W ostatnich dniach sporo mówiło się o publikacji dziennikarzy "Bilda", którzy donosili, że Florian Wirtz poinformował rzekomo Xabiego Alonso, że jedynym klubem do którego chciałby teraz odejść jest Bayern Monachium.
Na wczorajszej konferencji prasowej z udziałem Xabiego Alonso, Hiszpan był oczywiście pytany o tą kwestię.
– Bild przekazał informację, której nie posiadam. Nie rozmawiałem z Flo na ten temat, nic mi o tym nie powiedział.
– Nie zostałem o tym poinformowany i nie rozmawialiśmy o jego dalszej karierze. Nie mam na ten temat żadnych wiadomości – dodał, kierując pytania o przyszłość pomocnika do władz Bayeru.
Przypomnijmy, że hiszpański szkoleniowiec, który zeszłego lata był łączony z Bayernem Monachium, poinformował wczoraj oficjalnie, że po sezonie opuści klub z BayArena. Jego następnym miejscem pracy będzie najpewniej Real Madryt.
Tymczasem według ostatnich doniesień niemieckich mediów, Florian Wirtz ma być już dogadany z władzami Bayernu Monachium.
Komentarze