DieRoten.pl
Reklama

NIEOFICJALNIE: De Ligt piłkarzem Bayernu!

fot.
Reklama

Jeśli najnowsze informacje okażą się prawdziwe, to Bayern Monachium osiągnął pełne porozumienie z Juventusem w sprawie transferu Matthijsa de Ligta!

W ostatnich dniach w mediach pojawiło się wiele informacji na temat możliwego transferu Matthijsa de Ligta, który na co dzień reprezentuje barwy Juventusu.

Dzisiejszego wieczoru Bayern postanowił dodać gazu i złożyć nową ofertę, po tym jak poprzednia propozycja rzędu 60 milionów euro podstawy plus 10 milionów euro w bonusach została odrzucona przez włoską ekipę.

Mistrzowie Niemiec zgodnie z zapowiedziami postanowili więc zwiększyć swoją ofertę i zaoferowali tym razem w sumie 80 milionów euro! Na kwotę tę składa się 70 milionów euro podstawy plus 10 milionów euro w różnych bonusach.

Jak jednak zgodnie informuje „Sport1” oraz „Bild”, Włosi zaakceptowali finalnie ofertę Bayernu – Matthijs de Ligt zostanie nowym piłkarzem Bayernu! Co więcej „Kicker” napisał, że FCB na ich życzenie potwierdzili fakt osiągnięcia porozumienia!

Matthijs de Ligt

Holenderski defensor trafił do Juventusu latem 2019 roku z Ajaxu za sumę 85,5 mln euro. Od momentu swojego debiutu wystąpił w 117 meczach o stawkę, zaś jego dorobek w tym czasie to 8 bramek, 3 asysty oraz 3 tytuły.

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...