DieRoten.pl

Martinez nie znajdzie się w kadrze na mecz z Unionem

26.10.2019, 02:30:34
Ł. Skwiot

Ostatnimi czasy główną bolączką Bayernu Monachium są liczne urazy i problemy zdrowotne zawodników pierwszego składu. Dla przykładu w ostatnim tygodniu na dłuższy okres wypadło dokładnie 2 graczy.

Mowa rzecz jasna o takich piłkarzach jak Niklas Suele (zerwane więzadło krzyżowe w kolanie) oraz Lucas Hernandez (częściowo zerwane więzadło w kostce). To nie koniec, albowiem w dzisiejszym pojedynku zabraknie także kilku innych zawodników.

W oficjalnym komunikacie zamieszczonym na "FCB.de" możemy dowiedzieć się, że w kadrze na mecz z Unionem Berlin zabraknie przede wszystkim Javiego Martineza, który po pojedynku z Olympiakosem w Lidze Mistrzów nabawił się niegroźnego urazu uda.

Hiszpan co prawda trenował indywidualnie, ale klub ze stolicy Bawarii nie ma zamiaru ryzykować pogłębienia się kontuzji swojego pomocnika. Potwierdzone to zostało również przez opiekuna FCB, czyli Niko Kovaca.

– Musimy znaleźć odpowiednią równowagę. Potrzebujemy każdego zawodnika, nie możemy już tracić więcej graczy wskutek urazów. Nie chcemy podejmować zbędnego ryzyka – powiedział Kovac.

Na całe szczęście gotowi do gry są Serge Gnabry oraz Lukas Mai, którzy w ostatnich kilku dniach borykali się z małymi problemami zdrowotnymi. Niektórzy spodziewają się, że w obliczu trudnej sytuacji w obronie, młody Niemiec być może otrzyma choć kilka minut.

źródło: FCB.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama26.10.2019 14:15
Mocno wierzę że dziś Mai dostanie szansę, bo jeśli nie dziś to kiedy?
26.10.2019 11:37
To, że stracimy to pewne, ale o 1 więcej pewnie strzelimy :)
26.10.2019 08:24
Obyśmy tylko zdołali wygrać.
26.10.2019 07:31
26.10.2019 02:35
Czyli istnieje spora szansa ze z tylu bedzie bardziej nerwowo, raczej nie skonczymy meczu z czystym kontem

reklama