W ogóle ten dól tabeli premier league wygląda trochę komicznie 😆
12.05.2025 06:21
Napoli ma chyba łatwiejszych przeciwników od Interu, przynajmniej na papierze 😛
12.05.2025 06:15
Byle się zarząd przed nim nie ugiął.
11.05.2025 22:41
@Reeken89 ok, dzięki!
11.05.2025 22:35
o co chodzi z tym specjalnym okienkiem?
11.05.2025 22:01
2
Wirtz chyba najczęściej właśnie gra na środku. Można by Jamala na skrzydło dać.
11.05.2025 18:35
Ja już nie rozumiem kiedy jest ręka, a kiedy nie xd
11.05.2025 18:32
No i Leverkusen 1 :D
11.05.2025 16:01
1
Ale Wirtz to jest kocik
11.05.2025 16:01
1
Ja to samo, niech idzie
11.05.2025 15:39
Ciąg dalszy świętowania! :D
11.05.2025 15:19
2
Jakby coś to na kanale Bayernu na YT wjechał właśnie film z wczorajszych piwnych kąpieli 😉
11.05.2025 14:49
1
to niech odchodzi jak mu nie pasuje.
11.05.2025 14:14
Ciekawy zawodnik.
11.05.2025 14:04
1
Dzięki Eric za wszystko i powodzenia na nowej drodze!
11.05.2025 13:50
1
Thomas pożegnał się w swoim stylu! 😄
11.05.2025 13:49
Jakby Sane chciał zostać to by przystał na warunki mu zaproponowane i po sprawie, a teraz się zaczyna z tego robić szopka.
11.05.2025 12:39
@BavarianDude hmm ok, ciekawe!
11.05.2025 12:39
@BavarianDude oki :)
11.05.2025 12:03
Bramka Gnabryego była wyjątkowa!
11.05.2025 11:58
Skąd info?
11.05.2025 11:53
1
Ale Davies świętujący wczoraj z kulami rozwalił system! 😂
11.05.2025 11:23
W następnym musi być lepiej!
11.05.2025 11:21
1
Pewnie na koncie Bayernu na youtubie będzie jakiś obszerny skrót z tego. Nagranie z całego wydarzenia może być ciężko zobaczyć. Viaplay chyba pokazywało całość, ale to trzeba by dostęp kupić.
11.05.2025 11:18
Myślę, że tak.
11.05.2025 11:16
1
Teraz pytanie co zrobić, żeby za rok w marcu/kwietniu znowu się nie wysypało tylu piłkarzy?
11.05.2025 11:15
2
Manu był w dobrej formie wczoraj i wszystko bronił!
11.05.2025 11:13
Każdy 1 dla Thomasa! 😁
11.05.2025 11:12
Świetny występ i piękne obrazki po meczu!
11.05.2025 11:10
Czyli startują zegar od nowa? 😂
10.05.2025 22:08
Dzięki za wszystkie piękne emocje i masę wspomnień Thomas! Legenda!
10.05.2025 21:59
Co się dzieje?
10.05.2025 21:46
Pogrzebie*
10.05.2025 21:33
1
Muller żart o potrzebie XD
10.05.2025 21:26
Dzięki panowie!
10.05.2025 21:16
Da się gdzieś obejrzeć resztę świętowania?
10.05.2025 21:12
1
Thomas Muller 25!!!
10.05.2025 21:03
Alealeqaaaaaooooo
10.05.2025 21:02
Harry ale wzruszony! 😃
10.05.2025 21:00
Piękne obrazki!
10.05.2025 20:59
Super Bayern super Bayern hey!
10.05.2025 20:50
Piękne obrazki
10.05.2025 20:40
1
Idzie patera!!!
10.05.2025 20:33
Czadzior! 😎
10.05.2025 20:25
Będzie lanie piwem? 😃
10.05.2025 20:23
To samo sobie pomyślałem xd
10.05.2025 20:22
Brawo, dobry mecz i teraz czas na świętowanie! 😁
10.05.2025 20:22
Brawo Olise!!!
10.05.2025 20:18
@AdiFantasti a to chyba, że tak :)
10.05.2025 20:18
Właśnie, gdzie jest Lennart??
10.05.2025 20:16
1
Dzięki Thomas! Dzięki legendo! Jest duże wzruszenie... 😢
10.05.2025 20:13
1
Brawo za ten baner!
10.05.2025 20:09
1
Manu wall!
10.05.2025 20:07
@hoven zgadzam się! Ciekawe, że adidas dla realu potrafi zrobić proste fajne wzory, a dla Bayernu jest co roku coś dziwnego...
10.05.2025 20:04
1
Kibice na sudkurve wystawili transparent w którym wyrażają niezadowolenie z strojów na następny sezon. Brawo!
10.05.2025 20:01
Ajj mogło to wpaść Thomasowi...
10.05.2025 19:56
XD
10.05.2025 19:53
1
@hoven Wirtz ma potencjał, ale zobaczymy co z tego wyjdzie 😉
10.05.2025 19:53
Takich gości jak Ribery i Robben już nie będzie.
10.05.2025 19:44
1
Ależ interwencja Erica! Coś pięknego!
10.05.2025 19:43
5
Olise 15 goli i 20 asyst w tym sezonie. Nieźle! 😎
10.05.2025 19:28
Nie była zła ta pierwsza połowa
10.05.2025 19:16
1
Manu ładnie broni
10.05.2025 19:10
Harry zgarnął xD
10.05.2025 19:02
Uuuuu ajajaja ale cudowna bramka! Brawo!!!
10.05.2025 19:01
1
Oj Kingsley xD
10.05.2025 18:57
2
Ale Leon czyści
10.05.2025 18:52
2
Bardzo fajna oprawa dla Thomasa.
10.05.2025 18:30
Niech odchodzi!
10.05.2025 18:20
Eleven!
10.05.2025 18:14
Not good not terrible xD
10.05.2025 18:13
1
Na eleven Wichniarek robi wywiad ze swoim sobowtórem 😂
10.05.2025 18:13
Lecimy po zwycięstwo! Dla Tomka!
10.05.2025 18:11
Goretzkaaaaaaaa
10.05.2025 17:48
Elegancko! Oby coś ustrzelił dzisiaj.
10.05.2025 17:47
Ciekawe, czy się uda jakiegoś obrońcę na prawą stronę ściągnąć, czy ten Laimer będzie tam dalej tyrany.
10.05.2025 14:05
Aż się łezka w oku kręci.
10.05.2025 13:12
Uspokaja trochę atmosferę.
10.05.2025 13:12
1
Pogodzeni są już. Mam nadzieję, że zarząd Bayernu to szybko załatwi wszystko.
10.05.2025 11:33
Choreografia jest szykowana podobna dla Thomasa dzisiaj!
10.05.2025 11:05
KMŚ się zaczynają w połowie czerwca, więc raczej niemożliwe, żeby Wirtz był już wtedy u nas.
09.05.2025 23:41
1
Trzeba to wygrać dla Thomasa i żeby w fajnej atmosferze odebrać paterę!
09.05.2025 21:13
Mam nadzieję, że się uda go sprowadzić.
09.05.2025 21:11
Super jakby udało się go ściągnąć do Monachium!
09.05.2025 21:10
1
To mi się podoba i mam nadzieję, że mu nie ulegną.
09.05.2025 14:51
1
Bramka Gnabryego to było coś wyjątkowego, jak za dawnych lat!
09.05.2025 12:25
Dobra wiadomość!
09.05.2025 12:02
Ciekawe jak to finalnie wyjdzie.
09.05.2025 12:01
Uli gotuje!
09.05.2025 12:00
1
Wszystkiego najlepszego trenerze!
09.05.2025 11:33
1
W lidze Konferencji też ciekawa para Chelsea - Real Betis :D Swoją drogą Antony nieźle odżył w tym Betisie, to Utd to jednak lubi przepalać potencjał piłkarzy :P
09.05.2025 00:04
Faktycznie :P ale Inter ma świeższe wspomnienia :D
09.05.2025 00:00
Ja chyba jednak bardziej będę za Interem. Do PSG zero sympatii...
09.05.2025 00:00
Mam nadzieję, że pokażą celebracje z paterą mistrzowską... trzeba obserwować viaplay i eleven :D
08.05.2025 23:59
@Kimas Zgadzam się, ale do składu i głębi dodałbym też odpowiedni mental zawodników.
08.05.2025 23:58
W puli jest chyba ze 150mln euro dla wygranego. Fajnie jakbyśmy o to powalczyli.
08.05.2025 23:49
1
Myślę, że Thomas by mógł spokojnie jeszcze pograć w serie A.
No i brawo! Oby tak zostało 😎
12.05.2025 06:46
Dla mnie Olise najlepszy!
12.05.2025 06:37
W ogóle ten dól tabeli premier league wygląda trochę komicznie 😆
12.05.2025 06:21
Napoli ma chyba łatwiejszych przeciwników od Interu, przynajmniej na papierze 😛
12.05.2025 06:15
Byle się zarząd przed nim nie ugiął.
11.05.2025 22:41
@Reeken89 ok, dzięki!
11.05.2025 22:35
o co chodzi z tym specjalnym okienkiem?
11.05.2025 22:01
Wirtz chyba najczęściej właśnie gra na środku. Można by Jamala na skrzydło dać.
11.05.2025 18:35
Ja już nie rozumiem kiedy jest ręka, a kiedy nie xd
11.05.2025 18:32
No i Leverkusen 1 :D
11.05.2025 16:01
Ale Wirtz to jest kocik
11.05.2025 16:01
Ja to samo, niech idzie
11.05.2025 15:39
Ciąg dalszy świętowania! :D
11.05.2025 15:19
Jakby coś to na kanale Bayernu na YT wjechał właśnie film z wczorajszych piwnych kąpieli 😉
11.05.2025 14:49
to niech odchodzi jak mu nie pasuje.
11.05.2025 14:14
Ciekawy zawodnik.
11.05.2025 14:04
Dzięki Eric za wszystko i powodzenia na nowej drodze!
11.05.2025 13:50
Thomas pożegnał się w swoim stylu! 😄
11.05.2025 13:49
Jakby Sane chciał zostać to by przystał na warunki mu zaproponowane i po sprawie, a teraz się zaczyna z tego robić szopka.
11.05.2025 12:39
@BavarianDude hmm ok, ciekawe!
11.05.2025 12:39
@BavarianDude oki :)
11.05.2025 12:03
Bramka Gnabryego była wyjątkowa!
11.05.2025 11:58
Skąd info?
11.05.2025 11:53
Ale Davies świętujący wczoraj z kulami rozwalił system! 😂
11.05.2025 11:23
W następnym musi być lepiej!
11.05.2025 11:21
Pewnie na koncie Bayernu na youtubie będzie jakiś obszerny skrót z tego. Nagranie z całego wydarzenia może być ciężko zobaczyć. Viaplay chyba pokazywało całość, ale to trzeba by dostęp kupić.
11.05.2025 11:18
Myślę, że tak.
11.05.2025 11:16
Teraz pytanie co zrobić, żeby za rok w marcu/kwietniu znowu się nie wysypało tylu piłkarzy?
11.05.2025 11:15
Manu był w dobrej formie wczoraj i wszystko bronił!
11.05.2025 11:13
Każdy 1 dla Thomasa! 😁
11.05.2025 11:12
Świetny występ i piękne obrazki po meczu!
11.05.2025 11:10
Czyli startują zegar od nowa? 😂
10.05.2025 22:08
Dzięki za wszystkie piękne emocje i masę wspomnień Thomas! Legenda!
10.05.2025 21:59
Co się dzieje?
10.05.2025 21:46
Pogrzebie*
10.05.2025 21:33
Muller żart o potrzebie XD
10.05.2025 21:26
Dzięki panowie!
10.05.2025 21:16
Da się gdzieś obejrzeć resztę świętowania?
10.05.2025 21:12
Thomas Muller 25!!!
10.05.2025 21:03
Alealeqaaaaaooooo
10.05.2025 21:02
Harry ale wzruszony! 😃
10.05.2025 21:00
Piękne obrazki!
10.05.2025 20:59
Super Bayern super Bayern hey!
10.05.2025 20:50
Piękne obrazki
10.05.2025 20:40
Idzie patera!!!
10.05.2025 20:33
Czadzior! 😎
10.05.2025 20:25
Będzie lanie piwem? 😃
10.05.2025 20:23
To samo sobie pomyślałem xd
10.05.2025 20:22
Brawo, dobry mecz i teraz czas na świętowanie! 😁
10.05.2025 20:22
Brawo Olise!!!
10.05.2025 20:18
@AdiFantasti a to chyba, że tak :)
10.05.2025 20:18
Właśnie, gdzie jest Lennart??
10.05.2025 20:16
Dzięki Thomas! Dzięki legendo! Jest duże wzruszenie... 😢
10.05.2025 20:13
Brawo za ten baner!
10.05.2025 20:09
Manu wall!
10.05.2025 20:07
@hoven zgadzam się! Ciekawe, że adidas dla realu potrafi zrobić proste fajne wzory, a dla Bayernu jest co roku coś dziwnego...
10.05.2025 20:04
Kibice na sudkurve wystawili transparent w którym wyrażają niezadowolenie z strojów na następny sezon. Brawo!
10.05.2025 20:01
Ajj mogło to wpaść Thomasowi...
10.05.2025 19:56
XD
10.05.2025 19:53
@hoven Wirtz ma potencjał, ale zobaczymy co z tego wyjdzie 😉
10.05.2025 19:53
Takich gości jak Ribery i Robben już nie będzie.
10.05.2025 19:44
Ależ interwencja Erica! Coś pięknego!
10.05.2025 19:43
Olise 15 goli i 20 asyst w tym sezonie. Nieźle! 😎
10.05.2025 19:28
Nie była zła ta pierwsza połowa
10.05.2025 19:16
Manu ładnie broni
10.05.2025 19:10
Harry zgarnął xD
10.05.2025 19:02
Uuuuu ajajaja ale cudowna bramka! Brawo!!!
10.05.2025 19:01
Oj Kingsley xD
10.05.2025 18:57
Ale Leon czyści
10.05.2025 18:52
Bardzo fajna oprawa dla Thomasa.
10.05.2025 18:30
Niech odchodzi!
10.05.2025 18:20
Eleven!
10.05.2025 18:14
Not good not terrible xD
10.05.2025 18:13
Na eleven Wichniarek robi wywiad ze swoim sobowtórem 😂
10.05.2025 18:13
Lecimy po zwycięstwo! Dla Tomka!
10.05.2025 18:11
Goretzkaaaaaaaa
10.05.2025 17:48
Elegancko! Oby coś ustrzelił dzisiaj.
10.05.2025 17:47
Ciekawe, czy się uda jakiegoś obrońcę na prawą stronę ściągnąć, czy ten Laimer będzie tam dalej tyrany.
10.05.2025 14:05
Aż się łezka w oku kręci.
10.05.2025 13:12
Uspokaja trochę atmosferę.
10.05.2025 13:12
Pogodzeni są już. Mam nadzieję, że zarząd Bayernu to szybko załatwi wszystko.
10.05.2025 11:33
Choreografia jest szykowana podobna dla Thomasa dzisiaj!
10.05.2025 11:05
KMŚ się zaczynają w połowie czerwca, więc raczej niemożliwe, żeby Wirtz był już wtedy u nas.
09.05.2025 23:41
Trzeba to wygrać dla Thomasa i żeby w fajnej atmosferze odebrać paterę!
09.05.2025 21:13
Mam nadzieję, że się uda go sprowadzić.
09.05.2025 21:11
Super jakby udało się go ściągnąć do Monachium!
09.05.2025 21:10
To mi się podoba i mam nadzieję, że mu nie ulegną.
09.05.2025 14:51
Bramka Gnabryego to było coś wyjątkowego, jak za dawnych lat!
09.05.2025 12:25
Dobra wiadomość!
09.05.2025 12:02
Ciekawe jak to finalnie wyjdzie.
09.05.2025 12:01
Uli gotuje!
09.05.2025 12:00
Wszystkiego najlepszego trenerze!
09.05.2025 11:33
W lidze Konferencji też ciekawa para Chelsea - Real Betis :D Swoją drogą Antony nieźle odżył w tym Betisie, to Utd to jednak lubi przepalać potencjał piłkarzy :P
09.05.2025 00:04
Faktycznie :P ale Inter ma świeższe wspomnienia :D
09.05.2025 00:00
Ja chyba jednak bardziej będę za Interem. Do PSG zero sympatii...
09.05.2025 00:00
Mam nadzieję, że pokażą celebracje z paterą mistrzowską... trzeba obserwować viaplay i eleven :D
08.05.2025 23:59
@Kimas Zgadzam się, ale do składu i głębi dodałbym też odpowiedni mental zawodników.
08.05.2025 23:58
W puli jest chyba ze 150mln euro dla wygranego. Fajnie jakbyśmy o to powalczyli.
08.05.2025 23:49
Myślę, że Thomas by mógł spokojnie jeszcze pograć w serie A.
08.05.2025 15:23
Zapraszamy tego Pana!
08.05.2025 12:35