DieRoten.pl
Reklama

Trwa planowanie kadry. Coman na sprzedaż! Kimmich ponownie w pomocy?

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Po zakończonym sezonie i angażu nowego szkoleniowca, pion sportowy Bayernu Monachium może w końcu zabrać się za planowanie kadry na przyszły sezon. Są już pierwsze decyzje!

Ostatnio nie brakowało plotek, jakoby Kingsley Coman znalazł się na liście życzeń hiszpańskiej FC Barcelony. Dziennikarze “Sky” wprawdzie potwierdzają, że Hansi Flick chętnie widziałby Francuza w swojej drużynie, ale nie jest on priorytetem dla niemieckiego szkoleniowca. Na obecną chwilę temat nie jest “gorący”.

Francuski skrzydłowy ma być jednak jednym z kandydatów na sprzedaż podczas letniego okienka transferowego, jeśli tylko pojawi się odpowiednia oferta. 27-latek wyceniany jest na około 50 milionów euro.

Do klubu wraca natomiast Josip Stanišić. Sternicy monachijskiego klubu wprawdzie szukają wzmocnień w linii obrony, ale wydaje się, że Chorwat znajduje się w ich planach. Póki co nie doszło do negocjacji z włodarzami Bayeru Leverkusen, którzy mają wciąż nadzieję, że uda im się na stałe pozyskać 24-latka.

Jak natomiast możemy dowiedzieć się z publikacji “TZ”, Vincent Kompany ma planować środek pomocy Aleksandar Pavlović - Joshua Kimmich. Ten duet nie był sprawdzony przez poprzedniego szkoleniowca, a nowy trener Bayernu ma preferować grę dwoma “szóstkami” z dobrym podaniem. Według “TZ”, Kimmich może być jednym z ulubionych zawodników Kompany’ego, który ma cenić “głodnych” piłkarzy i “prawdziwych zwycięzców”.


Źródło: Sky, TZ
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...