DieRoten.pl

Ribery: Bayern to odpowiednie miejsce dla Mane

16.07.2022, 10:45:50
FotoOlimpik

Począwszy od 1 lipca 2022 roku, nowym zawodnikiem ekipy rekordowego mistrza Niemiec jest jedna z największych gwiazd światowego futbolu – Sadio Mane.

Przypominamy po raz kolejny, że monachijczycy ostatecznie dogadali się z Liverpoolem i Senegalczyk trafił na Allianz Arenę za sumę 32 mln euro. Warto jednak wspomnieć, że kwota ta może wzrosnąć w przyszłości, albowiem ustalono także 9 mln euro dodatkowych bonusów.

Na przestrzeni ostatnich tygodni na temat Sadio Mane wypowiedziało się wiele osób związanych z Bayernem – ostatnio po meczu towarzyskim z Schalke 04, swoje zdanie wyraził Franck Ribery (US Salernitana 1919), który jest przekonany, że 30-latek znalazł się w odpowiednim dla siebie miejscu.

− Sadio to świetny piłkarz, wiele osiągnął wcześniej z Liverpoolem. Znam dobrze kibiców i mentalność Bayernu. Tam jest jak w rodzinie. Myślę, że dla Sadio to odpowiednie miejsce – powiedział Ribery.

W tej samej rozmowie, legendarnego już skrzydłowego Bayernu Monachium zapytano także o sytuację Roberta Lewandowskiego, który według wczorajszych i dzisiejszych wiadomości, zostanie niebawem nowym piłkarzem Barcelony.

− Nie wiem, czy zostanie, czy odejdzie. Nie należy jednak zapominać o tym, co zrobił dla Bayernu. Mam nadzieję, że znajdą dobre rozwiązanie dla Bayernu i Roberta – podsumował Franck Ribery.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)16.07.2022 15:44
Ja też jestem pewny że odnajdzie się w Bayernie.
16.07.2022 11:22
Bo nie ma jednego największego. Jest jakiś ranking, który o tym decyduje albo jeden turniej ? Bayern jest na samej górze z kilkoma drużynami.
16.07.2022 10:54
Wiadomo, że odpowiednie. Bayern to wciąż jeden z największych klubow, choć obecnie nie największy.