DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 171

Mój skład na Dynamo http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1316423_FC_Bayern_Munchen.jpg

17.08.2015 14:27

@Kuffour1
O dzięki Bogu że pomyślałeś dokładnie napisać bo ja mam właśnie Das Erste

17.08.2015 14:05

@seb455
Jaki kanał na nc+?

17.08.2015 13:04

No lepiej to już nie było można Selke pozyskać? Teraz odszedł do Lipska i co? i nie ma, a na stronie BVB piszą że Klopp i Gotze mogą do Lipska odejść
A tak pozatym. Gdzie obejrzeć ten sparing? Na ZDF może?

17.08.2015 12:59

Hitzfield to niech już się nie udziela tu. Niech nie pierdzieli głupot bo to już wnerwia. Wszyscy nie zadowoleni z Costy I Vidala. Ale to tylko legendy takie są że później nieźle wnerwiają

17.08.2015 12:58

Na razie jest Bawarskim Messim!

17.08.2015 12:55

Nie no ten co to wymyśla to trzeba dać mu w mordę

17.08.2015 12:53

No nie. Benatia świetny mecz ale lepszy miał Costa

17.08.2015 12:51

Dlaczego się nie dziwię, że Lewy to na stronie PSG już jest?

16.08.2015 22:28

Hahaha Chelsea to cieniasy. 3:0 z nimi przegrywać

16.08.2015 18:48

Hahaha a Chelsea już 2:0 przegrywa. Hahaha

16.08.2015 18:45

@pele
O naszym. On jest Geniuszem to może być drugi Messi. Pozdro dla tych co mówili, że to będzie Shaqiri przepłacony

16.08.2015 18:41

Dla mnie Costa jest już geniuszem footbalu

16.08.2015 18:32

Lewy najlepiej się czuję w Bayernie. A tak poza tym znalazłem taki wpis na przeglądzie Sportowym o Tomku
Witamy w kolejnym dniu okna transferowego. Dzisiejszą relację rozpoczynamy od doniesień z Wysp Brytyjskich. Jak donoszą tamtejsze media napastnik Bayernu Monachium Thomas Müller w rozmowie z przyjaciółmi przyznał, że jeszcze tego lata chciałby przenieść się do Manchesteru United. Czerwone Diabły z reprezentanta Niemiec musiałyby zapłacić ponad 50 milionów euro.
No ale to są plotki według mnie

16.08.2015 12:43

Android cieszę się, że powracasz!

16.08.2015 09:35

Android powróci!

16.08.2015 09:21

Spokojnie wystarczy troszkę lepsza gra niż w SPN i wygramy te 1:0 bo w 88min jeszcze wtedy wygrywaliśmy. Będzie lepiej a kompromitacji raczej nie będzie jaką popełniła Barca

15.08.2015 10:42

Arjena nie wygryzie ale będą rotacje i jak wróci Franck to i Franck będzie też będzie grał i Douglas usiądzie. A inna rotacja że Arjen usiądzie. A jeszcze inna ze Franck. Rotacji mnóstwo

15.08.2015 10:40

A ja jestem zadowolony z Bayernu i... Bilbao. Rozjechali Barce 4:0

15.08.2015 10:33

Hahaha Wilki to dla nas nie strach

15.08.2015 10:11

Podobno z Wolfsburgiem gramy w drugiej rundzie PN :/

15.08.2015 10:10

Dość duzo newsów na tej stronie o KDB jest jakby był naszym zawodnikiem a nie jest. Coś jest na rzeczy

14.08.2015 16:06

Ale widzisz że gololo zawsze wszystko wie najlepiej... Wie to co Guardiola ma w głowie

14.08.2015 15:06

@gololo
Sparingi to mecze gdzie testuje się różne warianty. Robert będzie mniej grać ale w ten sposob ze będzie zdejmowany w ok. 70minucie. Guardiola jak i Sammer po Audi Cup nie szczędzili mu pochwał

14.08.2015 15:02

Tak kurde w tym sezonie Barca będzie triplete miała ale z towarzyskich turniejów haha. A my już nie triplete a czteroplete

14.08.2015 14:58

@gololo
Weź się znawco nie udzielaj bo ty nic nie wiesz Guardiola będzie go wystawiać tylko ty chcesz z siebie wielkiego znawce zrobic

14.08.2015 14:55

Zwłaszcza Hamburg może nas pokonać haha Ostrzolek nie rozmieszaj mnie dobrze ze powolania do naszej repry nie dostal

14.08.2015 13:19

@KarlHeinzRied
Nie no spoko. Lewy odejdzie do Realu jak tak. I będzie tam walił bramy. No bo ja nie widzę potrzeby napastnika kupowania ewentualnie zmiennika

14.08.2015 11:43

@Matilegolas
KDB raczej do PL nie przejdzie już prędzej do nas bo myśli o grze dla nas tak ktoś tu powiedział z jakiś mediów a zarząd pewnie go spłaci na raty 25mln teraz i 25mln za rok ale nie w tym roku a następnym

14.08.2015 11:41

Normalnie taki brutal że aż portkami trzęsą. Weźcie Vidal jak ma zarobić to 2 czerwa więcej nie, więcej to on za żółte będzie pauzować

14.08.2015 11:33

Bardzo fajnie że BL powraca. Spodziewam się takiego składu Neuer-Rafinha,Boa,Alaba-Alonso-Bernat,Gotze-Robben-Costa-Lewy-Muller

14.08.2015 11:30

Jak on ma w głowie tylko Bayern teraz

14.08.2015 11:25

Jak Gotze ciągnął naszą gre to ja jestem święty

13.08.2015 11:49

A ja widzę Aubameyanga w Bayernie

13.08.2015 08:51

Prawdziwa Legenda!

13.08.2015 08:51

Gwiazdor Wolfsburga Kevin De Bruyne, który przenieść ma się do Manchesteru City na Etihad będzie zarabiać astronomiczne 230 tysięcy funtów na tydzień. Ta kwota ma ostatecznie przekonać Belga do zmiany barw.

12.08.2015 20:24

Hehehe no przesada z tym Messim ale za to można by było kupić jakiegoś klasowego ŚPO np: De Bruyne, Isco itp
No ten Isco to jest ciekawy i wcale nie drogi

12.08.2015 16:30

Za 75mln euro to sprzedawać i się nie zastanawiać za to to mamy połowę Messiego

12.08.2015 16:23

Na końcu meczu to on właśnie wybronił tak fatalnie a ne świetnie że gdyby nie Boa to byśmy 3:2 mieli

12.08.2015 12:48

No nwm. Ja bym Schalke wybrał. Oni rozjechali Real na Santiago w LM. Pozniej fatalnie grali ale jest o wiele lepszy stadion i warunki niż Stoke

12.08.2015 12:08

No i dobrze ci Shaqiri. Nie chciałeś siedzieć na ławie to teraz masz zniszczoną kariere

12.08.2015 11:47

Jedno co stwierdzę to to: Messi to geniusz światowego formatu

11.08.2015 21:16

@pele
HSV to cienka drużyna i nie można wychodzić najmocniejszym składem ryzukując kontuzji

11.08.2015 19:28

Ja myślę że z HSV powinniśmy takim składem wyjsc
Neuer-Lahm-Dante-Benatia-Bernat-Hojbjerg-Vidal-Gotze-Costa-Muller-Robben

11.08.2015 19:26

Marian99 pragnie Lewego na ławce jak trenerem będzie Klopp

11.08.2015 18:27

@Marian99
Ale za Kloppa tak nie będzie i pomieści i Tomka I Lewego i Gotze hahaha Klopp i już widzę sadzanie Lewego i Gotze na ławce haha. To samo Ancelotti

11.08.2015 18:23

@Marian99
Chcesz Lewego na ławce? Klopp jakby był to by go na ławce nie sadzał

11.08.2015 17:28

Na stronie [wycięte] piszę ze zarząd znowu skierował oczy na Lacazette i chce go zakontraktować

10.08.2015 14:28

Ja myślę że to ostatni sezon Francka w Bayernie nie wytrzymuje już na tym poziomie Footbalu kondycyjnie i po sezonie odejdzie do MLS i pewnie do NYCFC

10.08.2015 13:48

A ja myślę że Pep wymyślił takie coś że Ulreich będzie w PN bronić

10.08.2015 12:13

Aa to z tymi ocenami to nie tak jak w Kickerze

10.08.2015 11:24

Manchester City jest przekonany, że transfer pomocnika Wolfsburga Kevina De Bruyne zostanie sfinalizowany w najbliższym tygodniu, tak aby Belg mógł zagrać w niedzielnym meczu z Chelsea. The Citizens za najlepszego piłkarza Bundesligi minionego sezonu mają zapłacić 46 milionów funtów.

10.08.2015 11:20

Bardzo chcemy Gotze w dawnej formie z BVB ale sami widzicie ze on nie chce wrocic robi dużo błędów. Mario można by było wypożyczyć bez opcji wykupu do jakiegoś średniaka lepsiejszego czyli Arsenal bo nie oszukujmy się to jest średniak ale dobry

10.08.2015 11:18

Nie przejmujmy się tym 3:1 bo mecz wygraliśmy a BVB niby taki gigant wygrało 2:0 z Chemnitzer więc nie ma wstydu

09.08.2015 22:42

Ciekawe na kogo trafimy w losowaniu

09.08.2015 22:10

Ja Coscie dałem 2.5 ale mecz to mecz i nie patrzy się ile kto jest tylko jak zagrał

09.08.2015 21:31

Rafinha-Źle nie było
Boateng-Nie skupiałem sie na nim
Alaba-Łatwo go ogrywali wiec najlepiej nie było
Bernat-Też go za bardzo nie widziałem
Kimmich-Dużo nie celnych podań
Lahm- to nie był porywający występ
Vidal-Dobry mecz
Gotze-Zła skuteczność
Costa-dziś gorzej ale źle nie było tak na czwórkę zagrał
Robben-Nieźle ale moglo byc lepiej
Dante-Bez oceny za malo gral
Lewandowski-słabo pomimo gola

09.08.2015 21:17

IHIHIHI no ja to nie wiem co z tym Ulreichem Lucica dawać na drugiego bramkarza

09.08.2015 17:52

Ja nie wierze bo zaraz wykorkuje. Sam Costa przepraszał że źle dograł a nie którzy ból du.. a jeszcze większy bo Polak

09.08.2015 17:39

@lopez
Czemu?

09.08.2015 17:35

Ojejejejeeje Dante oje Dante tak się ciesze :D

09.08.2015 17:33

Kurde coś czuje ze my to juz nic nie strzelimy

09.08.2015 17:32

Wprowadzać Tomka za tego Gotze

09.08.2015 17:28

O.o Arjen

09.08.2015 17:15

Coś słabo dziś ten Alaba

09.08.2015 17:14

Hojbjerg za Vidala to ta zmiana

09.08.2015 17:05

http://www.lajfy.com/match/index/date/2015-08-09/id/154404
Ja tu śledze mecz przez relacje
Jak myślicie jakie powinny być zmiany?

09.08.2015 16:54

Hamburger takie kozaki wygrali Telokom cup a tu przegrywają haha

09.08.2015 16:49

Spoko ale musimy w drugiej też chociaż 3 bramki wsadzić nie tracąc nawet jednej. Ale dziwnie się patrzy że z pięcioligowcem bramkę straciliśmy

09.08.2015 16:48

Czego wy od Kimmicha oczekujecie? jest po niby małej kontuzji ale zawsze coś jest na rzeczy i dziś pewnie w 2 połowie zejdzie

09.08.2015 16:39

i tak jest lepiej niz w tamtym sezonie bo w tamtym w pierwszym meczu też z jakimś z o wiele niższej ligi wygraliśmy 1:4 a tu w 36min 1:3 jest

09.08.2015 16:37

do przerwy ma być jakieś 4:1 conajmniej

09.08.2015 16:35

Dobra tera Lewy niech strzeli

09.08.2015 16:22

GOOOOOOOOOOOOOOOL!

09.08.2015 16:20

Weźmy zmienmy Gotze bo jego okazje sie mszczą

09.08.2015 16:19

Arsenal to zalicza wstyd
W 90min 0:2 z West Hamem przegrywa u siebie

09.08.2015 16:18

No i brawo ja nie wierze. Remisujemy z tym... niewykorzystane okazje sie mszczą

09.08.2015 16:17

Mój skład na FC Nottingen
http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1310502_FC_Bayern_Munchen.jpg

08.08.2015 14:59

Trochę za mocny sklad przewidywany. Na bramie powinien Stanąć Lucic a w środku pola rezerwy

08.08.2015 14:14

Macie stream meczu MU-Tottenham?

08.08.2015 14:12

To bardzo zła wiadomość. Pewnie teraz zarząd będzie chciał przedłużyć kontrakt z Guardiolą

07.08.2015 13:38

No nie wiem czy on zdobędzie tą koronę. W tym sezonie ławka czeka go i niech się szykuje ja go lubię ale widzimy że Pep Gotze na 9 wystawia

07.08.2015 13:29

Ja myślę że to agent jest wielkim szkodnikiem Bayernu i Mario. Mario to spoko chłopak ale agent chce z niego zrobić Pana z takiego [wycięte]arza

07.08.2015 12:22

Prawdą jest również to, że klub do tej pory nie zaproponował lepszych warunków finansowych."
Coo? Ten koleś zarabia najwięcej w zespole a chce jeszcze więcej?

07.08.2015 12:18

Nasz rywal w chinach Valencia ma bardzo ciekawego rywala jakim jest Monaco

07.08.2015 12:17

Weź spadaj na drzewo agencie. To ty mieszasz w głowie Mario mu jest tu dobrze a ty go niszczysz psychicznie nie powinieneś zasługiwać na agenta Mario

07.08.2015 11:35

@yvaine25
6:0*
Napisał dwumecz a nie mecz

07.08.2015 10:26

@Miko9922
Nie lubi Guardioli ponieważ Guardiola go za koszulke w superpucahrze szarpał

07.08.2015 10:25

Życzę Di Mari'i ławki bo i tam będzie grzać pewnie odejdzie po sezonie nie wiadomo do czego zarząd może go wykombinuje i u nas będzie grzać a ja go wgl nie chce u nas i to tyle z nim MU to pomimo wieku to dziecko które nie dorosło bo skacze z kwiatka na kwiatek

06.08.2015 15:26

Benko całkiem dziś nieźle zagrał nawet coś kiwnął więc z nim będzie dobrze
Wywalać Alonso do tego PSG jak go chcą i niech nie blokuje miejsca Hojbjergowi czy Rode

05.08.2015 23:07

Lahm w pomocy? W pomocy ale tym razem prawie na ataku jak i wczoraj

05.08.2015 20:23

Mario lepiej jakby mecz zaczął na ławce a za niego Lewy.

05.08.2015 20:21

A Benitez teraz to Isco często wystawia żeby później nie wstał Isco z ławki. Hahaa

05.08.2015 20:18

Ja tylko stwierdzam fakty że za Mario powinien Lewy zagrać

05.08.2015 20:12

Zobaczcie moją małą piosenke pod postem Patryka

05.08.2015 20:10

Śmieję się z Alonso i oglądam co się z nim dzieje. Hej na, na, na, A kibice Realu chcą wymiany Bale za Roberta nie, nie, nie

05.08.2015 20:09

Najbardziej to ja się śmieje z wystawiania Alonso

05.08.2015 20:07

Guardiola Alonso w składzie i Lewym na ławce daleko nie zajedzie

05.08.2015 20:03

Guardiola to Lewego będzie na ławce ciągle wystawiać bo był zły że Lewy nie strzelił gola w Superpucharze

05.08.2015 20:02

No i mam teraz skład Realu
1.Keylor Navas
3.Pepe
4.Sergio Ramos
8.Kroos
12.Marcelo
14.Casemiro
15.Carvajal
18 Lucas Vazguez
20.Jese
21 Cherysev
22. Isco
Real też nie najmocniej
Bez Rodrigueza i Bale

05.08.2015 19:56