DieRoten.pl
Reklama

„Mathys chce zostać legendą Bayernu”

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

W pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec można wyróżnić kilku młodych i niezwykle utalentowanych graczy – wśród nich mowa przede wszystkim o 18-letni Telu.

Mathys Tel charakteryzuje się nie tylko ogromnym wachlarzem umiejętności, ale i również niesamowitym oddaniem oraz zaangażowaniem na rzecz Bayernu Monachium, co potwierdza zarówno na boisku, jak i również poza nim.

W ostatnich tygodniach 18-latek nie miał łatwo z racji na brak regularnej gry, co koniec końców doprowadziło do powstania wielu plotek i spekulacji na temat jego przyszłości w bawarskim klubie – w mediach przez dłuższy czas mówiło się chociażby o możliwym odejściu Mathysa Tela latem 2024 roku.

Niemniej jednak wczoraj wszelkim pogłoskom położone kres w najlepszy możliwy sposób – utalentowany napastnik przedłużył niespodziewanie swój kontrakt z „Bawarczykami” do końca czerwca 2029 roku! Z tej okazji na łamach „Abendzeitung Muenchen” swoje zdanie wyraził jego agent – Gadiri Camara.

− Łatwo jest podpisać nowy kontrakt, gdy na niebie świeci słońce. Ale kiedy jest pochmurno, tak jak teraz, trzeba pokazać swoje zaangażowanie – powiedział Camara.

− To dobry sposób na zostanie legendą i rozpoczęcie nowej ery. Tego właśnie chce Mathys. I właśnie dlatego podpisał kontrakt do 2029 roku – podsumowała Gadiri Camara.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...