DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 3

@szczepanole Thomas gdyby napastnik lepiej uderzył miałby asystę. Wniósł element nieprzewidywalności. Ale fakt brakowały mu prędkości

05.07.2024 21:07

1

Stary, już minęły lata 80. Żyjesz w zachodnim państwie, komuna i szczucie na Niemców się skończyły. Wiem że u boomera to trudne ale spróbuj wydźwignąć się z kompleksów. Musisz wreszcie mentalnie stamtąd wyrosnąć. Niemiec to dzisiaj nie wróg, a Neuer ma tyle wspólnego z 3 rzeszą co randomowy 30 latek z dowolnego kraju ue- czyli nic. Ale lepiej być trollem na forum NIEMIECKIEGO klubu i cieszyć się z klęsk naszych piłkarzy.

05.07.2024 21:03

Kroos poza agresją nic dzisiaj nie pokazał. Szkoda, liczyłem że mistrzostwem „odkupi winy”. Bo jako kibic Bayernu go nie szanuje ale jako kibic Niemców trzymałem mocno kciuki.

05.07.2024 21:00

Niech zdobędzie portugalia albo Anglia. Byle nie Francuzi i Hiszpanie- zero sympatii

05.07.2024 20:59

1

Dla mnie turniej się skończył. Sędzia duży niesmak, były błędy na korzyść dfb ale dużo mniej rażące niż ten który zamknął mecz

05.07.2024 20:58

@Sielber9 zdecydowanie. I tak- uważam że Kroos żółtko powinien dostać na początku. A Julian być może powinien go zdjąć, agresja bez techniki dzisiaj w jego wykonaniu

05.07.2024 20:54

Klasyka w ostatnich latach :(

05.07.2024 20:52

1

Oby za mecz z realem nie posędziował już żadnego medialnego meczu

05.07.2024 20:51

2

Marne pocieszenie ale nieironicznie dzięki stary, ja dzisiaj z tego doła muszę chwytać się byle pocieszenia. Takiego doła miałem ostanio w 2012 na Alianz

05.07.2024 20:51

Pies to za durno dla niego

05.07.2024 20:39

Ostatni mecz jaki oglądałem. Oby Kane dostał wreszcie trofeum

05.07.2024 20:39

3

Hiszpania bez błędu sędziego dzień stracony xd żenujące nawet odpadnięcie z realem tak mnie nie bolało

05.07.2024 20:36

Oj chyba powinien być karny, chociaz nie wiem czy Niemiec nie dotykał ręką wcześniej

05.07.2024 20:18

Mało zabrakło

05.07.2024 20:14

Brakuje brakuje tej jednej bramki żeby Płaczków odesłać do domu. Jets przewaga oby się udało

05.07.2024 20:14

Gdzie niby tych którzy skreślali kielców? D O M I N A C J A

Oby udało się ją udokumentować

05.07.2024 19:53

Tooooooooooooooooor!

05.07.2024 19:50

1

W takim meczu bramka zawsze otwiera spotkanie. Nie ma co kalkulować. Ale co ja tłumaczę gościowi który przy takiej bramce szuka błędu bramkarza XD

05.07.2024 19:21

Koniec bo przetrwają w 60 minucie wyrównanego meczu XD a tu pojawiają się komentarze jakby Hiszpania grała nie z jednym z głównych faworytów tylko z Gruzja. Ogarnijcie się. Hiszpania ma ogromne problemy w obronie.

05.07.2024 19:19

No dokładnie, jest z czego się cieszyć xd bo ostatnie brakujące trofeum
Dla naszych legend jest mniej ważne niż jakaś zbieranina pajaców z Hiszpanii

05.07.2024 19:14

Jak Niemcy odpadną to nie oglądam dalej euro. Aż ból w sercu ściska że mam bilet na finał. Ale nie zdzierżę świętowania jakichś Hiszpanów, Francuzów czy Portugalczyków

05.07.2024 19:13

Masakra, mecz nijaki ale w takich meczach jedno trafienie potrafi zniszczyć marzenia. Oby teraz ruszyli

05.07.2024 19:12

Obaj pozostawiają jakieś ale. Mamy generalny problem z obroną. Jestem za zostaniem
Holendra ale coś w nim jest że każdy bez żalu z niego potrafi zrezygnować

05.07.2024 19:08

Dziwi mnie brak reakcji na błędy Havertza

05.07.2024 19:06

2

Czytając komentarze niektórych sądzę, że chyba oglądamy inne mistrzostwa. To jasne, że i Niemcy i Hiszpania to główni faworyci, pokazują to kursy, ale szukanie na siłę jakiejś kosmicznej przewagi Hiszpanów to przejaw ignorancji albo antyniemieckości.

Niemcy dużo pewniej i na 0 z tyłu, pokonały silniejsza niż Gruzja Danię. 1 gol dla Nationalelf w dość kontrowersyjny sposób nieuznany (sytuacja stykowa- chociaż sędzia się wybroni).

Hiszpania natomiast dzisiaj chaotyczna. Sporo zagubienia i marnowania przewagi posiadania. Do wyrównania było to bicie głową w mur- holowanie piłki i spowalnianie gry. Stracona bramka i dopuszczenie do kilku krytycznie niebezpiecznych sytuacji z o kilka klas słabszym przeciwnikiem nie pokazuje tej dominacji. A były to sytuacje, których klasowy zawodnik jak Musiala, Wirtz czy nawet Füllkrug by nie zmarnował. Hiszpania zaczęła grać kiedy gruzińskie tuzy footballu oddychały rękawami, to zawodnicy z kilkoma wyjątkami na zupełnie innym poziomie przygotowania niż Niemcy.

Wynik w Stuttgarcie może być różny, zdecyduje dyspozycja dnia. Ale Niemcy nie mają powodów do kompleksów. Wierzę, że Manu i Thomas podniosą ostatnie złoto do kolekcji, a Musiala, Kimmich i reszta zrobią rozbieg do dołożenia 5 gwiazdki na koszulce za 2 lata :)

01.07.2024 02:37

3

Już się zaczęło trzepanie do Hiszpanii. Jak myślicie, zdążą do końcu meczu zasugerować że Hiszpania zdeklasuje Niemców? Myślę że w studiu będzie konkurs włażenia Hiszpanii bez wazeliny

30.06.2024 22:45

Oby sędziowie bali się wyrolować gospodarzy, na to liczę. Hiszpania pokazała że nie jest monolitem, że holuje bez celu piłkę kiedy się nie układa ze słabiutką Gruzją. I też skuteczność nie jest wybitna. Rozpala to apetyty jeszcze bardziej!

Napisałem to przed 4 bramką. Ale będą konia bić w TVP jak to Niemcy nieznacznie wygrali z Dania, a wielka HISZPANIA 4 bramki XD

30.06.2024 22:40

Orientujecie się czy ktoś z Hiszpanii jest zagrożony wykluczeniem? Niech Gruzja wyrówna i zaczną się nerwy… margines błędu będzie mały i szansa na głupie decyzje wzrasta. Liczę się się osłabia przed ćwierćfinałem

30.06.2024 22:15

Sytuacja na styku, dla mnie spalony byl- zawodnik utrudniał obronę, brał udział w akacji. Pewnie gdyby to Niemcy tak strzelili to byłby offside ale cóż, trzeba grać swoje. Gdy Real, Barcelona czy Hiszpania nie może to sędzia dopomoże. Choć akurat tu sytuacja naprawdę graniczna, jednak konsekwentnie realizowana jest zasada że wszelkie wątpliwości na korzystać Hiszpanów

30.06.2024 22:04

Oby!

29.06.2024 23:38

Oby! Ale to pobożne życzenia. Inny wynik niż 3:0 i wyżej będzie dla Hiszpanów jutro niepokojący. Marzenie to oczywiście skompromitowanie obu zespołów z półwyspu iberyjskiego przez Gruzję ale w ciemno bym teraz wziął remis i dogrywkę. Niech Hiszpania się frustruje, kartkuje i męczy.

29.06.2024 23:37

Lewandowski tak samo strzelał z Francją

29.06.2024 23:35

W przypadku pierwszej mogą być dyskusje ale wszystkie inne bezdyskusyjne. Technologia ratuje sprawiedliwe wyniki w piłce

29.06.2024 23:20

Właśnie mnie obrona najmniej przekonuje :/

29.06.2024 23:19

Niemcy grają niezły mecz, z Danią która nie jest złym zespołem- nieuznane gole na styku, a i tak zobaczycie jak jutro Hiszpania pokona ogórki z Gruzji to będą zachwyty antyniemieckich płaczków xd liczę że Niemcy zmyją ich uśmiech w ćwierćfinale

Druga sprawa to fakt- skuteczność Havertza nie istnieje

29.06.2024 23:18

2

Real w tym sezonie nikogo nie wypunktował XD przeslizgiwal sie jak szczury i pokonał city- obecnie najlepszy zespół.

Niemcy to Niemcy, nie wierzę w Hiszpanię która nie ma doświadczenia

29.06.2024 23:15

Może wróci, Jupp też odchodził i wracał

29.06.2024 22:55

Musiała Sigma jakby powiedziały dzieci. Oj dużo będziemy musieli mu zapłacić

29.06.2024 22:54

Może nie lubi dentystów xd

29.06.2024 22:52

A rok później grał o potrójną koronę. Nie dowiemy się jak by było ale Tuchel dostał większy kredyt zaufania chociaż na niego dużo mniej zasłużył. Julian musi zrozumieć że gra bez 9 jest trudna przy specyfice kadry niemieckiej

29.06.2024 22:43

1

Widzę że ta sama reakcja xd

29.06.2024 22:42

Ja pier….

29.06.2024 22:41

3

Technologie powodują że trudniej jest wyrolować lepszy zespół.
Przy technologii nie byłoby „wielkiego” realu który wyrzucał zespół Juppa

29.06.2024 22:39

Też mam wrażenie że powinna być bramka ale cóż, jest jak jest. Byle umocnić się na prowadzeniu

29.06.2024 22:38

Oby ich humor zada zjechał po kolejnej bramce

29.06.2024 22:37

Nie wiem czy to ten powód. Wielu średnich piłkarzy to bo wybitni trenerzy, a wielu wybitnych piłkarzy to taktyczne dzbany

29.06.2024 22:37

Pewny karny ale wciąż gra Havertza na tej pozycji mnie nie przekonuje

29.06.2024 22:36

Masakra, jednak dobrze przewidzieliśmy żeby nie rozedluzac z nim kontraktu albo sam zrobił nam przysługę

29.06.2024 22:35

Czekam na niego, dużo się tu bez niego nie ugra. Krwawi serce kibica

29.06.2024 22:35

@ironmaidenpl mówisz o realu który był o klasę gorszym zespołem niż city? A potem ślizgał się z Bayernem po błędach pożal się Boże Marciniaka i Tuchela? Trofea to jedno, realna kondycja drugie. Hiszpania gra pięknie, piękniej niż Real. Niemcy za to są doświadczeni. Może wygrać każdy. Nawet Anglia… ale to Niemcy i Hiszpania są faworytami

29.06.2024 22:34

Brak Füllkruga to dla mnie coś niezrozumiałego

29.06.2024 21:00

Ciekaw jestem kiedy Julian zorientuje się że gra bez napastnika to nie jest najlepszy pomysł. Oby nie za późno! Dla mnie dzisiaj zaczynają się na serio mistrzostwa. Po zwycięstwo!

29.06.2024 20:59

Czy musiala i wirtz mogą grac razem?
Nie mogą
Muszą

Tak wiem, to tylko Szkocja ale super to działa. Choć skład nadal mocno rzeźbiony

14.06.2024 21:23

@hoven kadencja Hasana powoduje że trudno być już ufnym względem przyszłości. Kiedyś bym cię zjechał… poczekamy zobaczymy ale już za dużo czekaliśmy, tracąc przez to kilka trofeów które były na wyciągnięcie ręki. Najbliższe miesiące i sezony będą decydujące, musimy pokazić że jesteśmy hegemonem w Niemczech i 1 kierunkiem dla najbardziej utytułowanych Niemców. Utrata musiali i ucieczka za granice wiertza może zachwiać naszą pozycją. A nie jest to nierealne…

14.06.2024 20:53

Niemcy potrzebują 9 żeby wrócić na szczyt. Skład mnie nie przekonuje, Julian musi rzeźbić. Tylko 3 naszych na start, dzienie ogląda się taką reprezentację

14.06.2024 20:37

W 100% racja
Musimy pokazać kto rozdaje karty

14.06.2024 20:36

@Reeken89 może nie zło ale to jeden z najbardziej przereklamowanych zawodników tej generacji. Zrozum frustrację, bo jeszcze miesiąc temu była nadzieja, że nie będziemy musieli go oglądać. Gość od 20 zrobił tylko kilka kroków wstecz, nie rozwijał się na żadnym polu

07.06.2024 00:26

@Sielber9 to nie są dobre informacje. Nasz najbardziej przereklamowany zawodnik zostaje, jako obrońca osiągnął swój maks, chyba że ktoś wierzy że zrobią z niego skrzydłowego (Daj Boże aby się udało). Co nie zmienia faktu ze defensor taki jak Hernandez by się przydał bardziej niż Kanadyjczyk.

04.06.2024 00:15

Słuszny wybór chociaż wątpię żeby był zbawieniem defensywy. On nie był wiodącą postacią w B04

04.06.2024 00:12

Boli ten marazm. Nie dlatego że ten mecz cokolwiek znaczy ale wygląda to jak ostatnie mecze Nationalelf na wielkich turniejach… oby na euro nie było tak samo

04.06.2024 00:10

2

Widzę że niekorzy lubią kompleksy. My kiedy wygrywaliśmy w 13 i 20 nie było nikogo nawet na poziomie naszych pięt. My mamy najwięcej trofeów w XXI wieku. Ale lepiej wielbić Real- to zapraszam na ich stronę. Idź do wnuków i swojego smutnego zespołu muzycznego. A jeśli ktoś ma wątpliwości co do klasy city- to oni rok temu mieli potrójną koronę, to oni mają serię mistrzostw w ludzie która trudniej wygrać niż ligę mistrzów. Wystarczy porównać statystyki ich meczu z prześcieradłami. Kompleksy to ja mogę mieć względem właśnie city a nie pożal się Boże prześcieradeł

01.06.2024 23:10

3

Real wygrywa brzydziej niż wiele zespołów przegrywa. Kurtyzany z Madrytu znowu będą mówić jak to są najlepszym zespołem na świecie XD zapominając o tym że obecnie city jest od wszystkich lata świetlne

01.06.2024 22:44

Jako wierzący też to robię (obyśmy byli skuteczni)

29.05.2024 18:33

2

Najbardziej bezsensowny komentarz od dawna. Brawo, konkurencja była duża

29.05.2024 18:33

Wszystko ok ale dlaczego tak długa umowa? To Bayern daje mu szansę i to on powinien ryzykować. A my gdyby coś poszło nie tak narażamy się na wydatek albo utratę szansy na angaż kogoś sensownego typu Pep.

Co nie znaczy że go skreślam, jak wypali to będzie super. Życzę mu dekady w Monachium! A

29.05.2024 16:12

Tak, zatrudniliśmy Flicka

25.05.2024 13:34

@hoven tonący brzytwy się chwyta, trzeba szukac pozytywów, a tak serio nie ma ich mało. Można krytykować Pepa ale to on kojarzy się z totalną dominacją w lidze i regularnym docieraniem do półfinałów ligi mistrzów. Dla mnie dopiero przyjście Carlo gdzieś ten etos bawarskiego walca zatraciło. Oby belgijski uczeń przerósł katalońskiego mistrza. City to dzisiaj bez dużych wątpliwości najlepszy klub na świecie, Bayern też może nim być. Jak nie pro to chociaż memy Pep :)

24.05.2024 03:31

I tak i nie. Pep niby nie miał doświadczenia, Zidane też ale objęli kluby z którymi w przeszłości byli mocno związani. Klopp też osadzony był w niemieckiej piłce. Nie zrozumcie mnie źle, nie uważam że to Belga skreśla ale musi budzić obawy wśród kibiców. On wchodzi do ligi gdzie rozegrał bodaj jeden czy dwa sezony lata temu. Oby, jeśli faktycznie zacznie nas trenować, szybko spłacił kredyt zaufania. Wychowanek Pepa brzmi jak przepis na dominację i totalną ofensywę. Śnijmy snem o takiej bawarskiej maszynie

24.05.2024 03:27

2

Bez beki mam podobne przeczucia jak @hoven ! I patrząc jak krytyczny był choćby w stosunku do Hansiego kiedy obejmował Bayern (nie wypominam tylko traktuję jako pewien probierz) to jego słowa uspokajają. Eberl też nie jest żółtodziobem, każdy wie że finał na Alianz to nie czas na eksperymenty. Jak będzie? Gorzej niż za Tuchela się nie da. Oby był to powiew świeżości i ofensywny huragan. Obawy są dwie- poza Pepem (który niemieckiego zresztą się uczył) lepiej sprawdzali się niemieccy trenerzy. Dwa- długość umowy. Sporo ryzykujemy samą opłatą transferową za niedoświadczonego trenera. Umowa na dłużej niż rok to znowu ryzyko gdyby coś poszło nie tak. No i zamykamy sobie drogę gdyby pojawiła się trenerska petarda pokroju pepa czy Alonso (chociaż musi go zweryfikować kolejny sezon).

Idealną opcją byłby Hansi ale być może jest coś o czym nie wiemy. Jeśli trafi do tego zgniłego katalońskiego klubu to będzie zdumiewające

24.05.2024 01:41

1

Ciekawe na ile dostanie lat umowę- jeśli na rok to wszystko jasne

23.05.2024 09:38

Zakładam że Flick kiedy pojawiły się inne opcje nie był zainteresowany powrotem do Bayernu- stąd nie było tematu.

23.05.2024 09:37

1

Stary, ale ja nie miałem wątpliwość ,że Twoja krytyka jest słuszna. Być może uważałem, że przesadzasz i zbyt wcześnie oceniasz ale z perspektywy czasu, twoje wypowiedzi, choć zabarwione emocjonalnie na temat Bośniaka w znakomitej części popieram. Nie wiem jak reszta ale Hasan nie był tutaj zbyt lubiany

20.05.2024 00:16

Mnie zastanawia jedno. Co jest nie tak z Flickiem, że nikt go nie chce… Ani zarząd nie płakał po nim ani piłkarze. A oni mają lepszy odkąd sytuacji bo pracowali z nim w dfb. Coś musi być na rzeczy. Kiedy padały inne kandydatury to nie forsowano opcji pozostania Tuchela, kiedy pojawia się Flick to nagle zawodnicy wolą jego. Przeczekanie rok to nie jest genialny pomysł. Bayern Tuchela to Bayern wykastrowany, nie da się tego oglądać. Miejmy nadzieję że faktycznie mają kandydata który przyjdzie po roku i stąd odmowy- bo nikt nie chce być tymczasowy. Szkoda że Jupp nie jest o dekadę młodszy…

15.05.2024 10:23

Mam nadzieję, że nie oddamy realowi Wirtza, miejsce najlepszych Niemców jest w Bayernie.

10.05.2024 15:00

@Sopariev potem też graliśmy dobrze. Poza wpadką w pucharze. Z PSG odpadliśmy w meczu na styku, przez chorą zasadę bramek na wyjeździe. Mimo, że w drugim sezonie Hansi dostał gorszy skład niż w 2020 to trzymaliśmy poziom. On nie zmarnowałby okazji z tak pogubionym realem wczoraj...

10.05.2024 01:22

EA Sports - Its in the Game

Kolega przedawkował Fife

10.05.2024 01:20

Davies będzie wywierał presję na podwyżkę, na którą w żadnym stopniu nie zasługuje. Szkoda, że nie przetestowaliśmy go jako skrzydłowego, może powrót do korzeni sprawi, że odnajdzie się wreszcie na boisku

10.05.2024 01:17

W rewanżu Bayern był słabszy-tak, w pierwszym meczu natomiast nie. Ja nie mam problemu, że przegraliśmy w dwumeczu na styku- półfinał to duży sukces dla każdego zespołu. Ale to nie pierwszy raz kiedy pojawiają się kontrowersje. W 2018 delikatnie mówiąc gorsi nie byliśmy, a po każdym spotkaniu z nimi zawsze pojawia się niejasna sytuacja, która zawsze jest na naszą niekorzyść. Co nie zmienia faktu, że już w Monachium powinniśmy mieć sporą zaliczkę, a Tuchel roztrwonił wszystko do spółki z Kimem.

10.05.2024 01:15

1

Dobra wiadomość :) dla nas półfinał to nie wstyd, oby jednak te kontrowersje załamały karierę Marciniaka.

09.05.2024 19:11

Pewnie tak! Sam widziałem plusy z defensywnej postawy- straciliśmy przecież 0 bramek i wydawało się że jesteśmy na prostej drodze. Niestety potem wszystko legło w gruzach

09.05.2024 08:02

1

Mało decyzji cieszyło mnie tak jak zwolnienie Carlo. Wielkie ego- mało organicznej pracy (przynajmniej u nas). Ale jeszcze bardziej będzie cieszyć mnie jeśli BVB jakimś cudem zabierze mu pucharek.

09.05.2024 08:00

No właśnie Bayern Flicka, Jula, Guardioli czy Juliana by cisnął, a nie się bronił. Nawet jak przytarliśmy to była piłka totalna. Tuchel chciał zrobić Bayern klubem z odmiennym DNA. Najbardziej boli że wystarczyło wsiąść na Real, to jak gubili się w obronie aż do tego zachęcało…

09.05.2024 07:55

@Alistair moje serce bije dla niemieckiej piłki. Pragnę sukcesu BVB więc chciałbym w to wierzyć. Ale to prześlizgiwanie się to dalekie od mentalu. Mental to miał Bayern Juppa czy Barcelona Pepa. Tuchel spętał nam taktyką nogi i to fakt. A co do city? W tym i zeszłym roku byli najlepsi, to nie wstyd z nimi odpaść. Real pokonał ich wbrew argumentom sportowym. Wierzę że BVB chociaż spróbuję ale po końcówce zeszłego roku straciłem w nich jakąkolwiek wiarę

09.05.2024 07:53

@ironmaidenpl przestań już smęcić. Między to i nic nie wnosi. Ten zarząd zbudował drużynę która ma najwięcej trofeów w XXI stuleciu. Zawsze musi przyjść ten zły sezon. Popełnili błędy ale Bayern to sportowa i finansowa potęga. Bez długów i dźwigni

09.05.2024 07:50

Błędy się zdarzają każdemu, nie każdy ponosi ich konsekwencje. A o mentalny BVB to możesz mówić jak pokonają wcale nie potężny Real. Rok temu tego nentalu zabrakło im z Mainz. Więc o czym my tu rozbawiamy. Choć teraz będę za nich trzymał kciuki

09.05.2024 07:47

Nie zgadzam się z dużym fragmentem komentarza (lajk niechcący). To my ten dwumecz przegraliśmy, a nie Real go wygrał

09.05.2024 07:45

1

Trzeba było nie gadać głupot o słabiutkim bayernie który zostanie rozjechany przez
Real, grając najgorszy sezon od 12 lat przegraliśmy o włos. Grając wyrównany dwumecz- w Monachium to my byliśmy lepsi a widzę że o tym zapomnieliście. Może wtedy twoje komentarze ktokolwiek by czytał z ułudą że mogą wnieść choć szczyptę merytoryki.

09.05.2024 07:43

1

W 2018 my byliśmy lepsi- i co z tego? Tydzień temu też. W ćwierćfinale city wgniatało Real. Oni wygrywają nawet kiedy nie zasługują. Jak odpadaliśmy z city biłem
Się w pierś i ściągałem czapkę z szacunku do ich gry. Sukcesów realu jakoś nie sposób szanować. To że dziś byliśmy gorsi to fakt ale nic nie zmienia w skali dłuższej czy nawet w skali dwumeczu, bo my zaliczkę powinniśmy wyciągnąć już z Monachium. I nie to żadne „gen” ligi mistrzów. Ich szczęściu pomaga wiele czynników . Oby na BVB fart się skończył

09.05.2024 03:07

Real też nie zasługiwał i co z tego?

08.05.2024 23:59

@Barthyren niestety wszystko na to wskazuje

08.05.2024 23:56

w 1 meczu potrafiliśmy się otworzyć. Bzdury gadasz. Gdybyśmy grali tak jak wtedy, walka o finał byłaby realna

08.05.2024 23:55

@Zerafaelo to trener który w bayernie nic nie pokazał, potem tułał się po średniakach, gdzie nie zagrzał miejsca. Ten człowiek kolejny raz ma więcej szczęścia niż rozumu. Jego zwolnienie było konieczne, marnotrawil potencjał drużyny.

08.05.2024 23:54

@Daro Real to też nie wybitna drużyna. Tuchel sam im się podłożył. City przewyższało ich o klasę. Gdyby grała drużyna pepa to byłaby masakra. Teraz? Są ogromnym faworytem ale piłka jest w grze

08.05.2024 23:49

1

Złe podejście. Real przez większość sezonów w ostatnich latach nie zasługiwał na nic. W meczu z city nie zasługiwał na nic, a oni sięgali po tytuły. W finale patrząc po grze powinno być city. Jednak Madryt świętuje, może i my powinniśmy liczyć na takiego farta. Dziś byli lepsi. Ale w pierwszym meczu? Zdecydowanie nie

08.05.2024 23:48

Zgadzam się, po tych zmianach nie było już jak grać. Ale gdyby były one sensowne, to w dogrywce miałby kto ciągnąć grę. Czy nawet przy odrabianiu wyniku

08.05.2024 23:46

1

Z optymistycznych akcentów- Barcelony nie ma w finale i mamy niemiecki klub za który można trzymać kciuki. Marna pociecha ale chociaż to.

08.05.2024 23:45

@dudikov nie trzeba się budować. 2 słabsze sezony nie odbierają nam ponad dekady sukcesów, w europejskiej piłce bezprecedensowych

08.05.2024 23:29

@misza racja. W poprzednim spotkaniu cud ich uratował. Gdybyśmy mieli chociaż ułamek ich szczęścia to po 1 meczu wyszlibyśmy zwycięscy.

08.05.2024 23:27

W zasadzie to dwóch, dwóch które padły po niewybaczalnych błędach

08.05.2024 23:26

Manu utrzymał nas w meczu, jedne błąd nie przekreśla tego ile razy nas dzisiaj ratował.

08.05.2024 23:25