DieRoten.pl

Costa nie dla Bayernu?

23.01.2020, 09:37:04
Ł. Skwiot

Nie dalej jak wczoraj pojawiły się informacje, że mistrzowie Niemiec mogą postarać się o wypożyczenie Douglasa Costy, który na co dzień występuje w Juventusie.

Przypomnijmy raz jeszcze – we wczorajszym wydaniu niemieckiego dziennika „Sport Bild” pojawiła się informacje, że rada piłkarzy rekordowego mistrza Niemiec w rozmowie z trenerem Hansim Flickiem, miała zaproponować pozyskanie jeszcze tej zimy Douglasa Costy.

Zawodnicy wchodzący w skład wspomnianej rady (Manuel NeuerDavid AlabaJoshua KimmichThomas Mueller oraz Robert Lewandowski) mają być przekonani, że Brazylijczyk byłby natychmiastowym wzmocnieniem FCB, zwłaszcza pod wodzą 54-letniego trenera FCB.

Mimo wszystko w grę miałoby wchodzić tylko i wyłącznie wypożyczenie. Co jedna o owych doniesieniach piszą inne media?

Portal „TuttoJuve.com” informuje, że Juventus nie ma bladego pojęcia o jakimkolwiek zainteresowaniu monachijczyków osobą Douglasa Costy. Co więcej mistrzowie Włoch najpewniej nie pozwoliliby odejść tak ważnemu piłkarzowi w zimowym okienku, a tym bardziej na wypożyczenie.

Podobnie sprawę przedstawia niemiecki „Sky Sport News”. Dziennikarze donoszą, że były pomocnik FCB nie jest w stanie wyobrazić sobie powrotu do Monachium na półroczne wypożyczenie. W dodatku sternicy „Starej Damy” nie pozwolą odejść zawodnikowi w trakcie sezonu.

źródło: Sky / Tutto Juve
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (10)

reklama23.01.2020 16:51
Ja nawet myślę że w ogóle żadnego tematu nie było, wymysł prasy.
23.01.2020 16:10
Przydałby się jakiś skrzydłowy, ale chyba dobrze, że nie będzie nim Costa. Ogólnie coś mi świta, iż gdy wróci Lucas to Davies będzie czasami śmigał na skrzydle :P
23.01.2020 15:51
Nie oglądam Turyńczyków ale słyszałem właśnie ze kibice bardzo duże nadzieje w nim pokładają. Tylko że problem jest z urazami Douglasa i z Sarrim bo Juve nie gra skrzydłowymi. Jeśli dobrze pamiętam to grają trójką w środku, wysunięty Dybala i Higuain z Cristiano w ataku. Brak miejsca dla Bernardeschiego (to może być ciekawy wybór) czy Douglasa.
23.01.2020 13:52
Uff znakomita wiadomość. Gdyby miał się sprawdzić, zrobiłby to poprzednio. A on był do tego pazerny na kasę.
23.01.2020 13:46
Po pierwsze to Bayern nie dla Costy, a po drugie tak ważnego zawodnika ? Przecież to głęboka rezerwa. Damy radę dograć sezon bez tej jednej asysty jakiej by dostarczył w całej rundzie może.
23.01.2020 11:56
@FanGraczyBayern od Comana to nawet ja jestem lepszy a już na pewno bardziej myślę;-)
Naprawdę już wolę jakiegoś młodego od nas żeby puścili niż takie frajerskie zagrywki mieliby stosować.
23.01.2020 11:32
Dziesięć występów, łącznie 283 minuty na boisku oraz tylko 3 asysty. Myślę, że kolejny wypożyczony głęboki rezerwowy nie jest nam potrzebny.
23.01.2020 10:10
I przyklepane jeszcze paczkę kawy z piwem do Turynu wysłać!
23.01.2020 10:09
Ta informacja od początku była śmieszna.. piłkarze zaproponowali Coste no litości, przecież to logiczne że po tym jak go u nas potraktowano on sam może nie mieć ochoty a po drugie Juve też nie ma żadnych powodów żeby się go pozbywac, przecież to nie gra komputerowa że sobie przestawiamy pionki jak chcemy, inna sprawa że moim zdaniem.bledem było pozbycie się go, patrząc nawet na statystki u nas wygląda bardzo dobrze, najwyraźniej pod względem.charektologicznym nie pasował.doszlo.do jakiś nieporozumień co o jego kontraktu nie wiadomo jak przebiegły negocjacje, z relacji mediów i Uliego gościowi zależało tylko na kasie, ale tak jest przecież w wielu przypadkach
23.01.2020 10:05
Na półroczne wypożyczenie nie jest w stanie sobie wyobrazić. Ciekawe czy na stała przeprowadzkę. Szkoda, że nie jest 2-3 lata młodszy. Jednak od Comana jest lepszy.

reklama