DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Toppmoeller w Eintrachcie

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Potwierdziły się doniesienia niemieckiej prasy w sprawie dalszej przyszłości byłego już asystenta Nagelsmanna, a będąc dokładniejszym Dino Toppmoellera.

Po tym jak Eintracht Frankfurt ostatecznie dogadał się z Bayernem w sprawie zwolnienia Dino Toppmoellera z kontraktu, niemiecki szkoleniowiec został oficjalnie mianowany nowym opiekunem „Orłów”.

Syn legendarnego Klausa Toppmoellera otrzymał umowę, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2026 roku. Nieoficjalnie mówi się, że mistrzowie Niemiec z tytułu rekompensaty mieli otrzymać od frankfurtczyków od 250 do 500 tysięcy euro.

− To była tylko kwestia czasu, zanim Dino Toppmoeller zostanie głównym trenerem w Bundeslidze. Cieszymy się, że udało nam się pozyskać go dzięki jego doświadczeniu, dogłębnemu zrozumieniu piłki nożnej i wysokim umiejętnościom interpersonalnym – powiedział Kroesche.

− W ostatnich latach udało mu się już zdobyć cenne doświadczenie i świętować sukcesy na różnych stanowiskach – podsumował dyrektor sportowy Eintrachtu.

Asystentami Dino Toppmoellera w Eintrachcie Frankfurt zostaną z kolei Nelson Morgado (AS Monaco) oraz Erwin Bradasch (CS Grevenmacher). Jan Zimmermann również znajdzie się w sztabie szkoleniowym nowego trenera SGE.

Źródło: SGE
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...