Hahaha 15mln to mogą sobie kupic... Miśka co najwyżej
27.07.2015 21:58
Nie damy mu żyć xD
27.07.2015 21:53
@ozzy
Otóż to. Vidal chyba jutro testy przejdzie
27.07.2015 21:49
20.29 Uhr: Die einzige Erklärung, warum bislang noch kein Foto von Arturo Vidal in München gemacht worden ist, ist diese:
Chyba że testy medyczne przeszedł i można robić zdjęcia Arturo Vidalowi w Moachium
Tu o 19:34 coś
19.34 Uhr: Wir bleiben natürlich dran und versuchen weiterhin, Bilder von Arturo Vidal zu liefern. Der Spieler könnte ja an mehreren Orten in München sein. Vom Hotel über die Säbener Straße bis in der Klinik zum Medizincheck. Wir beobachten das weiter!
Czyli, ze w hotelu przy Sabener StraBe w Klinice będzie miał testy medyczne
27.07.2015 21:24
http://www.tz.de/sport/fc-bayern/arturo-vidal-neuzugang-bayern-muenchen-eine-neue-etappe-neuer-traum-5293336.html
Nie znam Niemieckiego ale tu aktualizacja poczynań Vidala
27.07.2015 21:05
Na razie cicho z Vidalem, nie ma na tz de żadnych zdjęć
27.07.2015 19:17
A tymczasem Vidal Wylądował w Monachium
27.07.2015 18:49
Już na lotnisku ląduje
27.07.2015 18:33
Rusza się widzę na przybliżeniu
27.07.2015 18:30
@zenekk1
Nie wylądował jeszcze
Ogladam jak leci i za 6min bd
27.07.2015 18:28
Vidal za 8min w Monachium będzie
27.07.2015 18:27
Tak w Niemczech już! Do dotarcia do celu zostało 32min
27.07.2015 18:04
@Rufus87
A może to te drugie wielkie nazwisko?
27.07.2015 17:54
Aha
27.07.2015 17:49
A ja miałem nadzieje ze w 1 skladzie grać bedzie
27.07.2015 17:47
@mrtiktak
Nie plotka, nie po to kierowca Bayernu go zabierał
27.07.2015 17:46
Jake spekulacje... na temat tego obroncy
27.07.2015 17:45
A co to za miasto Bern?
27.07.2015 17:43
No ciekawe
27.07.2015 17:42
Jeszcze obok Szwajcarii przeleci
27.07.2015 17:41
Nie no jak tym leci to Jest bardzo blisko niemiec
27.07.2015 17:36
@Shaqiri
O 18:35 wyląduje nie 18
27.07.2015 17:14
15:17 NIEMCY Arturo Vidal jest już w drodze do Monachium. Chilijczyk w najbliższych dniach oficjalnie zostanie przedstawiony jako nowy piłkarz Bayernu.
Czyli nie dziś go przedstawią?
27.07.2015 15:59
15:17 NIEMCY Arturo Vidal jest już w drodze do Monachium. Chilijczyk w najbliższych dniach oficjalnie zostanie przedstawiony jako nowy piłkarz Bayernu.
Czyli nie ogłoszą go dziś?
27.07.2015 15:56
@Marian99
Ty lubisz Dante a on ma takie głupie straty jak w meczu z Porto?
27.07.2015 15:51
Nie wiemy jaki Bernat będzie za 8,9 lat. Interesuje nas jak teraz gra a to co za 8lat będzie to nie interesuje mnie
Ciekawe co z Vidalem czy wylądował już leci już prawie 16 godzin
27.07.2015 15:47
Dante to wypożyczyć na 2 lata i zależy jak będzie dobrze grał to go zabrać a jak źle to niech go biorą za 5mln
Pamiętam mecz z FC Porto i jego fatalna strata na korzyść Quaresmy który strzelił na 2:0
27.07.2015 15:37
@Patryk233
Bardzo dobra ta druga jedenastka
Pierwsza zła nie jest ale nie może grać Bernat
Ale wiadomo że Pep to i tak go wystawi
Jeśli mieli byśmy wyjść tą jedenastką z 3 obrońcami to za Bernata dałbym Gotze
27.07.2015 15:31
@Patryk233
Aa no.
27.07.2015 15:23
Mario w tym sezonie pokaże jaja. Zamknie usta wszystkim krytykom i udowodni, że jest kluczowym zawodnikiem Bayernu
27.07.2015 15:22
Nie wiem Vidal chyba będzie nosił numer 23 bo arabski Bayern na twitterze dodał koszulkę jego a tu gosciu co dodal z tą koszulką na fb https://www.facebook.com/photo.php?fbid=600155753457475&set=a.415731418566577.1073741844.100003891686157&type=1&theater;
27.07.2015 15:20
Hahaha 1000 Dante? To dobre byśmy mieli 1000 ŚO na ławce
27.07.2015 15:17
@Riberyy007
Nie musi ale dobrze żeby był
Jak mamy kupywać ŚO do 20mln to poproszę Cahilla z Chelsea Młody jest a już doświadczony
27.07.2015 15:14
Tak Mykola Matviyenko powinien zostać ogłoszony dzisiaj wtedy kiedy Vidal zostanie ogłoszony TZ tak podaje
27.07.2015 15:06
@Riberyy007
Musi być Lewy w składzie
Ja bym to tak widział
Manu - Lahm, Boa, Benatia, Alaba - Rode, Thiago(Kimmich, Hojbjerg) - Gotze - Costa, Lewy, Muller
Tak to powinniśmy Superpuchar wygrać
27.07.2015 15:00
Kirchoffa to koniecznie się pozbyć Dante wypożyczyć na 2 lata do np: Swansea albo Southampton kupić ŚO do 20mln czyli Cahilla z Chelsea
27.07.2015 14:55
Świetna wiadomość! Jednak spokojnie skończmy na razie na treningach. Nie ma co ryzykować w Superpucharze, przyda się na 3 kolejkę BL ale w Superpucharze nie ma co ryzykować
27.07.2015 14:44
Najlepszym rozwiązaniem dla nas i dla niego to nie będzie sprzedasz a wypożyczenie go do jakiegoś średniaka bez opcji wykupu np Southampton
27.07.2015 14:37
Ładny Xhaka jesteś ale na Bayern za słaby
27.07.2015 13:50
Tak czy siak jeżeli kierowca Bayernu zabrał nie ważne kogo ale ŚO to wg mnie zarząd kombinuje jego transfer
27.07.2015 13:44
Aha
27.07.2015 12:10
No widzisz :)
27.07.2015 11:49
Dzięki
27.07.2015 11:47
No hehehe, Vidal tak się zmienił, że aż nie poznaję :D
27.07.2015 11:46
@Shaqiri11
Będziesz co kilkanaście minut wstawiać co na lotnisku się dzieje?
27.07.2015 11:46
Aha
27.07.2015 11:43
To ta osoba to nie wiem, coś najprawdopodobniej związanego z Bayernem i Vidalem albo drugi transfer gościu troche do Gintera podobny
27.07.2015 11:43
@Shaqiri11
Vidal ma 28lat a młodo wygląda a że on w okularach był to go nie rozpoznali może
27.07.2015 11:41
No właśnie Rode Kimmich i Hojbjerg muszą już o wiele więcej grać więc Alonso niech tam do Liverpoolu odchodzi a Rode niech właśnie jakoś do 1 składu wskoczy za kogoś ale nie Vidala a Hojbjerg i Kimmich mają siedzieć na ławce i wchodzić na jakieś 30-45min przed końcem meczu a w Bundeslidze ich w wyjściowym ogrywać
27.07.2015 10:39
Widzę, że i Matilegolas zmienił zdanie i się cieszy. To bardzo dobrze że się cieszysz ponieważ mam nadzieję, że Alonso zagra mniej niż 1000minut w sezonie
27.07.2015 10:30
@lopez
W Barcelonie się lepiej rozwiniesz a w Realu ci więcej płacą więc co kto wybierze
27.07.2015 09:52
Witamy!
27.07.2015 09:43
Myślę że Rummenigge pragnie zatrudnić Carlo Ancelottiego. Rzeczywiście bym się bardzo cieszył, bo to trener z którym sukcesy gwarantowane
26.07.2015 22:05
I dobrze. W LM jak się postara pokaże się z dobrej strony i będzie nasz
26.07.2015 22:03
To co robi LVG to nie jest śmieszne a żenujące. Normalnie nie wie że choć dawałby kokosy + Di Marie to go nie oddamy. Juz Bastiana wziął i niech spada
26.07.2015 22:02
Widze że niektórzy to za Niemcami
26.07.2015 14:44
@Patryk233
Dobrze, ale ty jesteś Polakiem wiec musisz też Polakom
26.07.2015 12:44
@Patryk233
Jacy nasi? Ty Niemcem jesteś?
@LukasFan My jesteśmy faworytem tej grupy
26.07.2015 12:24
A Barca już 2-0 z United przegrywa i piszą na Barcy stronie że Enrique Out
25.07.2015 23:33
@Marian99
My nie gramy z Czeszkami
25.07.2015 21:49
No Walia i Rumunia to wypad z pierwszej 10 a dac tam Francje i Anglie a Polaków do drugiej dziesiątki
25.07.2015 21:24
Dlatego że jest w 1 dziesiątce rankingu FIFA
25.07.2015 21:19
Polska napewno łatwo nie będzie miała na wyjazdach. Dania, Rumunie to u nich ciężko ich rozbić, Kazachstan niby cienas ale to jest ciężka drużyna
25.07.2015 21:00
Jedyne co możemy zrobić żeby Rafinha nie grał to grać 3 obrońcami
25.07.2015 16:15
Widziałem na twitterze że on koszulke Chile trzyma
25.07.2015 16:04
Hehehe wiadomo hehhehe :P
25.07.2015 15:57
I chyba mamy konferencje
Zdjęcie jest jego na fb jak trzyma koszulke Bayernu, ale to moze fotoshop
https://www.facebook.com/776504935746708/photos/a.777065112357357.1073741828.776504935746708/939000692830464/?type=1&theater;
25.07.2015 15:53
@ozzy nie wylądował, wymyślasz
25.07.2015 14:44
@ozzy
Wtedy kiedy przyleci do Monachium to będzie ja tylko mówiłem że nadzieje miałem
25.07.2015 13:44
Takim składem zacznijmy sezon o superpuchar
Neuer-Lahm-Boa-Ben-Alaba-Rode-Vidal-Gotze-Costa-Lewy-Muller
4-3-3
No chyba, że nie wiem że Lewy do Arsenalu przychodzi bo ktoś tu pisał że przechodzi ale dla mnie to jest plota że przechodzi
25.07.2015 13:42
Aha, No dobrze
25.07.2015 13:40
@zywieczdroj
Po co to piszesz? Czy to jest związane coś z Bayernem Monachium?
Rozumiem że się tym interesujesz ale nie potrzebnie pisać
25.07.2015 13:37
To Bardzo miłe ze strony Claudio dla Vidala
25.07.2015 13:30
Hahahahaha Schweinsteiger już kontuzja hehehe
25.07.2015 10:38
@gololo
Niezły żart z tym Lewym. U nas zostaje!!! Chce z nami LM wygrać
25.07.2015 10:35
Statystyki to ma on naprawdę świetne
24.07.2015 22:59
Facetka to kobieta ja wiem
24.07.2015 17:49
No ale to nie kulturalnie bo wszyscy robią zdjęcia
24.07.2015 17:40
A to chyba nie Lahm pije tylko jakiś obok Lahma, chyba Gotze
24.07.2015 17:35
Ja myśle że Lahm to wode
24.07.2015 17:34
Lahm wode a Lewy piwo albo wino
24.07.2015 17:32
No to ja nie wiem kogo by to można było jeszcze ściągnąć na PO
24.07.2015 17:30
@Patryk233
:)
24.07.2015 17:28
No tak skoro zakończyliśmy walkę o Darmiana to czemu o Danilo nie powalczyliśmy?
24.07.2015 17:13
jakiego karakana?
24.07.2015 17:11
Mówi się o Pedro kupujemy Messiego
24.07.2015 17:07
No ale Carvajal na PO. To tak na styk... Szkoda że Darmian w MU
24.07.2015 17:03
Ale co jak co to szkoda Kevina żeby w City się marnował
24.07.2015 17:01
Musimy sprowadzić ŚO. Najlepiej Laporte ale wiemy jakie trudne są negocjacje Bilbao. Więc możemy postarać się o Marca Bartrę z Barcy
24.07.2015 16:59
No Hecking mówił że po sezonie 15/16 KDB dojdzie do Bayernu
24.07.2015 16:50
De Bruyne poradził by sobie w Bayernie ale nie w City. Premier League to nie liga dla niego, Bundesliga to liga dla niego
Mamy Gotze i to jest ta sama pozycja ale ma pokazać czy ma jaja bo jak nie ma to wypad i natychmiast kupujemy De Bruyne
24.07.2015 16:49
Tak to jest Kevin klasa sama w sobie. Ale MCI to jest jak PSG że wydają ile popadnie. Za Pogbe dawali 120mln euro czy tam funtów nie pamiętam. Niby VFL nam go obiecał ale VFL nie chce się osłabiać i wzmacniać rywala tymbardziej że czeka ich superpuchar z nami
24.07.2015 16:45
Niestety ale De Bruyne to już marzenia.
Dobra ale koniec smutasów. Musimy się za obrońcą rozglądać
24.07.2015 16:41
@kamiltitan
rejestrowy.
PS.Wolfsburg włączył się do walki o pomocnika Schalke Juliana Draxlera. Taki ruch może sugerować, że wicemistrzowie Niemiec pogodzili się już ze stratą Kevina de Bruyne, którym bardzo zainteresowany jest Manchester City.
No i poszło...
24.07.2015 16:35
Wolfsburg włączył się do walki o pomocnika Schalke Juliana Draxlera. Taki ruch może sugerować, że wicemistrzowie Niemiec pogodzili się już ze stratą Kevina de Bruyne, którym bardzo zainteresowany jest Manchester City.
24.07.2015 16:30
@Byakuyaaa
Do city idzie, do nas za chiny
24.07.2015 16:21
1. To dziennik Metro czyli ten dziennik co od 3 sezonów gada, że Ronaldo z Realu odchodzi, a to jest dziennik który wymyśla i pisze co na głowe przyjdzie
2. Lewemu jest tu dobrze
3. Ma zapewniony pierwszy skład
4. Bayern jest lepszy od Arsenalu
5. Lewy powiedział, że chce wygrać LM z Bayernem
6. Nie chce stąd odchodzić
24.07.2015 15:49
Żadnego Loewa w Bayernie. To jest kopiuj/wklej Guardioli
24.07.2015 14:48
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Wenger-chce-Lewandowskiego-Arsenal-szykuje-wielkie-pieniadze,wid,17727781,wiadomosc.html?ticaid=115476
Wp i wiadomo. To nie o Lewego chodzi bo on do Arsenalu nie chciałby przejść. Według mnie chce Pedro
24.07.2015 14:45
HISZPANIA Według tamtejszych mediów Pedro podjął decyzję o odejściu z Barcelony. Skrzydłowy oczekuje regularnych występów, a tych Duma Katalonii nie jest w stanie mu zagwarantować. 27-latkiem zainteresowane są Chelsea, Liverpool i Manchester United. Klauzula odstępnego wpisana w kontrakcie Pedro wynosi 22 mln funtów.
Szybko składać ofertę!
Hahaha 15mln to mogą sobie kupic... Miśka co najwyżej
27.07.2015 21:58
Nie damy mu żyć xD
27.07.2015 21:53
@ozzy
Otóż to. Vidal chyba jutro testy przejdzie
27.07.2015 21:49
20.29 Uhr: Die einzige Erklärung, warum bislang noch kein Foto von Arturo Vidal in München gemacht worden ist, ist diese:
Chyba że testy medyczne przeszedł i można robić zdjęcia Arturo Vidalowi w Moachium
Tu o 19:34 coś
19.34 Uhr: Wir bleiben natürlich dran und versuchen weiterhin, Bilder von Arturo Vidal zu liefern. Der Spieler könnte ja an mehreren Orten in München sein. Vom Hotel über die Säbener Straße bis in der Klinik zum Medizincheck. Wir beobachten das weiter!
Czyli, ze w hotelu przy Sabener StraBe w Klinice będzie miał testy medyczne
27.07.2015 21:24
http://www.tz.de/sport/fc-bayern/arturo-vidal-neuzugang-bayern-muenchen-eine-neue-etappe-neuer-traum-5293336.html
Nie znam Niemieckiego ale tu aktualizacja poczynań Vidala
27.07.2015 21:05
Na razie cicho z Vidalem, nie ma na tz de żadnych zdjęć
27.07.2015 19:17
A tymczasem Vidal Wylądował w Monachium
27.07.2015 18:49
Już na lotnisku ląduje
27.07.2015 18:33
Rusza się widzę na przybliżeniu
27.07.2015 18:30
@zenekk1
Nie wylądował jeszcze
Ogladam jak leci i za 6min bd
27.07.2015 18:28
Vidal za 8min w Monachium będzie
27.07.2015 18:27
Tak w Niemczech już! Do dotarcia do celu zostało 32min
27.07.2015 18:04
@Rufus87
A może to te drugie wielkie nazwisko?
27.07.2015 17:54
Aha
27.07.2015 17:49
A ja miałem nadzieje ze w 1 skladzie grać bedzie
27.07.2015 17:47
@mrtiktak
Nie plotka, nie po to kierowca Bayernu go zabierał
27.07.2015 17:46
Jake spekulacje... na temat tego obroncy
27.07.2015 17:45
A co to za miasto Bern?
27.07.2015 17:43
No ciekawe
27.07.2015 17:42
Jeszcze obok Szwajcarii przeleci
27.07.2015 17:41
Nie no jak tym leci to Jest bardzo blisko niemiec
27.07.2015 17:36
@Shaqiri
O 18:35 wyląduje nie 18
27.07.2015 17:14
15:17 NIEMCY Arturo Vidal jest już w drodze do Monachium. Chilijczyk w najbliższych dniach oficjalnie zostanie przedstawiony jako nowy piłkarz Bayernu.
Czyli nie dziś go przedstawią?
27.07.2015 15:59
15:17 NIEMCY Arturo Vidal jest już w drodze do Monachium. Chilijczyk w najbliższych dniach oficjalnie zostanie przedstawiony jako nowy piłkarz Bayernu.
Czyli nie ogłoszą go dziś?
27.07.2015 15:56
@Marian99
Ty lubisz Dante a on ma takie głupie straty jak w meczu z Porto?
27.07.2015 15:51
Nie wiemy jaki Bernat będzie za 8,9 lat. Interesuje nas jak teraz gra a to co za 8lat będzie to nie interesuje mnie
Ciekawe co z Vidalem czy wylądował już leci już prawie 16 godzin
27.07.2015 15:47
Dante to wypożyczyć na 2 lata i zależy jak będzie dobrze grał to go zabrać a jak źle to niech go biorą za 5mln
Pamiętam mecz z FC Porto i jego fatalna strata na korzyść Quaresmy który strzelił na 2:0
27.07.2015 15:37
@Patryk233
Bardzo dobra ta druga jedenastka
Pierwsza zła nie jest ale nie może grać Bernat
Ale wiadomo że Pep to i tak go wystawi
Jeśli mieli byśmy wyjść tą jedenastką z 3 obrońcami to za Bernata dałbym Gotze
27.07.2015 15:31
@Patryk233
Aa no.
27.07.2015 15:23
Mario w tym sezonie pokaże jaja. Zamknie usta wszystkim krytykom i udowodni, że jest kluczowym zawodnikiem Bayernu
27.07.2015 15:22
Nie wiem Vidal chyba będzie nosił numer 23 bo arabski Bayern na twitterze dodał koszulkę jego a tu gosciu co dodal z tą koszulką na fb https://www.facebook.com/photo.php?fbid=600155753457475&set=a.415731418566577.1073741844.100003891686157&type=1&theater;
27.07.2015 15:20
Hahaha 1000 Dante? To dobre byśmy mieli 1000 ŚO na ławce
27.07.2015 15:17
@Riberyy007
Nie musi ale dobrze żeby był
Jak mamy kupywać ŚO do 20mln to poproszę Cahilla z Chelsea Młody jest a już doświadczony
27.07.2015 15:14
Tak Mykola Matviyenko powinien zostać ogłoszony dzisiaj wtedy kiedy Vidal zostanie ogłoszony TZ tak podaje
27.07.2015 15:06
@Riberyy007
Musi być Lewy w składzie
Ja bym to tak widział
Manu - Lahm, Boa, Benatia, Alaba - Rode, Thiago(Kimmich, Hojbjerg) - Gotze - Costa, Lewy, Muller
Tak to powinniśmy Superpuchar wygrać
27.07.2015 15:00
Kirchoffa to koniecznie się pozbyć Dante wypożyczyć na 2 lata do np: Swansea albo Southampton kupić ŚO do 20mln czyli Cahilla z Chelsea
27.07.2015 14:55
Świetna wiadomość! Jednak spokojnie skończmy na razie na treningach. Nie ma co ryzykować w Superpucharze, przyda się na 3 kolejkę BL ale w Superpucharze nie ma co ryzykować
27.07.2015 14:44
Najlepszym rozwiązaniem dla nas i dla niego to nie będzie sprzedasz a wypożyczenie go do jakiegoś średniaka bez opcji wykupu np Southampton
27.07.2015 14:37
Ładny Xhaka jesteś ale na Bayern za słaby
27.07.2015 13:50
Tak czy siak jeżeli kierowca Bayernu zabrał nie ważne kogo ale ŚO to wg mnie zarząd kombinuje jego transfer
27.07.2015 13:44
Aha
27.07.2015 12:10
No widzisz :)
27.07.2015 11:49
Dzięki
27.07.2015 11:47
No hehehe, Vidal tak się zmienił, że aż nie poznaję :D
27.07.2015 11:46
@Shaqiri11
Będziesz co kilkanaście minut wstawiać co na lotnisku się dzieje?
27.07.2015 11:46
Aha
27.07.2015 11:43
To ta osoba to nie wiem, coś najprawdopodobniej związanego z Bayernem i Vidalem albo drugi transfer gościu troche do Gintera podobny
27.07.2015 11:43
@Shaqiri11
Vidal ma 28lat a młodo wygląda a że on w okularach był to go nie rozpoznali może
27.07.2015 11:41
No właśnie Rode Kimmich i Hojbjerg muszą już o wiele więcej grać więc Alonso niech tam do Liverpoolu odchodzi a Rode niech właśnie jakoś do 1 składu wskoczy za kogoś ale nie Vidala a Hojbjerg i Kimmich mają siedzieć na ławce i wchodzić na jakieś 30-45min przed końcem meczu a w Bundeslidze ich w wyjściowym ogrywać
27.07.2015 10:39
Widzę, że i Matilegolas zmienił zdanie i się cieszy. To bardzo dobrze że się cieszysz ponieważ mam nadzieję, że Alonso zagra mniej niż 1000minut w sezonie
27.07.2015 10:30
@lopez
W Barcelonie się lepiej rozwiniesz a w Realu ci więcej płacą więc co kto wybierze
27.07.2015 09:52
Witamy!
27.07.2015 09:43
Myślę że Rummenigge pragnie zatrudnić Carlo Ancelottiego. Rzeczywiście bym się bardzo cieszył, bo to trener z którym sukcesy gwarantowane
26.07.2015 22:05
I dobrze. W LM jak się postara pokaże się z dobrej strony i będzie nasz
26.07.2015 22:03
To co robi LVG to nie jest śmieszne a żenujące. Normalnie nie wie że choć dawałby kokosy + Di Marie to go nie oddamy. Juz Bastiana wziął i niech spada
26.07.2015 22:02
Widze że niektórzy to za Niemcami
26.07.2015 14:44
@Patryk233
Dobrze, ale ty jesteś Polakiem wiec musisz też Polakom
26.07.2015 12:44
@Patryk233
Jacy nasi? Ty Niemcem jesteś?
@LukasFan My jesteśmy faworytem tej grupy
26.07.2015 12:24
A Barca już 2-0 z United przegrywa i piszą na Barcy stronie że Enrique Out
25.07.2015 23:33
@Marian99
My nie gramy z Czeszkami
25.07.2015 21:49
No Walia i Rumunia to wypad z pierwszej 10 a dac tam Francje i Anglie a Polaków do drugiej dziesiątki
25.07.2015 21:24
Dlatego że jest w 1 dziesiątce rankingu FIFA
25.07.2015 21:19
Polska napewno łatwo nie będzie miała na wyjazdach. Dania, Rumunie to u nich ciężko ich rozbić, Kazachstan niby cienas ale to jest ciężka drużyna
25.07.2015 21:00
Jedyne co możemy zrobić żeby Rafinha nie grał to grać 3 obrońcami
25.07.2015 16:15
Widziałem na twitterze że on koszulke Chile trzyma
25.07.2015 16:04
Hehehe wiadomo hehhehe :P
25.07.2015 15:57
I chyba mamy konferencje
Zdjęcie jest jego na fb jak trzyma koszulke Bayernu, ale to moze fotoshop
https://www.facebook.com/776504935746708/photos/a.777065112357357.1073741828.776504935746708/939000692830464/?type=1&theater;
25.07.2015 15:53
@ozzy nie wylądował, wymyślasz
25.07.2015 14:44
@ozzy
Wtedy kiedy przyleci do Monachium to będzie ja tylko mówiłem że nadzieje miałem
25.07.2015 13:44
Takim składem zacznijmy sezon o superpuchar
Neuer-Lahm-Boa-Ben-Alaba-Rode-Vidal-Gotze-Costa-Lewy-Muller
4-3-3
No chyba, że nie wiem że Lewy do Arsenalu przychodzi bo ktoś tu pisał że przechodzi ale dla mnie to jest plota że przechodzi
25.07.2015 13:42
Aha, No dobrze
25.07.2015 13:40
@zywieczdroj
Po co to piszesz? Czy to jest związane coś z Bayernem Monachium?
Rozumiem że się tym interesujesz ale nie potrzebnie pisać
25.07.2015 13:37
To Bardzo miłe ze strony Claudio dla Vidala
25.07.2015 13:30
Hahahahaha Schweinsteiger już kontuzja hehehe
25.07.2015 10:38
@gololo
Niezły żart z tym Lewym. U nas zostaje!!! Chce z nami LM wygrać
25.07.2015 10:35
Statystyki to ma on naprawdę świetne
24.07.2015 22:59
Facetka to kobieta ja wiem
24.07.2015 17:49
No ale to nie kulturalnie bo wszyscy robią zdjęcia
24.07.2015 17:40
A to chyba nie Lahm pije tylko jakiś obok Lahma, chyba Gotze
24.07.2015 17:35
Ja myśle że Lahm to wode
24.07.2015 17:34
Lahm wode a Lewy piwo albo wino
24.07.2015 17:32
No to ja nie wiem kogo by to można było jeszcze ściągnąć na PO
24.07.2015 17:30
@Patryk233
:)
24.07.2015 17:28
No tak skoro zakończyliśmy walkę o Darmiana to czemu o Danilo nie powalczyliśmy?
24.07.2015 17:13
jakiego karakana?
24.07.2015 17:11
Mówi się o Pedro kupujemy Messiego
24.07.2015 17:07
No ale Carvajal na PO. To tak na styk... Szkoda że Darmian w MU
24.07.2015 17:03
Ale co jak co to szkoda Kevina żeby w City się marnował
24.07.2015 17:01
Musimy sprowadzić ŚO. Najlepiej Laporte ale wiemy jakie trudne są negocjacje Bilbao. Więc możemy postarać się o Marca Bartrę z Barcy
24.07.2015 16:59
No Hecking mówił że po sezonie 15/16 KDB dojdzie do Bayernu
24.07.2015 16:50
De Bruyne poradził by sobie w Bayernie ale nie w City. Premier League to nie liga dla niego, Bundesliga to liga dla niego
Mamy Gotze i to jest ta sama pozycja ale ma pokazać czy ma jaja bo jak nie ma to wypad i natychmiast kupujemy De Bruyne
24.07.2015 16:49
Tak to jest Kevin klasa sama w sobie. Ale MCI to jest jak PSG że wydają ile popadnie. Za Pogbe dawali 120mln euro czy tam funtów nie pamiętam. Niby VFL nam go obiecał ale VFL nie chce się osłabiać i wzmacniać rywala tymbardziej że czeka ich superpuchar z nami
24.07.2015 16:45
Niestety ale De Bruyne to już marzenia.
Dobra ale koniec smutasów. Musimy się za obrońcą rozglądać
24.07.2015 16:41
@kamiltitan
rejestrowy.
PS.Wolfsburg włączył się do walki o pomocnika Schalke Juliana Draxlera. Taki ruch może sugerować, że wicemistrzowie Niemiec pogodzili się już ze stratą Kevina de Bruyne, którym bardzo zainteresowany jest Manchester City.
No i poszło...
24.07.2015 16:35
Wolfsburg włączył się do walki o pomocnika Schalke Juliana Draxlera. Taki ruch może sugerować, że wicemistrzowie Niemiec pogodzili się już ze stratą Kevina de Bruyne, którym bardzo zainteresowany jest Manchester City.
24.07.2015 16:30
@Byakuyaaa
Do city idzie, do nas za chiny
24.07.2015 16:21
1. To dziennik Metro czyli ten dziennik co od 3 sezonów gada, że Ronaldo z Realu odchodzi, a to jest dziennik który wymyśla i pisze co na głowe przyjdzie
2. Lewemu jest tu dobrze
3. Ma zapewniony pierwszy skład
4. Bayern jest lepszy od Arsenalu
5. Lewy powiedział, że chce wygrać LM z Bayernem
6. Nie chce stąd odchodzić
24.07.2015 15:49
Żadnego Loewa w Bayernie. To jest kopiuj/wklej Guardioli
24.07.2015 14:48
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Wenger-chce-Lewandowskiego-Arsenal-szykuje-wielkie-pieniadze,wid,17727781,wiadomosc.html?ticaid=115476
Wp i wiadomo. To nie o Lewego chodzi bo on do Arsenalu nie chciałby przejść. Według mnie chce Pedro
24.07.2015 14:45
HISZPANIA Według tamtejszych mediów Pedro podjął decyzję o odejściu z Barcelony. Skrzydłowy oczekuje regularnych występów, a tych Duma Katalonii nie jest w stanie mu zagwarantować. 27-latkiem zainteresowane są Chelsea, Liverpool i Manchester United. Klauzula odstępnego wpisana w kontrakcie Pedro wynosi 22 mln funtów.
Szybko składać ofertę!
24.07.2015 14:20