DieRoten.pl

Sezon 2019/20 dobiegł już końca. Obecnie zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec przebywają na zasłużonym urlopie, który potrwa jeszcze przez niecałe dwa tygodnie.

Mimo wszystko Hasan Salihamidzic ma ostatnimi czasy ręce pełne pracy, albowiem poza nowymi transferami do klubu, do ustalenia pozostaje nadal przyszłość kilku zawodników rekordowego mistrza Niemiec. Sytuacji z bliska postanowił ostatnio przyjrzeć się Maximilian Koch z niemieckiego "Abendzeitung Muenchen". Ogółem rzecz biorąc tego lata z FCB może odejść nawet siedmiu zawodników!

Wspomniany wyżej dziennikarz podkreśla także, że Hansi Flick ma wielką nadzieję, że "Bawarczycy" godnie zastąpią piłkarzy, którzy odejdą. Jedno jest pewne − 55-latka czekają rozmowy z "Brazzo", Rummenigge i Kahnem.

Dalsze wzmocnienia

Hansi Flick w dalszym ciągu oczekuje zatrudnienia nowego prawego defensora, który byłby alternatywą dla Pavarda oraz nowego skrzydłowego (Hansi oczekuje na sezon 2020/21 czterech skrzydłowych w zespole).

Odriozola, Coutinho, Thiago i Martinez

Odriozola i Coutinho wracają do swoich macierzystych klubów. Thiago jest bliski odejścia i transfer powinien być niebawem sfinalizowany. Bayern zarobi około 30 mln €. Martinez może odejść do Bilbao, Rennes lub Fiorentiny. Za Javiego klub oczekuje 10 mln €.

Ivan Perisic

Przyszłość Ivana Perisica pozostaje niepewna. Nie wiadomo czy Chorwat zostanie lub też wróci do Interu. Flick i Rummenigge cenią sobie usługi pomocnika, ale problemem są jego wysokie zarobki oraz żądania mediolańczyków. Toczy się gra cierpliwości.

Jerome Boateng

Boateng chce wypełnić kontrakt z Bayernem do samego końca (2021). Wiele będzie zależeć od Alaby, który ma podpisać nową umowę z Bayernem. W przypadku Jerome'a nie ma raczej mowie o przedłużeniu kontraktu. Jeśli Boa otrzyma dobrą ofertę, to będzie mógł odejść.

Sven Ulreich

Ulreich nie chce być numerem trzy za plecami Neuera i Nuebela, dlatego też chce odejść, zaś Bayern nie zmierza stawać mu na drodze. Na ten moment brak jednak konkretnych ofert.

David Alaba

Wszystko wskazuje na to, że David Alaba przedłuży kontrakt z Bayernem Monachium.

źródło: Abendzeitung Muenchen

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama28.08.2020 21:13
28.08.2020 19:56
O cholera ile nowości! Szok
28.08.2020 18:00
Wczoraj to samo może przedstawił Kicker, a teraz bild kopiuj-wklej.
28.08.2020 17:24
Początek czerwca sytuacja kontraktowa będzie znana po ostatnim meczuligowym , początek sierpnia to samo ale po finale LM, koniec sierpnia dalej domysły :P
28.08.2020 17:14
28.08.2020 16:02
Nic sensacyjnego w tym newsie nie ma. Uzupełnienia są niezbędne.