DieRoten.pl
REKLAMA

REKLAMA

Odzyskać twarz w Bundeslidze: Bayern podejmuje Kolonię

fot. DieRoten.pl

Sezon 2020/21 rozkręcił się już na dobre. Jeśli mowa o Bayernie Monachium, to klub ze stolicy Bawarii ma za sobą póki co 35 oficjalnych spotkań o stawkę w nowej kampanii.

Info
Wykryślimy, że używasz mechanizm blokujący reklam. Portal DieRoten.pl utrzymuje się głównie dzięki reklamom. Rozważ włączenie wyświetlania reklam< i wspieraj rozwój jedynego polskiego portalu kibiców Bayernu Monachium.

Runda wiosenna dla ekipy rekordowego mistrza Niemiec rozkręciła się na dobre! Podopieczni Hansiego Flicka mają już za sobą wiele spotkań nie tylko na krajowym podwórku, ale i również na arenie międzynarodowej. W końcu mowa o pojedynkach w ramach Bundesligi, Pucharu Niemiec, Klubowych Mistrzostw Świata oraz Ligi Mistrzów.

REKLAMA

Niemniej jednak angielskie tygodnie nie odpuszczają „Bawarczykom”. Po ostatnim boju w elitarnych rozgrywkach Champions League, Manuel Neuer i spółka mieli niewiele czasu na regenerację, analizę i odpowiednie przygotowania do kolejnego spotkania, albowiem już jutro monachijczyków czeka rywalizacja w rodzimej BL.

Dokładnie o 15:30 klub ze stolicy Bawarii podejmie u siebie ekipę 1. FC Koeln, która od początku roku nie radzi sobie najlepiej na niemieckich boiskach. Pojedynek w ramach 23. kolejki niemieckiej Bundesligi odbędzie się na Allianz Arenie w Monachium.

Choć bukmacherzy nie mają wątpliwości i typują pewne zwycięstwo Bayernu, to nikt w zespole prowadzonym przez Hansiego Flicka nie zamierza podchodzić do „Kozłów” lekceważąco, zwłaszcza mając na uwadze ostatnie mecze ligowe z Arminią Bielefeld (remis 3:3) oraz z Eintrachtem Frankfurt (porażka 1:2). Z drugiej strony „Bawarczycy” są zdeterminowani, aby odzyskać twarz po ostatnich wpadkach na krajowym podwórku i odnieść zwycięstwo.

Motywacja i wola walki na poziomie godnym mistrzów Europy

Jak już wspomnieliśmy, dwa ostatnie ligowe spotkania Bayernu z pewnością nie mogły przypaść do gustu kibiców bawarskiego klubu. Mistrzowie Niemiec w pojedynkach z Arminią i Eintrachtem spisali się mocno poniżej swoich możliwości i aż nadto uwidocznili swoje słabe strony zarówno w defensywie, jak i ofensywie.

REKLAMA

Poprzednie wyniki mogły sprawić wrażenie, że podopieczni Hansiego Flicka mogą mieć spore problemy we wtorkowym starciu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Lazio, ale monachijczycy w pięknym stylu potwierdzili swoją klasę i udowodnili, że zdobyty przez nich tytuł LM w poprzednim sezonie nie był w żadnym wypadku dziełem przypadku.

Już od samego początku spotkania z rzymianami, zespół z Niemiec prezentował się zdecydowanie lepiej i dominował w każdym aspekcie, zaś na pierwszego gola przyszło nam czekać do 9. minuty, kiedy to błąd obrony „Biancocelestich” wykorzystał Lewandowski. Bayern nie zadowolił się jednak skromnym prowadzeniem i jeszcze przed przerwą podwyższył na 3:0 za sprawą Musiali i Sane.

Po zmianie stron „Bawarczycy” błyskawicznie strzelili na 4:0 (samobójcze trafienie Acerbiego) i choć chwilę później stracili gola na 4:1, to do końca kontrolowali przebiegu meczu, kreowali sobie kolejne okazje bramkowe i w pełni zasłużenie odnieśli jakże ważne i okazałe zwycięstwo. Tradycyjnie już spójrzmy na liczby Flicka jako trenera FCB:

− 59 zwycięstw, 6 remisów i 6 porażek
− Bilans bramkowy 218:74
− Mistrz Niemiec, Liga Mistrzów, Puchar Niemiec, Superpuchar Europy i Niemiec, KMŚ
− Średnio 2,58 pkt na mecz
− Średnio 3,07 bramek na mecz

− Zespołowo zagraliśmy bardzo dobrze. Wygrywaliśmy piłkę wysoko na boisku, kreowaliśmy sobie okazje bramkowe. Jesteśmy dziś bardzo zadowoleni. Chcemy awansować do ćwierćfinału, zaś dziś poczyniliśmy ogromny krok w kierunku naszego celu − powiedział po meczu trener Flick.

W przypadku rodzimej Bundesligi, sytuacja monachijczyków prezentuje się w miarę dobrze. Po rozegraniu dwudziestu dwóch kolejek w ramach nowego sezonu ligowego, klub ze stolicy Bawarii zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 49 punktów i bilansem bramkowym 62:31 (15 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki).

Kolonia w poszukiwaniu formy

Jeśli mowa o najbliższych rywalach monachijczyków w Bundeslidze, to drużyna 1. FC Koeln może mówić obecnie o w słabym sezonie 2020/21. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, to do tej pory klub z Nadrenii Północnej-Westfalii wygrał 7 z 25 spotkań (6 remisów i 12 porażek).

Ponadto ekipa „Kozłów” nie może raczej mówić o dobrym wejściu w 2021 roku, albowiem mowa o zaledwie 3 zwycięstwach na 10 możliwych... Po raz ostatni Kolonia miała okazję stawać w szranki w oficjalnym meczu o stawkę w ubiegłą sobotę, kiedy to zespół 1. FCK podejmował na własnym podwórku VfB Stuttgart.

Choć podopieczni Markusa Gisdola mieli swoje okazje, to ostatecznie nie poradzili sobie z wyzwaniem i ponieśli porażkę 1:0, po tym jak w 49. minucie na listę strzelców wpisał się Sasa Kalajdzic. Starcie na RheinEnergieStadion było w miarę wyrównane, ale problemy gospodarzy w ofensywie były aż nadto widoczne, co też zauważył sam szkoleniowiec.

− Nie dogoniliśmy VfB. Mogliśmy tego dokonać. Nie byliśmy w stanie znaleźć odpowiednich rozwiązań w ofensywie, a zwłaszcza w pierwszej połowie. W tej chwili mamy problemy ze zdobywaniem bramek. Taki nasz los w tym sezonie − powiedział trener Gisdol.

Sytuacja w tabeli niemieckiej pierwszej Bundesligi prezentuje się obecnie w miarę przejrzyście. 1. FC Koeln po rozegraniu 22 kolejek zajmuje 14. miejsce z dorobkiem 21 punktów. Na wynik ten przełożyło się – 5 zwycięstw, 6 remisów oraz 11 porażek, zaś w przypadku bilansu bramkowego mówimy o 20 zdobytych i 36 straconych golach.

Jubileuszowe spotkanie w Bundeslidze!

Kolonia podobnie zresztą jak Bayern może pochwalić się bardzo bogatą i historią występów na niemieckich podwórkach. Co więcej − jeśli pod uwagę weźmiemy statystyki prowadzone przez doskonale nam znany serwis „Worldfootball.net”, to obie drużyny miały okazję mierzyć się ze sobą przy 99 okazjach!

Jak możecie się domyślać, zdecydowanie lepszym bilansem mogą pochwalić się mistrzowie Niemiec, którzy wygrali już 52 spotkania z ekipą „Kozłów”. Pozostałe potyczki kończyły się natomiast 23 remisami oraz 24 porażkami.

Na korzyść klubu ze stolicy Bawarii przemawia także bilans bramkowy – Bayern jak na razie strzelił 207 bramek oraz stracił ich 127. Biorąc pod uwagę intensywność zdobywanych przez oba kluby goli w tych pojedynkach, to mówimy o średniej 3,40! Całkiem możliwe, że jutro może nas czekać kolejny grad bramek.

REKLAMA

Sięgnijmy nieco pamięcią wstecz − po raz pierwszy w Bundeslidze FCB miało okazję stanąć w szranki z FC Koeln w połowie lat 60’ i z całą pewnością nie są to miłe wspomnienia, albowiem klub ze stolicy Bawarii prowadzony wówczas przez Zlatko Cajkovskiego został rozbity na wyjeździe przez Kolonię aż 6:1! Jedynego gola dla monachijczyków z rzutu karnego zdobył w tym pojedynku legendarny Franz Beckenbauer.

Ostatnie sześć spotkań:

Jak więc wynika z grafiki zamieszczonej powyżej, po raz ostatni zespół prowadzony przez Hansiego Flicka miał okazję rywalizować z 1. FC Koeln w meczu o stawkę 31 października minionego roku, kiedy to mistrzowie Niemiec mimo problemów, zasłużenie zwyciężyli 2:1.

W pierwszej części spotkania „Bawarczycy” całkowicie zdominowali swoich rywali i objęli prowadzenie 2:0 po bramkach Thomasa Muellera i Serge'a Gnabry'ego. Po zmianie stron gospodarze wzięli się w garść i zaczęli grać nieco lepiej i zdołali nawet strzelić kontaktowego gola w samej końcówce za sprawą Drexlera, ale mistrzowie Niemiec nie oddali już prowadzenia i dowieźli 3 punkty do końca.

Mueller i Gnabry wracają do kadry!

Jedno jest pewne − w nadchodzącym starciu rozgrywek Bundesligi, niemiecki szkoleniowiec będzie zmuszony radzić sobie bez co najmniej pięciu zawodników. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim Tanguya Nianzou, który ma być gotowy do gry dopiero w marcu.

Ponadto listę nieobecnych uzupełniają także następujący piłkarze: Alexander Nuebel (kontuzja kostki), Benjamin Pavard (koronawirus), Corentin Tolisso (zerwane ścięgno) oraz Douglas Costa (kontuzja stopy).

Na całe szczęście podczas dzisiejszej konferencji prasowej, trener Hansi Flick potwierdził, że do kadry meczowej powróci Thomas Mueller, który wczoraj zakończył kwarantannę z powodu zakażenia koronawirusem. Ponadto gotowy do gry jest Serge Gnabry, który z racji kontuzji mięśniowej opuścił trzy poprzednie spotkania.

− Serge Gnabry, Thomas Mueller oraz Tiago Dantas, który nie znalazł się w kadrze na mecz w Lidze Mistrzów, są w składzie. Mamy znowu szerszą kadrę na mecz – powiedział dziś trener Flick.

− Thomas znajdzie się w kadrze na mecz. Wczoraj odbył sesję indywidualną, a wcześniej trenował sam w domu. Thomas ma dobre warunki. Nie podjęliśmy jeszcze decyzji, czy znajdzie się na ławce, czy zagra od początku – mówił dalej.

REKLAMA

  

Korzystając z okazji, trener bawarskiego klubu postanowił też publicznie pochwalić swoich podopiecznych za ich postawę w ostatnim czasie, nawet mimo straty punktów w pojedynkach ligowych z Arminią Bielefeld (remis 3:3) oraz Eintrachtem Frankfurt (porażka 2:1).

Muszę bardzo pochwalić mój zespół. Oczywiście straciliśmy punkty w meczach z Arminią i Eintrachtem. Lecz sposób, w jaki trenują i ich mentalność – to coś wyjątkowego. Po meczu z Kolonią mamy trochę czasu i dwa tygodnie bez meczów w środku tygodnia – podsumował Hansi Flick.

Garść ciekawostek

− Bayern w minionym sezonie zdobył mistrzostwo Niemiec po raz ósmy z rzędu!
− Bayern rozpoczął 56. sezon z rzędu w niemieckiej Bundeslidze (rekord).
− Bayern w minionym sezonie zdobył potrójną koronę po raz drugi w historii klubu!
− Bayern wygrał 28 z 35 ostatnich spotkań w rozgrywkach Bundesligi.
− Bayern począwszy od 2000 roku wygrał Bundesligę 14-krotnie.
− Bayern póki co ugrał 49 punktów po 22 kolejkach i zajmuje 1. miejsce w tabeli.
− Bayern jest pierwszy w lidze pod względem oddanych strzałów w tym sezonie (376).
− Bayern może pochwalić się drugą najlepszą skutecznością podań w BL (87%).
− Bayern pod względem przebiegniętych km tym sezonie BL jest piętnasty (2529,9 km).
− Bayern od momentu rozpoczęcia sezonu 2020/21 wygrał 26 z 35 spotkań (5 remisów i 4 porażki).
− Bayern posiada najlepszą ofensywę w całej Bundeslidze (62 strzelonych bramek).
− Bayern u siebie w tym sezonie zdobył 24 z 30 możliwych do zdobycia punktów.
− Bayern jest niepokonany od 21 domowych spotkań w Bundeslidze.
− Bayern wygrał 6 ostatnich spotkań z Kolonią we wszystkich rozgrywkach.
− Bayern strzelił co najmniej 2 bramki w 4 ostatnich meczach z Kolonią.
− Bayern zdobył co najmniej 2 bramki w 6 ostatnich domowych meczach ligowych.
− Kolonia w swojej długoletniej historii 3-krotnie sięgała po tytuł mistrza Niemiec.
− Kolonia w minionym sezonie uplasowała się na 14. miejscu w 1. Bundeslidze (36 punktów).
− Kolonia póki co ugrała 21 punktów po dwudziestej kolejce i zajmuje 14. miejsce w tabeli.
− Kolonia od rozpoczęcia sezonu 2020/21 wygrała 7 z 25 spotkań (6 remisów i 12 porażek).
− Kolonia przed rokiem na tym samym etapie zajmowała 14. miejsce (23 punkty).
− Kolonia na wyjazdach w tym sezonie zdobyła 15 z 33 możliwych do zdobycia punktów.
− Kolonia nie była w stanie strzelić bramki w 8 z 11 ostatnich spotkań w Bundeslidze.
− W tabeli wszech czasów Bayern zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 3.818 punktów.
− W tabeli wszech czasów Arminia zajmuje dziewiąte miejsce z dorobkiem 2351 punktów.
− Bilans 6 ostatnich pojedynków Bayernu z Kolonią to komplet zwycięstw.
− W 6 ostatnich meczach pomiędzy FCB a 1. FCK padło 20 bramek (z czego 17 zdobył Bayern).
− W 6 ostatnich meczach pomiędzy FCB a 1. FCK sędziowie pokazali 14 żółtych kartek.
− Po raz ostatni 1. FCK pokonało FCB 5 lutego 2011, kiedy to padł wynik 3:2 na korzyść Kolonii.
− Faworytem bukmacherów jest Bayern, zaś średni kurs na ich zwycięstwo wynosi obecnie 1,20.
− Kadrę Bayernu Monachium wycenia się obecnie na sumę 829,00 milionów euro.
− Kadrę Kolonii wycenia się obecnie na sumę 106,50 milionów euro.
− Najbardziej wartościowym zawodnikiem w kadrze Bayernu jest Kimmich (90 mln €).
− Najbardziej wartościowym graczem w kadrze Kolonii jest Bornauw (12 mln €).
− Hansi Flick będzie musiał radzić sobie co najmniej bez Nianzou, Nuebela, Costy i Martineza.
− Hansi Flick jako trener tylko 2 razy miał okazję mierzyć się z Markusem Gisdolem (2 zwycięstwa).
− Hansi Flick jako trener trzykrotnie mierzył się z Kolonią (2 zwycięstwa i porażka).
− Markus Gisdol musi jutro radzić sobie bez takich piłkarzy jak Andersson, Bornauw i Kainz.
− Markus Gisdol jako trener mierzył się z FCB przy 9 okazjach (1 remis i 8 porażek).
− Najlepszym strzelcem Bayernu we wszystkich rozgrywkach jest Lewandowski (32 bramki).
− Najlepszym strzelcem Kolonii we wszystkich rozgrywkach jest Rexhbecaj (7 bramek).
− Lewandowski jest trzecim najlepszym strzelcem w historii rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
− Lewandowski (262 bramki) do drugiego w klasyfikacji wszech czasów Fischera traci 6 goli.
− Neuer posiada najwięcej czystych kont w historii Bundesligi (198 czystych kont).
− Alphonso Davies jest najszybszym piłkarzem w tym sezonie Bundesligi (35,95 km/h).
− Lewandowski strzela bramkę w Bundeslidze średnio co 68 minut.
− Coman rozgrywa swój najlepszy sezon w Bundeslidze (3 bramki i 9 asyst).
− Lewandowski w 14 meczach (ani jednej porażki) przeciwko Kolonii zdobył 12 bramek i 3 asysty.
− Bayern stracił 31 bramek po 22 kolejkach, co jest najgorszym wynikiem klubu od 29 lat.
− Spośród wszystkich TOP 5 lig w Europie, tylko Bayern jako broniący tytułu, zajmuje 1. miejsce.
− Kolonia nie wygrała w Monachium od lutego 2009 roku.

Stach Gabriel

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

REKLAMA

Przydałby się Lewemu hat-trick...

27-02-2021, 16:17:23

Pięknie

27-02-2021, 16:06:43

Niby początek meczu, a Sule już przebił Pavarda w ilości celnych dośrodkowań w tym sezonie ...

27-02-2021, 15:58:27

Jak słucham, że zarząd chce zaproponować Goretzce i Kimmichowi niższe kontrakty to się zastanawiam czy ktoś w prasie śmieszkuje czy dalej wierzą, że panowie na to przyklasną xd

27-02-2021, 15:42:06

Liczę dziś na popis strzelecki i wysokie zwycięstwo:)

27-02-2021, 14:56:01

Hernandez ława, Moting w pierwszym składzie

27-02-2021, 14:52:03

Jest Chupo gramy w 10 ;)haha

27-02-2021, 14:48:03

W ostatnich kolejkach zbyt często oddawaliśmy pole rywalom na początku meczów. Stąd traciliśmy pierwsi gola i później od 30 do 90 min trzeba było walczyć o wynik . A wystarczy przecież od początku meczu wrzucić 5 bieg jak w meczu z Lazio i to tylko na 45 min. Nawet jeśli nie uda się uzyskać korzystnego wyniku po 1 połowie, to rywal będzie już zmęczony taka intensywnością i w drugiej połowie Bayern jadący na 2 biegu będzie miał swoje szanse.

27-02-2021, 13:36:50

Innej możliwości niż pewne zwycięstwo nie widzę.

27-02-2021, 11:19:25

GuteSpiele od dawna nic z twoich typów się nie sprawdza Bayern miał zniszczyć Arminie kolonie w pierwszej rundzie ect.

27-02-2021, 09:11:27

Miało to też swoje "dobre strony" można powiedzieć, że dzięki tej chorobie poznałem swoją żonę przez internet i już od 12 razem :), inaczej to nie spędzałbym w tamtych latach czasu przed komputerem.
Najgorsze to było, że w wieku 17 lat, koniec ze sportem. Psychicznie bolała taka zmiana, zwłaszcza w tak "trudnym wieku" :P . Trochę to trwało albo człowiek pogodził się z tym :)

27-02-2021, 00:12:58

Panczo masz rację. Okrutne to jest szczerze Ci współczuję. Ale chyba teraz nie ma ludzi którym nic nie dolega. Tak naprawdę...

27-02-2021, 00:01:44

Arkady142 to się nazywa Kardiomiopatia Przerostowa, im mniejszy przerost, tym trudniej go wykryć, wielu ludzi żyje nawet o tym nie wiedząc.
Ja sam mam tak duży przerost, że chodzę na baterię od 18 roku życia :P
Zawodnik, dostaje migotanie komór i bez reanimacji to jest praktycznie śmierć. Sam miałem już chyba z 8 takich, ale defibrylator działa, już nawet nie tracę przytomności przy strzale i powiem Wam, że strzał z takim prądem to jest najprzyjemniejsza rzecz w całym tym zamieszaniu. Nie móc zapanować nad biciem serca jest strasznie ...okrutne.
Piłkarz pada na murawę, nim ktoś zobaczy co i jak to, przecież zdrowy ?! a tu liczą się sekundy.

26-02-2021, 23:55:37

GuteSpiele

No tak zapomniałem ... Chcesz wysokiego, przekonującego zwycięstwa (oczywiście każdy by tak chciał z Nas) ale tutaj się pamięta Twoje typy po 4-0 czy po 5-0 a potem wychodziło że grali na "spokojnie" i takich przekonujących zwycięstw nie było jak chciałeś ... a tam też mieli czas na odpoczynek ;]

26-02-2021, 23:09:02

AdiFantasti Hehe - podróż co 1.5 h trwa... Grali w CL, mieli czas trochę odpocząć i nie muszą się martwić brakiem sił we wtorek, czy w środę.

26-02-2021, 22:57:58

GuteSpiele - Alfredo Quintana (bo o nim mowa) to zależy jak to uznać. 32/3 lata i tak naprawdę dopiero teraz wchodził na ten najwyższy poziom bo ledwie parę lat temu nikt o nim nie słyszał a teraz wchodził jak nie do tej czołówki na swojej pozycji to na solidny poziom B+player.

Nie wiadomo czemu tak się dzieje. On po prostu zasłabł na treningu i był reanimowany bo doszło do zatrzymania akcji serca. W piłce nożnej było kilka takich przypadków jak zawodnik Kamerunu (zapomnialem jak sie nazywał) albo Antonio Puerta. Czy Dani Jarque, oni nie mieli chyba diagnozy że coś jest nie tak z sercem. Ale że w ciągu jednego roku problemy z sercem ma zawodnik tego samego klubu... to naprawdę przykre i mega dołujące dla calej społeczności.

26-02-2021, 22:56:23

GuteSpiele

Eee My od meczu z Gladbach na początku stycznia gramy praktycznie co 3-4 dni + niedawny przelot i gra w Dubaju ... no ale tak kolejny mecz (po Koln) mamy za tydzień, tylko że ostatni mecz mieliśmy we wtorek w Rzymie, czyli znowu podróż ... no ale wiadomo Ty to Ty hehe ;]

Jutro są urodziny klubu i z chęcią chciało by się zobaczyć fajny mecz w naszym wykonaniu ale nie ważne jak, ważne żeby wygrać i mieć 3 pkt ... rok temu na urodziny męczyliśmy się z Freiburgiem (1-0) więc nie zawsze są fajerwerki na urodziny ;)

Edytowano : 2021-02-26 22:56:10

Sorry z Padeborn 3-2 się męczyliśmy a potem przyszedł mecz z Hoffe 0-6 ;)

26-02-2021, 22:53:28

Arkady142 Zawał w tak młodym wieku to raczej coś nie tak z tymi zawodnikami - choć jeżeli posiadają jakieś wady to powinny zostać wykryte. Casillas przecież grał w Realu i też nic nie wyszło.

26-02-2021, 22:50:24

FC Porto to naprawdę ma pecha ostatnimi czasy, bez względu na sekcje. Jeszcze niedawno cały piłkarski świat wstrzymał oddech, gdy Iker Casillas na treningu doznał zawału serca w rezultacie czego musiał zakończyć karierę. 2 dni wstecz to samo spotkało ich bramkarza w sekcji Handballa i niestety dziś podali informację że nie udało się go uratować.

Jakieś fatum i to jeszcze w jednym klubie takie przypadki w dosć krótkim odstępie czasu.


Mam nadzieję że Kolonia się utrzyma ale oby z nami nie dali rady wywalczyć choćby punktu. Ostatnio dwie porażki, z Fraknfurtem i Stuttgartem ale 20 dni temu wygrali... z Monchengladbach.
I mają tylko 5 bramek więcej straconych od nas ;))

26-02-2021, 22:47:35

Piter1985 Co się stało? :D Przecież teraz gramy w sobotę i mamy tydzień przerwy, a jak graliśmy z nimi ostatnio był mecz co 3 dni, po faza grupowa CL była w każdym tygodniu.

26-02-2021, 22:35:10

GuteSpiele Ty to pitolisz;-P co z tego, za następny mecz za tydzień po jutrzejszym... Chodzi o to,że ten jutrzejszy jest w serii "co trzy dni".

Na jutro nie ma żadnych wymówek, 3 punkty obowiązkowo i fajnie jakby z przytupem. Liczę też,że BMG mimo kiepskiej formy ostatnio urwie coś w Lipsku.

26-02-2021, 22:31:01

WayeThe i nawet wygrał :) Chodziło mi że w tamtej chwili zremisował, bardziej pasowałoby słowo "wyrównał"

26-02-2021, 22:27:01

lokosFCB jak zremisował jak grają nadal i nawet prowadzą 2:1

26-02-2021, 21:55:37

Werder właśnie zremisował z Frankfurtem

26-02-2021, 21:38:16

Arkady142 Na jesieni był ciężki terminarz - CL co tydzień, więc mecz co 3 dni. Taka była taktyka (chyba), żeby oszczędzać siły. Teraz gramy jutro, a kolejny mecz dopiero za tydzień z BVB więc będzie ogień.

26-02-2021, 21:28:58

Moe kontuzja Tolisso wiele komplikuje.

Reeken89 - na jesieni też miało być rozstrzelanie a wygraliśmy 2-1 ;)

26-02-2021, 21:18:39

Mam przeczucie ze wparujemy w nich jak dzik w pasnik. Stawiam 3:0

26-02-2021, 21:12:37

Falk podaje, że faworytem do sprowadzenia Neuhaus jest Liverpool, a Bayernu nie stać na dwa(Upamecano) tak duże transfery...

26-02-2021, 21:12:22

tapczan-> Po ostatnich wpadkach w BL to o braku motywacji nie może być mowy :) FCBM!

26-02-2021, 20:27:04

Ciężko będzie o motywacje i zaangażowanie jak ze spotkania CL, ale liczę na pewne zwycięstwo i sygnał dla BL, że ligowy „kryzys” już poza nami. Skład raczej będzie jak z Lazio.

26-02-2021, 20:23:54

Najlepsza okazja by jutro sobie postrzelać i nic nie stracic, ale wszystko zależy od tego jak Bawarczycy podejdą do spotkania :) FCBM!

26-02-2021, 20:18:27