DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 172

Taki sklad bylby dobry
4-4-2
Neuer-Lahm, Boa, Ben, Alaba-Rode, Thiago, Vidal, Gotze- Lewy, Muller
A nie takie [wycięte]
Neuer - Benatia, Costa, Rafinha, Alonso, Boateng, Götze, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba

05.08.2015 19:52

Neuer - Benatia, Costa, Rafinha, Alonso, Boateng, Götze, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba
Rozwala mnie ten skład, Pepcio ja nie mogę, Pep out przed sezonem

05.08.2015 19:48

Neuer - Benatia, Costa, Rafinha, Alonso, Boateng, Götze, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba
Skład na Real

05.08.2015 19:39

Na Twitterze Bayern podał że w ciągu najbliższych minut Pep poda skład na Real

05.08.2015 19:36

To jak chcą to Rode dać możemy ale to w wymarzonych dla nas warunkach i nie możliwych. My oddajemy Rode i dostajemy De Bruyne i dopłacają jakieś 30mln. Oczywiście wymarzony wymiar sprawy

05.08.2015 19:31

Jak gra w pierwszym to szczęśliwy. Ale jak zarząd ściągnie porządnego obrońce do konkurencji to łatwo w pierwszym grać nie będzie. Ale i tak fajnie że jest tu szczęśliwy

05.08.2015 19:24

@Thiago
Teraz ja się odezwę w tej sprawie.
No dobra Muller jest lepszej w Formie ale ty co??????? No ja to tego nie rozumiem. To tak lepiej dać Gotze który jest w obecnie gorszej formie niż Lewy i być zadowolonym że rodak siedzi na ławce?? No nie dobrze

05.08.2015 19:22

Napewno Matilegolas dobrze mówi. Jednak Neymar już się trochę poprawił od początków w Barcy kiedy to tak zwane "symulowanie" wykonywane przez niego zostało wyeliminowane w tym sezonie. Choć dużo mu brakuje do jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, nie brakuje mu umiejętności piłkarskich a właśnie charakteru. Z Vidalem to inna gadka

05.08.2015 18:54

Ja to mam przeczucie że Pepek nie podejdzie do tego meczu na poważnie i wystawi skład podobny do wczoraj
Jakaś jedna dwie zmiany może więc teraz znając Pepa taki
Lucic(Starke)-Bernat-Boateng-Rafinha-Alonso-Hojbjerg-Rode-Gotze-Costa-Robben(nie wykluczone że Arjena na dziewiątce wystawi)-Lahm(Pewnie na skrzydle)
To tyle dziękuję

05.08.2015 17:06

A tak nie z życia Bayernu
Wiecie kto w Barcy będzie grał z numerem 6?...Dani Alves

05.08.2015 16:46

Weź Kroos tylko pierdu pierdu gadasz mam nadzieję że wylosujemy Real w LM i wywalimy ich z LM

05.08.2015 16:44

Serio ja bym to tak ustawił
3-5-2
Neuer-Lahm-Boateng-Bernat(piłkarz meczu wczoraj)-Thiago-Alaba-Vidal-Gotze-Robben-Lewandowski-Muller
Ale oczywiście Pepek wystawi to o wiele inaczej napewno zagra Alonso nie zagra może Thiago Lahm w pomocy i jeszcze inne wynalazki

05.08.2015 16:43

@Globus
ZDF- 245
PS. Benzema prawdopodobnie przejdzie do Arsenalu http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/538203/transfer-karima-benzemy-do-arsenalu-przesadzony?utm_source=wp&utm_medium=news&utm_campaign=wp_pilka-nozna

05.08.2015 15:39

Transfermarkt podaje że Bayern walczy o Coutinho z Liverpoolu
http://www.transfermarkt.de/coutinho-zu-fc-bayern-munchen-/thread/forum/154/thread_id/1012402

05.08.2015 14:08

Ja uważam taki skład za najlepszy
http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1308162_FC_Bayern_Munchen.jpg

05.08.2015 13:55

Ale fakt faktem u nas więcej by grał niż Juve bo był by zmiennikiem który w przyszłości byłby grał w 1 składzie a teraz by był zmiennikiem ale z przyszłością
@Matilegolas
Nie wiem, może zarząd Otamendiego kombinuje

05.08.2015 11:29

No mnie ten Coman nie przekonuje według mnie lepiej go wypożyczyć na 2 sezony z opcją wykupu i wtedy zobaczyć jak się nadaję na Bayern to brać

05.08.2015 11:11

Ten mecz tylko wyjaśnia że takim składem powinniśmy wyjść http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1308162_FC_Bayern_Munchen.jpg

05.08.2015 11:00

Hahaha weź Pepcio nie rozbrajaj mnie bo tylko mnie rozbraja brak prawdziwej 9. Na 9 pewnie Gotze i Costa zagrają

04.08.2015 19:50

Do przerwy REA 1:0 TOT
Goal by James Rodriguez

04.08.2015 19:18

@Byakuyaaa
No ale to nie ja go wystawiam tylko myślę że pewnie Pep taki wystawi

04.08.2015 14:51

http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1307688_FC_Bayern_Munchen.jpg
Myślę że taki skład Pep wystawi

04.08.2015 13:51

Mi się wydaje że Pep dziś taki skład wystawi
http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1307688_FC_Bayern_Munchen.jpg

04.08.2015 13:44

@Byakuyaaa
Nie sparingowych tylko ligowych w zeszłym sezonie

04.08.2015 13:32

To dobrze że mam ZDF a szkoda ze Benzyny i Krystynki nie będzie

04.08.2015 13:17

Ja to myślę że my możemy mieć kłopoty w tym sezonie z top 3 Bundesligi bo myśle że ciężko nam Augsburg będzie rozbić ostatnio padliśmy na AA z Augsburgiem 0:1

04.08.2015 13:14

A ja bym chciał żeby Bayern rozwalił Real w finale i zobaczyć minę Kroosika a jeszcze lepiej jakby Real w LM rozwalić to wtedy jego minę zobaczymy

04.08.2015 13:05

Ja chcę pomimo że to towarzyski turniej to żebyśmy zagrali na maxa i wygrali ten turniej bo organizujemy po to aby wygrywać

04.08.2015 12:56

Myślę że to jednak jest plotka

02.08.2015 20:02

Czyżby Lewy rozegrał wczoraj ostatni mecz w Bayernie??
Przynajmniej tak tu pisze http://magiafutbolu.pl/img.php?id=10162 i na twitterze rzeczywiście ten gościu tak napisał

02.08.2015 19:56

http://magiafutbolu.pl/img.php?id=10162
To chyba Plota jest a może nie

02.08.2015 19:36

No właśnie... To tylko jeden mecz a ja uważam ze ten cały Lewy to nieźle zagrał nie wiem po co pepuś go zdejmuje

02.08.2015 13:11

@meisterspieler
Pewnie dlatego że nie strzelił gola

02.08.2015 13:06

Musimy zwolnić Pepa jeszcze teraz i zatrudnić Kloppa lub Ancellottiego i wtedy tym składem coś osiągniem
3-5-2
Neuer-Boateng-Benatia(Nowy obrońca)-Alaba-Rode-Vidal-Gotze-Ribery-Robben-Costa(Lewy)-Muller

02.08.2015 13:02

Coś czuję że w tym sezonie to ciężko z HSV będzie wygrać i Augsburgiem bo mistrz pepuś

02.08.2015 12:54

@josh1982
Czyli Manu katastrofa? Lewy katastrofa? Lewy to asystował przy bramce Arjena chyba bo już ustawiał se piłke do strzału na pustą bramkę a tam Robben po ustawieniu piłki przez Lewego w powietrzu walnął a Manu swietne Obrony przy bramce Lorda nie miał szans

02.08.2015 12:44

Ciekawe czy Pep da szanse grać Vidalowi? chciałbym żeby on chociaż 20min pograł

01.08.2015 19:58

Ale będzie pogromik :) 4:1 dla nas stawiam
Brameczki Arjen x2, Tomek, Lewy a dla Wolfsburga Perisić

01.08.2015 19:56

Wygramy na bank. Wilki 2 bramkarza wystawiły hehe

01.08.2015 19:52

Casteels - Vieirinha, Naldo, Klose, Rodriguez - Luiz Gustavo, Arnold - Caligiuri, De Bruyne, Perisic - Dost
A tu mamy sklad Wolfsburga

01.08.2015 19:49

Casteels - Vieirinha, Naldo, Klose, Rodriguez - Luiz Gustavo, Arnold - Caligiuri, De Bruyne, Perisic - Dost
Taki Wilki oficjalnie wystawiły na fb jest

01.08.2015 19:47

Neuer - Benatia, Thiago, Lewandowski, Robben, Costa, Alonso, Boateng, Lahm (c), Müller, Alaba.
Taki skład aż dziwne że Robben w pierwszym

01.08.2015 19:41

Jeśli mamy zagrać skladem tym co jest przewidywany i tą formacją to tak bym to rozłożył
http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1306095_FC_Bayern_Munchen.jpg
To tak jest dobrze

01.08.2015 18:36

@Dziki79
Dobrze powiedziane. Tylko Bayern teraz tak sądze

01.08.2015 17:33

Już mam podjętą decyzję co będę oglądać. Oglądać będę mecz o superpuchar

01.08.2015 17:28

Ale to nie ja i tyle. Możecie podejrzewać i tak będą błędne wasze podejrzenia

01.08.2015 17:25

@dziki79
Nie, to nie ja. Skoki lubię jak mecze prostę. Czyli jak lubię mecze oglądać to nie mogę skoków lubieć?

01.08.2015 17:22

Ja nie wiem czy oglądać mecz czy oglądać skoki bo i to i to lubię a są o tej samej porze ale mam 3h do namysłu

01.08.2015 17:08

:( :( :( :( :(

01.08.2015 15:17

@TwoFace
Wypowiedź zapewne Benatii była trochę przekręcona. Benatia powiedział, że Kto by nie chciał grać w Realu czy Juve i jego celem jest granie 35-40meczów w sezonie a w Bayernie tego nie gwarantują
Jakoś tak to przekręcone było a wyraził on się nie co inaczej w realności

01.08.2015 15:16

http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1305999_FC_Bayern_Munchen.jpg
Teoretycznie tak też moglibyśmy wyjść już bez Vidala ale to tez miazga by była

01.08.2015 15:11

Ja to bym to tak ustawił i nie ma tu oszczędzania Vidala bo sam powiedział, że jest gotowy grać gorzej z Robbenem ale dziś zagra pewnie
1-3-5-2
Neuer-Boa,Ben,Alaba-Rode(Kimmich,Hojbjerg),Vidal-Bernat,Gotze,Costa-Pan RL, Tomek

01.08.2015 14:53

@Gabricone
A dzięki za przypomnienie jest ale ja nie zauważyłem

01.08.2015 11:16

@mrtitkak
No dobrze powiedziane mrtiktaku. Benatia nas robi w konia i ciągle krytukuje Bayern że dużo nie gra a połowa sezonu to jego kontuzje. Można tego Otamendiego wziąć ale max za 40mln

01.08.2015 11:14

Ale nie wiem jaka panika. Mecz na Eurosport2 będzie tylko tu zapomnieli dodać

01.08.2015 10:12

Ja to nie rozumiem. Wymiana Coman-Benatia i płacimy 50mln za Otamendiego? Co ten Guardiola narobi ściąga graczy z Ameryki Południowej. A Otamendi na Copa America nie darzył sympatią Vidala no ale może w Bayernie by się przybliżyli i polubili ale jak ma być wymiana to Coman-Dante i przychodzi Otamendi

01.08.2015 10:09

I Benzema najprawdopodobniej w Arsenalu a więc Lewy u nas zostaje
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/metro-real-madryt-gotowy-sprzedac-benzeme-do-arsenalu/4rknme?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=onetsg_fb_sport&utm_campaign=onetsg_fb

31.07.2015 15:37

Szkoda że Pepe odszedł ale się nie dziwie bo chciał dużo grać a tu zagrał 1mecz i 13minut w sezonie więc bardzo mało, wręcz krytycznie bardzo mało
Pomimo to do drużyny wprowadzał miłą atmosferę

31.07.2015 12:50

@gololo
Lewy u nas zostaje. Powtarzał to milion razy, że póki z Bayernem LM nie wygra to nie odchodzi. Po za tym do Arsenalu
zaraz Benzema dojdzie bo i tak w Realu byłby rezerwowym, bo Benitez chce aby Ronaldo środkowym napastnikiem był
Plota i tyle

31.07.2015 12:43

Pepe Reina odwiedził nas w Monachium
https://www.facebook.com/fcbayern.en/photos/a.845519478852461.1073741828.822633781141031/902644419806633/?type=1&theater;

30.07.2015 15:27

@massa48
Hahaha ty chcesz Tomka na Ballotelliego wymieniać a Balllotelli to taką ma kariere że... kiedyś błyszczał teraz średniak Serie A Sampdoria oferte wyslala i wogole mu 3 ligowce oferty składają

30.07.2015 14:51

Film - wczorajszy trening więc pierwszy trening Vidala w Bayernie
https://www.youtube.com/watch?v=-GHHvxn3qHM&feature=youtu.be&a

30.07.2015 12:53

@Luka
Nie narzekaj. Nie naszą sprawą jest się martwienie zabranie numeru Svenowi. Jak mu zabrano ten numer to najwyraźniej się zgodził, bo jakby się nie zgodził to Arturo by nie nosił 23.

28.07.2015 22:45

@sepuku
Dziękujemy. Rzeczywiście Draxler to piłkarz na miarę nie wielkich klubów. Jest młody, talentu nie odmawiam ale rzeczywiście kontuzja go zahamowała w rozwoju. Liczę że się odbuduje i wtedy go pozyskacie, bo teraz mimo że za Juve nie przepadam nie radze wam go kupować. Zobaczcie go za sezon. Jak się odblokuje to bierzcie a jak nie to nie

28.07.2015 22:40

Mi nie trzeba po prostu rozkazywać. Może Arturo gadał ze Svenem i się dogadali może Sven z tym problemu nie miał

28.07.2015 22:29

A co Tam ma Ulreich do zarzadzania zarządu? ma sie słuchać a jak nie to niech odejdzie ten Ulreich bedzie mial 26 lub 30 na koszulce

28.07.2015 21:58

Spokojnie oni mogą na Draxlera 40-45mln wydać a się kompromitują

28.07.2015 21:38

Nie martwy się czy umi po niemiecku mówić czy nie umi. To jego zmartwienie, nie nasze

28.07.2015 21:15

Nie zna słowa po niemiecku testy medyczne nawet? medizenchek tak sie testy nazywają
On umi mówić tylko nie mówił bo nie chciał się głowić nad językiem

28.07.2015 21:07

Może to rzeczywiscie tak było. Zaryzykujmy ten fakt

28.07.2015 21:06

To jest właśnie ten problem. Mam nadzieję że ogarnie Niemiecki i będzie umiał się wysłowić i zrozumieć coś

28.07.2015 21:00

No to niezłe marzenia mają
Też byłem na tej stronie i widzialem te posty

28.07.2015 20:58

Hehehe a na stronie Juve kwiczą i płaczą, że odszedł ale jeszcze bardziej że do Bayernu a nie Realu. Hahaha Vidal zatęsknił za Bundesligą i tu wraca

28.07.2015 20:43

a no działa

28.07.2015 16:34

Ciekawe czy Vidal zagra z Volsburgiem?

28.07.2015 16:27

Kontrakt Vidala do 2019
MIA SAN MIA!

28.07.2015 15:50

@Shaqiri11
A na nc+? i trzeba mieć na astrze ustawione?

28.07.2015 15:33

@eryk
Nikt...

28.07.2015 15:27

Nie ma infa na tz de więc nie wierze

28.07.2015 15:17

Co??????

28.07.2015 15:15

@Shaqiri
na jakim numerze SKY jest?

28.07.2015 15:12

Na oficjalnej stronie Bilda chyba prezentacja bedzie

28.07.2015 15:05

Jestem w Polsce wszedłem na BILDA a tam chyba jest stream prezentacji nie wiem co to ale cos jest

28.07.2015 15:01

Będzie jakaś transmisja prezentacji?

28.07.2015 14:47

Ta Vidal 23 będzie nosić

28.07.2015 13:43

Ta Vidal 23 będzie nosić

28.07.2015 13:43

Vidal o 15 zacznie być prezentowany tak TZ podaje

28.07.2015 13:03

Ja wole Gintera od Rudigera czy Dante
Ginter jest bardzo młody a dobry on gra w U-21 przecież jeszcze
Środkowy obrońca może sporo się nauczyć pod okiem Boa i Benatii
Ginter za 2-3lata byłby pociechą

28.07.2015 12:52

@Byakuyaa
Jak zwykle ja wszystko wymyślam. Niemieckie media czy ty wiesz coś o tym??

28.07.2015 12:46

Kurde no to Gintera jak nie Rudigera...

28.07.2015 12:43

TZ DE o 15 chyba prezentacja

28.07.2015 12:42

Vidal najprawdopodobniej przeszedł testy medyczne

28.07.2015 12:39

Mercedes zabrał Arturo Vidala nie wiadomo na może na testy medyczne?

28.07.2015 10:20

Hehehe ja zagłosowałem już na Manu :)

28.07.2015 10:02

@Bawarczyksm
Nie wiem co to znaczy nie znam niemieckiego
Coś zabrane go chyba z Luxusowego Hotelu

28.07.2015 10:01

Gesehen beziehungsweise fotografiert hat ihn nach wie vor keiner, doch immerhin wurde bekannt, wo Arturo Vidal die Nacht verbracht hat: Der Chilene nächtigte im mondänen Hotel "Vier Jahreszeiten". Wie die "Bild" berichtet, wurde der 28-Jährige gestern Abend von einem VW-Bus vom Flughafen ins Hotel gebracht, um 21.44 Uhr kam er dort an, fuhr allerdings im abgedunkelten Fahrzeug direkt in die Tiefgarage.
Co to znaczy? :D

28.07.2015 09:26

Hehe Arturo się wstydzi

27.07.2015 22:49

@Trekmi
No na pewno nie. Przecież był już w Monachium

27.07.2015 22:43

Auf Twitter gibt es ein erstes Bild, das anscheinend Arturo Vidal nach seiner Landung in München zeigt. Offiziell hat sich der Star aus Chile am Montagabend jedenfalls Kamera-scheu gezeigt.
Wie ktoś co to znaczy?

27.07.2015 22:38

Właśnie nie chodzi mi o kasę ale o to że Schalke to ich zrobiło. Niby wszystko pewne było a tu o...
Brawo Schalke dziękuję wam po co talenty oddawać do Juve?

27.07.2015 22:04