DieRoten.pl
Reklama

Manchester United chce Tela!

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Włodarze Manchester United intensywnie pracują nad sprowadzeniem na Old Trafford Mathysa Tela - donosi niemiecki "Sky". "Czerwone Diabły" miały już nawiązać pierwszy kontakt z zawodnikiem w tym tygodniu.

Działacze angielskiego klubu maja poszukiwać napastnika, który wzmocni ich linię ataku w przyszłym sezonie. 18-letni Mathys Tel ma być dla nich ciekawą opcją i już rozpoczęli “podchody”. Francuz cieszy się niemałym zainteresowaniem, bowiem jeszcze 2 inne zespoły z angielskiej Premier League miały w ostatnich tygodniach wyrażać zainteresowanie transferem.

Sam zawodnik jeszcze nie zdecydował o swojej przyszłości. Wiele wyjaśnią rozmowy, jakie ma odbyć z działaczami klubu w nadchodzących tygodniach. Jeśli działacze “Die Roten” nie przekonają Francuza, że polegają i wierza w niego, to Tel ma wziąć pod uwagę definitywne odejście. Wypożyczenie nie jest opcją dla reprezentanta francuskiej młodzieżówki.

Po dobrym początku sezonu, sytuacja 18-latka w Monachium nieco sie skomplikowała. Tel nie cieszy się ostatnimi czasy uznaniem szkoleniowca FCB, który rzadko desygnuje Francuza do gry od pierwszych minut. Ostatnio również sam Thomas Tuchel nie ukrywał, że jest nieco zawiedziony postawą utalentowanego nastolatka.

Był niezwykle ważnym czynnikiem. Stracił nieco impet, nie jest już tak agresywny w polu i nie ma już tego dzikiego zapału do zdobywania bramek - mówił Tuchel na ostatniej konferencji prasowej.

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...