Loew: Byliśmy zmęczeni i brakowało nam świeżości

Wczorajszego późnego wieczoru swoje ostatnie spotkanie w ramach czwartej w tym sezonie przerwy reprezentacyjnej rozegrali piłkarze niemieckiej reprezentacji narodowej.

Reprezentacja narodowa Niemiec ku zaskoczeniu kibiców i bukmacherów dość niespodziewanie przegrała z Macedonią Północną 2:1. Warto podkreślić, iż dla naszych sąsiadów zza Odry była to dopiero trzecia porażka w historii eliminacji do mistrzostw Świata.

Tradycyjnie już po meczu, na pytania dziennikarzy odpowiadał selekcjoner „Die Mannschaft”, czyli Joachim Loew, który przyznał, że jego podopieczni byli dziś zmęczeni, zaś w ich grze brakowało świeżości...

− Rozczarowanie po tym meczu jest ogromne. Byliśmy dziś po prostu zmęczeni. W akcjach zabrakło nam świeżości, popełniliśmy zbyt wiele błędów w grze do przodu − powiedział selekcjoner Niemiec.

− Kiedy graliśmy szybko, byliśmy niebezpieczni. Przeciwnik stał głęboko, ale nie znaleźliśmy rozwiązania na to. Ogółem rzecz biorąc to rozczarowująca porażka − dodał Joachim Loew.

Po meczu swojego komentarza na temat spotkania i porażki z Macedonią Północną udzielił także Serge Gnabry, który w trakcie trwania tej przerwy reprezentacyjnej miał w sumie udział przy 3 bramkach (2 gole oraz asysta).

− Wyrazy uznania dla Macedonii Północnej. Wróciliśmy do gry, stworzyliśmy szanse, ale nie udało nam się ich wykorzystać. W końcu to nie wystarczyło − podsumował Serge Gnabry.