DieRoten.pl

Ribery wraca na Allianz Arenę! Mecz legend FCB

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Bayern Monachium znajduje się już na ostatnim etapie przygotowań do nowego sezonu. Nie dalej jak dziś miała miejsca coroczna prezentacja drużyny bawarskiego klubu.

Cała impreza na Allianz Arenie rozpoczęła się o 14:00, zaś oprócz prezentacji całego pierwszego zespołu i sztabu szkoleniowego FCB, dla kibiców przygotowano również szereg innych atrakcji, jak np. pokazowy trening czy spotkanie ze złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich w tenisie ziemnym, Alexandrem Zverevem.

Co więcej dokładnie o 16:00 zaplanowano specjalny mecz legend Bayernu. Warto wspomnieć, że to pierwszy taki bój z udziałem legendarnych graczy „Gwiazdy Południa” od wielu miesięcy, albowiem pandemia pokrzyżowała liczne plany ekipy FCB Legends.

Wśród zaproszonych zawodników na dzisiejszy pojedynek znalazł się przede wszystkim nie kto inny, a Franck Ribery! Ponadto fani będą mogli oglądać w akcji takich piłkarzy jak chociażby Claudio Pizarro, Daniel van Buyten, Giovane Elber oraz Roy Makaay.

Transmisja tego spotkania odbędzie się między innymi na oficjalnym koncie YouTube bawarskiego klubu. Link znajdziecie poniżej.

 

Warto na koniec podkreślić, że łączny dochód z dzisiejszej imprezy na Allianz Arenie zostanie przekazany na fundacje i organizacje, w tym „We Kick Corona”, której inicjatorami są Joshua Kimmich i Leon Goretzka.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...