DieRoten.pl
Reklama

Musiala może być jak Robben i Ribery?

fot. Własne
Reklama

Bayern Monachium z całą pewnością może pochwalić się kilkoma naprawdę utalentowanymi piłkarzami we wszystkich swoich zespołach (zwłaszcza młodzieżowych).

Jednym z takich piłkarzy bez wątpienia jest Jamal Musiala, którego bez dwóch zdań możemy uznać za największe odkrycie w zespole rekordowego mistrza Niemiec w sezonie 2020/21.

Jak już wiemy krótko po swoich 18-tych urodzinach, pomocnik przedłużył swój kontrakt z FCB do końca czerwca 2026 roku. Obecnie 18-latek budzi wielki zachwyt wśród licznych ekspertów, zaś ostatnio na jego temat wypowiedział się legendarny Mehmet Scholl.

− To piłkarz, który jest szalenie kreatywny i zaradny. Piłkarze jak Ribery i Robben, którzy robili wiele nieprzewidywalnych rzeczy, są już rzadkością i nie są już spotykani w niemieckim futbolu. Lecz Musiala może stać się jednym z nich − powiedział Mehmet Scholl.

− Chłopak potrzebuje jeszcze nabrać trochę muskulatury i atletyzmu. Mimo wszystko to, co Jamal robi z piłką u nogi, jest po prostu czymś fantastycznym − podsumował legendarny Niemiec.

Biorąc pod uwagę wszystkie występy dla pierwszej drużyny rekordowego mistrza Niemiec w sezonie 2020/21, mówimy dokładnie o 30 spotkaniach, w których to 18-latek strzelił w sumie 4 bramki.

Źródło: Bild Live
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...