DieRoten.pl
Reklama

Flick zmienił zdanie. Powrót coraz bliższy?

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów tematem numer 1 dla kibiców Bayernu Monachium będzie ponownie kwestia następcy Thomasa Tuchela. Wydaje się, że są coraz większe szanse na powrót Hansiego Flicka!

59-latek do niedawna nie wydawał się specjalnie zainteresowany powrotem do stolicy Bawarii. Włodarze Bayernu nawiązali kilka tygodni temu kontakt z Flickiem, ale nie odnieśli pozytywnego wrażenia. Wiele jednak wskazuje na to, że sytuacja uległa zmianie.

Hansi Flick, który liczył na angaż poza granicami Niemiec, prowadził już zaawansowane rozmowy z FC Barceloną, ale Katalończycy ostatecznie zdecydowali, ze Xavi Hernandez będzie kontynuował swoją pracę w następnym sezonie. Niemiecki szkoleniowiec miał wtedy zdecydować, że jednak jest gotów podjąć się pracy w Monachium.

Póki co jednak nie doszło do konkretnych rozmów pomiędzy Bayernem, a Pinim Zahavim, który reprezentuje interesy Flicka.

Wciąż jednym z kandydatów pozostaje Roberto de Zerbi, którego akcje stoją bardzo wysoko przede wszystkim u Maxa Eberla, ale ta kandydatura nie ma pełnego poparcia wśród kierownictwa klubu. Włoch nie miał wypaść bowiem najlepiej w rozmowach, jakie przeprowadziły obydwie strony.


Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...