Lezio vs Bayern: Wyjściowe składy

Już tylko kilkadziesiąt minut dzieli nas od pierwszego gwizdka sędziego w pojedynku Lazio Rzym z Bayernem Monachium. Podopieczni Thomasa Tuchela będą chcieli z pewnością zmazać plamę po fatalnym spotkaniu w Leverkusen.

Szkoleniowiec “Die Roten” - zgodnie z przewidywaniami - zdecydował się na kilka zmian w wyjściowym składzie w porównaniu z ostatnim meczem z popularnymi “Aptekarzami”. Przede wszystkim tym razem linia defensywy będzie liczyła czterech zawodników. Do pierwszej jedenastki powrócił także Joshua Kimmich, który zastąpił w niej Aleksandra Pavlovica. Od pierwszych minut zagra również tym razem Thomas Mueller.

Skład Bayernu

Pierwsza “11”: Neuer - Mazraoui, Min-jae, Upamecano, Guerreiro - Kimmich, Goretzka - Sane, Mueller, Musiala - Kane.

Ławka rezerwowych: Ulreich, de Ligt, Boey, Dier, Schmitt, Pavlović, Tel, Choupo-Moting, Zaragoza

Przypomnijmy, że Bayern ostatni raz grał na Stadio Olimpico z Lazio w sezonie 2020/2021. Bawarczycy mają bardzo dobre wspomnienie z tego spotkania, bowiem rozbili wtedy gospodarzy aż 4:1.

Źródło: Twitter