DieRoten.pl

Hoeness: Toczą się rozmowy z Comanem i Goretzką

17.07.2021, 11:06:54

W ubiegłą niedzielę jednym z gości specjalnych podczas popularnego w całych Niemczech programu piłkarskiego „Doppelpass” był honorowy prezydent Bayernu, czyli Uli Hoeness.

W trakcie trwania programu poruszono wiele różnych kwestii − na samym początku dyskutowano głównie o EURO oraz słabej dyspozycji niemieckiej reprezentacji narodowej na turnieju.

Nieco później jak można było się spodziewać, głównym tematem dyskusji stał się Bayern Monachium. Uli Hoeness odniósł się między innymi do pięcioletniej umowy Juliana Nagelsmanna czy też długich i przeciągających się rozmów kontraktowych z Leonem Goretzką i Kingsleyem Comanem.

Poniżej znajdziecie również pozostałe fragmenty wypowiedzi honorowego prezydenta bawarskiego klubu.

Uli Hoeness na temat:

...pięcioletniej umowy Nagelsmanna:

„...Już wcześniej planowaliśmy to zrobić z Hansim Flickiem, ale na przeszkodzie stanęły sprawy z Joachimem Loewem. Naszym wielkim szczęściem jest to, że Julian Nagelsmann zawsze stał po naszej stronie. To miłe dla kibiców.”

...kryzysu gospodarczego:

„...Bayern jest jednym z niewielu klubów, którzy poważnie traktują kryzys gospodarczy. Postanowiliśmy nazwać ten rok rokiem pandemii. Za rok będziemy wiedzieć więcej − czy widzowie wrócą, co ze sponsorami? Kiedy już to wszystko wiesz, możesz znowu inwestować. Oczywiście, jeśli masz sponsorów, dajmy na to z Kataru lub jeśli masz Romana Abramowicza, to nie musisz się na nic i nikogo oglądać.”

...rozmów z Comanem i Goretzką:

„...Toczą się rozmowy, ale są one trudne. Musimy prowadzić te rozmowy i musimy być konsekwentni. Nie możemy dopuścić, aby wyglądało to tak, jak w Barcelonie. Zarobki Messiego, wyrównanie pensji w klubie. Efekt? Ogromne długi.”

...nowego transferu z racji kontuzji Lucasa:

„...Mamy kogoś kupić, bo zawodnik jest kontuzjowany? Jak możesz tak mówić? To tylko kilka tygodni (...). Cokolwiek by nie powiedzieć i myśleć, to wy dziennikarze, uwielbiacie rozmawiać o sumach pieniędzy.”

 

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (11)18.07.2021 08:13
Ciężko nie zgodzić się słowami Hoenessa i wyjątkowo bez kontrowersji.
18.07.2021 01:30
Coman powinien być sprzedany. A sytuacja z Gortezką nie wygląda optymistycznie. Gość ma doświadczenie w odchodzeniu za darmo...
17.07.2021 14:39
Coman zaczyna mnie denerwować i jeśli go sprzedamy to płakał nie będę!!
17.07.2021 13:28
Też boję się odejścia Goretzki właśnie ze względu na fakt, że Bayern z jego punktu widzenia będzie zbyt oszczędny. To byłaby prawdziwa katastrofa nieporównywalna z odejściem Thiagusia czy Księciunia.
17.07.2021 12:33
„...Mamy kogoś kupić, bo zawodnik jest kontuzjowany? Jak możesz tak mówić? To tylko kilka tygodni (...)"

Nie no to już jest ku*wa przesada i kolejny beznadziejny i nieśmieszny żart...
Akurat Lucasowi potrzebny jest gotowy do wejścia zmiennik bo każdy widzi jak jest z jego zdrowiem...
@szczebelek zapomniałeś dodać, że od dzisiaj jeszcze Roca OUT a sezon nawet się jeszcze nie zaczął... Ale kadra jest kompletna i gotowa do boju o najwyższe tytuły....
Nie wiadomo, śmiać się czy płakać ://
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-07-17 12:35:39

A Uli i jego poplecznik Hasanek wielcy mędrcy i tak wiedzą lepiej i są mądrzejsi od nas wszystkich razem wziętych...
17.07.2021 12:16
Gorezka chce grać w Topowym klubie więc jak się pojawi jakas dobra oferta z United czy Liverpoolu to tam pójdzie. On chce zdobywać trofea!!!!
17.07.2021 11:43
Goretzka out, Coman out, Suele out, kontuzje Lucasa i Daviesa się przedlużą po kilku porażkach Julek out... Zarząd dalej będzie opowiadać banialuki, że jest najlepszy. Ktoś słyszał, że Bayern szuka inwestorów, sponsorów?
17.07.2021 11:37
@nyy32 Masz powód, żeby w to nie wierzyć?
17.07.2021 11:34
O! I ta wypowiedź Hoenessa dotycząca kryzysu gospodarczego mi się podoba. Wiadomo, iż w obecnej sytuacji pieniądze należy wydawać rozsądnie. Oczywiście czasu się nie cofnie i perspektywa długoletniej budowy potęgi Bayernu prowadzonego przez Flicka została zaprzepaszczona. Miejmy nadzieję, że zarząd będzie potrafił stworzyć Nagelsmannowi odpowiednie warunki do odnoszenia sukcesów.
17.07.2021 11:33
Z całym Szacunkiem. Na serio, Ale co to ma niby być? Niech se mówią. Bayern gra w Piłkę.
17.07.2021 11:25
Uli i Hansi mówią zupełnie co innego, co za niespodzianka xD