DieRoten.pl

Bild: Niewykluczone, że Kimmich i Neuer wrócą wcześniej

27.07.2021, 07:32:02
FotoOlimpik

Dokładnie wczoraj do klubu ze stolicy Bawarii powróciła spora grupa zawodników, która zakończyła swój przedłużony urlop z racji udziału na mistrzostwach Europy.

Zgodnie z zapowiedziami niemieckiej prasy i trenera Juliana Nagelsmanna, do Monachium powróciła wczoraj spora grupa zawodników. Wśród nich znalazł się między innymi Robert Lewandowski, Jamal Musiala, Niklas Suele czy też Benjamin Pavard.

Wszyscy bez wyjątku przeszli szereg niezbędnych badań i testów wytrzymałościowych pod czujnym okiem Holgera Broicha, co też zostało potwierdzone przez bawarski klub. Bardzo możliwe, że już dziś cała grupa rozpocznie treningi pod wodzą Juliana Nagelsmanna i jego sztabu szkoleniowego.

Warto przy okazji wspomnieć, że podczas gdy Serge Gnabry wrócił do klubu pod koniec ubiegłego tygodnia (na 3 dni przed zakończeniem urlopu), to jego śladem poszedł Thomas Mueller, który zjawił się przy Saebener Strasse wczorajszego ranka, choć jego wakacje miały trwać do 31 lipca.

Niemiecki dziennik „Bild” spekuluje, że pozostała dwójka nieobecnych jeszcze w Monachium zawodników, czyli kapitan Manuel Neuer oraz Joshua Kimmich również może „nie wytrzymać” bez codziennej rutyny treningowej i powrócić do klubu wcześniej.

Pierwotnie Manu i Jo pojawią się w klubie dopiero w piątek/sobotę, ale zachodzi spore prawdopodobieństwo, że nowy trener będzie miał do swojej dyspozycji pełną kadrę znacznie wcześniej.

źródło: Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama28.07.2021 14:04
Najważniejsze, żeby solidnie wypoczęli. Czekam też na jakieś zaskoczenie z transferami, choć to chyba płonna nadzieja.
27.07.2021 10:29
mieli być w piątek a może będą w środę, faktycznie znacznie wcześniej ;-)