DieRoten.pl

Draxler: Potrzebujemy w kadrze silnego Bayernu

10.10.2018, 00:23:52
DieRoten.pl

Część zawodników Bayernu Monachium od kilku dni przebywa już na zgrupowaniu kadry narodowej Niemiec. Podobnie jak ostatnio powołanych zostało siedmiu piłkarzy "Gwiazdy Południa".

Mowa jest dokładnie o takich zawodnikach jak Manuel Neuer, Jerome Boateng, Joshua Kimmich, Mats Hummels, Niklas Suele, Thomas Mueller oraz Leon Goretzka. Mimo wszystko ostatni z nich doznał kontuzji, dlatego też w jego miejsce Joachim Loew powołał Serge'a Gnabry'ego.

Choć mamy obecnie przerwę od piłki klubowej, to media nie odpuszczają i nadal publikują treści związane z kryzysem jaki pochłonął klub ze stolicy Bawarii. Mimo wszystko zdaniem Juliana Draxlera reprezentacja narodowa potrzebuje silnego Bayernu.

Potrzebujemy Bayernu w najlepszej możliwej formie dla dobra naszego zespołu i całej kadry narodowej − powiedział Julian Draxler w rozmowie z dziennikarzami.

W ostatnim czasie publicznie swoją opinię na temat kiepskiego okresu "Die Roten" wyraziło już wiele znanych i cenionych piłkarskich ekspertów − po raz ostatni zrobił to Lothar Matthaus. Tym razem swoje trzy grosze dołożył menadżer "Die Mannschaft" − Bierhoff.

Oglądanie Bayernu w obecnej formie przypomina mi nieco nas podczas Mundialu w Rosji. Sporo posiadania, ale bardzo niewiele z tego wynika − przyznał Oliver Bierhoff na łamach dziennika "Bild".

Podczas wywiadu dla dziennika "Bild" na temat Bayernu i zgrupowania w Berlinie wypowiedział się także Thomas Mueller. Oto co miał do powiedzenia wychowanek FCB:

Nie udaliśmy się na zgrupowanie, aby zapomnieć o sytuacji w Bayernie. Reprezentacja jest projektem, gdzie zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby odnieść sukces, zwłaszcza po rozczarowujących mistrzostwach Świata − podsumował Mueller.

źródło: Różne

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)10.10.2018 14:51
Taka jest prawda i trudno się nie zgodzić. Jeśli BYERN jest w formie to i reprezentacja odnosi zwycięstwa i odwrotnie.