DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 174

No ten Pedro może być ale na napastnika bo skrzydłowych mamy od ... Lewemu rywalizacja nie zaszkodzi a jak posiedzi na ławie trochę to tylko nowe doświadczenia i to mu nie zaskodzi. A wogóle 30mln to bardzo mało tylko brać

24.07.2015 14:09

Watzke to ma głupole w głowie i nikt mu nie uwierzy nawet kibice BVB chyba się z niego narywają. Ma bół pupy

24.07.2015 14:05

Simeone to by co chwila na trybunach siedział bo ciągle krzyczy i wogóle można z niego się uśmiać

24.07.2015 13:57

No i o tym mówie. Z Ancelottim to mam nadzieję żebyśmy ligę mistrzów wygrali

24.07.2015 13:51

Ja myślę, że to może być Ancelotti

24.07.2015 13:48

Pep według mnie odejdzie po tym sezonie nawet jak wygra tryplet. Po prostu nie przedłużył do tego czasu kontraktu to oznacza że może odejdzie nwm. Ale to według mnie

24.07.2015 13:46

Pedro to raczej na napastnika by był a wiec te 30mln nawet bo tyle chcą można wydać. Rywalizacja musi być.

24.07.2015 13:38

Tomek dobrze wie, że Bayern to jego macierzysty klub. Nie warto mu odchodzić, bo jest tu od zawsze kluczowym graczem. Manu tylko próbuje go ściągnąć ale i tak u nas zostanie

24.07.2015 13:26

Nie musi ale w tym sezonie udowodni

24.07.2015 13:20

To jest święta prawda

24.07.2015 13:20

Przepraszam admin ale to nie było na tej stronie napisane

24.07.2015 13:00

Tylko czekać na konferencje prasową i przedstawienie Vidala.
Mieli go do dziś na konferencji ogłosic. Tak było napisane

24.07.2015 12:48

Sądzę że nie będzie drugiego transferu

24.07.2015 12:14

Jak przyjedzie do Monachium to do wieczora podpisze

24.07.2015 10:40

Nawet słowa na fc nie napisał o Bayernie Monachium ale myślę że dziś zamelduje sie u nas

24.07.2015 10:39

Nie wiemy. Wiemy że wrócił z Miami i...Podziękował Panu Bogu za wakacje

24.07.2015 10:37

Zgadzam się z Tomkiem ale on się chyba odwołuje do tego że nie powinni Vidala ściągać

24.07.2015 10:21

Nasi kilkanaście minut wrócili na fc napisał oficjalny FC Bayern

24.07.2015 10:15

@gololo
Transfer niemożliwy. Lewandowski jest zadowolony w gry. Nie męczy się w ataku pozycyjnym. Nie pasował by do AFC bo za słaby. Lewy wiele razy mówił, że z Bayernem chce LM wygrać

24.07.2015 09:57

Chyba dziś Vidal przyleci do Monachium. Podziękował Bogu za wakacje na fb i przyleciał do Chile

24.07.2015 09:51

Marzę o tym aby dziś Vidal został zaprezentowany oficjalnie na konferencji prasowej

24.07.2015 09:43

Liczę że jutro zarząd oficjalnie ogłosi Arturo Vidala na konferencji prasowej

23.07.2015 22:30

@Skobry
Ja nie mowie żeby zmienić wykonawcę jedenastek tylko mówię, że jak Vidal przyjdzie to Pepuś może Vidala na karne ustawi

23.07.2015 22:14

Karne powinien wykonywać Muller ponieważ bardzo rzadko zdarza mu się skapitulować. Vidal w tym sezonie pare razy karnego przestrzelil a Muller ani razu. Oczywiście Vidal dobrze karne strzela ale nie lepiej od Mullera

23.07.2015 22:09

To jest nie ważna pomyłka Thomasa. Ona się do niczego nie liczy.

23.07.2015 19:24

Wiem w zeszłym sezonie to Messi też kilka razy karnego nie wykorzystał Ronaldo również

23.07.2015 18:45

No ale teraz naoglądałem się karnych Tomka i ciągle strzela w te same miejsca. Teraz to być może Vidal będzie karne strzelać bo zamiary Tomka będą do przewidzenia w karnych i każdy będzie tam sie rzucać. Naoglądałem sie tyle jego karnych, że i ja być może odbił bym tą piłkę bo bym rzucił się w tą strone co on strzela

23.07.2015 18:36

No ale ja się ździwiłem że karnego Thomas nie wykorzystał bo ten chińczyk odbił

23.07.2015 18:22

Ten gościu z europostu o karnych nie wiedzial

23.07.2015 18:17

@ThomasKonig
Nasi przegrali 4-5 w karnych. Aż o dziwo tym kto nie trafił karnego był Tomek Muller

23.07.2015 18:14

W tym sezonie nie odejdzie.

23.07.2015 15:57

Na razie to jest padaka

23.07.2015 14:32

No to pewnie 31 Vidal dostanie

23.07.2015 10:48

myślę że Vidal dostanie numer 20 jak nikt go nie zajął albo 31 rzeczywiście po Schweinsteigerze

23.07.2015 10:44

@Sepp2
To byłby nowy Bastian

23.07.2015 10:36

Powodzenia Arturo Vidal! Życzę sukcesów i wygrania w tym sezonie LM przez Bayern Monachium

23.07.2015 10:31

To może numer 8 mu dadzą, też go lubi w reprezentacji Chile gra z nim ale przecież ten numer ma Javi

23.07.2015 10:28

Na Bank UIreich będzie miał 13 numer a Vidal 23

23.07.2015 10:25

WITAMY ARTURO!

23.07.2015 10:22

Zapewne numer na koszulce to ukochany 23 Vidala

23.07.2015 10:19

No bo miał być dziś a zapewne go nie było

22.07.2015 22:20

Czemu usuneli komentarz Arturro2014?

22.07.2015 21:54

Ale wiemy że już na bank ich dzis nie przejdzie a miał przejść

22.07.2015 21:48

Kiedy Vidal przejdzie testy medyczne?
Fajnie że na Eurosport2 mecz z chinskim zespolem bedzie

22.07.2015 21:17

Jak De Bruyne chce odejść musimy na to zareagować i nie szczędzić kaski i wydać te 50-60mln

22.07.2015 20:17

To jak najszybciej składać oferte za De Bruyna i go wyciągnąć

22.07.2015 20:13

Dziś miał być na testach...

22.07.2015 17:47

No ale ja nienawidzę czekania i chciałbym już dziś zobaczyć na tej stronie że Vidal pomyślne przeszedł testy medyczne

22.07.2015 17:35

Di Maria przechodzi do PSG! FRANCJA Angel di Maria już niebawem może trafić do PSG! Jak zgodnie donoszą francuskie i brytyjskie media, obie strony doszły już do porozumienia i w najbliższych dniach skrzydłowy ma trafić na Parc des Princes. Paryżanie zapłacą za zawodnika 50 milionów funtów wraz z bonusami. Louis van Gaal chciałby zatrzymać 27-latka w Manchesterze United, jednak sam piłkarz jest nieszczęśliwy i za wszelką cenę chce zmienić otoczenie.

22.07.2015 17:29

Być może ma prywatny samolot, ale to jest teraz wątpliwe czy przyjedzie ja myśle że w Piątek przyleci na testy i zostanie już zaprezentowany a w Piątek dlatego że nasi z Chin wrócą i w Piątek bo wtedy już zacznie treningi

22.07.2015 17:23

Hehehe chyba robi kupe a nie jest. On wczoraj był w Miami wątpie aby już wrócił ale tylko Bóg wie

22.07.2015 17:14

No ale ten Vidal to teżby mogl szybciej przyjechać a nie się obija i siedzi aż najdłużej

22.07.2015 17:07

No ale coś jest nie tak przegrywając na wyjeździe ze Stoke 6:1 czy przegrywając u siebie z Crystal Palace 1:3

22.07.2015 17:05

http://www.bundesliga.pl/aktualnosci/13440/"Guardian":+Arturo+Vidal+jest+ju

22.07.2015 16:57

@Matilegolas
Tu na stronie było napisane

22.07.2015 16:48

No w Piątek to miał być juz przedstawiony a dziś miał testy medyczne przechodzić

22.07.2015 16:45

To trenerki nauczy się od Rodgersa co przegrywa 6:1 ze stoke

22.07.2015 16:44

Ja wątpie że on jest bo był wczoraj w Miami

22.07.2015 16:41

Potrzebujemy gracza Vidal aby Xabi Alonso nie grał

22.07.2015 16:37

Macie jakieś info czy Vidal przeszedł testy medyczne?

22.07.2015 16:36

Tak powinien wyglądać dzisiaj Vidal
No ale Vidal tak jak Quaresma nie wygląda

22.07.2015 16:23

No mówisz o Quareśmie a nie o Vidalu a że on Quaresma testy medyczne przechodzi to co

22.07.2015 16:20

@KoanGuardiola2
To jest Quaresma a nie Vidal
Vidal dziś testy medyczne miał przejść

22.07.2015 16:17

@sepuku
Fan Juve na naszą strone Wbija? To ja na wasza wbije

22.07.2015 13:44

@Matilegolas
No dobra już nie będę

22.07.2015 13:36

To fakt tam wogóle by nie zagrał bo jak nie ma Alvesa to jest Danilo

22.07.2015 13:34

No ale ty Alonso będziesz z nim rywalizacje przegrywac

22.07.2015 13:33

@AdiFantasti
Hahaha mnie ktoś z tej strony wystrzeli? Prędzej ktos siebie wystrzeli

22.07.2015 13:31

No ale Rafinha to jest zdrajca Brazylii. Jakby nie było takie osoby co on robi to zdrajcy kraju

22.07.2015 13:24

@AdiFantasti
Skąd wiesz że Vidal juz po badaniach jest? On wczoraj był w Miami

22.07.2015 13:20

Teoretycznie rozwiązan ustawien jest wiele
4-3-3
Neuer,Lahm,Boa,Benatia,Alaba-Vidal,Rode,Gotze-Costa,Lewy,Tomek
3-5-2 Bez Lahma
Neuer,Boateng,Martinez,Benatia-Vidal,Alaba-Costa,Robben-Lewy,Tomek
4-4-2
Neuer - Lahm, Bao, Ben, Alaba - Robben, Vidal, Thiago(Rode, Hojberg), Frank(Costa) - Lewy, Tomek
Wiele jest ustawień ale mi sie pisać nie chce

22.07.2015 13:18

@Koan_Guardiola2
Vidal przelatował nad ukrainą i samolot ze strzelili. Mu się nic nie stało ale do Monachium leci piechotą

22.07.2015 13:10

Hahaha i po co ci to Schweinsteiger bylo? Teraz bedziesz siedzieć na ławce i dobrze ci tak. Nie masz powrotu do Bayernu przychodzi o niebo lepszy Vidal to ci pokaże że nie warto bylo odchodzić

22.07.2015 13:08

Nic nie jest pewne, tym bardziej że Muller nie przepada za Guardiolą

22.07.2015 13:04

To ja może rozłoże skład 4-2-3-1
----------------Neuer------------------------
Lahm,Boa,Benatia,Alaba
------------Vidal,Thiago--------------------
Costa,Muller Tomasz,Gotze
---------------------Lewy------------
Taki skad byłby dobry jak nie ma Robbena i Franka

22.07.2015 13:01

Wiecie co z tym Vidalem jest jedzie do Monachium czy nie>?

22.07.2015 10:35

EE slyszeliscie Wojtuś ma iść do Romy na wypożyczenie

22.07.2015 10:09

@Rioo o Boże święty
Tym czasem Vidal powinien dzisiaj na testy przyjechać

22.07.2015 09:53

https://www.facebook.com/arturovidal8
Pierwszy jego post od góry to sa zdjecia. Widze jak się do Monachium wyprawia

21.07.2015 21:13

@KoanGuardiola2
Było na tej stronie napisane że w Środe wybiera się do monachium na testy ojcostwa robić xD Medyczne

21.07.2015 21:08

Vidal jutro przejdzie testy medyczne i podpisze kontakt. Zaprezentują go pewnie w piątek bo wtedy wracamy z Tournee

21.07.2015 21:04

wygrywamy

21.07.2015 15:58

W końcu Mario się przełamał

21.07.2015 15:47

No wkońcu Gotze

21.07.2015 15:46

gollllllllll!

21.07.2015 15:45

Jedyny kto został z wyjściowego to Alaba

21.07.2015 15:43

Jak my bedziem te karne strzelać? przegramy

21.07.2015 15:40

Lewy spudłował z 30 metrów

21.07.2015 15:30

No i Lewy z fatalną skutecznością jeszcze na boisko. Ale dobrze fajnie gramy ale jak przyjdą karne to Guardiola Lewego szykuje

21.07.2015 15:26

Dobra my też zmiany tera na bank lewy zlazi

21.07.2015 15:24

Inter wprowadza zmiany a tylko faulują

21.07.2015 15:23

Młodzież też gra dobrze w tym meczu ale jak do karnych przyjdzie to łatwo nie bedzie już wygrac

21.07.2015 15:20

Kimmich padł jak porażony piorunem

21.07.2015 15:19

Hehaha Lewy to se pogra jeszcze

21.07.2015 15:15

Czy ten Ulreich musi ciągle grać w kazdym meczu? własnie wszedł za Manu

21.07.2015 15:13

@Kuffour1
To pewnie drobny uraz a że to mecz towarzyski to nie ma co ryzykować bo po co

21.07.2015 15:11

Ciekawe jakie zmiany Pepe wprowadzi

21.07.2015 15:09

To Hojbjerg na boisku jest? Za Lahma wlazł?

21.07.2015 14:54

W 2 połowie im wsadzimy

21.07.2015 14:52

Koniec pierwszej połowy to nie może sie remisem skończyć

21.07.2015 14:51