DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 26

Myśle że wielu obawiało się przegranej z BVB ale przed zwolnieniem Kovaca

09.11.2019 20:13

@hoven to nie szanuj ich, tez ich nie lubię ale nazywajmy to bardziej kulturalnym językiem. Nie jesteśmy robotnikami z dortmundu żeby używać takich sformułowań

Edytowano : 2019-11-09 19:50:51

Bo Kimmich będzie świetny wszędzie, bo to klasowy piłkarz. Na prawej jednak jego ataki rozbijają obronę rywala, o jego asystach nie wspomnę

09.11.2019 19:50

Druga połowa zdecydowanie lepsza od pierwszej, obyśmy byli konsekwentni, trzeba wywalczyć trzecia bramkę

Edytowano : 2019-11-09 19:45:42

Kimmich musi grać na prawej stronie, w środku jest niewidoczny. Thomas potwierdza moja opinie na jego temat

09.11.2019 19:45

@hoven przestań pisać te prymitywne obraźliwe komentarze, bo zaraz ci kolejny skasują. Przeciwnik zasługuje na szacunek, my tez mieliśmy słabsze mecze

09.11.2019 19:42

Thomas to talizman ale i miesza w szeregach rywala, kiedy zszedł z Chelsea to przegraliśmy finał i kilka razy już tak było.

Edytowano : 2019-11-09 19:32:28

Coman gra przyzwoicie, niestety dzisiaj Leon niezbyt dobrze, za niego może wejść Cou

09.11.2019 19:31

Nie przesadzałbym z optymizmem. Nie gramy źle ale najbardziej widać słabość BVB niż naszą siłę. Traciliśmy już wyższe prowadzenia, a mamy mało okazji. Trzeba zwiększyć tępo i mocniej przycisnąć BVB wykorzystując to że grają słabo

Edytowano : 2019-11-09 19:27:54

*bardziej

Edytowano : 2019-11-09 19:28:32

** tempo

09.11.2019 19:27

Nie możemy wyciągać wniosków po jednym meczu ale wiele wskazuje że powinien zostać

07.11.2019 14:19

Niech sobie trenuje realne i inne Manchestery które zatraciły tożsamość, w klubie z tradycjami taki prostak nie mize mieć miejsca

07.11.2019 13:19

Język biznesu to nie tylko angielski, jasne w Polsce kładzie się duży nacisk na naukę tego języka, jednak niemiecki również aspiruje do kategorii jednego z kluczowych języków globu i z racji rangi języka ojczystego Niemcy w mniejszym stopniu kładą nacisk na naukę angielskiego (nawet polskie oddziały Duutsche Banku powoli przechodzą na pracę w języku Goethego (z angielskiego właśnie). Język w takim klubie jak Bayern to nie tylko formułki i wyuczenie gramatyki, język niesie tożsamość i pewną kulturową myśl, łatwiej utrzymać tą jedność stosując język ojczysty klubu. Szczególnie że piłkarze to prości ludzie i jak większość z nich zna języki obce, widać podczas rozmów z sędziami w
CL, łatwiej dotrzeć do piłkarzy używając języka znanego przez większość z nich

Edytowano : 2019-11-07 11:55:00

*Deutsche Banku

07.11.2019 11:54

Na to niestety nic nie poradzimy, mówiłem że po odejściu Robbery będzie brakowało nie tylko najlepszych zawodników Bayernu w XXI wieku ale i liderów zespołu. Arjen jako "staruszek" potrafił w ostatnich minutach wyrwać zwycięstwo Lipskowi swoim genialnym rajdem, dzisiaj nawet jeśli naszym zawodnikom nie brakuje umiejętności to brakuje im tego ducha walki

07.11.2019 11:48

No i kto wtedy ma grać w miejsce Thomasa? Może thiago to bym jakoś zrozumiał ale nie Cou. Facet w meczu z eintrachtem, kiedy Niemiec walczył był zupelnie niewidoczny, teraz Thomas zagrał słabo jednak nie gorzej niż Brazylijczyk w ostatnich spotkaniach

Edytowano : 2019-11-07 09:55:30

Może coutinho powinien grać na skrzydle, bo tam najbardzej brakuje jakości i może tam wykorzystałby swoje walory

07.11.2019 09:54

Nie wiem co jest dziwnego w wymogu językowym. Carlo dużo tracił przez słabą znajomość języka, Bayern podkreśla tożsamość i w szatni obowiązuje język niemiecki, notabene przy niemieckojęzycznych trenerach odnosiliśmy największe sukcesy więc ta decyzja się broni

06.11.2019 21:08

Po 2 dniach ciężko oczekiwać radykalnej zmiany, więcej pokażą kolejne spotkania

06.11.2019 21:02

Ja z tego meczu jestem zadowolony. Widać było poprawę względem poprzednich spotkań i nawet poprzedniego z Grekami. Ważny jest spokój w defensywie. Hansi miał mało czasu na ułożenie zespołu, więc ciężko ocenić jego wkład i to na ile będzie lepszy od Kovaca, niemniej jestem dobrej myśli

06.11.2019 21:00

Ciekawe, nożna tą wypowiedz odczytywać bardzo różnie

06.11.2019 11:24

Sympatyczny, waleczny i uczciwy człowiek, niestety czegoś zabrakło, trenerem jest przeciętnym. Oby powrócił do zespołu pokroju eintrachtu bo tam się sprawdzi ze swoją koncepcją

05.11.2019 17:14

Od początku podobał mi się pomysł zatrudnienia hansiego, kiedy doszedł do sztabu miałem przeczucie ze może zostać następcą Kovaca, mówi z sensem, nie frazesami, wierze że niemiecki trener pomoże odbudować nasz klub, zna najważniejszych zawodników z kadry i raczej nie będzie miał problemu z dotarciem do nich

05.11.2019 17:10

Mógłby Flick dostac szanse jeśli sprawdzi się w tych dwóch spotkaniach. Wenger to tez nie jest zła opcja ale Flick to mogłoby być przyszłościowe rozwiązanie

05.11.2019 13:05

@buuuU może Gute jest „małolatom” może jest czasem optymistyczny i nie ma racji ale jego rodzice spisali się bardziej niż twoi w kwestii wychowania. Ale mogę ich zastąpić: 1 lekcja jeśli nie zgadzasz się z czyimś zdaniem to uzasadnij dlaczego zamiast sterować argumentum ad personam i obelżywe słowa. Wstyd żeby kibic Bayernu do innego kibica pisał takie rzeczy. To nie forum jakiejś Legii, Wisły czy innego Lecha żeby taki poziom był miłe widziany

04.11.2019 21:47

@DonJupp4ever nie wiem jak można wypisywać takie niepoparte faktami bzdury. Kovac dysponował w pierwszym sezonie tymi samymi zawodnikami co Jupp (podobnie jak ancelotti) a jednak styl gry był znacznie gorszy niż za poprzedników. Zwalanie winy ma zawodników nie ma wiele sensu kiedy rozmawiamy o trenerze który mówi ze taktyka nie jest potrzebna. Wina jest po dwóch stronach- trenera który jak to James powiedział zapomniał że nie jest we Frankfurcie i zwyczajnie podjął trudne zadanie oraz zarządu który jest głównym winnym bo zatrudnił człowieka który defacto nie posiadał żadnych sukcesów, a jego Eintracht grał nieładną piłkę która była zaprzeczeniem stylu Bayernu

Edytowano : 2019-11-04 19:24:02

Zarzuty względem ancelettiego są podobne, z tym że on jako terener się wypalił i jego styl nie przystaje do współczesnej piłki, co pokazuje w Napoli które gra gorzej niż za sarigo

04.11.2019 19:22

Ech teraz ta wypowiedz brzmi jeszcze gorzej

02.11.2019 20:30

Najgorszy mecz od dekady ale niestety tak wygląda cały ten sezon, jedyna opcja teraz to Hansi, niech dostanie szanse na 3 mecze i potem można ocenić czy zasługuje ja szanse, nie ma sensu brać kogoś kto nie zna zespołu, no chyba że znowu Jupp

Edytowano : 2019-11-02 18:49:09

Obyś miał racje ale boje się że Kovac zostanie, już 2-3 razy logiczne powinno to się stać a jak było to wiemy

02.11.2019 18:48

@FanGraczyBayern ale pp co dyskutujesz z ludźmi pokroju @DonJupp4ever którzy ani konsekwencji w wypowiedziach nie maja, ani nie grzeszą kulturą. Krytyka guardioli czasem była uprawniona ale porównywanie go z Kovacem to absurd, wystarczy porównać wyniki i to już stawia Chorwata z złym świetle

29.10.2019 23:39

Fatalnie, szczęśliwie w końcówce się obudziliśmy i wyrwaliśmy zwycięstwo

29.10.2019 22:43

Oczywiście ze to zwycięstwo cieszy jeśli chodzi o wynik, po golu Thomasa wystrzeliłem do góry jak zresztą wszyscy na boisku, jednak nie cieszy styl w jakim wygrywamy, chociaż zdecydowanie odrobienie wyniku w końcówce pokazuje klasę indywidualną piłkarzy

29.10.2019 22:29

Kovac zostanie do końca sezonu, zmiana na jakiś czas raczej nie wchodzi w grę no chyba że Hansi dostanie szanse. Niestety trzeba liczyć ten sezon na straty

29.10.2019 22:03

Thomas to duch Bayernu, w takich sytuacjach kto jak nie on? Gnabry tez idzie jego śladami

29.10.2019 21:48

Cou zupełnie mnie nie przekonuje, dostaje dużo szans a ani jego gra ani liczby nie przemawiają za tym aby rezygnować dla niego z Havertza czy nawet Thomasa

28.10.2019 13:57

Czyli istnieje spora szansa ze z tylu bedzie bardziej nerwowo, raczej nie skonczymy meczu z czystym kontem

26.10.2019 02:35

BVB mimo znacznie mniejszych możliwości i oczekiwań względem zespołu rozważa zwolnienie Favre który zawodzi w mniejszym stopniu niż Kovac, a my?

23.10.2019 23:09

Mou to trener który mogły przyjść ratować zespół przez pół roku, nie więcej, jego charakter powoduje ze nie daje rady osiągać efektów dłużej niż przez jeden sezon

23.10.2019 12:00

Źle ująłem to przebudzenie? Bo Thomas gra dobrze cały sezon, powinienem raczej napisać że dobrze że mimo szykan ze strony Kovaca Thomas udowadnia ze zasługuje na skład, bo to że mimo tak małej liczby minut potrafi być autorem tylu trafień pokazuje jego wartość. Od 2 meczy znacznie przewyższa Cou w użyteczności na boisku, mam przeczucie ze Brazylijczyka nie wykupimy tak jak Jamesa

Edytowano : 2019-10-23 11:45:17

Były trener Lipska, a nawet Hansi flick byliby lepszą opcja niż trener który nie ogarnia ani polityki kadrowej ani kwestii taktycznych

23.10.2019 11:43

@GuteSpiele 5 lat to krótko, nie dziwota że masz tak niskie oczekiwania, Bayern w ciągu tych 5 lat zatracił swój styl i nie przypomina już drużyny tworzonej przez charyzmatycznych zawodników, śmiem twierdzić że po 2013 nie przyszedł nikt kto mentalnie mógłby zastąpić tych którzy wtedy powoli zaczęli odchodzić lub kończyć kariery

23.10.2019 11:39

Nie popieram tego co u nas się dzieje, podaje fakt, nikt Kovaca nie zwolni teraz czy nam się to podoba czy nie

Edytowano : 2019-10-23 00:54:00

Prosta grupa, potknięcia przeciwników w Bundeslidze go ratują, mino ze to najgorszy bsyern od prawie dekady

Edytowano : 2019-10-23 00:54:26

Przebudzenie Thomasa i komplet punktów cieszą

23.10.2019 00:51

Kovac sie pomimo stylu broni. Nie doczekamy się jego zwolnienia przed końcem sezonu. Dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość i potraktować ten sezon jaki przejściowy

22.10.2019 23:13

Proszę @polactworobak nie szkalowac, moze czasem kontrowersyjnie ale słusznie punktuje wiele absurdów w tym klubie

22.10.2019 22:42

Marzy mi się żeby tą drużynę przejął Hansi

22.10.2019 22:41

Tez liczę ze obrońcy Kovaca zamilkną po tym co pokazujemy

22.10.2019 21:39

@jastrzab123 dokładnie. Oby odblokował się na wiosnę, ważne trafienie zaliczył z Lipskiem

Edytowano : 2019-10-22 21:38:29

Odblokował oczywiście względem zeszłych lat, bo w tym sezonie nic nie można mu zarzucić

22.10.2019 21:37

Thomas pokazał swój instynkt, szkoda ze cały czas nie gra za Lewandowski cały czas

Edytowano : 2019-10-22 21:36:42

Lewandowski zalicza najleoszy sezon w karierze u nas i strzela ważne bramki (pierwszy raz od dawna) ale błagam bramki z Grekami to obowiązek nie wszne trafienia, jeśli są ważne to pokazuje jak nisko stoimy jako drużyna

22.10.2019 21:35

Jeden z użytkowników mądrze napisał, wystawiwnie Thomasa na skrzydle to szkoda i dla niego i dla klubu

22.10.2019 21:32

Brazylijczyk na skrzydle ma więcej zalet niż Niemiec dlatego naprawdę polityka kadrowa jest nakierowana na pozbycie się Thomasa. W kontekście wypowiedzi Uliego, sytuacja wydaje się jeszcze gorsza

22.10.2019 21:11

Jeśli Thomas zagra na skrzydle to mu nie pomoże a zaszkodzi, bo tam nie pokaże 100% swoich możliwości

22.10.2019 19:45

Bo Kimmich to najlepszy prawy obrońca świata. Nie jest może na poziomie Lahma jeśli chodzi o defensywę ale najzwyczajniej nie ma dużej konkurencji i stad jest tak wychwalany

20.10.2019 14:33

Gdyby z tego bezmiaru tragedii wyszła chociaż mała korzyść w postaci szansy dla Maia ale szczerze w to wątpię, trener który katuje jedną jedenastkę i nie wprowadza zmian nawet kiedy zawodnikom najzwyczajniej dany mecz nie wychodzi, nie zrobi tak odważnego ruchu jak van Gaal stawiając na Davida i Thomasa, czy Pep na Josha

20.10.2019 13:33

Akurat Lucas to jeden z nielicznych zawodników którzy pokazali swoje umiejętności dzisiaj, obrona będzie popełniać błędy bo brakuje spójnej wizji taktycznej.

Edytowano : 2019-10-20 01:16:49

Po prostu błędy obrony są bardziej widoczne bo powodują utratę bramek, tej wizji brakuje tez w ofensywie stąd takie marnotrastwo ofensywnego potencjału. Głupia polityka kadrowa i katowanie jednej jedenastki to nie tylko kłopot dla rezerwowych, bo gdyby tak było to można powiedzieć trudno, jednak brak odpoczynku przekłada się na słabsze występy (min Cou) i urazy, a to już większy problem niż fochy nawet legendarnego zawodnika

Edytowano : 2019-10-20 01:17:59

Jestem, byłem i będę przeciwnikiem Murinho, jednak to trener kilka klas lepszy od Kovaca być może Chorwat się kiedyś takim stanie jednak w to nie wierze, chociaż bardzo chciałbym się mylić

20.10.2019 01:13

Trochę to nierówna walka jeśli jeden na udowodnienie swojej wartości ma 80 minut drugi 10, Cou zawiódł dzisiaj i słowna (niezależnie nawet na kogo) powinna nastąpić na początku 2 połowy. Osoby mówiące o drewnie zachęcam do uzasadnienia swojej opinii nt legendy DFB i Bayernu

19.10.2019 22:37

Statystyki potwierdzają że to nasz najgorszy start od 8 lat, nie popieram zwalniają Kovaca teraz ale ten sezon powinien być jego ostatnim

19.10.2019 20:13

Brak zmian powoduje że rezerwowi nie dają jakości bo Kię mają rytmu meczowego

19.10.2019 17:36

Swoją droga racja nie powinienem pisać o niewchodzeniu ale mam wrażenie że przy lahmie, bastim, Robbery trener takiego formatu miałby większe piekło. Tomek jest są grzeczny stad zastosowałem hiperbole jako wyraz potrzeby buntu. Zespół nie ma mentalnosvi

19.10.2019 17:28

Nierozgrzany piłkarz wchodzi na 10 min i marnuje 100, taki geniusz trenera, zmiana była potrzebna wcześniej

19.10.2019 17:26

Lewandowski może marnuje sytuacje ale przynajmniej walczy, pokazuje więcej niż większość zespołu, problemem jest taktyka która powoduje że nawet indywidualności nie wystarczą do zwycięstwa.

Edytowano : 2019-10-19 17:25:45

Oczywiście hiperbolizuje, wiadomo że za klub trzeba walczyć i grać dla Bayernu a nie Kovaca ale bunt w szatni jest potrzebny, chodzi ki o to że Thomas powinien głośniej ośmieszać decyzje trenera, przy wejściu wykonywać odpowiednie gesty, pisze to tez w nerwach bo nie rozumiem Chorwata i to że on nas trenuje jest dla mnie zagadką którą powinien rozwikłać woloszanski w sensacjach XXI w :D

19.10.2019 17:23

XD

Edytowano : 2019-10-19 17:21:56

Takie końcówki to nasza specjalność w tym sezonie

19.10.2019 17:21

Neuer dzisiaj świetnie ale nasza obrona to tragedia, atak trzyma się dzięki super formie Lewandowskiego i Gnabriego, taktyki tutaj nie ma

19.10.2019 17:20

Jasne, po tym co robi Kovac to zadne upokorzenie, tak samo traktował Javiego i Robbery w ich ostatnim meczu. Jsk można zdtscyplinowac trenera pokazali nasi z Ancelottim, czy Kepa w slawetnym meczu Chelsea. Niestety na autorytet trzeba zapracować, skrajnie głupie decyzje trenera powinny być punktowane. Gdybyśmy mieli piłkarzy z jajami jak kiedyś to trener z takimi decyzjami długo by się nie utrzymał

19.10.2019 17:17

Co ma pokazać? W 10 minut nie pokaże wiele, szkoda ze przy słabszym meczu Brazylijczyka Thomas nie wszedł 20-30 min wcześniej

19.10.2019 17:12

Upokarzająca zmiana, Thomas nie powinien się zgodzić na wejście.

Edytowano : 2019-10-19 17:11:24

U kovava Thomas miał grać za nazwisko, a okazuje się ze dzisiaj za nazwisko gra Cou

19.10.2019 17:10

Cou pierwszy słabszy mecz od dawna

19.10.2019 16:52

@szczebelek dokładnie, mamy dużo szczęścia, a teraz katowanie składu kiedy nie jest kluczowy moment sezonu jest bez sensu, wiosna może przynieść znowu koszmar kontuzji. Chorwat nie potrafi zarządzać przyszłościowo

19.10.2019 15:56

Oby wreszcie Kovac zaczął rotować składem, bo zpstaniemy z ławką jakości Perisicia

19.10.2019 15:53

O rokrocznie zniżce firmy w kluczowych momentach, w tym sezonie pokonał tą słabość i strzela w tych najważniejszych momentach, oby pierwszy raz od czasów BVB utrzymał ten trend na wiosnę a wszystko na to wskazuje

19.10.2019 15:51

Lewandowski w tym sezonie to zupełnie inny piłkarz niż w ostatnich latach, gratulacje że w tym wieku w taki sposób potrafi wygrzebać się z kryzysu

19.10.2019 15:45

Bez rotacji nie utrzyma się topowej ławki, dziwi taka polityka

19.10.2019 15:36

@AdiFantasti nie mogę nic więcej dodać, ustawienie z Jamesem i Thomasem pokazało jak można pogodzić dwóch świetnych zawodników. Kovac niestety jednak to nie poziom Juppa

19.10.2019 15:32

@tapczan święte słowa, rok temu Kovac przesadzał z rotacją, teraz przestał rotować,to stawia jego umiejętności pod dużym znakiem zapytania

19.10.2019 11:46

Czasem optymizm Kovaca brzmi jsk optymizm @GuteSpiele ale to wciąż lepsze niż narodowe polskie narzekanie

18.10.2019 23:27

Niech tylko brednie i wymysły Kovaca nie zmusza go tylko do takiej decyzji

16.10.2019 05:53

Fajnie że docenili naszych ale pytanie czemu tylko dwóch? Lahm i Robbery zasłużyli na miejsce w tym składzie

15.10.2019 17:07

Był wspaniałym zawodnikiem więc można mu tylko życzyć żeby stał się równie wielkim trenerem i żeby udowodnił niedowiarkom (w tym mnie) że zapełni lukę po Pepie i Juppie

15.10.2019 09:45

Dziwna polityka...

14.10.2019 11:42

Wiele wskazuje na zakamuflowane działania Bayernu, nie mówi nic złego

12.10.2019 06:31

Nawet jeśli Thomas nie chce odejść to Kovac postępuje nieprofesjonalnie i nieuczciwie. To wicekapitan i prawdziwy lider, który dodatkowo ma świetne liczby przy mniejszej liczbie minut od Brazylijczyka. Owszem możemy pozwolić mu odejść jednak klub to niecykliczne sportowe umiejętności, możemy zostać z zawodnikami takimi jak Vidal, Cou, Lewandowski ale oni grają tutaj dla siebie, nie maja tego klubu w sercu, mimo umiejętności są pracownikami. W klubie potrzeba legend i wychowanków

09.10.2019 22:52

Seco mylisz się, od 2014 na naszej stronie hejtowanych było kilkunastu piłkarzy, czy to Robbery czy Thomas, nawet najlepszemu bramkarzowi świata się oberwało ale Lewandowskiego nie można skrytykować nawet kiedy zawodzi, to miałem na myśli (co nie zmienia faktu że Polak w tym sezonie gra naprawde dobrze, najlepiej od kiedy u nas jest, oby ta forma została na wiosnę kiedy zwykle znikał)

Edytowano : 2019-10-09 22:48:21

Więc czepianie się mnie o hejt jest nie na miejscu, bo zawsze wytykałem konkretne wady w jego grze, w tym sezonie nie mam czego się czepiać więc tego nie robię. Reklamacje do zawodnika nie do mnie :)

09.10.2019 22:46

Tutaj każdy kto nie jest messim, ronaldo albo lewandowskim czy w zeszłym sezonie piatkiem będzie krytykowany XD

Co do meczu to szkoda kolejne roztrwonione prowadzenie

09.10.2019 22:39

Fakt że wyniki go bronią, nikt w takiej sytuacji nie zwolni trenera, niezależnie z jakiego powodu jesteśmy w lidze wysoko

09.10.2019 20:00

@tapczan pełna zgoda, wieku zapomniało albo nie pamięta ile dawały czasem niefrasobliwe zagrania w kluczowych meczach. Thomas to bawarska dusza, duch walki i niespotykana inteligencja. Wielu tych cech próżno szukać u większości zawodników. Jest niepowtarzalny i nieprzewidywalnym zawodnikiem i jednym z liderów

09.10.2019 04:23

Sportowo upadł XD i dlatego ma tak dobre liczby jak Cou rzekomo wart 120 milionów

08.10.2019 22:15

Szkoda jego epizodu w MU ale cóż. Potrzebujemy takich piłkarzy, może kiedyś Josh czy Niklas wejdą ba ten poziom mentalny

08.10.2019 22:14

Niestety mimo wielu zalet Lucas nie należy chyba do elity intelektualnej swojej profesji

08.10.2019 20:51

Dzisiaj w dobie deficytu autorytetow jest potrzebny Bayernowi jak powietrze

08.10.2019 20:44

Czerwona kartka Javiego miała miejsce bo graliśmy z realem, który w 11 miażdżylosmt, w innym meczu z innym przeciwnikiem tych kartek by Janie wyłapał

Edytowano : 2019-10-08 19:18:13

*by nie wyłapał

08.10.2019 19:18

Jupp potrafiłby pogodzić zawodników i ich role na boisku. Jeśli przez Kovaca odejdzie Thomas i Javi to obecna drużyna straci zupelnie wyraz i charakter

08.10.2019 17:05

Jeśli zagra i uraz się pogłębi to będzie awantura jak kiedyś z Holandią po kontuzji Arjena, kiedy związek musiał nam płacić odszkodowanie (miałbym tez rozegrany mecz towarzyski dający nam dochód)

08.10.2019 04:26

Dawno nie czytałem takich głupot, Neuer 10 czy 15 XD Manu po kontuzji znowu pokazuje na czym polega fach bramkarski, w każdej drużynie byłby nr 1. Młody wychowanek Padeborn mógłby udać się na wypożyczenie 2 letnie, najlepiej do Schalke to by miało największy sens

07.10.2019 22:22

Indywidualne błędy nie są winą trenera, jednak to od niego zależy kto gra, Martinez którego tak unika zapewniał spokój w środku pola

07.10.2019 20:55

Tez tak myśle, Cou to wspaniały zawodnik ale cena za zawodnika w tym wieku wydaje się nieadekwatna. Havertz ma przed sobą wiele lat gry czego nie zmieni nawet jeden słabszy sezon, to inwestycja z większą stopą zwrotu niż zakup Brazylijczyka

06.10.2019 23:51

Real nie był faworytem w meczach z nami, kiedy sięgał po puchar CL, a co dopiero teraz. Jest VAR, a to zasadnicza różnica która działa na ich niekorzyść, sportowo bez Ronaldo też to drużyna o klasę słabsza od czołówki. My oczywiście też nie jesteśmy na odpowiednim poziomie, jednak jesteśmy stabilniejszym zespołem i 1/4 to minimum, potem braki taktyczne mogą spowodować odpadniecie

06.10.2019 23:48

Żadne pakowanie miś trwa wiecznie, w żadnym sporcie. Buta nie zmieni tego ze kiedyś przegramy mistrzostwo, jeśli będziemy go tak pewni to pycha spowoduje że stanie się to wcześniej niż później. Kto ogląda NBA wie to najlepiej, każda dynastia się kiedyś kończy, w ostatnim sezonie Dawid pokonał Goliata i teraz próżno szukać śladu po potężnym golden state

Edytowano : 2019-10-06 21:58:05

Faworytami jesteśmy, podobnie jak w lidze mistrzów. Jednak wyniki sportowe czasem nie są zależne od wartości składu i konkretnych zawodników ale od bardziej złożonych elementów np bycia drużyna, posiadania jasnej taktyki i wizji, a z tym, nawet w wygranym meczu z Totkami był duży problem (nie był to mecz wybitny szczególnie w defensywie)

Edytowano : 2019-10-06 21:58:26

*panowanie

06.10.2019 21:56

4 zwycięstwa w 7 meczach? Nie jest dobrze ale oby liga mistrzów niezmiennie nam to rekompensowała

06.10.2019 18:17

Wenger to był świetny trener, Arsenał zwalił wszystko na niego, pomimo że wyciskał z tej drużyny tyle ile się dało, pomimo fatalnej polityki klubu

06.10.2019 16:38

W zeszłym sezonie kiedy Thomas grał słabiej występował często, teraz ma dobre liczby (lepsze od Cou) a niee staje z ławki. Dziwna polityka

06.10.2019 15:51

Gdyby Lipsk i BVB nie traciły punktów pomimo dobrej gry, to byłaby panika. Bayern to Bayern, nie możemy być silni słabością rywali, a w lidze tak obecnie jest...

06.10.2019 14:25

Brak Javiego w środku pola, w najważniejszych meczach się na nas zemści...

06.10.2019 14:22

Gladbach wykorzystuje szansę ale to nic nie znaczy, bo prędzej czy później stracą formę. Jeszcze Wolfsburg może nas w tej kolejce wyprzedzić, wtedy tabela nie będzie wyglądać już tak kolorowo jak wczoraj

06.10.2019 14:12

Potrzebujemy więcej rotacji, więcej minut dla Javiego i Thomasa który mimo małej liczny minut ma naprawę dobre liczby. Chciałbym zobaczyć ustawienie z Cou, Thomasem i Javim w podstawowym składzie, zakładam ze byłoby to najmocniejsze ustawienie jakim dysponujemy

06.10.2019 02:18

Z Javim to przedziwna sprawa. Bask broni się sportowo zawsze kiedy gra w środku pola. Najwidoczniej musi chodzić o konflikt z trenerem, nie da się znaleźć innego powodu dla odsunięcia takiej klasy piłkarza od pierwszej 11

06.10.2019 00:27

@OperatorJS jest jedyną osobą która zasługuje w tej dyskusji na banicję. Prymitywna przemoc w kontrze do normalnej wypowiedzi to jest dopiero pokazanie „cebulactwa”

Edytowano : 2019-10-05 23:03:03

Swoją drogą udowadniasz że słowo cebulak (dotyczące zaściankowości i braku kultury) jest zwrotem zasadnym i potrzebnym w wokabularzu

Edytowano : 2019-10-05 23:05:38

Proponowanie przemocy słownej czy fizycznej nie jest rozwiązaniem żadnego sporu. Nikogo nie powinno się krzywdzić

05.10.2019 23:00

@FanGraczyBayern i zupełnie temu nie przeczę, Polak zupełnie mnie zaskoczył i rozgrywa majlelszy sezon od czasu odejścia z BVB, wreszcie bierze ciężar gry na siebie. Bardziej chodzi mi o to ze wiele osób chciałoby widzieć w nim geniusza pokroju Robbery, a niestety takich długo nie będzie u nas

Edytowano : 2019-10-05 22:46:10

Zresztą to skuteczny zadaniowiec, taka jego rola

05.10.2019 22:37

@GuteSpiele nie często się z Tobą zgadzam ale masz racje. mamy bardzo równy skład bez jednej wielkiej gwiazdy ale nie oznacza to że są do zawodnicy słabi, są po prostu wyrównani. Brakuje być modę kreatora i lidera jakim był np Arjen ale robienie z Lewandowskiego geniusza który robi wszystko w pojedynkę jest nieprawdą i godzi w dobre imię jego niemniej utalentowanych kolegów, pd których zresztą najczęściej zależy forma i ilość bramek Polaka, nie zmieniło się to nawet teraz pomimo że lewandiwski rozgrywa chyba swój nsjleoszy sezon u nas

05.10.2019 22:29

@OperatorJS myśle że to raczej nawiązanie do pewnego „amerykańskiego” komika niż prawdziwy hejt :P

@nyy32 nie skierowałem tego komentarza do Ciebie, jak już kiedyś pisałem uważam ze masz wiele słusznych i zbieżnych z moimi obserwacji. Kierowałem go do osób które wieszcza od lat upadek nassego klubu i oczekują co okienko zakupu kilku piłkarzy za cenę Neymara

05.10.2019 22:10