Szalony mecz w Monachium! Bayern wygrywa 3:2

22.08.2021, 19:28:27
FotoOlimpik

Podobne artykuły

Bayern Monachium ma już za sobą trzeci oficjalny mecz o stawkę w sezonie 2021/22. Tym razem drużynie prowadzonej przez Juliana Nagelsmanna przyszło mierzyć się w rodzimej Bundeslidze.

Nie tak dawno temu dobiegło końca kolejne spotkanie z udziałem klubu ze stolicy Bawarii. Tym razem mistrzom Niemiec przyszło rywalizować z 1. FC Koeln w ramach 2. kolejki rozgrywek pierwszej Bundesligi.

Koniec końców pojedynek na Allianz Arenie w Monachium, gdzie zasiadło 20,000 widzów, zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść Bayernu. Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców wpisywali się kolejno Robert Lewandowski oraz Serge Gnabry, który popisał się doppelpackiem.

Dla podopiecznych Juliana Nagelsmanna było to zarazem pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ligowym. Dzisiejsza wygrana nad 1. FCK sprawiła, że Bayern awansował na czwarte miejsce (na pierwszym miejscu znajduje się VfL Wolfsburg z dorobkiem sześciu punktów po dwóch kolejkach.

Drużyna rekordowego mistrza Niemiec na odpowiednie przygotowania, analizę i regenerację będzie miała niewiele czasy, albowiem w najbliższą środę monachijczycy w ramach I rundy Pucharu Niemiec zagrają na wyjeździe z Bremer SV. Początek boju z bremeńczykami o 20:15.

Nianzou zaczyna w podstawie

Mając na uwadze spotkanie sprzed kilku dni, kiedy to mistrzowie Niemiec w ramach Superpucharu Niemiec ograli 3:1 ekipę Borussii Dortmund (bramki zdobywali kolejno LewandowskiMueller oraz ponownie Lewandowski), trener Nagelsmann zdecydował się na dwie zmiany.

Poza szeroką kadrą na dzisiejsze zawody na stadionie w Monachium znalazło się dokładnie czterech piłkarzy pierwszego składu. Niezdolny do gry jest przede wszystkim Lucas Hernandez, który w trakcie EURO 2020 nabawił się kontuzji kolana i był zmuszony przejść operację.

Na całe szczęście proces leczenia Francuza przebiega pomyślnie i niebawem powinien on powrócić do zajęć z kolegami. Ponadto listę nieobecnych uzupełniają także Benjamin Pavard, który kilka dni temu uszkodził więzadło w kostce, Marc Roca, który również boryka się z kontuzją kostki oraz Kingsley Coman (krwiak na pośladku).

Mając na uwadze taką, a nie inną sytuację kadrową, monachijczycy zawody na Allianz Arenie rozpoczęli w następującym ustawieniu: Manuel Neuer w bramce, Niklas SueleDayot UpamecanoTanguy Nianzou oraz Alphonso Davies w obronie. Duet środkowych pomocników tworzyli z kolei Joshua Kimmich oraz Leon Goretzka.

Jeśli mowa o skrzydłach, to Nagelsmann postawił na takich graczy jak Leroy Sane oraz Serge Gnabry. Podczas gdy funkcję napastnika pełnił tradycyjnie Robert Lewandowski, to za jego plecami wystąpił Thomas Mueller. Na ławce rezerwowych znaleźli się natomiast: Sven UlreichBouna SarrChris RichardsJosip StanišićOmar RichardsJamal MusialaCorentin TolissoMalik Tillman oraz Eric Maxim Choupo-Moting.

Kiepskie 45 minut Bayernu

Mistrzowie Niemiec rozpoczęli mecz z lekkim opóźnieniem z racji na uroczystości związane z pożegnaniem legendarnego Gerda Muellera i przemówieniami Herberta Hainera oraz Uliego Hoenessa, czyli dwójki działaczy bawarskiego klubu.

Po rozpoczęciu gry podopieczni Juliana Nagelsmanna od samego początku starali się przejąć inicjatywę i zaatakować Kolonię, ale goście zgodnie z zapowiedziami Steffena Baumgarta grali bardzo odważnie i wysoko, uniemożliwiając po części gospodarzom rozgrywanie swojej piłki.

W 8. minucie mogło być 1:0 dla Bayernu, ale Thomas Muller nieznacznie źle ocenił podanie Lewandowskiego i ekipa „Kozłów” mogła odetchnąć z ulgą. W kolejnych minutach gospodarze dwoili się i troili, aby zagrozić bramce strzeżonej przez Horna, ale bezskutecznie, albowiem w większości sytuacji, monachijczykom zwyczajnie brakowało nie tyle co wykończenia, a podjęcia właściwej decyzji…

Nieco później w doskonałej sytuacji znalazł się Gnabry, który nawinął kilku rywali i zdecydował się na strzał, ale został w ostatniej chwili zablokowany przez Mere. Następnie byliśmy świadkami pięknie wyglądającej dla oka akcji Niklasa Suele, ale golkiper 1. FCK skutecznie, choć z problemami sparował piłkę na rzut rożny.

Kolonia co prawda próbowała również przedostać się pod bramkę Manuela Neuera, ale Upamecano, Suele i Nianzou stali na straży i nie dopuszczali rywali do głosu.

Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy przed dobrą szansą z rzutu wolnego stanął Sanę, ale Niemiec uderzył tylko w mur, co tylko potwierdziło jego kiepski występ. Kilkadziesiąt sekund później szczęścia próbował jeszcze Lewandowski, ale Polak został zablokowany… Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i obie strony udały się na przerwę.

Grad bramek w Monachium

Na drugą część spotkania trener Nagelsmann zdecydował się na dwie zmiany. Na boisku zameldowali się Stanisic oraz Musiala, którzy zastąpili Nianzou oraz Sanę. Na pierwszą akcję Jamala nie przyszło nam czekać zbyt długo, albowiem już w 48. minucie 18-latek był bliski strzelenia bramki na 1:0, ale jego uderzenie poszybowało nad poprzeczką.

Co więcej w 50. minucie młody Niemiec popisał się genialną akcją, dryblując między kilkoma rywalami i dogrywając jak na patelni piłkę do niepilnowanego Lewandowskiego, który ze spokojem strzelił na 1:0. Goście próbowali odpowiedzieć błyskawicznie, ale to „Bawarczycy” byli groźniejsi i kilka minut później ponownie dali o sobie znać.

W 58. minucie Mueller dośrodkował w pole karne, gdzie błąd popełnił Mere, zaś do piłki dopadł Gnabry, który pewnie podwyższył na 2:0. Niestety, ale radość FCB nie trwała zbyt długo, gdyż raptem 2 minuty później golem na 2:1 odpowiedział Modeste… Jakby tego było mało to w 62. minucie wyrównał Mark Uth, po kolejnym fatalnym błędzie w obronie FCB.

Spotkanie na Allianz Arenie rozkręcało się z minuty na minutę, albowiem w 70. minucie potężnym uderzeniem popisał się Gnabry. Nieco później byliśmy świadkami kolejnych sytuacji pod bramkami obu ekip, ale najgroźniejsza z nich miała miejsce w 85. minucie, kiedy na 4:2 mógł podwyższyć Lewandowski. Koniec końców wynik nie uległ już zmianie i mistrzowie Niemiec zwyciężyli 3:2.

Tym razem na przygotowania do kolejnego starcia podopieczni Juliana Nagelsmanna będą mieli raptem 3 dni, albowiem w najbliższą środę „Bawarczycy” powalczą z Bremer SV o awans do drugiej rundy rozgrywek Pucharu Niemiec. Początek boju dokładnie o 20:15.

KONKURS TYPERA

Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (183)

23.08.2021 15:39
Mecz bardzo ciekawy. Obrona do poprawy zdecydowanie za łatwo stracone gole. Z przodu na szczęście mamy jakość by wygrywać mecze i powiem więcej takimi meczami jak z Koln wygrywa się mistrzostwo, bo taki Dortmund jedzie na Fraiburg i dostaje w plecy potem na koniec sezonu tych punktów brakuje.

Trzeba dać chłopakom czas, bo treningi przygotowawcze nie były kompletne do tego trzeba się wzmocnić jeszcze dwoma piłkarzami zdecydowanie. W obronie gramy bez Lucasa i Pavarda. Ja staram się patrzeć optymistycznie na sezon i tak patrzę.

Sane słabo musi się ogarnąć. Musiala wszedł i na fantazji piękna asysta do Lewego. Na duży plus Gnabry za dwa gole. Jedziemy dalej.
23.08.2021 14:48
@Edmund czyli prawie co się rozumiemy w tej sprawie i moje rozumienie problemu jest takie same jak Twoje. Natomiast zachodzę w głowę co temu Bayernowi w takim bądź razie wyszło ? „ Według ciebie (i jeszcze paru innych osób) jak Bayernowi coś wyjdzie to przez przypadek, broń Boże nie dzięki temu że ktoś tam myśli.” Ze dali mu umowę po fantastycznych wynikach ? Czy fakt, że udało im się przekonać Flicka do pozostania ? Na sile starasz się z każdym dniem wychwalać poczynania Bayernu i ok słusznie, nawet cieszy mnie fakt, że mamy takich kibiców natomiast tutaj w tym przypadku nie ma z czym chełpić. Z mojego punktu widzenia Bayern miał dość dużo szczęścia, które tez trzeba mieć w życiu żeby od odnosić sukcesy.
23.08.2021 12:44
Musiala zapowiada się naprawdę ciekawie. Niesamowita lekkość dryblingu. Czasami natomiast tego dryblingu jest za dużo, co kończy się niepotrzebnymi stratami. Z czasem się pewnie nauczy większego wyczucia w tej kwestii i większej odpowiedzialności za piłkę.
23.08.2021 11:37
Ja myślę, że okaże się, że Bayern ma rację w kwestii transferów i z takim składem spokojnie wygra bundeslige. Nie wygra ligi mistrzów to trudno. Nianzou i stanisic okażą się wielkimi odkryciami, tolliso się odbuduje, a musiała jest na wyższym poziomie niż kiedykolwiek wcześniej i będzie poważnie walczył o pierwszy skład. Nie jestem przekonany co do sane czy się ogarnie.
23.08.2021 11:29
@seco555
" Jeżeli się mylę to jak faktycznie było ?"
Przeczytaj jeszcze raz moje wszystkie komentarze poniżej.
A co do tego czy Flick od razu miał zostać trenerem docelowym a nie tylko tymczasowym to gdyby tak było to od razu dostał by kontrakt na 3 lata a nie dopiero na wiosnę. I to chyba wyjaśnia wszystko.

I nie baw się w pewnego użytkownika który też zarzuca różne rzeczy ale poproszony o wrzucenie komentarza potwierdzającego to kończy nagle dyskusje.
23.08.2021 09:33
Dziwnie się oglądało Bayern
Hasan, Kahn, co wy robicie z Bayernem, w przeciągu dwóch lat Odeszli od nas Thiago Boateng Alaba Martinez Coutinho Perisic A przyszli Upamecano,Sane
23.08.2021 09:32
czy my się kiedyś doczekamy przebudzenia Sane bo za chwile go Musiała wyprzedzi w kolejce do składu
23.08.2021 09:31
@Edmund takie wyciągiem wnioski z Twoich wpisów. Dlatego napisałem żebyś mnie poprawił jeżeli się mylę !? Jeżeli się mylę to jak faktycznie było ?
23.08.2021 09:01
Ale pozytywem są właśnie te trzy punkty. Będzie coraz lepiej. Najważniejsze, że wygrywamy.
23.08.2021 08:57
@seco555
A to ciekawe.
Poproszę o wrzucenie mojego wpisu gdzie napisałem że w momencie zwolnienia Kovaca, Flick od razu miał zostać trenerem docelowym a nie tylko tymczasowym (gdyby tak było to od razu dostał by kontrakt na 3 lata a nie dopiero na wiosnę).

Edytowano : 2021-08-23 09:01:41

Coraz bardziej miotasz się w tym co piszesz bo wyszliśmy od tego że wygranie LM to zasługa i zarządu i trenera oraz że to nie kto inny a zarząd zatrudnił Flicka. A teraz zaczynasz mieszać.
23.08.2021 08:53
Jeszcze nie ma tych transferów nowych? Trzeba robić kadrę pod nowego trenera.
23.08.2021 07:38
@Edmund zgubiłem się, to Flick był docelowym wyborem po zwolnieniu Kovaca czy trenerem tymczasowym ? Jeżeli tymczasowym to znaczy, że się zreflektowałeś.
23.08.2021 07:11
W zasadzie poza 3 punktami ciężko szukać jakiś pozytywów... Do poprawy jeszcze baaardzo dużo.
23.08.2021 02:41
Gorszy od Bayernu był dzisiaj tylko komentarz do tego meczu.
22.08.2021 23:57
Ancelotti nie umi w ligę, on tylko w puchary.

Edytowano : 2021-08-22 23:59:57

Ogólnie Perez na głowę upadł, że go ściągnął tam..no ale widać nie mieli pomysłu na kogoś innego.
22.08.2021 23:52
@Panczo nie tak dawno, bo w LM 19/20 w fazie grupowej Atalanta vs City Kyle Walker musiał też stanąć na bramce, i nie stracili bramki przez 30 minut :D

Edytowano : 2021-08-22 23:56:53

podział punktów, Real zamiast strzelać to wrzuca na pałę, no i to nie wystarczyło.
22.08.2021 23:50
Kiedyś był mecz Ludogorec vs Steaua i piłkarz wybronił chyba w serii karnych.

Edytowano : 2021-08-22 23:50:21

w 4 rundzie kwal LM
22.08.2021 23:49
@GuteSpiele To nie kwestia kadry, tylko bramkarz dostał czerwoną, a zrobili już 5 zmian :D
22.08.2021 23:48
@bayernthebest Kadra kompletna :D A u nas krytyka, że dwóch bramkarzy na ławce xd
22.08.2021 23:47
Środkowy obrońca bramkarzem Levante na ostatnie kilka minut spotkania XD
22.08.2021 23:46
Panowie moim zdaniem teraz nie ma co oceniać drużyny. Na jesień liczą się tylk punkty. Nie styl. Stylem i forma musimy zaskoczyć na wiosnę
22.08.2021 23:42
@zabson79 Nie prowadził, ale był asystentem selekcjonera wówczas najlepszej reprezentacji na świecie. Flick został trenerem tylko i wyłącznie dlatego, że Kovacowi nie wyszło.
Od meczu z Eintrachtem 1-5 zostały 2 dni do następnego meczu, więc logiczne było, że jak zwolnią Kovaca to powołają w jego miejsce asystenta. Klub wyznaczył sobie czas na szukanie nowego trenera do końca przerwy reprezentacyjnej, jednak Flick w tym czasie zagrał dwa mecze w których zaimponował wszystkim odmieniając całkowicie styl gry Bayernu. Dostał więc szansę prowadzenia kluby do końca rundy jesiennej - nie było w tym ryzyka, bo ważne mecze CL dopiero w lutym, ale on pokazał wtedy, że się nadaje - koniec historii. Był Heynckes - top, Guardiola - top, Carlo - top, Kovac - eksperyment. średniak z potencjałem, Flick - trener tymczasowy, okazał się top, Nagelsmann - średniak z potencjałem i kolejny eksperyment.

Edytowano : 2021-08-22 23:45:29

Poza tym okazał się topowym trenerem.
Tryplet 2013 odchodzi Heynckes, przychodzi Guardiola
Tryplett 2020 odchodzi Flick, przychodzi Nagelsmann............
22.08.2021 23:40
Niepokojące, że obaj środkowi pod formą są, ale Kimmichowi to 1 raz się zdarzyło.
22.08.2021 23:37
Jeszcze mnie Goretzka zawodzi w tym sezonie... dobrze, że przedłuży kontrakt, ale póki co kiepsko bardzo wyglądał(i podobno w meczu z Koeln też). Analizując bardziej dogłębnie grę Sabitzera, i patrząc jak obecnie gra Goretzka to Marcel może wejść do 1 składu, no chyba, że Goretzka poczuje oddech Sabitzera na plecach i ruszy d... Ale najpierw to Marcela trzeba mieć...
22.08.2021 23:36
@GuteSpiele a jaką topową drużynę prowadził Flick zanim został trenerem Bayernu ?
22.08.2021 23:17
@WayeThe Nie zaprzeczam sobie niczym. Sane nie był rezerwowym, był zawodnikiem rotacyjnym. 2694 minut w 18/19, łącznie wystąpił w 47 spotkaniach. z czego 30 rozpoczął w pierwszym składzie. To był ultra ważny zawodnik. Sezon wcześniej 3618 minut - pierwszy skład. Przyszedł Bernardo Silva, więc było trzech świetnych piłkarzy na skrzydło, więc musiała być rotacja.

@FanGraczyBayern Absolutnie nie myślę o Flicku - bądźmy realistami. Gość odszedł i go nie będzie, ale my wygraliśmy tryplet, po którym gramy sezon w którym trener dokonujący tego odchodzi, a my co robimy? Za prawdopodobnie najlepszego wtedy trenera na świecie sprowadzamy jakiegoś średniaka, który ma wielki talent, ale nigdy nie prowadził topowej drużyny. To nie jest ruch na poziomie Bayernu. W 2013 sięgnęliśmy po tryplet, sezon wcześniej też można było go wygrać, byliśmy najlepszą drużyną w Europie, więc sprowadziliśmy Guardiole - zrobiliśmy krok na przód w stronę rozwoju.
Poza tym za Nagelsmanna zapłaciliśmy 25 milionów i jeszcze 8 dostaje za sezon, więc: 25 i 8x5 to 65 milionów... Za to byśmy mogli na luzie sprowadzić topowego trenera na 4 lata.
22.08.2021 23:16
Ależ odwróciła się sytuacja w meczu Realu, Levante z 0:1 na 2:1!
22.08.2021 23:15
A tu zonk, transfer Sabitzera to tylko przykrywka, potężny Bośniak po cichu pracuje nad transferem Mbappe
22.08.2021 23:07
Mecz w naszym wykonaniu delikatnie mówiąc średni i tylko z kompletu punktów można być zadowolonym. Sporo błędów i niedokładności, widać, że początek sezonu i drużyna jeszcze jest daleka od formy.
22.08.2021 22:57
@FanGraczyBayern przecież Lukebakio będzie jechał Haalanda jak może. Norweg to Freiburgowi nie może strzelić a co dopiero drużynie potężnego Belga.
22.08.2021 22:55
Hasan już powiedział, że możliwy jest brak transferów więc co tu wiele mówić :D Ślepy jest gość, i ja nie wiem gdzie są efekty tego kapitalnego zarządzania. No chyba, ze Brazzo wszystko zepsuł i po jego przyjściu już zarządzanie tak idealnie nie jest
22.08.2021 22:54
@seco555
Z jakiej "tezy"?
Ja się z niczego nie wycofuje.

Zarząd nie musiał czekać z daniem Flickowi kontraktu aż ten wygra z Bayernem LM tylko przedłużył kontrakt wcześniej.

Natomiast są tacy którzy stali się "flickowcami" gdy ten doprowadził nas do zwycięstwa w LM. Dla "eksperta" @hoven jeszcze w lutym Flick był trenerem "ogrywanym w 2 połowach który nie proponuję żadnych rozwiązań taktycznych" dopiero po wygranym finale stał się "Panem trenerem". Taki "ekspert" po fakcie to jest bo tak najłatwiej. A gdy jeszcze wyszedł na wierzch jego konflikt z Hasanem no to nic więcej do szczęścia nie trzeba.
22.08.2021 22:51
Co do meczu:
-pierwsza polowa nasi kompletnie nie ogarniali, upa i sule na plus.
- początek drugiej połowy, po zmianie sane na Musiale i ustawienia na 4 2 3 1 wyglądało to przez 15 minut jak stary dobry Bayern.
- druga część drugiej połowy, dwie stracone bramki po złych interwencjach środkowych obrońców, dużo błędów, brak pomysłu, środek pola masakra.
Co do Julka, wiadomo że będzie próbował ustawienia ktore jemu leży, natomiast nie wiem czy to dobry pomysł, bo okres przygotowawczy opuścili kluczowi gracze, widać brak zgrania w pomyśle Julka. Na plus szybkie reakcje, zmiana ustawienia i sane.

Kolejny temat i największy minus to lawka i wąska kadra... jak to się nie zmieni i zarzad myśli że Julek wyczaruje cos z juniorów i zawodnikow którym w Bayernie nie idzie, to mogą się zdziwić.
22.08.2021 22:50
@GuteSpiele sam sobie zaprzeczasz skoro był taki dobry czemu nie mial pierwszego placu. Pep nie dałby mu pierwszego skąłdu więc odszedł. Owszem Pep chciał go ale tylko jako zmiennika co nie potwierdza twoją tezę.
22.08.2021 22:49
@GuteSpiele
Generalnie nie oglądałem meczu o czym znowu muszę wspomnieć :D. Ale póki co za Julka nie przegraliśmy jeszcze oficjalnego meczu, a 2 z 3 wygraliśmy więc jego zwalnianie na dziś to jakiś absurd :D. Jasne, że praktycznie każdy wolałby 100x bardziej Hansiego na stanowisku, no ale wyszło jak wyszło, zarząd nie chciał mu dać materiału, to Hansi nie chciał tu pracować, w dodatku już wtedy wychodziło wysokie ego Brazzo.

Z tym Koln to zobaczymy jak w tym sezonie będzie, bo 1 mecz z Herthą wygrali, w tym meczu się nam dobrze przeciwstawiali więc być może w tym sezonie to drużyna na top 10 Bundesligi.

Edytowano : 2021-08-22 22:49:52

@bayernthebest
Ja tam się nie mogę doczekać jak Dodi będzie ośmieszać Haalanda :D
22.08.2021 22:46
@Edmund widzę, że raczkiem wycofujesz się ze swojej tezy ale to dobrze :)

@hoven będę pamiętał :D
22.08.2021 22:45
Piekło zamarzło, Bale i Hazard grają dobrze.
22.08.2021 22:43
Zieliński jakaś kontuzja bo zszedł, to Robercik pobiega 3 mecze, za całą reprezentację.
22.08.2021 22:41
@FanGraczyBayern Mówiąc drugi Sarr masz na myśli to że jest tak dobry jak Sarr? Od niego nie da się być lepszym.

Co do Sane to nie można odmówić że był bardzo ważnym punktem City w sezonach kiedy wygrywali tytuły, głównie w edycji 18/19, gdzie jego gol z Liverpoolem praktycznie dał Pepowi drugą PL.

Edytowano : 2021-08-22 22:43:08

Lukebakio to też kiedyś BVB ładował, i to w sezonie 18/19, kiedy przegrywali pierwszy mecz w sezonie.
22.08.2021 22:40
@FanGraczyBayern Pewnie w środę zagra :D

Edytowano : 2021-08-22 22:42:55

@Fan Z SGE graliśmy z czerwoną, choć i tak nie powinno się to tak skończyć, jednak w pozostałych meczach pod jego wodzą była dominacja na boisku. Skrzydła nie działały, do tego błędy w obronie, ale potrafiliśmy wyjść z własnej połowy, a jak na razie za Juliana jest z tym problem w każdym meczu. Jaka dziś była dominacja? Żadna, graliśmy jak równy z równym z jedną z najsłabszych drużyn w lidze.
Ja bym tydzień temu wleciał na boisko w Marsylii i po łbie każdemu dał, z 2:0 na 2:2, bo pokaźny kupon mi zepsuli :P
22.08.2021 22:38
A tak ogólnie to co się dzieje z tym "genialnym uzupełnieniem" Omarem Richardsem? W meczach o stawkę póki co nie zagrał ani minuty, to chyba jakiś drugi Sarr, no albo i za jego transferem stoi jakiś szwindel :D

Edytowano : 2021-08-22 22:40:22

Ten jeden raz w meczu z nami niech nic nie strzela :D. I w rundzie rewanżowej też. Innym a zwłaszcza BVB niech strzela na potęgę :D

@GuteSpiele
Ja muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się, że kiedyś będziesz anty coś co jest w Bayernie. Niestety popadasz w skrajności, Kovaca broniłeś nawet po 1:5 od Eintrachtu
22.08.2021 22:37
@WayeThe Co Ty dajesz? :D

Takich artykułów jest cała masa. Pep chciał zrobić wszystko, aby Sane został wielokrotnie zaznaczając, że jest ważnym elementem jego układanki. Nie miał pierwszego składu, ale był bardzo ważny.
22.08.2021 22:36
@FanGraczyBayern wystarczy jeden karny dla Herthy w każdym meczu i Dodi ma co najmniej 20 goli w sezonie... Żeby Süle nie wyprzedził w sobotę, i nie odziurawił Neuera :D

Co do meczu Nicea - Marsylia to jednak kibice Nicei a nie Marsylii wbiegli na boisko, patrzcie co się stało XD
22.08.2021 22:35
Jedyne na razie w Nagelsmannie podoba mi się, że nie boi się zmieniać "świętych krów", a tak to ja do tej pory nie wiem co My gramy.
22.08.2021 22:33
tam jechał sobie z trzema typami, zaliczał asyste, a tutaj jest problem z kiwnieciem jednego typa... Davies i Musiala na skrzydle, też spoko pomysł, choć Jamal powinien chyba krecic sie kole pola karnego... już mam dość tych parodystów Comana,Sanego i Gnabriego mimo dwoch bramek, potem zniknie pewnie na 10 spotkan :/... razem z Kimmichem i Goretzka na ławe z nimi i Tolisso z Sabitzerem do srodka, gdyby przyszedł na dniach :)... bo chyba brakuje im rywalizacji i wiedza, że sa nie do ruszenia;/
22.08.2021 22:32
Oby Dodi za tydzień nie pokazał Bayernowi gdzie raki zimują :D

Edytowano : 2021-08-22 22:32:47

On ma na nas patent
22.08.2021 22:31
@hoven Kibice OM to inny stan umysłu. Już kiedyś przez nich odwołali mecz bo stadion kiedyś prawie rozwalili, a teraz znowu mogą odwołać/odłożyć.

A co do Bayernu to przypominam że wystarczy wygrać z Herthą wysoko, Wolfsburg przegrywa z Lipskiem, Hoffe nie wygrywa z BVB, a Leverkusen też nie wygrywa i jesteśmy liderami tabeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)