Czyli pierwszą część sezony ma za sobą. Dobrze, że Józek wraca do zdrowia.
16.09.2024 22:01
Kolejny szrot Tuchela okazał się niewypałem.
16.09.2024 22:00
Mi się podoba.
16.09.2024 21:59
Mówią, że dla chcącego nic trudnego.
Mam nadzieję, że szybko ta sprawa się potoczy.
16.09.2024 13:01
Wszystko przemawia za nami. Zobaczymy jak pójdzie debiut VK w LM.
16.09.2024 13:01
Napisałem max 2 sezony. A kiedy skończą to chyba nawet sami do końca nie wiedzą.
16.09.2024 13:00
Mam nadzieję, że Kimmich zostanie. Już widać, że widzą w nim przyszłego kapitana. Manu i Tomek pewnie jeszcze max 2 sezony zagrają i potem zmiana kapitanów.
Moim zdaniem powinien pozostać w Bayernie.
15.09.2024 20:47
Damy radę. Chcemy LM to taki zespół powinniśmy spokojnie pokonać.
15.09.2024 20:41
Początek ma wspaniały. Zobaczymy jak przyjdą mocniejszy rywale. Czekam na LM i mecz z Barceloną.
15.09.2024 20:41
Ja bym jednak na jego miejscu martwiłbym się o defensywę.
15.09.2024 20:39
Po ostatnim euro mam niesmak do Hiszpanii.
15.09.2024 20:38
No. Przyzwoite oceny.
15.09.2024 20:37
Wow. Brawo dziewczyny.
15.09.2024 20:37
Niech walczy. Jak dobrze pokaże się na treningach to trener da mu szanse. Zobaczymy czy ją wykorzysta.
15.09.2024 20:36
Brawo chłopaki.
15.09.2024 20:35
Tak. Piękny mecz i wynik :)
15.09.2024 20:32
1
I taki Bayern chce się oglądać :)
Panowie. Nie zwalniamy tylko idziemy dalej.
15.09.2024 08:49
Chciałbym aby został. Gdzie mu będzie lepiej :)
15.09.2024 08:48
Piękny wynik i odzyskaliśmy fotel lidera :)
15.09.2024 08:47
No. Doczekaliśmy się :)
15.09.2024 08:47
Najwyższy czas. Teraz niech tylko ją podpisuje.
15.09.2024 08:44
@tapczan
Popieram.
15.09.2024 08:43
Brawo Tomek. Legenda już za życia.
15.09.2024 08:42
Gratulację i życzę sukcesów jako trener.
15.09.2024 08:41
Już nie mogę się doczekać meczów na eleven.
15.09.2024 08:41
Niech mu się wiedzie :)
15.09.2024 08:38
Trochę dziwna sprawa. Wydali nie małą sumę na niego i tylko ławka? Ciekawe.
15.09.2024 08:38
Nawet nie jest źle. Nie ma już takiego szpitala jak za Tuchela.
15.09.2024 08:37
Zgłosiłem się. Zobaczymy co przyniesie los.
15.09.2024 08:35
Ostatnio dobrze mi szło a teraz wtopiłem typer po całości.
15.09.2024 08:35
Tu milion, tam milion i zbiera się ładna sumka. Brawo :)
15.09.2024 08:34
Było minęło. Gra dalej się toczy.
15.09.2024 08:33
Heidenheim przegrało więc atakujemy pozycję lidera :)
14.09.2024 10:48
Nie ważne kto sędziuje. Ważne są 3 punkty.
14.09.2024 10:47
Bayern potrzebuje świeżej krwi. Oby Ci młodzi się dobrze rozwijali i za 2-3 lata stali się ważnymi graczami Bayernu.
14.09.2024 10:46
Wszystkiego najlepszego legendo.
14.09.2024 10:44
Oby było do przodu. Heidenheim wczoraj przegrała więc wygrywamy i zasiadamy na pozycji lidera :)
14.09.2024 10:44
Idziemy po 3 punkty i atakujemy fotel lidera.
13.09.2024 14:22
Mam nadzieję, że wybierze Niemcy. To w końcu w tym kraju mega się rozwinął.
13.09.2024 14:22
I po co to było Hamannowi?
Brawo Lothar.
13.09.2024 14:20
Gratulacje. Niech się rozwija i pewnie za jakiś czas zobaczymy go na lewej obronie.
13.09.2024 14:19
Nie wiem co Hamann bierze ale niech zmieni dawki.
12.09.2024 22:18
Jestem Ciekaw jak Bayern będzie wyglądać na tle Lipska, BvB czy Leverkusen.
12.09.2024 22:17
Super. Niech wraca do pełni zdrów.
12.09.2024 22:16
Powodzenia i samych sukcesów. Brawo. Dobra decyzja.
12.09.2024 22:15
Niech ta saga już się skończy. Szybko podpisać bo Real i City mają na niego chrapkę
12.09.2024 22:15
Super sprawa.
12.09.2024 22:14
Coś mi się wydaję, że za rok Sane już gdzie indziej będzie grać.
12.09.2024 22:13
Jeżeli będzie taki jak Jude to warto o nie powalczyć. Tylko boję się, że w Bayernie będzie na wiecznym wypożyczeniu. Ja bym obserwował Wannera bo on za rok może być ważnym graczem Bayernu.
12.09.2024 22:12
Raczej nie wygram ale nie zaszkodzi spróbować :)
12.09.2024 22:08
Harry przeszedł do Bayernu bo tu jak mówił są duże szansa na puchary. No to chyba czas je zdobywać Panie Harry :)
12.09.2024 22:08
Legenda za życia. Niestety ale w tym roku dużo osób ze świata piłki odeszło. Nawet sobowtór Franza Sven Goran Eriksson.
12.09.2024 22:06
Dobrze, że wszyscy wrócili zdrowi.
12.09.2024 22:05
Wracaj chłopie do zdrowia. Jesteś potrzebny w obronie.
12.09.2024 22:04
Fajne ciekawostki ale najważniejsze są 3 punkty.
12.09.2024 22:03
Tak prawdę mówiąc to myślałem, że po Comana kluby się rzucą. Zwłaszcza, że cena nie była wygórowana.
12.09.2024 22:02
Widzę, że sprawa Alaby nic nie nauczyła. Tacy zawodnicy jak w artyklue zostali wymienieni już dawno powinni mieć złożone oferty.
11.09.2024 12:59
Dobrze jakby podpisał ten kontrakt jak najszybciej. Ta niepewność jest irytująca.
11.09.2024 12:51
Jak ktoś gra z niezagojoną kontuzją to potem są efekty tej nierównej gry i częste wizyty u lekarzy. Niech całkiem wyzdrowieje i wtedy dawać go na boisko.
11.09.2024 12:42
Bayern zawsze uchodził za klub który miał zdrową politykę finansową. Niestety przez błąd niektórych Panów Bayern nie tylko stracił kasę ale i renomę.
11.09.2024 12:40
2
Przyszłoroczne ofensywne trio Bayernu: Wirtz, Musila i Wanner :)
10.09.2024 13:11
No to teraz do boju. Czas pokazać swoje umiejętności.
10.09.2024 13:10
Oby jak najdłużej został w Bayernie.
10.09.2024 13:10
Dla mnie Upa jest na sprzedaż. Niestety nie trafiony transfer.
10.09.2024 13:09
Życzę aby chociaż jeden z nich zdobył. A tak nawisem to fajny duet stworzyli :)
09.09.2024 18:21
Żeby zdobywać trofea to trzeba się wzmacniać a nie osłabiać.
09.09.2024 18:20
To może być ciekawy mecz. Oby obyło się be żadnej kontuzji.
09.09.2024 18:19
1
Może już czas skończyć ten temat. Odszedł i tyle.
09.09.2024 18:18
Brawo drogie Panie.
09.09.2024 18:18
Ta biała jest ok. Oby nie grali w tych fioletowo- czarnych bo w nich wyglądają jak zakład pogrzebowy.
09.09.2024 13:02
Ja bym Kimmicha dał na prawą obronę. W środku dać Satnisica i Diera. Może taki układ da nam stabilną obronę.
09.09.2024 13:01
Ostatnio dobre noty zbiera Mittelstadt i prędzej jego bym widział niż Dimarco.
09.09.2024 12:58
Mamy chyba teraz najsłabszą obronę w historii. Myślałem, że ta pozycja przejdzie rewolucję, a tu ona została bardziej osłabiona.
08.09.2024 20:12
Czas najwyższy na nowy kontrakt dla Jamala.
08.09.2024 20:09
I takich Niemców chce oglądać. Bardzo ładny mecz i cieszy mnie dobra forma naszej 3. Pavlo zagrał perfekcyjnie i zgadzam się z Panem R. Kołtoniem, że to jest taki drugi Toni Kroos.
08.09.2024 10:02
Tomek jako trener? Widzę to. Już teraz się tak zachowuje :)
07.09.2024 19:58
Dobrze, że mamy takiego gracza. Oby tylko szybko podpisał nowy kontrakt.
07.09.2024 19:57
Gdyby Musiala grał w Realu, PSG albo w Barcelonie byłby murowanym faworytem.
07.09.2024 09:44
To za rok witamy w Bayernie za ZERO EURO. Oby tylko forma nie spadła.
07.09.2024 09:43
Nie mam nic przeciwko temu aby Ter Stegen do Bayernu przyszedł. Jednak wolałbym postawić na Nouebla niż ściągać kogoś nowego.
06.09.2024 11:56
@Skobry
Zgadzam się. Kiedyś to tak. Teraz ściąganie go nie miałoby sensu.
06.09.2024 11:53
Ta cała ZP to jakaś komedia. Wygrywają tylko Ci którzy są medialni i 95% zwycięzców to ofensywni gracze. Zwłaszcza napastnicy.
06.09.2024 09:56
Czekamy na jego występ.
06.09.2024 09:54
Nie powinno być problemów z awansem ale oczywiście nie lekceważymy przeciwnika.
06.09.2024 09:53
Brawo dla dziewczyn. Robią super robotę.
06.09.2024 09:52
Kolejny nasz diament. Oby Kompany dawał mu szanse bo chłopak ma potencjał i może stać się klasowym piłkarzem.
06.09.2024 09:29
1
Dawać Leona na środek obrony. Będzie stabilniej.
05.09.2024 14:13
Niestety ale Kahn i Hasan zepsuli ten zespół do tego stopnia, że nie mogliśmy zatrudnić znanego trenera. Naprawa potrwa jeszcze trochę i mam nadzieję, że już wkrótce znowu będziemy najlepsi w Europie.
05.09.2024 10:33
1
Widzę, że zmiana klubu mu pomogła. Chłopak dobrze się rozwija, a jak tak dalej pójdzie to nie trzeba będzie wydawać kasy na Wirtza.
Moim zdaniem powinien być powołany jak najszybciej bo Austria też go chce.
05.09.2024 10:31
Jeszcze nie teraz ale on dla mnie będzie drugim Riberym.
05.09.2024 10:29
Jak na razie jest dobrze. Oby tak dalej. Zobaczymy jak Bayern sobie poradzi z BvB. RB Lipsk i B04.
05.09.2024 10:29
Ładne bramki. Tela chyba najładniejsza.
05.09.2024 10:28
Jak na razie Flick dobrze poukładał drużynę. Pytanie czy Barca jest już na tyle silna aby pokonać Bayern.
05.09.2024 10:25
Dziadzia lewy już tak nie jest dobry jak chociażby 2 lata temu.
05.09.2024 10:25
Tomek już się zapisał w historii Bayernu. On już jest legendą i po zakończeniu kariery na pewno dostanie jakieś stanowisko. Brawo Tomek. Piękna historia i to tylko w jednym klubie.
05.09.2024 10:24
Super :)
05.09.2024 10:22
Kiedyś kadra Niemiec opierała się na zawodnikach Bayernu. Było ich od 6 do 8 a teraz tylko 3. Słabo to wygląda.
04.09.2024 12:51
Niech wyzdrowiej w 100%. Wtedy może powrócić na boisko.
04.09.2024 12:49
Zasłużył na tą opaskę. Gratulację.
04.09.2024 12:49
Ja bym wolał aby przydłużył kontakt ale coś mi się wydaję, że za rok pójdzie do innego klubu.
Czyli pierwszą część sezony ma za sobą. Dobrze, że Józek wraca do zdrowia.
16.09.2024 22:01
Kolejny szrot Tuchela okazał się niewypałem.
16.09.2024 22:00
Mi się podoba.
16.09.2024 21:59
Mówią, że dla chcącego nic trudnego.
Mam nadzieję, że szybko ta sprawa się potoczy.
16.09.2024 13:01
Wszystko przemawia za nami. Zobaczymy jak pójdzie debiut VK w LM.
16.09.2024 13:01
Napisałem max 2 sezony. A kiedy skończą to chyba nawet sami do końca nie wiedzą.
16.09.2024 13:00
Mam nadzieję, że Kimmich zostanie. Już widać, że widzą w nim przyszłego kapitana. Manu i Tomek pewnie jeszcze max 2 sezony zagrają i potem zmiana kapitanów.
Moim zdaniem powinien pozostać w Bayernie.
15.09.2024 20:47
Damy radę. Chcemy LM to taki zespół powinniśmy spokojnie pokonać.
15.09.2024 20:41
Początek ma wspaniały. Zobaczymy jak przyjdą mocniejszy rywale. Czekam na LM i mecz z Barceloną.
15.09.2024 20:41
Ja bym jednak na jego miejscu martwiłbym się o defensywę.
15.09.2024 20:39
Po ostatnim euro mam niesmak do Hiszpanii.
15.09.2024 20:38
No. Przyzwoite oceny.
15.09.2024 20:37
Wow. Brawo dziewczyny.
15.09.2024 20:37
Niech walczy. Jak dobrze pokaże się na treningach to trener da mu szanse. Zobaczymy czy ją wykorzysta.
15.09.2024 20:36
Brawo chłopaki.
15.09.2024 20:35
Tak. Piękny mecz i wynik :)
15.09.2024 20:32
I taki Bayern chce się oglądać :)
Panowie. Nie zwalniamy tylko idziemy dalej.
15.09.2024 08:49
Chciałbym aby został. Gdzie mu będzie lepiej :)
15.09.2024 08:48
Piękny wynik i odzyskaliśmy fotel lidera :)
15.09.2024 08:47
No. Doczekaliśmy się :)
15.09.2024 08:47
Najwyższy czas. Teraz niech tylko ją podpisuje.
15.09.2024 08:44
@tapczan
Popieram.
15.09.2024 08:43
Brawo Tomek. Legenda już za życia.
15.09.2024 08:42
Gratulację i życzę sukcesów jako trener.
15.09.2024 08:41
Już nie mogę się doczekać meczów na eleven.
15.09.2024 08:41
Niech mu się wiedzie :)
15.09.2024 08:38
Trochę dziwna sprawa. Wydali nie małą sumę na niego i tylko ławka? Ciekawe.
15.09.2024 08:38
Nawet nie jest źle. Nie ma już takiego szpitala jak za Tuchela.
15.09.2024 08:37
Zgłosiłem się. Zobaczymy co przyniesie los.
15.09.2024 08:35
Ostatnio dobrze mi szło a teraz wtopiłem typer po całości.
15.09.2024 08:35
Tu milion, tam milion i zbiera się ładna sumka. Brawo :)
15.09.2024 08:34
Było minęło. Gra dalej się toczy.
15.09.2024 08:33
Heidenheim przegrało więc atakujemy pozycję lidera :)
14.09.2024 10:48
Nie ważne kto sędziuje. Ważne są 3 punkty.
14.09.2024 10:47
Bayern potrzebuje świeżej krwi. Oby Ci młodzi się dobrze rozwijali i za 2-3 lata stali się ważnymi graczami Bayernu.
14.09.2024 10:46
Wszystkiego najlepszego legendo.
14.09.2024 10:44
Oby było do przodu. Heidenheim wczoraj przegrała więc wygrywamy i zasiadamy na pozycji lidera :)
14.09.2024 10:44
Idziemy po 3 punkty i atakujemy fotel lidera.
13.09.2024 14:22
Mam nadzieję, że wybierze Niemcy. To w końcu w tym kraju mega się rozwinął.
13.09.2024 14:22
I po co to było Hamannowi?
Brawo Lothar.
13.09.2024 14:20
Gratulacje. Niech się rozwija i pewnie za jakiś czas zobaczymy go na lewej obronie.
13.09.2024 14:19
Nie wiem co Hamann bierze ale niech zmieni dawki.
12.09.2024 22:18
Jestem Ciekaw jak Bayern będzie wyglądać na tle Lipska, BvB czy Leverkusen.
12.09.2024 22:17
Super. Niech wraca do pełni zdrów.
12.09.2024 22:16
Powodzenia i samych sukcesów. Brawo. Dobra decyzja.
12.09.2024 22:15
Niech ta saga już się skończy. Szybko podpisać bo Real i City mają na niego chrapkę
12.09.2024 22:15
Super sprawa.
12.09.2024 22:14
Coś mi się wydaję, że za rok Sane już gdzie indziej będzie grać.
12.09.2024 22:13
Jeżeli będzie taki jak Jude to warto o nie powalczyć. Tylko boję się, że w Bayernie będzie na wiecznym wypożyczeniu. Ja bym obserwował Wannera bo on za rok może być ważnym graczem Bayernu.
12.09.2024 22:12
Raczej nie wygram ale nie zaszkodzi spróbować :)
12.09.2024 22:08
Harry przeszedł do Bayernu bo tu jak mówił są duże szansa na puchary. No to chyba czas je zdobywać Panie Harry :)
12.09.2024 22:08
Legenda za życia. Niestety ale w tym roku dużo osób ze świata piłki odeszło. Nawet sobowtór Franza Sven Goran Eriksson.
12.09.2024 22:06
Dobrze, że wszyscy wrócili zdrowi.
12.09.2024 22:05
Wracaj chłopie do zdrowia. Jesteś potrzebny w obronie.
12.09.2024 22:04
Fajne ciekawostki ale najważniejsze są 3 punkty.
12.09.2024 22:03
Tak prawdę mówiąc to myślałem, że po Comana kluby się rzucą. Zwłaszcza, że cena nie była wygórowana.
12.09.2024 22:02
Widzę, że sprawa Alaby nic nie nauczyła. Tacy zawodnicy jak w artyklue zostali wymienieni już dawno powinni mieć złożone oferty.
11.09.2024 12:59
Dobrze jakby podpisał ten kontrakt jak najszybciej. Ta niepewność jest irytująca.
11.09.2024 12:51
Jak ktoś gra z niezagojoną kontuzją to potem są efekty tej nierównej gry i częste wizyty u lekarzy. Niech całkiem wyzdrowieje i wtedy dawać go na boisko.
11.09.2024 12:42
Bayern zawsze uchodził za klub który miał zdrową politykę finansową. Niestety przez błąd niektórych Panów Bayern nie tylko stracił kasę ale i renomę.
11.09.2024 12:40
Przyszłoroczne ofensywne trio Bayernu: Wirtz, Musila i Wanner :)
10.09.2024 13:11
No to teraz do boju. Czas pokazać swoje umiejętności.
10.09.2024 13:10
Oby jak najdłużej został w Bayernie.
10.09.2024 13:10
Dla mnie Upa jest na sprzedaż. Niestety nie trafiony transfer.
10.09.2024 13:09
Życzę aby chociaż jeden z nich zdobył. A tak nawisem to fajny duet stworzyli :)
09.09.2024 18:21
Żeby zdobywać trofea to trzeba się wzmacniać a nie osłabiać.
09.09.2024 18:20
To może być ciekawy mecz. Oby obyło się be żadnej kontuzji.
09.09.2024 18:19
Może już czas skończyć ten temat. Odszedł i tyle.
09.09.2024 18:18
Brawo drogie Panie.
09.09.2024 18:18
Ta biała jest ok. Oby nie grali w tych fioletowo- czarnych bo w nich wyglądają jak zakład pogrzebowy.
09.09.2024 13:02
Ja bym Kimmicha dał na prawą obronę. W środku dać Satnisica i Diera. Może taki układ da nam stabilną obronę.
09.09.2024 13:01
Ostatnio dobre noty zbiera Mittelstadt i prędzej jego bym widział niż Dimarco.
09.09.2024 12:58
Mamy chyba teraz najsłabszą obronę w historii. Myślałem, że ta pozycja przejdzie rewolucję, a tu ona została bardziej osłabiona.
08.09.2024 20:12
Czas najwyższy na nowy kontrakt dla Jamala.
08.09.2024 20:09
I takich Niemców chce oglądać. Bardzo ładny mecz i cieszy mnie dobra forma naszej 3. Pavlo zagrał perfekcyjnie i zgadzam się z Panem R. Kołtoniem, że to jest taki drugi Toni Kroos.
08.09.2024 10:02
Tomek jako trener? Widzę to. Już teraz się tak zachowuje :)
07.09.2024 19:58
Dobrze, że mamy takiego gracza. Oby tylko szybko podpisał nowy kontrakt.
07.09.2024 19:57
Gdyby Musiala grał w Realu, PSG albo w Barcelonie byłby murowanym faworytem.
07.09.2024 09:44
To za rok witamy w Bayernie za ZERO EURO. Oby tylko forma nie spadła.
07.09.2024 09:43
Nie mam nic przeciwko temu aby Ter Stegen do Bayernu przyszedł. Jednak wolałbym postawić na Nouebla niż ściągać kogoś nowego.
06.09.2024 11:56
@Skobry
Zgadzam się. Kiedyś to tak. Teraz ściąganie go nie miałoby sensu.
06.09.2024 11:53
Ta cała ZP to jakaś komedia. Wygrywają tylko Ci którzy są medialni i 95% zwycięzców to ofensywni gracze. Zwłaszcza napastnicy.
06.09.2024 09:56
Czekamy na jego występ.
06.09.2024 09:54
Nie powinno być problemów z awansem ale oczywiście nie lekceważymy przeciwnika.
06.09.2024 09:53
Brawo dla dziewczyn. Robią super robotę.
06.09.2024 09:52
Kolejny nasz diament. Oby Kompany dawał mu szanse bo chłopak ma potencjał i może stać się klasowym piłkarzem.
06.09.2024 09:29
Dawać Leona na środek obrony. Będzie stabilniej.
05.09.2024 14:13
Niestety ale Kahn i Hasan zepsuli ten zespół do tego stopnia, że nie mogliśmy zatrudnić znanego trenera. Naprawa potrwa jeszcze trochę i mam nadzieję, że już wkrótce znowu będziemy najlepsi w Europie.
05.09.2024 10:33
Widzę, że zmiana klubu mu pomogła. Chłopak dobrze się rozwija, a jak tak dalej pójdzie to nie trzeba będzie wydawać kasy na Wirtza.
Moim zdaniem powinien być powołany jak najszybciej bo Austria też go chce.
05.09.2024 10:31
Jeszcze nie teraz ale on dla mnie będzie drugim Riberym.
05.09.2024 10:29
Jak na razie jest dobrze. Oby tak dalej. Zobaczymy jak Bayern sobie poradzi z BvB. RB Lipsk i B04.
05.09.2024 10:29
Ładne bramki. Tela chyba najładniejsza.
05.09.2024 10:28
Jak na razie Flick dobrze poukładał drużynę. Pytanie czy Barca jest już na tyle silna aby pokonać Bayern.
05.09.2024 10:25
Dziadzia lewy już tak nie jest dobry jak chociażby 2 lata temu.
05.09.2024 10:25
Tomek już się zapisał w historii Bayernu. On już jest legendą i po zakończeniu kariery na pewno dostanie jakieś stanowisko. Brawo Tomek. Piękna historia i to tylko w jednym klubie.
05.09.2024 10:24
Super :)
05.09.2024 10:22
Kiedyś kadra Niemiec opierała się na zawodnikach Bayernu. Było ich od 6 do 8 a teraz tylko 3. Słabo to wygląda.
04.09.2024 12:51
Niech wyzdrowiej w 100%. Wtedy może powrócić na boisko.
04.09.2024 12:49
Zasłużył na tą opaskę. Gratulację.
04.09.2024 12:49
Ja bym wolał aby przydłużył kontakt ale coś mi się wydaję, że za rok pójdzie do innego klubu.
04.09.2024 12:48