ;)

16.07.2022 23:30

Prezentacja była super przygotowana, miło oglądało się.

16.07.2022 18:23

Tyle już dzieje się w tej sprawie, że to tylko kwestia czasu.

16.07.2022 18:16

Oby Bayern wyszedł lepiej bez Lewego niż Lewy bez Bayernu :)

16.07.2022 18:12

Niech podziękuje Lewemu za solidną prowizje jaką zgarnie, bo przecież jemu o nic innego nie chodziło. Doprowadził do tego, że Lewy wiele stracił w oczach kibiców Bayernu.

16.07.2022 18:08

Super news, nie ja jedyny wątpiłem w nowy kontrakt, a tu taka miła niespodzianka. Sposób prezentacji na stadionie też świetny. Szykuje się mocna ekipa najbliższe lata.

16.07.2022 18:04

Takie dementi wcale niczego nie wyklucza.

16.07.2022 14:44

Nie da się tego ukryć, to było fantastyczne 8 lat. Za zawsze zapisał się w historii Bayernu. Dzięki Lewy za wszystko! Powodzenia.

16.07.2022 13:48

To oczywista oczywistość ;)

16.07.2022 13:45

Przez to w jakiej pozycji Lewy postawił Bayern swoim zachowaniem to Kahn musiał to powiedzieć żeby ostatecznie doprowadzić do zakończenia sprawy na warunkach Bayernu. Dobrze to zostało rozegrane, lepiej raczej nie dało się.

16.07.2022 13:43

Nie do końca przekonuje mnie taki pomysł chociaż sportowo i marketingowo napewno ma to jakiś sens.

16.07.2022 13:41

Szkoda, że w takiej atmosferze. Jedno z najgorszych odejść w historii klubu i to przez tak zasłużonego piłkarza. Narobił dużego smrodu, a powinien przy owacji na stojąco odchodzić.

16.07.2022 13:38

Napewno Bayern zadba o korzystne klauzule w przypadku ewentualnego wykupu.

16.07.2022 11:48

FCBII zaczyna walkę o RL, oby w tym sezonie z awansem.

16.07.2022 11:37

Nie ma czego żałować poza tym, że zmarnował i zaprzepaścił tutaj swoją karierę. Miało na to wpływ szereg okoliczności, ale takie są fakty.

16.07.2022 11:34

Szkoda, że odchodzi w takim złym stylu i bez klasy, ale zapamiętam go tylko z dobrej strony. Zasłużył na wielkie pożegnanie przy wypełnionej AA, a wychodzi tylnymi drzwiami po ciemku na własne życzenie. Smutne.

16.07.2022 11:27

Bo nie ma jednego największego. Jest jakiś ranking, który o tym decyduje albo jeden turniej ? Bayern jest na samej górze z kilkoma drużynami.

16.07.2022 11:22

Dla mnie meczem nr1 będzie spotkanie z Wilkami i 5 brameczek. Oglądałem i nie wiedziałem co się dzieje. Coś co zapamiętam na zawsze.

16.07.2022 11:16

No i super. Trzeba iść do przodu i być może z odejścia Lewego będzie sporo korzyści dla Bayernu.

16.07.2022 11:08

W Szkocji będzie mógł zrobić kolejny krok do przodu, dobra decyzja.

16.07.2022 08:11

W końcu skończy się ta szopka. 50 mln za piłkarza w tym wieku to cena więcej niż dobra.

16.07.2022 00:39

@seco555 tak

15.07.2022 23:06

Wychodzi na to, że Lewy był hamulcowym :D. Nie chciał rywalizacji czy konkurencji, bo inaczej obraza majestatu i brak szacunku.

15.07.2022 22:56

@misza nie ma w tym żadnego zaskoczenia, byle tylko być przeciwko Bayernowi. Takie hobby.

15.07.2022 22:50

@Thierry to musi iść do 8arcelony, tam jest dom spokojnej starości.

15.07.2022 22:07

Dokładnie, Bayern to chyba jedyny klub który w okienko transferowe sprzedaje i kupuje zawodników. To musi być jakiś znak.

15.07.2022 22:01

Jeśli nie chce zaprzepaścić kariery to musi iść gdzieś gdzie będzie grał na możliwie jak najwyższym poziomie.

15.07.2022 21:54

Najważniejsze, że szybko wrócił i zgodnie z zapowiedziami nie było to nic poważnego.

15.07.2022 21:50

Fakt, sporo tu hejterów Bayernu, na szczęście już niedługo. Chociaż zawodowi trolle pewnie nie odpuszczą.

15.07.2022 21:49

Lewy wybiera sobie la ligę na emeryturę co trochę ich ośmiesza. Rola ligi katarskiej czy innego MLS.

15.07.2022 21:45

Obie ekipy będą w bardzo przeciętnej formie (początek sezonu, ciężkie nogi po okresie przygotowawczym) więc nie nastawiam się na piłkarską ucztę ;)

15.07.2022 21:40

Bayern chyba nie wie co zrobić z Pavardem. Bo jeśli na 2 lata przed końcem kontraktu nie ma tematu przedłużenia umowy to na co klub czeka ? Żeby za rok mieć zawodnika z rocznym kontraktem, którego albo trzeba będzie znowu przepłacić albo narazić się na odejście bez odstępnego.

15.07.2022 21:35

30 mln napewno nie damy za niego, a Lipsk nie dopuści do utraty zawodnika za darmo za rok.

15.07.2022 21:32

Kibice 8arcelony chyba nie wiedzą, że Bayern nie miał wcześniej innej nazwy stadionu

15.07.2022 18:31

Widzę, że komuś nie przeszkadza kpienie z zawodnikow Bayernu w przeciwieństwie do uszczypliwości pod adresem 8arcy

15.07.2022 15:45

Uwierzę dopiero jak ktoś z Bayernu to potwierdzi.

15.07.2022 15:12

Ale niektórzy mają ból tyłka jak tylko ktoś coś krytycznego napisze o 8arcelonie, obrona Częstochowy

15.07.2022 14:38

Podpisał, bo Bayern to światowy top, a do tego jest budowany ciekawy projekt sportowy, który będzie walczył o najważniejsze tytuły z CL na czele.

15.07.2022 14:30

Jakieś osiłki wynajęte przez Laporte zastraszyli de Jonga i zmusiły do odejścia ?

15.07.2022 14:25

Chyba rzeczywiście coś jest na rzeczy, bo ilość źródeł z każdą minutą powiększa się.

15.07.2022 14:11

Dobrze jakby zdążyli przed wyjazdem do USA i w ogóle jak najszybciej żeby mógł zgrywać się z drużyną.

15.07.2022 13:56

8arca to jest jednak dno jakich mało pod każdym względem.

15.07.2022 13:28

A jest ktoś komu podobają się spóźnienia i lekceważące zachowanie Lewego ?

15.07.2022 13:21

Oby to potwierdziło się jak najszybciej.

15.07.2022 13:16

Jeśli do jutra sprawa nie będzie załatwiona (a nic na to nie wskazuje) to brak Lewego na prezentacji będzie dobrą decyzją - dla klubu, kibiców i samego Lewego.

15.07.2022 12:41

Zahavi pewnie jest z siebie dumny.

15.07.2022 12:38

Nawet gdyby nadal obowiązywała to Bayern by z niej nie skorzystał.

15.07.2022 09:53

Ważna funkcja jeśli na poważnie chcemy rozwijać i stawiać na młodzież. Oby to był właściwy człowiek na właściwym miejscu.

15.07.2022 09:47

Każdy tego wyczekuje, ale 8arca najbardziej.

15.07.2022 00:39

Lekkie uszczypliwości (bez chamstwa i wulgaryzmów) do rywali beee, ale obrażanie i kpienie z Bayernu, Uliego czy zawodników już jak najbardziej ok…

14.07.2022 21:31

Nikt nie każe ci niczego mówić, a innym daj spokój. Nie każdy musi mieć takie samo zdanie jak ty i pisać czy mówić jak chcesz.

14.07.2022 21:20

Wątpię żeby na stronie bvb czy 8arcy były za to bany.

14.07.2022 21:12

Za to jak jakiś dziennikarz czy piłkarz potępi Lewego to zły bo nie broni męczennika :D

Edytowano : 2022-07-14 20:45:37

Hipokryzja level hard. Za to pisanie z pogardą o rekordmajstrze czy CzuponCzupon to szczyt klasy i szacunku.

14.07.2022 20:43

A co mnie obchodzą jego emocje ? Od dziennikarza oczekiwałbym profesjonalizmu i chociaż minimum obiektywizmu.

Edytowano : 2022-07-14 20:41:28

Masz człowieku jakiś kompleks i problem jeśli ktoś ma inne zdanie.

14.07.2022 20:39

Przecież Kołtoń to oszołom i psychofan Lewego - zero jakiegokolwiek dziennikarskiego obiektywizmu. Żenada.

14.07.2022 20:27

@Marienplatz ja lepiej nie będę oceniał twojego toku rozumowania. I daruj sobie takie wycieczki idiotyczne tylko dlatego, że masz inne zdanie. Mniej agresji.

14.07.2022 17:39

@bayernthebest oczywiście, że Lewy to legenda klubu. Nikt nie umniejsza jego sukcesom czy osiągnięciom.

14.07.2022 16:40

Umniejszanie Manu czy Muellerowi czyli legendom klubu na stronie Bayernu to jakaś nowy level trollingu.

14.07.2022 16:34

Donnarumma do pięt nie dorasta Manu

14.07.2022 16:13

@WayeThe przypomnij sukcesy Lewego na euro albo mundialu, mogą być sprzed 10 lat

14.07.2022 16:10

@WayeThe fajny argument za Lewym, który grał tylko w BL :D. Bo nie kojarzę żeby zdobył za dużo bramek w PL czy serie A. Najlepsi bramkarze grają w serie A ? :D

14.07.2022 16:06

@Marienplatz IFFHS World's Best Goalkeeper 2020 - to chyba całkiem niedawno i przyznawana nie przez wyznawców Bayernu.

14.07.2022 16:00