DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 169

Haahaha gololo mnie rozśmiesza. Lewy nie odchodzi i tyle. Ja się pomyliłem, Coman to skrzydłowy ewentualnie boczny obrońca

23.08.2015 18:58

Ma ktoś streama do meczu Juve?

23.08.2015 18:56

Zarząd uparł się na zmiennika Lewego

23.08.2015 18:52

@AdekMunchen
Serio? To porażka
Ja ogladam mecz Athletic-Barca

23.08.2015 18:50

https://www.youtube.com/watch?v=w5j9
Jak ktoś byłby ciekawy meczu Barcelony z Atleticiem. Ja za Atleticiem jestem

23.08.2015 18:21

Hahaha śmiech na sali z obroną Chelsea. 1:2 wygrywają z Bromwichami na razie ale to jest porażka. Courtois w bramce chyba 2 bramkarz świata wpuszcza gola no nie wiem. Pedrito szczelił gola w debiucie xD

23.08.2015 15:09

@kamiltitan
+ do FCI że nie mają nic do stracenia

23.08.2015 14:37

Costa powinien mieć 1 asyste albo nic ale to mu zawdzięczam wygraną. Przy pierwszej bramce nie miał asysty bo bramkarz odbił i dobił Muller. Przy drugiej też nie wiem zależy jak uzna to oficjalny serwis bundesligi w Niemczech, bo Mario musnął tą piiłke

23.08.2015 14:05

A wogóle Mario przy drugiej bramce dotknął piłkę?

23.08.2015 13:56

Costa w rzeczywistości ma dwie asysty a w systemie ani jednej bo tą zapisali Gotze

23.08.2015 13:37

@Patryk233
Nie kaczka dziennikarska z Przeglądu. Nie, nie. Oglądałem skrót meczu Koln z Wolfsburga i komentator mówił że do walki o KDB dołączył Bayern i że daje 50mln+Rode

23.08.2015 13:28

Dla zabicia nudy polecam obejrzeć mecz BVB z Ingolstadt. Losy są w rękach BVB. Najprawdopodobniej będą liderem po 2 kolejkach ale nie skreślajmy Ingolstadt beniaminki w BL początki sezonu mają świetne

23.08.2015 12:58

Bayern podobno daje za KDB 50mln+Rode. My nie myślimy o obrońcy

23.08.2015 12:49

@Rizzitelli
Lahm był tu prawym defensywnym pomocnikiem na tej grafice widać że na prawym obrońcy był Benatia

23.08.2015 12:24

Berni na fb: japadabadu-fantastycznie
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/s552x414/11953067_961281517291540_4117231938898976159_n.jpg?oh=bde37763cbe5101a5f6a5fd9287767f8&oe=566A2D37
Skok Pepa

23.08.2015 12:18

Ja bym Mario dla zachęty 3,5 dał żeby go jeszcze podmotywować może i on tych ocen nie czyta ale jednak bardzo surowo go ocenili

23.08.2015 12:16

http://transfery.info/79940,wolfsburg-zmienia-zdanie-odrzuca-oferte-city-i-przedstawia-swe-oczekiwania
Wolfsburg jednak odrzucił ostateczną ofertę KDB czyli KDB zostaje

23.08.2015 11:24

@Nookie
Nie sprzedadzą Mustafiego bo jak Otamendi tam odszedł to oni by z czarną dziurą zostali

23.08.2015 10:41

Jak 9 sekund jak w 7 sekundzie piłka już z bramki wyleciała

23.08.2015 10:19

Nie ma tu miejsca na żadnych Comanów. Musimy obrońce w trybie natychmiastowym kupić

23.08.2015 10:15

Mnie też to nie zaniepokoiło mam nadzieje że to kara za ochraniacze, nie chcę mieć nadziei ale może kontuzja po faulach z HSV. No nie wiem. Lewy nie pojechał na sparing w poniedziałek ale to nic bo Boa też nie. Jednak posadzenie przez Pepa jego na ławce było bezmyślnością. Rozumiem jakby wogóle nic nie strzelał ale on już 5 mecz z rzędu strzela. Nie powinno się rotować bramkarzem i napastnikiem. Pep pokazuje swoje "nie tak" w głowie robiąc prezent Robertowi - ławka. Robert i tak strzelił w tym meczu ale on wszedł jako uwaga "ostatni" zmiennik. Mam nadzieje że Pep sobie wbił w dekiel i wystawi Roberta w meczu z Leverkusen bo jest potrzebny

23.08.2015 09:38

@Luka tak jakby obronił ta piłka była dobrze uderzona że jak Manu rzucił by się w drugą stronę to odbiła by się od słupka i by wpadła a tu się rzucił i jeszcze od brzucha mu się odbiła

23.08.2015 09:21

Koszmary z zeszłego sezonu powracają :(

23.08.2015 09:15

Nie no ja Mario bym 3 dał za ostro go ocenili nawet 3.5 bym dał

23.08.2015 09:13

Ale proszę go nie nazywać pulpetem bo to go obraża tylko

22.08.2015 21:27

@Rufus87
Nie przezywaj go od pulpetów bo dostaniesz bana za takie coś bo to nie pulpet nie bez przyczyny chcą go piękne dziewczyny hehe :D Dobre rymowanie ale Mario pokazał się z dobrej strony ładnie zatańczył nawet :D

22.08.2015 21:03

Spokojnie z Hoffenheim na wyjeździe zawsze nam się ciężko grało zawsze to były zwycięstwa Ledwo Ledwo :P

22.08.2015 20:57

@Rufus87
Rozegrał dobre zawody ale na pewno nie lepsze niż Costa, Tomek i Lewy a na pewno lepsze niż Arjen czy Alaba

22.08.2015 20:39

Obowiązkowy skład na Leverkusen jeśli się okaże że Boa pauzuje i Medhi ma kontuzje
Neuer-Rafinha, Lahm, Alaba, Bernat-Vidal, Alonso-Gotze-Muller, Lewandowski, Costa

22.08.2015 20:36

Mario rozegrał dobre zawody widać że on chce grać na tej pozycji co lubi i trzeba mu dawać szanse. Obowiązkowy skład na Leverkusen ja tam się nie znam wg mnie Boa pauzuje
Neuer-Rafinha, Lahm, Alaba, Bernat-Vidal, Alonso-Gotze-Muller, Lewandowski, Costa

22.08.2015 20:31

Ja właśnie włączyłem przed chwilą ten mecz ze względu na Tytonia zobaczyć jak Broni

22.08.2015 18:41

Nie no musimy kupić Mustafiego bo z Dantem nie wiadomo co niektórzy podają, ze przed Leverkusen już w Evertonie będzie. A slyszałem nowine że Bayern za KDB daje 50mln+Rode+ wypożyczenie na jeden sezon Kevina

22.08.2015 18:37

A ja dodam że możemy zostać bez stopera bo Bild podaje ze Dante odchodzi do Evertonu

22.08.2015 18:03

juz widzicie błędy z Lewym

22.08.2015 17:28

I hej na lewego

22.08.2015 17:18

Teraz.musimy strzelic

22.08.2015 17:04

No i h ukaże równa dla boa i karny

22.08.2015 17:02

I lewy nie wchodzi

22.08.2015 16:34

Gol muller

22.08.2015 16:13

Gol muller

22.08.2015 16:13

Jak nie wprowadzimy Lewego to nie licze ze strzelimy

22.08.2015 15:35

Pobilismy rekord straconej bramki Thx Alaba

22.08.2015 15:35

Guardiola wprowadzaj zmiany juz

22.08.2015 15:33

Ja chyba snie. 7 sekunda i juz mamy w tyle brame ja nie moge

22.08.2015 15:32

Dlaczego Gotze jest na szpicy? Ja się pytam

22.08.2015 15:30

Gotze na szpicy jest to trzeba sie smiac

22.08.2015 15:28

Hahahaha Guardiola Gotze na szpicy ahahahaha

22.08.2015 15:27

@gololo
Do West Hamu moze pojsc? i co? Lewy do Wesy Hamu pojdzie?

22.08.2015 15:24

@gololo
Jak Klopp wybierze Legie to pojdzi do Legii? Nie zartuj

22.08.2015 15:20

Nawet komentator gada że przykro mu jest że Lewy siedzi :(

22.08.2015 15:18

Tu gololo panikuje ze juz odchodzi. Dla mnie niech se w tym meczu siedzi, oby z Leverkusen grał

22.08.2015 15:15

Ciekawe ile Florek by za Lewego przepłacił xD

22.08.2015 15:13

Nie no ja go wole w Realu niż w Arsenalu bo nie lubie Polaków w Arsenalu juz Wenger z Wojtkiem porządek zrobił. Ale mi się zdaje ze Lewy nie odejdzie

22.08.2015 15:09

@gololo
Lewy ci za chiny nie odejdzie do Arsenalu. Stawiam MU albo Real

22.08.2015 15:05

Dlaczego Marian99 chce Lewego na ławce? Ja wiem czemu bo to hejter Lewego

22.08.2015 15:02

@Marian99
Widze przeciwnik Lewego. Kurde jak mamy wygrac tryplet to z Lewym w skladzie a nie bez Lewego

22.08.2015 15:00

Spokojne nie ma co go na średnie Hoffenheim zajeżdzac. A jak wejdzie na murawe to pewnie brame sieknie i tyle

22.08.2015 14:59

@gololo
Nie panikujmy na meczu z Hoffenhheim

22.08.2015 14:57

Ciekawe kto na Rafinhe głosował

22.08.2015 14:56

Teoretycznie dobrze że odpoczywa. Przyda się na Leverkusen

22.08.2015 14:55

@ThomasKonig
Jedynie co braknie w pierwszej 11 to brak Lewego i obecnosc Alonso

22.08.2015 14:52

@gololo
Ale kochany. Rotacje muszą być bo inaczej zajeździmy Roberta i nie wygramy LM. Dzięki Rotacjom większe szanse na triumf w LM

22.08.2015 14:49

@AdiFantasti
Wg mnie ma kontuzje. I nie koszulke Nike tylko ochraniacze Nike. Ma kontuzje bo faule w HSV na nim były straszne

22.08.2015 14:46

A sportowe fakty już piszą że Lewy po za 11 pierwszą Bayernu. Wg mnie ma kontuzje i tyle

22.08.2015 14:44

No jak Gotze nic nie pokaze na swojej ulubionej pozycji to lawa pewna

22.08.2015 14:42

@gololo
Może to wiadomo że przez kontuzje siedzi bo inaczej to Gotze by usiadl zapewne. Mam nadzieje ze Robert zagra jednak

22.08.2015 14:40

@yvaine25
W poniedziałek Benzema tam ma być

22.08.2015 14:38

Spoko Lewy pogra 15min pewnie bo tyle gra w meczach o stawke jak na lawie jest

22.08.2015 14:37

Lewy siedzi na ławce bo ma kontuzje po tych faulach Spahicia. Mam nadzieje że pogra chociaż 30min bo to nie towarzyski

22.08.2015 14:35

@Michi50
Lewy musi grać w pierwszym. Ten Guardiola niech to zrozumie. I co Lewy 15 minut pogra? no maksymalnie chyba

22.08.2015 14:30

Neuer - Benatia, Robben, Costa, Alonso, Boateng, Götze, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba
Wyjsciowa
Ulreich - Dante, Thiago, Lewandowski, Rafinha, Bernat, Rode
Ława
:/ Ten Guardiola to niezly pajacyk

22.08.2015 14:26

Ja na Lewego głosowałem

22.08.2015 13:45

Ja obstawiłem 0-2 dla nas

22.08.2015 11:30

Baumann jest ulubionym bramkarzem Lewego. Strzelił mu 9 goli w ośmiu meczach! Liczymy na dziś gola\

22.08.2015 10:14

Czyli Guardiola na nich w LM nie będzie stawiać i na lawce ich sadzać nie będzie. Ale przyjdzie Klopp narobi transferow i tak bedziemy grac
Neuer-Lahm, Boa, Ben, Alaba, Hojbjerg, Kimmich, Costa- Reus, Lewy, Muller

22.08.2015 10:04

@KarlHeinzRied
Kevin mówił że nie śpieszy mu się na wyspy

22.08.2015 10:01

Macie jakąś kadre naszą na dzisiejszy mecz?

22.08.2015 10:00

Rzeczywiście na ławce chociaż powinni być oni, to ja wątpie że oni sobie w LM pograją. Jak Hojbjerga sprzedadzą to na nich sie zezłoszczę bo już wtedy stracimy Hojbjerga i Weisera( w tamtym sezonie najlepszego z naszych młodzików)

22.08.2015 09:59

OFF, na szczęście

22.08.2015 09:55

Wiecie co, spier.. ci z Bayeru. I oni już u nas jak MU szuka wzmocnień jak chcą Rode to dawać Bellarabiego a nie

22.08.2015 09:54

Kurt gra dobrze jak na chłopaczka pewnie po maturze

22.08.2015 09:44

@josh1982
Na Eurosport2 bedzie mecz po co tu z francuskimi kombinowac

22.08.2015 09:42

Z tej grupy śmierci byśmy wyszli i to z pierwszego miejsca

22.08.2015 09:41

Wiecie co, mi coś z tym Kurtem tu śmierdzi

22.08.2015 09:40

Bardzo duże są szanse na awans do 3 ligi

22.08.2015 09:26

@yvaine25
Ja tu wogole nie slysze Alaby

21.08.2015 16:48

Ale ja się ciesze ze oni szans z nami wielkich nie mają

21.08.2015 16:43

Pep już skacze z radości że ma pewny DFB Pokal i Bundeslige

21.08.2015 16:38

@Marian99
Bramkarze
Joe Hart
Willy Caballero
Richard Wright
Obrońcy
Vincent Kompany
Eliaquim Mangala
Nicolas Otamendi
Jason Denayer
Martin Demichelis
Aleksandar Kolarov
Gael Clichy
Pablo Zabaleta
Bacary Sagna
Pomocnicy
Kevin De Bruyne
Fernando
Fernandinho
Yaya Toure
Fabian Delph
Bruno Zuculini
David Silva
Rony Lopes
Napastnicy
Samir Nasri
Jesus Navas
Patricks Roberts
Raheem Sterling
Sergio Aguero
Wilfried Bony
Kelechi Iheanacho

21.08.2015 16:30

MrSuchar ale jak ty chcesz Coste na ławce z taką grą jaką teraz prezentuje to jestem święty

21.08.2015 16:14

Bardzo ładna wypowiedź Pepa. Widzi swoje błędy i chce je naprawić dla LM

21.08.2015 16:12

@Marian99
Ponad 210mln

21.08.2015 16:09

Ale to ma swoj plus. Prawie napewno wygramy z nimi w PN i majstra mamy pewnego

21.08.2015 16:06

Hahaha. I Wolfsburg nas wy[wycięte]uchał. Mówili że odejdzie do nas po sezonie 15/16

21.08.2015 16:03

@RL69
De Bruyne odchodzi do Manchesteru to już BILD potwierdza a Mkhitaryan podobno do Liverpoolu

21.08.2015 16:01

Jak przechodzi to nie daruje zarządowi

21.08.2015 15:59

Bild: Kevin De Bruyne piłkarzem Manchesteru City

21.08.2015 15:38

NIEMCY Niektóre źródła donoszą, że Kevin De Bruyne jest już piłkarzem Manchesteru City. The Citizens mieli zapłacić za niego 70 mln euro, a Belg zarabiać będzie 10 mln euro za sezon. Czekamy na oficjalne potwierdzenie informacji.
Żródło Przegląd sportowy

21.08.2015 15:34

Czemu świr? Ma poczucie humoru ten kibic i tyle

21.08.2015 12:07

Oo jak miło

21.08.2015 10:24