DieRoten.pl

Tolisso, Lucas i Coman trenowali indywidualnie

19.04.2022, 13:55:12
FotoOlimpik

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiejszego przedpołudnia oficjalnie rozpoczęły się przygotowania monachijczyków do kolejnego wyzwania na krajowym podwórku.

Bayern Monachium ma już za sobą pierwszy trening w ramach przygotowań do sobotniego „Klassikera”, w którym to przypomnijmy monachijczycy podejmą o 18:30 na Allianz Arenie ekipę Borussii Dortmund.

Trening przy Saebener Strasse trwał ponad 75 minut, zaś obecni na poligonie treningowym kibice FCB (publiczna sesja treningowa) mogli oglądać w akcji między innymi Thomasa Muellera, Roberta Lewandowskiego, Manuela Neuera, czy też Alphonso Daviesa.

Niemniej jednak do zajęć z zespołem nie powrócili jeszcze Lucas Hernandez oraz Kingsley Coman, którzy opuścili ostatni mecz z Arminią z racji na problemy mięśniowe. Obaj piłkarze odbyli jednak trening indywidualny i według doniesień prasowych będą gotowi na sobotni bój z BVB.

Dzisiejszy trening zaczął się również od pozytywnych wiadomości, albowiem do biegów na murawie powrócił Corentin Tolisso, który ponad dwa tygodnie temu ponownie doznał kontuzji naderwania włókna mięśniowego w udzie (niewykluczone, że wróci na ostatnie 2 spotkania FCB).

Ponadto pełną jednostkę treningową z kolegami ukończył dziś Niklas Suele, który według „AZ” będzie z pewnością gotowy na „Klassiker”.

źródło: FCB TV

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)19.04.2022 20:43
Najbliższy mecz z Dortmundem może zapewnić nam tytuł, lepiej być nie mogło! dlatego trener musi wystawić skład najmocniejszy.
19.04.2022 20:36
Tolisso już kończy występy tutaj.
19.04.2022 16:49
Dobrze że wracają. Mam nadzieję że zagrają dobry mecz przeciwko BVB. Potrzebujemy każdego.