DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 170

Lewy ma dziś urodziny!Sto lat!
https://www.facebook.com/fcbayern.en/photos/a.846004502137292.1073741829.822633781141031/914891405248601/?type=1
Hehehe

21.08.2015 10:02

No i BVB juz 3-4. A tak krytykowałem ich...

20.08.2015 22:13

No i 3-3

20.08.2015 22:04

Hahaha ten fatalny Castro zszedł. Ale niestety BVB i ju 3-2 ale w sumie to dobrze

20.08.2015 21:35

@Patryk233
Piękny strzał

20.08.2015 21:32

Nawet jak wygrają w tym meczu żółtka to będzie sensacja że 3 bramki stracili...

20.08.2015 21:09

Szkoda ze strzelili. Ale i tak Norwedzy mam nadzieje ze jeszcze wsadzą

20.08.2015 21:08

Nie wiem ale Borussia bije rekordy czasu na pierwszą straconą bramke. Teraz 10 sekund po gwizdku hahaa

20.08.2015 21:05

BVB z taką grą to do drugiej Bundesligi spadnie hahaha. Mieli taką podniete po 4:0 z Gladbach, ale wychodzi brak prawej obrony czyli Piszczka

20.08.2015 21:02

Stary Norwedzy jeszcze dwa razy tyle im wsadzą z taką grą haha ale mamy beke z nich

20.08.2015 21:01

Haahaha ale demolują BVB! Hahaha zespół z Norwegii ich gromi ahahaha

20.08.2015 20:58

No i dobrze że zabronili. Lubię tą cieszynkę ale on by ludzi po zabijał. Hehe :D

20.08.2015 18:04

Wolfsburg zaoferował Napoli 30 milionów euro za Driesa Mertensa. Jak podaje Calciomercato, Niemcy są już pogodzeni z odejściem Kevina de Bruyne’a i szukają godnego zastępcy. Władze klubu z Neapolu zapowiadają, że nie chcą puszczać żadnego ze swoich zawodników, jednak w obliczu dobrej oferty być może nie będą mieli innego wyjścia jak sprzedaż.
Ciekawe gdzie Kevin odejdzie oby nie do $ity

20.08.2015 15:19

@Rufus87
W meczu z Eintrachtem to nie był ten Kevin jakiego znamy z zeszłego sezonu. Był bardzo jakiś przemęczony i zdenerwowany pewnie tymi spekulacjami. On powiedział "Ja Kevin De Bruyne zostaję na ten sezon w Wolfsburgu". A w mediach pojawiło się to że Kevin i Agent jego od zaraz to zdementowali i powiedzieli że to był tylko żart że zostaje

20.08.2015 14:21

@robbery170
Dante sprzedać i Alonso też ale napewno nie Holgera. To może być świetny zmiennik Boa i Benatii bardziej Benatii bo jak kontuzje zlapie to Holger godnie go zastąpi. Ale trzeba ŚO kupić i tak

20.08.2015 14:13

@Patryk233
Podobno zarząd chce jeszcze jednego skrzydłowego

20.08.2015 14:06

Wiecie co my już przespaliśmy 2 obrońców. Darmiana i Otamendiego

20.08.2015 13:22

No i kicha. Otamendi podpisał kontrakt z MCI

20.08.2015 13:19

Oo widzę że Kevin to nasz piłkarz jest. Tyle newsów, że normalnie to nasz piłkarz jest, ale w przyszłości będzie

20.08.2015 13:18

Według doniesień niemieckiego „WAZ”, Kevin De Bruyne w najbliższym czasie opuści klub z Dolnej Saksonii.
Co ciekawe, jeszcze we wtorek sam zawodnik zapewniał dziennikarzy, że mimo zakusów ze strony największych klubów zostanie w Wolfsburgu. Jednak lokalna gazeta "WAZ" twierdzi inaczej, a to źródło można uznać za bardzo wiarygodne. Według nich Kevin De Bruyne podjął już decyzję, że chce przenieść się do kuszącego go od wielu tygodni Manchesteru City.
O nie! Co te gazety piszą o nie

20.08.2015 11:00

A tak z innej beczki Sebastian Rode jest kontuzjowany!. Wróci 31 sierpnia

20.08.2015 10:38

@lopez
Weź. To ja już wole Alonso na stoperze grać niż Dante

20.08.2015 10:07

Mniejsza konkurencja i tyle. I tak w Bayernie widzicie no że on na ławie z HSV siedzi

20.08.2015 10:01

No wiadomo. Ale wtedy byłby o wiele tańszy bo wtedy to Florek przepłacił

20.08.2015 09:55

@kubla
A ja podaję przykład że nie trzeba wydawać miliardów żeby mieć lepszy sezon od tych co tyle wydawali, a z drugiej strony czemu my dwa lata temu tego Jamesa nie wyciągneliśmy? Wtedy by jakieś 30mln kosztował

20.08.2015 09:44

@kubla
Perez już pokazał w tamtym sezonie że nawet jak wydajesz miliardy na zawodników to nic nie wygrasz...

20.08.2015 09:39

Tak tak tak! Sprzedać go do Bayeru to chociaż jakoś skończy Europejską karierę. Ale się cieszę jak go sprzedają to będę Bayer po rękach całować

20.08.2015 09:38

No Vidal jak zaraz wsiądzie w Ferari to wszystkich bo rozbija. Oczywiście żarcik. Fajnie tam mają, też bym chciał tam mieszkać
MIA SAN MIA

20.08.2015 09:29

Bo oni myślą że na kasę zwabią. Ja już nie widzę sensu odchodzenia w tym sezonie Lewego bo już strzelił bramkę w lidze a tu bez sensu byłoby się teraz do BPL przenosić gdzie będzie miał 0 na 3 kolejce

20.08.2015 09:26

To nie jest plotka. TZ DE też to podaje. To nie jest plotka

20.08.2015 09:24

@kubla
Do władz Arsenalu

20.08.2015 09:24

Nie bawmy się w zakupy po 5mln

20.08.2015 09:18

Spierd[wycięte} na drzewo.

20.08.2015 09:18

Teoretycznie z tym składem czeka nas tylko wygranie LM Mam tu kilka wariantów rotacyjnych
4-3-3 Wtedy kiedy musimy gonić wynik
Neuer-Lahm, Boa, Benatia, Alaba-Vidal-Hojbjerg(Kimmich), Gotze-Costa, Lewy, Tomek
3-5-2 Wtedy kiedy musimy trzymać piłkę w środku pola
Neuer-Rafa, Boa, Alaba-Alonso, Vidal-Costa-Robben, Gotze-Lewy,Tomek
4-4-2 Kiedy mecz jest roztrzygnięty na naszą korzyść
Neuer-Rafa-Dante-Badu-Bernat-Hojbjerg, Kimmich, Ribery, Robben- Costa, Tomek
I jeszcze inne są

19.08.2015 22:02

No bo my myslimy tylko teraz o rezerwach a o 1 składzie nie. Ale spokojnie Badu wraca więc bedzie dobrze

19.08.2015 21:10

Tomka to nie oddamy nawet jakby nam Messiego za niego dawali

19.08.2015 19:18

Ja nie mogę zarząd jeszcze go puszcza 1 raz taniej niż było ustalone

19.08.2015 15:52

No a potem okaże się ze 40mln euro. Nie dzięki

19.08.2015 15:51

@gololo
Lewandowski doznał urazu kolana. Czeka go 4 miesiące przerwy

19.08.2015 14:39

Ale Pique powiedział, że nie obrażał mamy. A jak obrażał a tak było to ja bym go do pierdla wsadził na wieczność.
Pique to nie odpowiedzialny człowiek ale ta dupcia jego Shakira mu namieszała w mózgownicy i on jest jej maszyną. Nie mam słów na takich ludzi. Naprawdę ten świat zaniżył się już do poziomu różnych wojen itp...

19.08.2015 14:26

Najbardziej męczą nas mecze z ruskimi i ukraińskimi zespołami oraz Manchesterem City

19.08.2015 12:55

@Matilegolas
I nie zapominaj o Insherwoodzie

19.08.2015 12:53

@kubla
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,50-dzien-okna-transferowego,artykul,596058,1,423.html
Łap

19.08.2015 11:36

@kamiltitan
Bardzo dobry skład ale wiadomo że Pep Javiego na obronie będzie wystawiać. A i ty nie widzisz miejsca dla Benatii?

19.08.2015 11:34

Żal mi tego agenta

19.08.2015 10:42

NIEMCY / ANGLIA Manchester United złożył Bayernowi ofertę za Thomasa Müllera. Mistrz świata to jeden z ulubieńców Louisa van Gaala z czasów wspólnej pracy w Bawarii i Holender koniecznie chce go mieć na Old Trafford. Propozycja Czerwonych Diabłów opiewa na 85 milionów euro. Aha i odrzucamy teraz i ja chcę aby to odrzucić
I...
Arsenal nie ustępuje w walce o Karima Benzemę, ale brytyjska prasa donosi, że to wcale nie Francuz był napastnikiem numer 1 na liście życzeń Arsene'a Wengera. Nim miał być Robert Lewandowski, ale Bayern odrzucił aż 71 milionów euro ze strony Kanonierów! Działacze mistrza Niemiec jednoznaczenie stwierdzili, że Polak nie jest na sprzedaż.
Hohoho jakie tu ceny na naszych rzucają

19.08.2015 10:41

Spi[wycięte] agencie. I tak to nie ty agencie decydujesz za ile i gdzie Kevin pójdzie. Wolfsburg dla nas podobno ma zrobić promocję jak będziemy go chcieli i to jakieś 50mln euro by wyniosło. A Kevin dał jasno do zrozumienia że na ten sezon w VFL zostaje. Kevin zmień agenta bo on chce tylko kase wyciągnąć a dla ciebie jak najgorzej bo to nie czas dla ciebie w BPL

19.08.2015 10:37

No tak ale my to lepiej skupmy się na obrońcy a nie ciągle młodych wynalazków będziemy wyciągać do rezerw

19.08.2015 10:32

Ja to Alonso bym za 10-12mln to puścił z dymem tam. Ale nie za 6-8mln

19.08.2015 10:27

Wiecie co ja go wole wypożyczać do Niemiec a najlepiej do Augsburga

19.08.2015 10:18

Mecz Lazio z Bayerem leci na ZDF

18.08.2015 21:37

Raczej Tomek nie będzie chciał walczyć o armatkę a bardziej o króla asyst. Tomek da Lewemu wygrać tą armatkę i pewnie będą sytuację że Lewy karne bedzie strzelać

18.08.2015 20:25

@Arturro2014
Podobno bardzo go chce Guardiola

18.08.2015 20:20

Taka ciekawostka. MU gra dziś mecz o Ligę Mistrzów z Club Brugge a Bastian jest na ławce

18.08.2015 20:16

Dzięki mecz zapowiada się na ciekawy

18.08.2015 20:10

@Patryk233
Kiedy gra?

18.08.2015 20:05

@Patryk233
Tworzy nam się zabójczy duet

18.08.2015 18:45

No może i się marnuje ale jakoś zarząd nie chętnie wyda 120mln euro :P
Już tańszy byłby Pogba

18.08.2015 17:37

@mrtiktak
Hahaha to nieźle się przesłyszałeś. Pogba w Juve dostał koszulkę z numerem 10 i pogra ten sezon tam w Juve
Po za tym czytałem że Real chce namieszać i zabrać Pogbę Barcy

18.08.2015 17:36

Jeżeli z PSG naprawdę odejdzie Zlatan Ibrahimović to katarscy właściciele paryskiego klubu będą chcieli ściągnąć do klubu inną gwiazdę światowej klasy. Ponoć nie będą oszczędzać. Na ich liście życzeń znajdują się: Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar czy Sergio Aguero.
Sport
Ale mam Beke z PSG oni na serio myślą o Messim

18.08.2015 17:26

O ja nie wierzę. Zarząd robi po cichu transfer Januzaja czyli młodzieńca z MU?
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Januzaj-bliski-odejscia-z-Man-Utd-Chce-go-trzech-gigantow,wid,17780256,wiadomosc.html

18.08.2015 13:10

Hehehe :D

18.08.2015 12:09

no dobrze Matthias. Ale czy on się cieszy zaufaniem całkowitym? agent mówi, że tego wogle nie ma

18.08.2015 11:55

Ribery kurde ty tu na forum piszesz a my się martwimy co się z tobą dzieje

18.08.2015 11:46

@mrtitktak
Serio Pogba przechodzi od Stycznia już? O to przegapiłem newsa

18.08.2015 11:40

No Barcelona powoli staje się takim Liverpoolem klub wielki ale już jest pogromiony ze średniakami

18.08.2015 11:36

A ja myślę że następcą Neuera będzie Ter Stegen xD. 4 bramy wpuścił na stadionie Bilbao

18.08.2015 11:17

@zywieczdroj
Wątpie aby oni wygrali potrójną. Ja wątpie że oni lige wygrają a co dopiero LM. Będą mieli klęske jak w sezonie 13/14
A tak zobaczylem na PS
Kolejny zwrot akcji przy transferze Nicolasa Otamendiego. Wydawało się, że obrońca w końcu dopnie swego i odejdzie z Valencii, ale ostatnie doniesienia hiszpańskich i angielskich mediów niszczą jego plany. Manchester City miał zapłacić za Argentyńczyka 40 milionów euro i dołożyć wypożyczenie Eliaquima Mangali, ale Anglicy zdecydowali, iż nie chcą rozstawać się z francuskim stoperem, a Nietoperze podniosły cenę do 50 milionów euro. Trzeba czekać.
Dawać Dante+40mln i bierzem Otamendiego

18.08.2015 10:44

Kolejny zwrot akcji przy transferze Nicolasa Otamendiego. Wydawało się, że obrońca w końcu dopnie swego i odejdzie z Valencii, ale ostatnie doniesienia hiszpańskich i angielskich mediów niszczą jego plany. Manchester City miał zapłacić za Argentyńczyka 40 milionów euro i dołożyć wypożyczenie Eliaquima Mangali, ale Anglicy zdecydowali, iż nie chcą rozstawać się z francuskim stoperem, a Nietoperze podniosły cenę do 50 milionów euro. Trzeba czekać.
Dawać Dante+ 40 milionów za niego i bierim Otamendiego

18.08.2015 10:25

a ja coś czuję że w tym roku armatkę odbierze jakiś Piłkarz Bayernu

18.08.2015 10:23

Oby wrócił!

18.08.2015 10:22

@Dziki79
Alonso chciało psg

17.08.2015 19:37

To juz nie jest śmieszne że Alaba wbiega na 9...

17.08.2015 19:36

Bernat i 3:0!

17.08.2015 19:32

Jeśli Roma chce Dante to go sprzedać ale on tylko im po to aby Wojtuś przez niego się namęczył :P

17.08.2015 19:30

@DK10FCB
Nie będzie to dobry sezon Gotze a wręcz przeciwnie jeszcze gorszy niż 2 poprzednie bo będzie siedział na ławie bo Guardiola nie chce mu dawać szans
A dziś jest mecz Barca-Athletic na TVP1 o 22:00

17.08.2015 19:25

Ale drugim bramkarzem i tak Ulreich będzie
A tak na stronie AS Romy przeczytałem ze Dante jest na ich celowniku
http://www.asroma.pl/news/Plotki-transferowe-Dante-na-celowniku-Romy-11518

17.08.2015 19:21

@Patryk233
62minuta meczu i 2:0 wygrywamy

17.08.2015 19:20

@Patryk233
Mecz jest na ARD(Das Erste)
A Gotze to nie odpali tu bo nawet jakby był wystawiany na swojej pozycji to i tak już to będą jego końce w Bayernie i już nie będzie mu tu po co grać

17.08.2015 19:17

No ale za późno już będzie jak Klopp przyleci(jak przyleci). 2 szans nie wykorzystal i to jest jego 3 szansa czyli ostatnia a zapewne jej nie wykorzysta to zarząd już czubić sie nie będzie i go sprzeda do Stutgartu np

17.08.2015 19:13

Vidal!!!!!!!! i 2:0

17.08.2015 19:06

@gololo
Żadna kara finansowa tylko Lewandowski będzie siedzieć na trybunach do końca jego kariery w Bayernie i tyle

17.08.2015 19:04

Niby do 3 razy sztuka, ale ja już bym nie dawał mu szans

17.08.2015 19:00

Jak dla mnie to już ten Benko jest wyżej w hierarchii od Gotze...

17.08.2015 18:58

Gotze to już nie ten Gotze z BVB. Nie wiem co się z nim stało ale on jest cieniem samego siebie. Sprzedać go i niech tam się martwią z jego słabej gry

17.08.2015 18:53

No smutno że Gotze to od Bohatera do Zera. Ale dobrze że będzie miał kare i wieczną ławkę u nas

17.08.2015 18:51

No jak ktoś się zgłosi i 40mln euro dawać będzie to sprzedawać i po rękach całować bo za rok to on 15mln euro będzie wart

17.08.2015 18:48

Gotze to wnosi wielką ilość niczego dobrze Byakuyaaa powiedział. Ale dobrze bo Gotze to czeka ława nawet z Ingolstadt czy Darmstadt

17.08.2015 18:45

Nie no Gotze to dobrze że będzie na ławce siedział

17.08.2015 18:43

@gololo
Ty serio w to wierzysz\? On to dla beki napisał a ty to na serio

17.08.2015 18:40

Kurde nudny ten mecz jak flaki z olejem naszym nie chce się grac ta gra się nie klei

17.08.2015 18:36

Jakoś ciekawy mecz to nie jest

17.08.2015 18:28

Arjen i 1:0

17.08.2015 18:21

@gololo
Spoko

17.08.2015 17:25

@gololo
Medhi nie dostał wolnego. Jest na ławie

17.08.2015 17:22

@gololo
Bardzo dziwne że go na ławie nie ma. Przecież przyleciał na zdjęciach go widziałem przy odlocie

17.08.2015 17:17

Tak tak tak i Komy pod tym: W końcu Guardiola zobaczył że to drewniak itp...

17.08.2015 17:12

Aufstellung FCB / Line-up: Ulreich - Dante, Robben, Rafinha, Bernat, Götze, Rode, Lahm (K), Kimmich, Hojbjerg, Benko |
Einwechselspieler FCB: Starke - Benatia, Costa, Alonso, Vidal, Müller, Alaba, L. Scholl, Weihrauch, Green, Pohl, Steinhart.
Lewandowski i Neuer nie przylecieli chyba

17.08.2015 17:03

Ja to jestem ciekawy składu na Dynamo. Ale myślę, że ten mecz jest ustalony, że każdy zespół ma bramki strzelać

17.08.2015 16:58

Kurde ten Dynamo Drezno to w 3 lidze jest a stadion to mają taki jak gigant 1 ligowy

17.08.2015 16:25