DieRoten.pl

Kilka dni temu oficjalnie rozpoczęła się czwarta w tym sezonie przerwa reprezentacyjna. Jak już wiemy powołanych zostało łącznie 13 zawodników Bayernu Monachium.

Wśród powołanych zabrakło jednak Thomasa Muellera, który rozgrywa obecnie znakomity wręcz sezon − w 36 spotkaniach do tej pory Niemiec strzelił 13 bramek oraz zanotował 17 asyst.

W niedawnym wywiadzie dla „Deutsche Presse-Agentur” swojego głosu na temat wychowanka bawarskiego klubu i jego powrotu do niemieckiej reprezentacji narodowej, użyczył honorowy prezydent Bayernu, czyli Uli Hoeness, który jest przekonany, że 31-latek musi zagrać na EURO.

− Nie można obejść się bez zawodnika, który jest wiodącą postacią w Bayernie zarówno w Bundeslidze, jak i również w Lidze Mistrzów − powiedział Hoeness.

− Tutaj nie chodzi o drużynę juniorów, którą trzeba budować, lecz reprezentację, która powinna coś wygrać. To ostatni turniej Loewa, więc to najlepsi powinni grać. Thomas bez wątpienia jest jednym z najlepszych w Niemczech − mówił dalej.

− Dlatego nie mam najmniejszych wątpliwości, że Thomas musi zagrać na mistrzostwach Europy − podsumował Uli Hoeness.

Jak już wiemy Thomas Mueller nie otrzymał powołania na marcowe zgrupowanie, jednakże jeśli wierzyć niedawnym informacjom niemieckiego magazynu „Kicker”, wychowanek bawarskiego klubu z pewnością znajdzie się w kadrze na mistrzostwa Europy.

źródło: DPA

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama28.03.2021 21:38
dokładnie, do kadry najlepsi.
nie będzie Tomka a będzie Younes?bez jaj
27.03.2021 16:33
Wierzę, że zobaczymy Thomasa na euro i to z medalem :)
27.03.2021 16:13
Moim zdaniem Low go nie powoła. Gdyby miał to zrobić to zrobił by to teraz!! A w dodatku reprezentacja zaczyna grać dobrze więc trener ma argument. Rozpoczęcie tych eliminacji to również etap przygotowań na Euro i jeśli Low nie powołał Mullera to już raczej tego nie zrobi!!
27.03.2021 15:13
Spokojnie, zagra zagra.
27.03.2021 14:45
Marienplatz-> przecież Muller miał być powołany na obecne mecze eliminacyjne i czego go nie ma ? FCBM!
27.03.2021 14:06
Też bym chciał. Ale nie wiem czy to realne.