DieRoten.pl

Effenberg o urlopach i zakażeniach graczy FCB: Nie rozumiem tego

14.01.2022, 08:32:01
Ł. Skwiot

Podobne artykuły

Zdaje się, że powoli czarne chmury opuszczają Saebener Strasse, albowiem niemalże już wszyscy zawodnicy Bayernu Monachium powrócili po przebytej infekcji koronawirusem.

reklama

reklama

Przed tygodniem, w kadrze mistrza Niemiec można było wyróżnić dziewięciu zakażonych zawodników, takich jak: Alphonso DaviesManuel NeuerCorentin TolissoKingsley ComanOmar RichardsLucas HernandezTanguy NianzouDayot Upamecano i Leroy Sane. Na całe szczęście już niemalże wszyscy wrócili do treningów.

Nieobecny jest jeszcze Lucas, ale Francuz ma dziś wrócić do Monachium. Co do ostatnich infekcji w bawarskim klubie, niedawno dość krytycznie na ten temat wypowiedział się Stefan Effenberg, który nie potrafi zrozumieć, że piłkarze mimo ryzyka, zdecydowali się na urlopy poza granicami kraju.

− Muszę szczerze powiedzieć, że nie mam dla tego zrozumienia. Wielu zawodników wylatuje, potem wraca i w rezultacie dziewięciu jest zakażonych – powiedział Effenberg.

− Nawiasem mówiąc, nie chodzi tylko o same infekcje. Pytanie też, kiedy będą znów sprawni i gotowi do gry – podsumował były gracz Bayernu.

Niemniej jednak warto wspomnieć, że wewnątrz bawarskiego klubu nikt nie wini piłkarzy za to, że w czasie swojego zasłużonego urlopu, zostali oni zakażeni koronawirusem – potwierdził to ostatnio m. in. Hasan Salihamidzic.

− Przed przerwą rozmawialiśmy z zawodnikami. Wyjechali na zasłużony urlop, aby spotkać się z rodziną lub żeby po prostu odpocząć. To, że niektórzy gracze teraz zostali zakażeni – nie winię ich – powiedział dyrektor sportowy FCB.

źródło: Focus

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (10)

reklama15.01.2022 12:37
Szkoda tej fali zakażeń, ale co zrobić.
14.01.2022 18:37
@Pir5 OK, odpocząć ale w Monachium, jakoś dopóki wszyscy siedzieli na d... na miejscu, mieliśmy więcej niż 10 zdrowych do gry. Wypieranie faktu, jak tu próbują niektórzy, że na miejscu też mogliby się zarazić jest niedorzeczne. Owszem, mogli, ale nie wszyscy na raz. Jakoś przez cały sezon nie miał miejsca taki pomór. Oczywistym jest że zwieźli to g... z eskapad. Wyjazdy zagraniczne po sezonie ok, a teraz siedzieć w Monachium bo jeszcze nic nie wygraliśmy, żeby można było świętować na wakacjach.
14.01.2022 18:18
Po pierwsze byli zaszczepieni a podobno to miało chronić!! Po drugie chyba ktoś im pozwolił urlopować?
14.01.2022 14:42
Sztandarowa postać FC Hollywood niech się nie odzywa gdyż oprócz grania w piłkę nie jest autorytetem w żadnej sprawie.
1-2 tygodnie odpoczynku i zresetowania się po kilku miesiącach gry są konieczne i dają więcej niż 100 najlepszych treningów
14.01.2022 12:45
@Lampo co ty gadasz?! To piłkarze podczas przerwy świątecznej nie mogą odpocząć i wyjechać na super wakacje?Ikona klubu nie może odpocząć mimo że jest zaszczepiony?
Zastanów się co mówisz.
14.01.2022 12:37
Wypowiedź godna furiata, hipokryta w 100%. Ta choroba nigdy nie zniknie, więc możemy tak się bawić w nieskończoność w nowe gierki i zakazy. W efekcie wrócimy do niewolnictwa i bawełny a taki Pan Effe mimo, że hulał aż miło w fc hollywood to popiera takie dziwaczne zachowania. No cóż, z drugiej strony, to mu na rękę, być kontrowersyjnym.

Edytowano : 2022-01-14 12:42:23

@ZielonyPomidor, no właśnie. To jest zastanawiające, aby wierzyć, że wirus jest na całym świecie, ale nie móc podróżować bo podróże na bank przyniosą wzrosty zachorowań xD No to jest z nami wirus czy go nie ma? Może jest tylko tam gdzie ktoś chce żeby był abyś nie czuł się zbyt swobodnie? 1000 pytań i niejasności.
14.01.2022 11:27
Effe święty nigdy nie był, ale ma 100% racji.
Trzeba mieć inteligencję na poziomie ameby, by nie przewidzieć, że masowy odpływ piłkarzy na egzotyczne urlopy przyniesie taki wzrost zachorowań...
I wtedy wchodzi Hasan!
Było bezpieczne 9pkt i już stopniało...
14.01.2022 10:32
Co ma piernik do wiatraka? Równie dobrze mogli się zarazić gdzie kolwiek. Wiec krytykowanie kogo kolwiek za urlop jest bez sensu, a Effe to taki teraz specjalista a sam jak dobrze pamiętamy aniołkiem nigdy nie był i nie będzie.
14.01.2022 10:06
Odezwał się ten co był najbardziej święty. Uważam że chłopakom się urlop należał za rundę jesienna i że to zaowocuje w rundzie wiossennej.
14.01.2022 08:37
Dobrze mówi Effenberg.