Komentarze użytkownika: Qolec Strona 1

Pierwszy mecz od dłuższego czasu, że Bayern po strzeleniu gola szukał kolejnych, a nie bronił wyniku jak to miało miejsce często za Tuchela. Miło się oglądało. Oby tak do końca sezonu ta lekkość w grze się utrzymała to może i Real bedzie do przejścia.

20.04.2024 21:53

Bayern w tym sezonie postawił sobie za cel zeby sfrajerzyc bardziej niż Borusia w poprzednich latach, gdy traciła seryjnie punkty. A Borusia juz 4:0. Nie oddadzą juz majstra w tym sezonie.

22.04.2023 22:52

Zagrali lepiej, ale pewne elementy były takie same jak przed tygodniem, czyli kosztowne bledy Upamecano, Sane, który nie wykorzystuje setki i ogólnie duża nieskuteczność i brak pomysłu na wykończenie ataku przez całą drużynę. Ogólnie to jak na drużynę, która miała odrobić straty z pierwszego meczu to grali bardzo wolno, za zadko wywierali presję na obrońców.

19.04.2023 23:16

Brak słów po takim meczu. Pierwsza połowa bez wyrazu po obu stronach, ale i tak City swoje sytuacje miało i tylko dzięki Sommerowi skończyło się 1:0. Druga połowa dawała nadzieję, bo Bayern zaczął z energia i miał kilka sytuacji, w których to City miało troche szczescia. Ale szybko się to skończyło. Bayern wogole nie miał pomysłu na to jak zagrozić bramce City. Każda akcja była niemiłosiernie spowalniania. A Gnabry co miał piłkę w okolicy pola karnego, to się o własne nogi potykał. I Tuchel takiego zawodnika ściąga dopiero w 80 minucie. A to co dzisiaj Upamecano wyprawial to kryminal. Z reszta nie tylko on, bo reszta zawodnikow tez zaliczala glupie straty. Nadzieja umiera ostatnia, ale ciężko po takim meczu szukać jakichś pozytywnych elementów, które pozwalały by wierzyć w odrobienie strat. Można pogratulować zarządowi, że w takim momencie sezonu zmienił trenera.

11.04.2023 23:59

Sędzia na pewno ta czerwona z kapelusza dla Commana ustawil koncowke meczu, ale trzeba było wcześniej postawić kropkę na i , to nie trzeba by teraz na sędziego się denerwować. Mieliśmy szanse na 3:0 i ich nie wykorzystaliśmy. Borussia tez wczesniej mogła strzelić gola, ale mieliśmy szczęście. Niestety, ale takie mecze to się zap...a do końca. Te wcześniejsze wpadki jestem w stanie przeboleć, ale mecze z BVB zawsze maja szczegolne znaczenie, wiec ta porażka ( bo inaczej nie da się określić takiej straty punktów) boli szczególnie.

08.10.2022 21:29

Cieszy wynik. Gra juz troche mniej. Za dużo głupich strat i niechlujnych podan blisko naszego pola karnego, w szczególności w drugiej połowie. Mam nadzieje, ze z Barca będzie więcej dokładności, bo szybko możemy dostać zimny prysznic od RL. I zdecydowanie więcej energii, bo momentami mialem wrażenie że grali by wygrać jak najmniejszym nakładem sil.

08.09.2022 07:17

Może za wcześnie na zbyt daleko idące wnioski, ale jak na razie to widać, że ofensywa Bayernu ma się bardzo dobrze bez Lewego, za to Lewy w ofensywie bez dogrywaczy z Bayernu sobie nie radzi.

31.07.2022 12:52

Lewy ewidentnie gubi sie w zeznaniach. Cały czas deklarował chec przedłużenia kontraktu. Koscia niezgody był przede wszystkim okres na jaki mial być przedłużony. Raptem mówi że jakiś czas temu juz się coś w nim wypaliło. Kolejna sprawa to, ze cale życie mazyl o Realu, by teraz twierdzić, że zawsze chcial grac dla Barcelony. Gdyby od początku stal na stanowisku, ze szuka nowych wyzwań i nie bedzie chcial przedłużać kontraktu to by to zupełnie inaczej wygladalo. A tak to nie dostal tego czego chcial, strzelil focha i obrażony chce odejść. Podobnie było z Alaba, negocjował coraz wieksza kase, jak nie dostal takiej jaka chcial to twierdził, że odszedł bo szukał nowych wyzwań.

07.06.2022 07:42

@Prezes42 Niemieckie gwiazdy Bayernu nie dostaly kontraktu na przełomie grudnia i stycznia tylko niedawno i dostaly na 1 rok a nie na 4. Trzymajmy sie faktów, a nie domyslow co by było gdyby Lewy byl Niemcem a nie biednym Polakiem.

30.05.2022 18:39

Szkoda, że Lewy wybrał taki sposób pożegnania się z klubem. Mogl pozostać legendą, którą przez te wszystkie lata zdążył zbudować, a tak to już pozostanie niesmak. Nie jestem za tym, żeby go w obecnej sytuacji trzymać na siłę, ale przede wszystkim liczy się dobro klubu. Jak znajdą godnego następcę, a z drugiej strony dostaną za Lewego odpowiednie pieniądze to niech idzie. Ale nie wyobrażam sobie, żeby w podziękowaniu za zasługi mieli ułatwiać odejście, np. schodzac z oczekiwanej kwoty transferu. Te wszystkie gadki o niewystarczającym szacunku to są śmieszne. Ma najwyższy kontrakt w całej BL. Największe niemieckie gwiazdy Bayernu też dostały przedłużenie o rok i przedłużyły bez większych problemów. Nie można więc powiedzieć, że Polak rodak został gorzej potraktowany od Niemca. Lewy poprzez swoje wypowiedzi gra teraz z agentem na wymuszenie transferu za wszelką cenę. Metody póki co inne niż Dembele stosował w BVB, ale nie wiadomo, w którą stronę to ostatecznie pójdzie. Żeby tylko nie skończył jak Dembele po przejściu do Barcelony.

30.05.2022 17:50

@Michello Z Freiburgiem juz testowaliśmy grę w 12, to może wprowadzą to na stałe.

19.05.2022 15:57

Może nie był to najlepszy mecz Bayernu, ale mówienie, że Bayern stał na skraju porażki to duża przesada. Conajwyżej przez chwilę stali na skraju dogrywki.

11.06.2020 14:02