DieRoten.pl

Mazraoui wznowił treningi z zespołem

15.07.2022, 11:54:23
Shutterstock.com\Ververidis Vasilis

Kilka dni temu, oficjalnie przygotowania do nadchodzącego sezonu 2022/23 wznowiła ostatnia grupa wracających piłkarzy Bayernu Monachium.

Niemniej jednak Julian Nagelsmann nie miał do swojej dyspozycji pełnej kadry w ostatnich dniach, a to za sprawą kilku urazów i innych problemów.

Jednym z nieobecnych był Noussair Mazraoui, który w zeszłym tygodniu trenował jeszcze z kolegami. Jednakże z racji na problemy mięśniowe, defensor był zmuszony zrobić sobie przerwę i trenował tylko indywidualnie pod czujnym okiem fizjoterapeuty.

Na całe szczęście jak poinformował „Bild”, wczoraj Marokańczyk otrzymał już zielone światło od sztabu medycznego i wznowił pełne treningi. W dalszym ciągu nie wiadomo jednak kiedy do zajęć powróci Bouna Sarr, któremu już pod koniec zeszłego sezonu towarzyszyły problemy z rzepką w kolanie.

Senegalczyk wciąż się rehabilituje, ale w czwartek odbył lekki trening biegowy. Nieobecni pozostają jeszcze Sven Ulreich oraz Eric Maxim Choupo-Moting. Podczas gdy bramkarz zmaga się z infekcją grypową, to drugi napastnik FCB leczy uraz przywodziciela.

Oczekuje się, że obaj polecą jednak z całą kadrą monachijczyków na nadchodzące tournée po Stanach Zjednoczonych (wylot w poniedziałek).

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)15.07.2022 21:50
Najważniejsze, że szybko wrócił i zgodnie z zapowiedziami nie było to nic poważnego.
15.07.2022 12:50
Oby to nie był człowiek kontuzja.