DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 175

EE a jak tu po 90min jest remis to konczy sie remisem czy karne są?

21.07.2015 14:49

Zapłacicie za Lahma wy z Interu

21.07.2015 14:47

O Murillo schodzi

21.07.2015 14:45

No ale Lahm blisko był

21.07.2015 14:43

Niech wraca bo jak stracą piłke to będzie gosciu z dynstansu walił i w sadzi

21.07.2015 14:42

@snafu
Weź ja zażartowałem a ty na poważnie to bierzesz

21.07.2015 14:39

Lewy sory że sie pomyliłem zasługuje na 1 skład

21.07.2015 14:35

Lewandowski nie zasługuje na 1 skład. Albo na spalonym albo nie wykorzystane okazje

21.07.2015 14:30

Costa to jest lepszy od Gotze. Takie transfery to ja lubię

21.07.2015 14:25

Neuer w zielonym stroju oo

21.07.2015 14:23

Costa super jest należy mu się pierwszy skład

21.07.2015 14:19

Z Lewym coś sie dzialo ale może grać

21.07.2015 14:17

Kurde tracimy piłki w środku boiska

21.07.2015 14:09

No to jazda! Rozpoczynamy

21.07.2015 14:05

Są na murawie

21.07.2015 14:02

Musze coś HD video pobierać nie pobieram

21.07.2015 14:01

No ja też nie wiem co jest z tą transmisją że pobierać muszę i to we wszystkich

21.07.2015 13:59

@Patryk233
Ja będę korzystać z relacji na żywo
A mi on nie działa muszę coś pobrać w tych transmisjach

21.07.2015 13:56

@Ozi1989
To nie będziesz miał go. Musisz na astrze

21.07.2015 13:54

@ozi1989
A masz ustawione na astrze czy HotBirdzie?

21.07.2015 13:52

@Arturro2014
No tak pamiętam ale my też się dalej rozwijamy i kupiliśmy już paru zawodników więc wiesz

21.07.2015 13:49

@Arturro2014
5

21.07.2015 13:46

Sędzia to Shi Zhenlu z Chin

21.07.2015 13:44

@grzegorz98x
Pewnie 23

21.07.2015 13:43

Jak zwykle myślę że go olejemy

21.07.2015 13:42

Ja myślę że właśnie tu rezerwami wyjdziemy na te chińskie coś

21.07.2015 13:41

Nie wiem z tym chinskim cieniasem to na bank wygramy nawet z 10:0

21.07.2015 13:39

Szkoda że SuperMario na ławce jest

21.07.2015 13:37

@lopez
Nie pojechał do Chin

21.07.2015 13:35

Van Gaal to niech kupuje zawodników gdzieś indziej. Niektórzy są nie na sprzedasz. I co nakupuje Van Gaal tyle i wraz bawet BPL nie wygra

21.07.2015 13:35

5:1 będzie
Bramy strzelą: Muller x2 Lewy x2 Thiago
Inter
Palacio

21.07.2015 13:33

I mamy potwierdzenie składów
Bayern Monachium: Neuer – Lahm, Boateng, Benatia, Alaba, Xabi Alonso, Douglas Costa, Thiago Alcantara, Juan Bernat, Muller, Lewandowski
Rezerwowi: Benko, Pohl, Gaudino, Green, Kimmich, Gotze, Hojbjerg, Steinhart, Rafinha, Kurt, Rode, Ulreich, Starke, Lucic
Inter Mediolan: Handanovic – Ranocchia, Murillo, Martin Montoya, Dimarco, Hernanes, Brozovic, Kondogbia, Kovacic, Palacio, Icardi.

21.07.2015 13:30

Nie wiem, Może zagramy dwójką z przodu albo skrzydłami też

21.07.2015 13:28

Inter już jest przereklamowany. Nie damy im żadnych szans. Stawiam wygraną 2:0,5:1

21.07.2015 13:26

Ława Starke, Ulreich, Lucic - Rafinha, Gaudino, Götze, Rode, Kurt, Kimmich, Hojbjerg, Green, Pohl, Steinhart, Benko
Skład 1 11: Neuer - Benatia, Thiago, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Bernat, Lahm (K), Müller, Alaba

21.07.2015 13:18

@grzegorz98x
Nieeeeeeeee Znowu bez Mario

21.07.2015 13:14

tutaj http://www.lajfy.com/match/index/date/2015-07-21/id/149368/type/goal jest relacja i za jakieś 40min powinny się pojawić
@grzegorz98x to jest nasz skład?

21.07.2015 13:13

Tutaj jest link jeśli ktoś woli relacje z meczu niż oglądać mecz http://www.lajfy.com/match/index/date/2015-07-21/id/149368/type/goal

21.07.2015 13:09

Gotze tymi slowami nie potwierdził, że zostaje ale zostaje
Liga Niemiecka priorytet

21.07.2015 10:23

@Apollo1
Bobben? On bobki sadzi?

20.07.2015 20:03

To ja to tak rozloze
Neuer-Lahm-Boa-Ben-Alaba-Vidal-Thiago-Ribery-Robben-Lewy-Muller
Nie chcę urażać ale Gotze to na inną rotacje

20.07.2015 20:02

LO i PO mogą byc skrzydlowymi ale czy LS I PS bocznymi obrońcami to nwm

20.07.2015 19:44

@Dziki79
Loew Gotze to juz czasami na boki obrony stawiał

20.07.2015 19:41

@AdekMunchen
No Varane to też dobra opcja, ale on nie dawno przedluzyl kontrakt z Realem

20.07.2015 19:39

@Dziki79
Przyjdzie Vidal to pepcio Lahma wraz na defensywnym wraz z Vidalem postawi
Alaba na LO bedzie Rafinha na PO A Bernat albo Ławka albo dziwna formacja Pepcia i go na LP

20.07.2015 19:37

@Patryk233
Bardzo słusznie mówisz. Na ciul nam tyle skrzydłowych nawet Vidal przyjdzie i na skrzydle grac może wiec Di nie potrzebny. Ja marze o Laporte

20.07.2015 19:31

@Dziki79
PSG dawało 60mln i go nie puscilo MU

20.07.2015 19:27

@Dziki79
A ja wątpie ze Di Marie kupią MU oczekuje 70-75mln, wiec jak mielibyśmy go kupić to bysmy doplacili 50mln co wtedy Bastian odchodził.

20.07.2015 19:24

Co słabe

20.07.2015 18:59

@Dziki79
Dowiedziałem się tego na stronie Juve
Oo to spokojnie mogą kupić sobie gracza z ekstraklasy
@Matilegolas
Kto tam testów medycznych nie zda?Takie przypadki to raz na milion. Słyszałem o nie zdaniu w tamtym sezonie Remyego testów medycznych w Liverpoolu ale to tyle

20.07.2015 18:58

Ee tam od początku wiedziałem, że zostaje

20.07.2015 18:56

@Dziki79
Wątpliwe jest, że wogóle będzie drugi wielki transfer. Dla mnie to jest plota

20.07.2015 18:55

No tak ale teraz to już jest pewne, ze do nas trafi. Mógłby byc news chociaż że kluby podpisały dokumenty, ale ja adminów nie zmuszam

20.07.2015 18:53

Czemu tutaj admini nie piszą o transferze Vidala do Bayernu. To już tak jakby oficjalne. Marotta na konferencji prasowej powiedział, że Vidal szukał nowych wyzwań

20.07.2015 18:47

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/guardian-arturo-vidal-jest-juz-pilkarzem-bayernu-monachium/w41857?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=onetsg_fb_sport&utm_campaign=onetsg_fb

20.07.2015 16:43

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/guardian-arturo-vidal-jest-juz-pilkarzem-bayernu-monachium/w41857?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=onetsg_fb_sport&utm_campaign=onetsg_fb
To jest onet ale uwierzyć mozna

20.07.2015 16:37

Raczej dziś nie bedzie jutro może

20.07.2015 16:30

@Patryk233
To co? Zaczynamy walke o Di Marie?

20.07.2015 15:58

Jutro albo dziś potwierdzenie będzie

20.07.2015 13:52

Oglądałem Vidala na Copa America i nawet nie pomyślałem, że on w Bayernie wyląduje

20.07.2015 12:18

Wiecie kiedy potwierdzenie Vidala u nas będzie?

20.07.2015 11:02

Było napisane iż potwierdzenie dziś będzie albo jutro

20.07.2015 09:32

@Patryk233
Franka w życiu nie sprzedajemy

19.07.2015 21:27

Ja to jestem za tym aby w tym okienku sprzedać Javiego, bo pożytku z niego to nie bedzie a z 30mln euro z niego wyciągniemy

19.07.2015 20:44

Hehehehe

19.07.2015 20:41

Thiago, Thiago to zawsze potrafi wszystkich rozweselić

19.07.2015 20:31

Lionel Messi odchodzi z Barcelony. Zerwał kontrakt i chętnie dołączy do Bayernu

19.07.2015 20:29

Nie wierzący kierunek Mario Gotze!
Niemiec podpisał 100 letni kontrakt z Legią Warszawa gdzie będzie zarabiać tysiąc złotych rocznie

19.07.2015 20:22

Vidal to z laską się bawi xD Zamiast myśleć jak on dotrze na testy medyczne czy przed tym się samolotem nie rozbije xD

19.07.2015 20:20

A wróce do Vidala to on we wtorek przyjedzie pewnie do nas bo mówiono że albo poniedziałek albo wtorek a on się ze swoją laską bawi i na fb zdjęcia wrzuca
A tak to fajnie, że porządny bramkarz zagra i dobry pomocnik

19.07.2015 20:11

Jak tam chcecie niech zostanie. Ale 49mln funtów to niby pomyśleć można ale wole jakby został

19.07.2015 20:04

Wejdę na SKY i poszukam informacji

19.07.2015 18:23

Tym razem plota z przenosinami do Liverpoolu nie udana
Za 70mln euro to można kupić Griezmanna a on w tej chwili od Gotze lepszy więc niech za Griezmanna Liverpool się bierze
No ale Liverpool to słaby klub. 6 lat temu to mogli powalczyć

19.07.2015 18:18

Kolejna plota przenosin Gotze
Ale plota taka że nie wierze. Za 70mln to można Griezmanna kupić więc niech bardziej na Griezmannie się skupią

19.07.2015 18:15

Kolejna plota dotycząca transferu Gotze. U nas zostanie

19.07.2015 18:09

ANGLIA Zaskakujący zwrot w sprawie Mario Götze. Reprezentant Niemiec miał być już dogadany z Juventusem, lecz teraz do gry wkroczył Liverpool. Przedstawiciele The Reds na wieść o tym, że pomocnik chce zmienić klub, od razu zaczęli dzwonić do jego menedżera. Angielski klub proponuje Bayernowi aż 49 milionów funtów za strzelca jedynej bramki w ostatnim finale mundialu.

19.07.2015 18:06

ANGLIA Zaskakujący zwrot w sprawie Mario Götze. Reprezentant Niemiec miał być już dogadany z Juventusem, lecz teraz do gry wkroczył Liverpool. Przedstawiciele The Reds na wieść o tym, że pomocnik chce zmienić klub, od razu zaczęli dzwonić do jego menedżera. Angielski klub proponuje Bayernowi aż 49 milionów funtów za strzelca jedynej bramki w ostatnim finale mundialu.

19.07.2015 18:04

Ale Gotze w Liverpoolu to pewnie nie chce grać. Mogą dawać i 300mln euro ale Gotze u nas zostanie. Poza tym co to jest Liverpool? 6lat temu to tak ale nie dziś

19.07.2015 18:02

Co was denerwuje? Mam prawo zmieniać zdanie

19.07.2015 17:34

Okej Patryk

19.07.2015 16:44

http://www.juvepoland.com/news.php?id=32233
To głupoty!
Nie dajcie się nabrać Gotze u nas zostaje

19.07.2015 16:40

@AdiFantasti
Możliwe
A ja nadal nie wierze w to http://www.juvepoland.com/news.php?id=32233

19.07.2015 16:37

@Luka
Ściągnijmy Laporte to będzie dobrze
@AdekMunchem
Wiem jak zrobić żeby Kimmich Był
Alabe dajemy na LO a Bernat ze składu wylatuje i na defensywnym Kimmich
Tak by to wyglądało
Neuer-Lahm-Boa-Benatia-Alaba-Rode-Kimmich-Gotze-Costa-Lewy-Muller

19.07.2015 16:34

@Luka
Z Dante to już nie taka silna

19.07.2015 16:31

@Luka
To są towarzyskie więc niech gra
W pierwszej formacji jest LO, w drugiej LP bo może na LP grać

19.07.2015 16:22

@AdekMunchen
We wtorek.
Na Inter widziałbym formacje 4-3-3
Neuer-Lahm-Boa-Benatia-Bernat-Alaba-Rode-Gotze-Costa-Lewy-Muller
Bądź 3-5-2
Neuer-Rafinha-Boa-Alaba-Alonso-Rode-Bernat-Lahm-Gotze-Lewy-Muller

19.07.2015 16:17

Podobno w Juve czeka na Gotze koszulka z numerem 10
On u nas zostanie

19.07.2015 16:01

Ginter i Rudiger przydadzą się nam w przyszłości. Można je jednak tera pozyskać i później mieć ich tak wygranych, że będą światową czołówką

19.07.2015 15:46

Nie jestem żadnym Androidem!

19.07.2015 14:33

No ale właśnie Adek niech nie patrzy na transfermarkt bo to nie ocena ekspertów
Wyrażam swoje zdanie i tyle

19.07.2015 14:24

@Patryk233
Już ci wyjaśniam. Jak Gotze odejdzie a nie daj Boże to przyjdzie drugie wielkie nazwisko (nawet jak by nie odszedł to by
przyszło). Gotze to ŚPO a Di Maria też może na ŚPO grać więc przy odejściu Gotze KDB nie przyjdzie bo zostaje a zarząd będzie wtedy łatać dziure po Gotze więc ŚPO będą ściągać ą ze to wielkie nazwisko to ADM

19.07.2015 13:34

@Patryk233
On to chyba przedwczoraj gadał
Więc jak odejdzie Gotze to Di Maria przyjdzie :(

19.07.2015 13:28

@hans1986
Tylko, że Gotze coś powiedział

19.07.2015 13:25

Z wypowiedzi Gotze wynika, że chętnie pójdzie do Juventusu
Powiedział, że to wielki klub

19.07.2015 13:23

Gotze niestety odchodzi
Oficjalnego infa nie ma ale zarząd robi wszystko to co Guardiola im każe
@Nookie na pewno to nie będzie KDB, bo trener i on wyraźni mówili o swojej przyszłości

19.07.2015 13:19

Ja jakoś nie widze dobrego zarządzania
No chyba że zarząd myśli że Di Maria od Gotze lepszy bo Di może na ŚPO grać tam gdzie Gotze musi
Więc usuną Gotze to jasny fakt o przeprowadzce Di Marii do bayernu

19.07.2015 12:51

@Patryk233
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/transfery,19-dzien-okna-transferowego-relacja-ze-swiata-transferow,artykul,587487,1,972.html
Na dole Gazetki zobacz przeczytaj info dodane o 7:45

19.07.2015 12:46

@Patryk233
Tylko, że media huczą już od porozumienia Gotze z Juve
Teraz to mogą sobie w d... Di Marie wsadzić ale pewnie on przyjdzie no bo kto inny
Tera to Hazarda muszą ściągnąć

19.07.2015 12:43

Jutro pożegnamy się z Gotze albo we Wtorek
Zależy kiedy Vidal do kliniki w Monachium przyjedzie

19.07.2015 12:40

@Patryk233
Ale to wina Guardioli jest

19.07.2015 12:37