DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 14

Fartowne ściery, przynajmniej tak samo jak po meczu z realem, nie musimy czuć ani wstydu ani do przeciwnika szacunku. Pep oby przemielił ten klubik tak samo jak w ewentualnym finale madryckich oszustów. Brakowało zmian, pandemia zabrała to żniwo, taka jest piłka.

13.04.2021 22:58

Do tych którzy dostrzegają geniusz w taktyce Paryżan. Co z tego, że PSG zaplanowało tą totalną obronę? Mainz czy Werder też przeciwko nam planuje grać w ten sposób. Przy 30 strzałach mieli ogrom szczęścia, że dowieźli fartowny wynik. Nie mamy lekkiej sytuacji ale nie dość, że graliśmy lepiej to PSG gra bardzo nierówno, potrafili przeciwko Barcelonie roztrwonić jeszcze większą przewagę. O potknięciach w lidze chyba nie musze przypominać. Czuję, że w Paryżu wyjdą nastawieni jeszcze bardziej defensywnie i może ich spotkać przykra niespodzianka. Ja w to wierzę. Najwyżej się pomylę ale nie zwątpię w ten zespół i w tego trenera.

08.04.2021 23:42

Co z tego, że PSG zaplanowało tą totalną obronę? Mainz czy Werder też przeciwko nam planuje. Przy 30 strzałach mieli ogrom szczęścia, że dowieźli fartowny wynik. Nie mamy lekkiej sytuacji ale nie dość, że graliśmy lepiej to PSG gra bardzo nierówno, potrafili przeciwko Barcelonie roztrwonić jeszcze większą przewagę. Czuje, że w Paryżu wyjdą nastawieni jeszcze bardziej defensywnie i może ich spotkać przykra niespodzianka. Ja w to wierzę. Najwyżej się pomylę ale nie zwątpię w ten zespół i tego trenera.

08.04.2021 23:39

@miroslawBayern nie myl szczęścia z poziomem gry. Real tez wygrał 3 razy ligę mistrzów noe będąc w top 3 jeśli chodzi o poziom gry w tych rozgrywkach.

07.04.2021 23:36

Lepiej przegrać pierwszy mecz w dwumeczu niż finał CL. Z taka gra Psg daleko nie dojdzie

07.04.2021 23:34

Miał być pogrom była minimalna przegrana przy masie pecha. Trudno słuchać tak absurdalnych opinii

07.04.2021 23:30

@Skobry właśnie dziwi mnie to zakłamywanie rzeczywistości. PSG było gorsze w większości aspektów. Nic nie daje powodu aby porzucić nadzieję.

07.04.2021 23:29

@Arkady142 niestety ale czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona. Większość dostrzega duży brak Polaka, który nie ma klasowego zmiennika. Niemniej zespół liczy 11 osób i zwalanie wszystkiego na brak jednego zawodnika to tylko wygodna wymówka.

Dzisiaj po pierwsze zawiodła obrona i nawet dominując mecz ofensywnie w jeszcze większym stopniu moglibyśmy popełnić liczne błędy. Kluczem do zwycięstwa będzie wyeliminowanie ich kontr.

Edytowano : 2021-04-07 23:18:30

To trochę jakby zwalać słabość naszych skrzydle na brak Robbery. Jesteśmy Bayernem, najlepszym zespołem
Świata, nawet kilka osłabień nie powinno wykluczać nas z gry.

07.04.2021 23:17

@FanGraczyBayern oczywiście ze widać brak ale zwalanie na to całego wyniku to nadużycie. Polak nie strzelał w każdym meczu CL.

07.04.2021 23:00

Wynik zupełnie nie odzwierciedla gry. Chyba „gwiazdorowi” z 7 lekko mina zrzedła :P

07.04.2021 22:53

Nie spodziewałem się ze przy varze to realne

07.04.2021 22:50

W tym meczu najbardziej brakuje nam szczęścia. Sędzia błazen

07.04.2021 22:49

Brakuje Robbery z ich dawnych lat. Oni robili różnice

07.04.2021 22:38

To już nie czasy ze mamy Robbery żeby ktoś w pojedynkę wygrał nam spotkanie.

07.04.2021 22:33

Mógłby wypaść Ney

07.04.2021 22:32

Gdyby oni grali cokolwiek to bym wątpił w awans ale dawno nie widziałem takich pasywnych farciarzy

07.04.2021 22:31

Jeśli przejdą dalej to będą konkurować o miano najbardziej żenującego awansu z realem z meczów z nami :P

07.04.2021 22:30

Żenada xD niemniej patrząc na ich grę każdy wynik da się odrobić

07.04.2021 22:28

@miroslawBayern idz gdzieś indziej januszu

07.04.2021 22:27

XD ewidentna ręka

07.04.2021 22:25

Oby ten antyfootball przegrał, zasługujemy na więcej

07.04.2021 22:24

Obyśmy trafili jeszcze raz albo dwa. Wtedy wynik nie będzie idealny ale wciąż lepszy niż remis

07.04.2021 22:23

@Arkady142 bo nie można się poddawać. Gdyby chłopaki mieli podejście naszych użytkowników to by nie wyszli na 2 polowe

07.04.2021 22:22

BEZ LEWANDOWSKIEGO NIKT NIE STRZELI!!!1111

07.04.2021 22:21

Thomas! I jak, bez Polaka go nie ma? :P

07.04.2021 22:20

Manu! Taki jest i tak gra. Spalony był ale interwencja godna MVP

07.04.2021 22:19

Tylko Real przebija ich w farcie

07.04.2021 22:13

King świetny drybling ale brakuje podania :/

07.04.2021 22:10

Widziałem tą wypowiedź, stąd emotka. Bo wierze ze zagra lepiej niż podstawowi stoperzy.

07.04.2021 22:07

Boa ma realną szanse walki o kontrakt :P

07.04.2021 22:06

@bayern1987dwa w punkt

07.04.2021 21:59

Oby przed 2 połowa doszło do zmiany w ustawieniu obrony, bo to formacja która nie daje nam spokoju. Brakuje Josha z boku i spokoju w środku.

07.04.2021 21:56

@tapczan nie przetłumaczysz im. Dla nich każde potknięcie czy pech to symptomy tragedii. Miał być już pogrom :P Leon tez już zbyt słaby na Bayern. Sekcja komentarzy tutaj nigdy nie zawodzi. Przynajmniej w stresujących chwilach można pobawić się jak w kabarecie. Dobrze ze jednak są użytkownicy tacy jak @AdiFantasti czy @tapczan , którzy dla odmiany są kibicami.

07.04.2021 21:54

PSG gra prawie tak brzydko jak Real czasie dwóch niesławnych awansów. Wynik nie jest sprawiedliwy ale cierpimy za błędy obrony. Wierze ze nawet tak zaparkowany autobus po kilkudziesięciu minutach pęknie, a i przed rewanżem nie jesteśmy bez szans

07.04.2021 21:52

Niestety Leona brakuje ale wciąż jesteśmy lepsi. Dominujemy w każdym aspekcie i jeśli dopisze nam trochę szczęścia to jesteśmy wstanie wygrać ten mecz.

07.04.2021 21:47

@Bayfan89 sezonowcy tak pisali.

07.04.2021 21:46

Pisanie ze dzisiaj nie mamy szans jest również dowodem małej wiary. Pamietam stracone bramki z Barcelona po których masa użytkowników pisała ze zaraz nas wykończą.

07.04.2021 21:43

Dlaczego kolejny raz mam wrażenie ze większość tutaj kibicuje Psg.

07.04.2021 21:41

XD wy tylko czekacie na potknięcie Bayernu. Rok temu tez według was byliśmy bez szans.

07.04.2021 21:39

Won sezonowy, pogrom? Może szczęście nam dopisze i wynik będzie oddziwerciedlal grę

07.04.2021 21:38

Gra z kontry po obronie kilkadziesiąt minut autobusem? Nie wiem czy na tym polega dynamiczna Gra. Paryzanie mieli dużo szczęścia

07.04.2021 21:36

@seco555 pogrom? Przecież Psg poza kontrami nie pokazuje nic.

07.04.2021 21:36

Oby tylko nie uraz Leona

07.04.2021 21:35

Przecież nasza gra jest lepsza niż to co pokazują paryzanie

07.04.2021 21:34

XD wy się podaliście po pół godziny gry?

07.04.2021 21:33

Choćby Phoznzie :P

07.04.2021 21:31

Wynik nie oddaje gry. Przypomnijcie sobie spotkania takie jak z Juve. Barcelona odrabiała gorszy wynik. Cieszy osłabienie Pag

07.04.2021 21:31

30 minut to nie 180 dwumeczu. Kibice, więcej wiary.

07.04.2021 21:30

Coman niby taki słaby, a nie pamiętacie kto strzelił w finale kiedy inne asy ataku nie zdołały tego zrobić.

07.04.2021 21:29

Dominujemy! Totalna ofensywa musi dać efekt

07.04.2021 21:27

Przeciwko tak ustawionemu zespołowi nie strzela się 4 bramek w 20 minut nawet w BL. W finale tez długo się z nimi męczyliśmy

07.04.2021 21:24

Brakuje klasowego zmiennika w napadzie to prawda ale zespół liczy 11 zawodników i wierze w resztę.

07.04.2021 21:23

Psg nie da rady się bronić. Oni w środku pola nie istnieją, ciśnieniu ich, musimy nie dopuszczać do kontr i robić swoje.

07.04.2021 21:22

W fazie pucharowej Polak nie strzelał tak często patrząc na lata w bayernie, a wygrywaliśmy. Naprawdę, więcej wiary

07.04.2021 21:21

XD mówienie ze Thomas nie potrafi grać bez Polaka. Przecież to on kreuje akcje. Dzisiaj trudno się rozbija tak ścisłą obronę ale z czasem będzie łatwiej

07.04.2021 21:20

Ale pech...

07.04.2021 21:19

Żaden piłkarz nie wykorzystanie 100% sytuacji. Jeszcze nie jesteśmy bez szans. Mamy potężny arsenał w środku pola i niezły atak

07.04.2021 21:18

MoZe po przerwie Lucas zjedzie do środka obrony a Phonzie na bok. To jedyna szansa na ułożenie jej

07.04.2021 21:17

Pięknie King

07.04.2021 21:15

Coman, Leon i Thomas tez potrafią strzelać. Proszę nie siać defetyzmu.

07.04.2021 21:14

Barcelona w poprzedniej edycji strzeliła nam 2 bramki, jedna to zadna tragedia. Musimy strzelić więcej :)

07.04.2021 21:12

Nie mamy pomysłu ale to mu kontrolujemy mecz. Obrona kryminał ale Psg nie da rady bronić się autobusem przez 90 minut

07.04.2021 21:09

Mamy potężny środek i asfalt. Będzie dobrze. Martwi obrona ale cóż, nie tylko my mamy ten problem

Edytowano : 2021-04-07 21:09:13

Połowa zaraz zacznie zwalniać Flicka i mówić ze Psg to lepszy zespół :P „kibice”

07.04.2021 21:08

Chyba widać kto ciśnie, a kto się cofa. W pierwszych minutach niesłuszny dwie groźne akcje

07.04.2021 21:07

Irytujące, PSG nie gra nic wielkiego, ciśnieniemy ich a tu taka kontra.

07.04.2021 21:06

Tylko pytanie kogo miałby zastąpić Dybala bo chyba w tej chwili czekałaby go ławka.

Edytowano : 2021-04-05 15:25:48

Chyba że miałby się stać takim super zmiennikiem jak Cou, wtedy jestem za

05.04.2021 15:20

Obyśmy ustawili ten dwumecz już w Monachium. Stać nas na wysoki triumf.
Musimy zdominować środek pola i będą bez szans

05.04.2021 15:16

Najważniejsze ze daje nam to spokój w kontekście kolejnych meczy w CL.

05.04.2021 15:14

Nie oszukujmy się, tak samo jak my liczymy, że oni zagrają w okrojonym składzie, tak samo oni nam życzą wielu osłabień. To naturalna kolej rzeczy.

05.04.2021 15:12

Kevin to wymarzony zmiennik na pozycji napastnika, zawsze przychylnie patrzyłem na jego grę w Bayerze

05.04.2021 09:02

Zapewne czas powrotu będzie zależny od sytuacji w sezonie. Jeśli gładko pokonamy PSG w Monachium to wątpię ant ktokolwiek spieszył się z powrotem, w BL sytuacja jest spokojna i Polak będzie pewnie szykowany z formą na półfinały. Jeśli jednak wynik w środę nas zawiezie do jeśli nadarzy się taka możliwość to zaryzykujemy we wtorek wystawiając Polaka.

05.04.2021 08:59

Mamy komfortowa sytuację przed kluczową fazą CL. Nie musimy nikogo gonić, możemy sobie pozwolić na wpadki w BL. PSG takiego komfortu na szczęście nie ma :)

05.04.2021 08:56

Kwintesencja transferów i filozofii Bayernu: młody Niemiec, wzięty za darmo i wciąż rozwijający się. Niech ktoś jeszcze powie jak fatalnie sobie radzimy na rynku. Pamietam jak wielu tutaj jeszcze rok temu mówiło ze to drugi Rudy albo Rode XD

05.04.2021 08:55

Gdyby tak się stało to mielibyśmy najlepszego zawodnika w XXI stuleciu w naszym klubie. Czy to możliwe? Po Robbery wieku w to wątpi ale kto wie...

04.04.2021 10:05

Z Psg trzeba będzie w większym stopniu ich zdominować. Ale z Lipskiem gra się nam zawsze trudno.

04.04.2021 10:02

@tapczan jak zwykle trudno się z Tobą nie zgodzić.

04.04.2021 10:01

Nie boje się ich, jednak należy pamiętać, że i my nie graliśmy genialnie z Lipskiem. Niemniej zrobimy swoje i awansujemy. Mamy dwa mecze, a nie jeden, co powoduje, ze będzie łatwiej niż w finale, bo nie zadecyduje aż w takim stopniu szczęście

04.04.2021 10:00

Łatwiej będzie skupić siły na lidze mistrzów. Oby obyło się bez kolejnych zachorowań i kontuzji

03.04.2021 20:49

Wesołych świat Wielkiej Nocy dla wszystkich! Bayern sprawił ze te święta będą jeszcze przyjemniejsze. W zasadzie trudno Brdzie stracić mistrzostwo

03.04.2021 20:47

@Elessar niw było aż takiej paniki i słusznie. Wierze w chłopaków i Hansiego

03.04.2021 20:46

@FanGraczyBayern brak Kimmicha tez było widać, jednak mało kto wtedy płakał ze Bayern nie ma szans. Bayern to po pierwsze świetna drużyna i trener, dopiero potem są indywidualne umiejętności. Na ten moment z racji wyjątkowości tej pozycji, tylko kontuzja Manu mogłaby nas z automatu skreślić

Edytowano : 2021-04-03 20:46:03

Co niw umniejsza temu ze brak topowej 9 jest widoczny ale nie raz traciliśmy topowych zawodników (śmiem twierdzić ze z bardziej kluczowych pozycji) i dalej graliśmy swoje.

03.04.2021 20:45

@Elessar właśnie słusznie zauważył. Ten mecz pokazuje ze Bayern to drużyna, a nie tak jak wieku mówiło, zespół uzależniony od jednego zawodnika.

Edytowano : 2021-04-03 20:43:14

Ciekawe kiedy odkryjesz ze Bayern to zespół równych zawodników, kolektyw, a nie klub uzależniony od poszczególnych piłkarzy.

03.04.2021 20:42

@Panczo błagam to nie kanał Jabłonowskiego nie negujmy pandemii XD można krytykować nielegalne obostrzenia, nieskuteczną walkę z wirusem ale negowanie problemu to foliarstwo.

02.04.2021 21:13

Ciekawe jak wpłynie to na skald w meczu CL

02.04.2021 10:51

@Marienplatz otoz to

01.04.2021 07:29

W takich meczach brakuje piłkarza takiego jak Thomas, który potrafi zrobić różnicę... czym czas wierzę, że coś wstrząśnie Jogim i wróci stary dobry strateg, który zdobędzie ostatnie wielkie trofeum.

01.04.2021 07:27

Jednak w wypowiedziach na zewnątrz przydałoby się więcej lojalności. Lepsze byłoby milczenie

01.04.2021 07:19

@AdiFantasti trafiasz w punkt. Tego brakowało u Polaka od jego przyjścia. Forma na samym początku nie była rowna, a brak identyfikowania się z klubem był wyczuwalny. Dlatego dziwi mnie, tak duża sympatia do polskiego napastnika na tamtym etapie jego kariery. Saga transferowa, znikanie w ważnych spotkaniach i saga transferowa w połączeniu z przeszłością w BVB dla wieloletniego kibica była conajmniej irytująca. Nie było czuć z nim chemii. Po przedłużeniu umowy jednak to inny piłkarz, dalej nie żyje aż tak Bayernem ale czuć wielką zmianę, do tego przyszła forma, więc zaangażowanie dało efekty. Dlatego bawi mnie zarzucanie mi niechęci, była ona dla mnie naturalnym efektem, cieszę się, że miło miałem okazje się pozytywnie zaskoczyć. Miło obserwować nowo narodzonego Lewandowskiego którego coraz bardziej da się lubić. Szkoda, że wypadł w takim momencie ale jesteśmy Bayernem. Najmocniejszym kolektywem w Europie.

Edytowano : 2021-03-31 01:32:41

Tekst źle mi się skopiował, wybaczcie dziwne słowa jako wstawki/ powtórzenia :)

Edytowano : 2021-03-31 01:34:54

@mike84 wieloletniemu kibicowi trudno było go lubić. Nie jest to kwestia osobistej niechęci ale wypadkowa wielu czynników. Nadal nie należy do grona moich ulubieńców ale jest lepiej niż na początku. Cenie u piłkarzy oddanie klubowi i pokorę, bo nikt nie jest większy od Bayernu. Dobrze ze te cechy są coraz bardziej doroczne, chociaż to dawnych legend wciąż w tej materii dużo mu brakuje

31.03.2021 01:31

@FanGraczyBayern moja ocena od początku ery Kovaca się zmieniła bo zwyczajnie Polak zaliczył ogromny progres. I nie ma to nic wspólnego z moimi sympatiami.

30.03.2021 23:44

@tapczan gdyby ta plotka była prawdą to naprawdę moja ocena polskiego snajpera byłaby naprawdę dużo niższa niż obecnie. Nie można popełnić takiego błędu jak przy Robbery, zmiennik i tym samym następca, który dostanie dużo minut jest potrzebny już teraz, dlatego przydałby się Haaland. Bo zawodnik w tym wieku powinien mieć alternatywę na wypadek kontuzji albo spadku formy, niezależnie od swojej klasy.

30.03.2021 23:05

@Daro dramatyzujesz. Analizując na chłodno nasze szanse na wygranie 3 następnych meczów nie są małe. Oczywiście to Lipsk i Psg i z tymi zespołami zawsze będzie trudno, a zdecyduje również dyspozycja dnia, jednak umiejętności są po naszej stronie. Nie załamujmy się. Pamietam jak rok temu mało kto wierzył we Flicka zarzucając mi „fetysz asystentów”

30.03.2021 19:15

jeśli obronimy ligę i ligę mistrzów to nikt nie będzie narzekał. Niestety mecz z Psg to mecz na szczycie i od początku trzeba wkalkulować ryzyko przegranej. Niemniej oni nie grają genialnie i są do pokonania. Oby obyło się bez kolejnych osłabień...

Edytowano : 2021-03-30 19:04:58

Dalej będę nas stawiał w roli faworytów

30.03.2021 19:04

@Simon89 co do ławki pełna zgoda. Ale jeśli postawimy na inny wariant niż Chopuo to nasze ustawienie oderwie się od starego schematu. Gnabry to inny typ napastnika, który sprawi w Paryżu wiele problemów. Oby nie doszły jakieś zarażenia bo np bramkarza nie będziemy mieli kim zastąpić.

30.03.2021 18:51

Jak zwykle lubicie hiperbolizować, panika zanim doszło do spotkania. Z Lipskiem jesteśmy faworytem, w meczu z Psg również. Zdecyduje dyspozycja dnia.

Edytowano : 2021-03-30 18:41:49

Tym różnimy się od Barcelony, że nasza gra nigdy nie była zależna od jednego zawodnika. Ciężko się czyta takie bzdury.

Edytowano : 2021-03-30 18:43:15

Bez Robbery, Lahma, Bastiego zespół tez miał się załamać, a maszyna gra dobrze jak nigdy. Każde osłabienie jest bolesne ale nasza siła tkwi w zespole

30.03.2021 18:40

@Sopariev to samo mam na myśli. Dziwiłoby mnie gdyby nadal grał. W reprezentacji nie ma szans na sukcesy, a w Bayernie może zdobyć wiele trofeów. Nawet Lahm szybko zrezygnował z reprezentowania DFB

30.03.2021 18:22

Stworzyliśmy zespół który jest mocny na każdej pozycji. Skoro Gnabry potrafi reprezentować godnie DFB jako napastnik to nie widzę powodu aby nas skreślać. Nigdy nie byliśmy zespołem który bazował na jednym piłkarzy, nie siejcie defetyzmu.

Edytowano : 2021-03-30 18:21:11

Potrzebujemy więcej takich kibiców jak @tapczan, a mniej tych którzy jak janusze z TVP zapominają jaki zespół stworzył Flick.

30.03.2021 18:18

Bez przesady. To duże osłabienie ale potrafiliśmy dochodzić do finału z kontuzjowanymi Robbery. Dzisiaj zespół jest dużo bardziej silny, a nasza siła taki w równym poziomie zawodników. Szkoda bo Polak gra sezon życia ale wciąż nie skreślałbym nas.

30.03.2021 18:15

@tapczan dokładnie. Nie ma pośpiechu. W tym wieku zresztą warto obserwować zawodnika z sezonu na sezon, nawet jeśli rozgrywa najlepszy sezon w nasycić barwach.

27.03.2021 16:35

Jeśli ominą go kontuzje to przed nim jeszcze 4-5 lat gry na topowym poziomie

27.03.2021 16:33

Wierzę, że zobaczymy Thomasa na euro i to z medalem :)

27.03.2021 16:33