I proszę bardzo
Na fb Pana Gotze fani Juve piszą welcome to Juventus
Tak samo na fb pana Vidala fani Bayernu piszą Welcome to Bayern
Gotze odchodzi :( :( :(
19.07.2015 12:35
@snafu
Napiszę że zniszczyłem konsole i on mi odkupi
19.07.2015 12:31
Tylko płakać...
Jutro pewnie my Vidala ogłosimy a Juve Gotze
Oczywiście Vidal to świetnie ale strata Gotze to tylko płakać co Guardiola i zarząd narobili
Teraz to w du.. wsadźcie se Di Marie
Żeby to zmazać to Hazarda tera kupujcie
19.07.2015 12:30
Mario życzę ci powodzenia w Juventusie
Zawszę cię lubiłem i lubić będę
Ciesz się tam grą, bo w Bayernie na ciebie Guardiola nie liczy
To tyle Pozdro od twojego Fana
19.07.2015 12:27
Ja się zaraz zdenerwuje na tego pajaca Guardiole
Gotze chce sprzedać i co Mueller będzie tam grać?
A na Inter ja taki skład widzę
Neuer-Rafinha-Boa-Benatia-Bernat-Alonso-Alaba-Gotze-Costa-Lewy-Muller
19.07.2015 12:18
śmieszki
Już zrobili fotoshopa i Vidal w koszulce Bayernu https://www.facebook.com/321447727927861/photos/a.582118321860799.1073741825.321447727927861/881908858548409/?type=1
18.07.2015 16:45
vidaloffical
GRAZIE DI TUTTO!They have been the best yearsof my career! You, supporters, were always the best with me!
18.07.2015 16:44
@AdiFabtasti
Hahahaha ale mnie dręczysz
Myślisz że ci uwierze?
18.07.2015 16:39
@AdiFantasti
Wiem, że dla beki to piszesz
Doskonale wiem że Podziękował kibolom Juve za 4 lata
18.07.2015 16:36
@pele
Co to oznacza że to konto to fake?
18.07.2015 16:34
@pele
Oho, czyli Vidal wie, że do Bayernu przechodzi tak?
18.07.2015 16:30
Brawo! Teraz robić Inter i ten jakiś chiński zespół
18.07.2015 15:50
Koniec wygrywamy
18.07.2015 15:27
@Matilegolas
Może zmiane chce zrobić
18.07.2015 15:17
Gollllllll! Lewy
18.07.2015 15:04
Lewy wchodzi!!!!!
18.07.2015 14:53
Golllll! 3-1 coś pięknego
18.07.2015 14:50
@JazGod
Mueller dobrze asystuje Lewy nie tak bardzo
Ale będą na zmiane grać albo na innych pozycjach
18.07.2015 14:49
Starke UIreicha zmienił
18.07.2015 14:47
Ja nie rozumiem Robben miał nie jechać ale na fb było zdjęcie i też Robbena widziałem
Ja też nie obwiniam Ulreicha tylko mówie że przyjdzie czas że szmaty będzie puszczać
18.07.2015 14:42
Mam przeczucie już że Lewy w tym sezonie to tylko rezerwowy bydzie
18.07.2015 14:38
@Kimas
Będą na zmiane grać z Lewym raz Tomek raz Lewy na szpicy
18.07.2015 14:37
Wiecie kogo na ławie mamy?
18.07.2015 14:36
@Arturro2014
Muahahaha
Lewy będzie na napadzie grać, tera odpoczywa
18.07.2015 14:34
@Matilegolas
Spójrzmy w przyszłość
Nie daj Boże Manu złapie kontuzje i będzie go zastępować ten co puszcza szmaty Ulreich
18.07.2015 14:31
Guardiola wprowadź Lewego za nie wiem kogo i Manu za dosyć słabego Ulreicha
18.07.2015 14:26
W drugiej połowie Manu i Lewy koniecznie
18.07.2015 14:23
Goooooooool! Do szatni
18.07.2015 14:22
@TwoFace
Też wolałem Reine bo jakby Manu miał kontuzje tosolidnie by zastąpił a Ulreich jak na razie nieźle ale w wypadku kontuzji Manu on nie zastąpi go solidnie
18.07.2015 14:20
Całkiem nieźle ten Ulreich broni ale jak na razie dla nas w 2 jego meczach 3 bramy wpuścił
18.07.2015 14:13
Lewego Manu i Gotze wprowadzić!
18.07.2015 14:05
Brawo kontrolujemy gre a nam wsadzili tera zaczniemy fatalnie grać
18.07.2015 14:04
1:1 ehhh
18.07.2015 14:02
Tera by Costa wbił huknał
18.07.2015 13:57
Tomek!
18.07.2015 13:52
GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 BAYERN!
18.07.2015 13:51
@Sympatyczny
To ty Guardiola jesteś że wiesz?
18.07.2015 13:31
@pele
Oni już 3 mecz nie grają
18.07.2015 13:29
Guardiola 3 obrońcami dziś gra? Szkoda że Manu,Gotze i Lewy na ławie albo wogóle nie zgłoszeni ale Guardiola jak tak robi to wiecie co
18.07.2015 13:28
Bayern Monachium: Ulreich – Rafinha, Benatia, Alaba, Lahm, Rode, Alonso, Thiago, Costa, Bernat, Müller.
Valencia CF: Yoel – Barragán, Vezo, Orbán, Gayà – Fuego, Enzo Pérez, Parejo – Rodrigo, De Paul – Santi Mina.
I znowu Lewy nie w wyjściowym składzie, będzie ławe grzać
18.07.2015 13:21
http://www.lajfy.com/match/index/date/2015-07-18/id/149192
Tutaj można oglądać relacje z meczu
18.07.2015 13:20
"Götze nie jest częścią transferu Arturo Vidala
Tak jakby transfer potwierdzony?
18.07.2015 13:14
Wiecie jak te transmisje na mecz odpalić bo reklamy sa co nie da się zamknąć i wyskakuje ze cos pobrac mam
18.07.2015 13:02
Jak odpalić ta transmisje bo tylko reklamy co nie da sie zamknac wyskakują
18.07.2015 12:57
na mecze z hsv i hoffenheim nie jest konieczny
18.07.2015 11:46
Hahahaha Pep śmieszek zobaczymy czy po meczu z rywali będziesz się śmiać
18.07.2015 11:38
ee a te transmisje darmowe?
18.07.2015 11:30
A te transmisje darmowe?
18.07.2015 11:15
Ja nie mam na astrze ustawione to nie będę oglądać
18.07.2015 11:08
to już dziś ten mecz?
18.07.2015 11:01
Na stronie juve to tak mają nadzieje że on tafi do Arsenalu albo Realu bo mogą dać im więcej.Hahaha więcej nie dadzą a jak Vidal już ustalił warunki kontraktu to wiecie co On jest nasz
18.07.2015 10:25
Ten gościu tak napisał to są same bzdury
Ten caly transfer Vidala to konkretna plota. Zobaczycie. Wystarczy sobie przypomniec chociazby informacje od Di Marzio czu Tuttosport o testach w Manchesterze
17.07.2015 22:09
@Patryk233
To jest wiadome. Ziomek Gotze u nas zostaje :)
17.07.2015 22:05
Tym czasem jeden gośc na stronie Juve napisał, że ten transfer Vidala to plota jeszcze zobaczycie
Hahahaha plota? Nie sądze, po prostu on nie wierzy
17.07.2015 22:00
@zywieczdroj
Na obrońcy to na pewno nie
17.07.2015 21:55
@Patryk233
A tak odchodząc od tematu to na włoskich gazetach na okładce pisze
Go go Gotze to Juve
17.07.2015 21:54
@Patryk233
Ja myślę, że na ŚO to Laporte a na PO kupić Debuchy'ego z Arsenalu
17.07.2015 21:47
@Patryk233
Patrzą realnie jak Lahm nie chce wraca na PO woli być def.Pomocnikiem, bo tak powiedział to musimy kupić rzeczywiście dobrego ŚO jak i solidnego na pierwszy skład PO
17.07.2015 21:39
@pele
No co on se wyobraża? Teraz to on na ławę pójdzie jak pozycji nie zmieni a więc musimy kupić PO na pierwszy skład
17.07.2015 21:37
@Arturro2014
Wiadomo tam? :) Może zarząd da z 70mln za niego xD :)
17.07.2015 21:18
@Matilegolas
Hehehe :) Bardzo śmieszne
17.07.2015 21:16
Przestaje myśleć o tym, że do nas nie przyjdzie, bo to jest potwierdzenie przyjścia
17.07.2015 21:04
@Arturro2014
W poniedziałek lub wtorek będzie już oficjalnie nasz :)
17.07.2015 21:03
Macie racje przesadzam
17.07.2015 20:05
Ok ja też czekam na ten mecz ale najpierw MU musi sie do LM zakwalifikować
17.07.2015 18:35
Na 1 sierpnia będzie gotowy
17.07.2015 18:23
Aha czyli to prawda
17.07.2015 18:13
No ja też zaczynam się martwic ze zarząd kupi Di Marie
17.07.2015 18:06
Ja nie wierze, nawet kluby nie negocjowaly a bayern już negocjował z kontraktem
17.07.2015 18:02
Ja jakoś tego Di coś nie chce u nas a mimo to pewnie przyjdzie
17.07.2015 17:56
@pele
Ale na tej stronie dziś napisali, że Arsenal i Real powalczą o Vidala
17.07.2015 17:16
@Dziki79
Wątpie Di Maria zaakceptował warunki kontraktu PSG
17.07.2015 16:54
No poniedziałek albo wtorek przyjedzie do nas i nie liczy sie real czy arsenal a drugim transferem bedzie Sanchez żeby Vidal miał kolege, a Vidal później z Lewym się zaprzyjaźni, z Tomkiem, z Manuelem i tak dalej
Martwią mnie te testy bo on może je oblać
17.07.2015 16:45
@josh1982
Ile % dajesz pewności że to bzdura?
17.07.2015 16:43
@AdiFantasti
Ale na tej stronie pokazał się news że Arsenal i Real nam plany wkrótce pokrzyżują
A w Arsenalu gra Sanchez kolega Vidala z repry chyba że drugi wielki transfer to Sanchez właśnie
17.07.2015 16:36
@Kimas początek lajtowy?
3 kolejka mecz z Leverkusen ale wtedy na skrzydle to Vidala pewnie postawimy
17.07.2015 16:33
W sumie to powinniśmy tak ciągle robić
17.07.2015 16:16
Ja nawet wątpie już w transfer Vidala ale na transfermarktcie to już ponad 70% jest, jak takie kluby jak Arsenal czy Real zamierzają nam droge pokrzyżować do realu nie pójdzie bo Juve ich wystraszy że od Realu to z 70mln-80mln chcą a Arsenal to chyba nie wystraszą
17.07.2015 16:11
A ja nie rozpędzam się i póki nie bedzie oficjalki to ja go w Bayernie nie witam, podobno Arsenal i Real mają ofertę złożyć więc może do Arsenalu do kolegi z repry pójdzie chyba że tu Sancheza też ściągniemy
17.07.2015 16:07
Nie wiem czy do Bayernu dołączy
17.07.2015 16:05
Kiedy kiedy oficjalnie piłkarzem Vidal naszym zostanie
17.07.2015 15:51
Dawajcie Oficjalne z Vidalem bo to niby kwestia godzin
17.07.2015 14:26
Przez przyjście Vidala zyskamy tożsamość
17.07.2015 14:05
Bastian nie ma możliwości do nas powrotu niech siedzi w MU
17.07.2015 14:03
Schweini to dla mnie jest zdrajca dobrze że Mu od nas dostanie i on pożałuje tego
17.07.2015 13:59
Straciłem szacunek do Schweinsteigera. Nie powiem co dalej zrobie
17.07.2015 13:49
Rummenige potwierdza:Vidal w Bayernie
17.07.2015 13:44
Oficjalnie:
Cristiano Ronaldo za 120mln przechodzi do Bayernu Monachium!
O nie! Dobrze że Messiego ściągneli to go ze składu wywali
17.07.2015 13:39
Rummenigee zdemontował plotki, że Juventus przystał na 40mln
17.07.2015 13:28
Podobno dziś ma być oficjalka
17.07.2015 13:16
Może to ten drugi wielki transfer po Vidalu co jakieś media mówiły
17.07.2015 13:12
Basti powiedział, że MU to lepszy klub niż Bayern. No ja nie mogę nie lubię go już
17.07.2015 13:11
No dawajcie oficjalnie bo nie nawidze czekania
17.07.2015 13:03
Jezu on do PSG ma isc a my jescze to ciagniemy chyba ze to ten drugi wielki transfer
17.07.2015 11:32
Matilegolas
Tylko ze to juz jest potwierdzonz transfer do nas
Sory ze tak pisze ale klawiatura zwalona
17.07.2015 11:22
No to Di Maria kaszanke z kariera zrobil i dobrze
17.07.2015 11:17
Jedna wielka plotka że Arsenal i Real powalczy. Vidala nam teraz nikt nie zabierze w pierwszych dniach następnego tygodnia podpisze kontrakt z nami
17.07.2015 11:12
Wątpie aby dziś było potwierdzenie, on w poniedziałek albo wtorek przejdzie testy medyczne i kontrakt podpisze
I proszę bardzo
Na fb Pana Gotze fani Juve piszą welcome to Juventus
Tak samo na fb pana Vidala fani Bayernu piszą Welcome to Bayern
Gotze odchodzi :( :( :(
19.07.2015 12:35
@snafu
Napiszę że zniszczyłem konsole i on mi odkupi
19.07.2015 12:31
Tylko płakać...
Jutro pewnie my Vidala ogłosimy a Juve Gotze
Oczywiście Vidal to świetnie ale strata Gotze to tylko płakać co Guardiola i zarząd narobili
Teraz to w du.. wsadźcie se Di Marie
Żeby to zmazać to Hazarda tera kupujcie
19.07.2015 12:30
Mario życzę ci powodzenia w Juventusie
Zawszę cię lubiłem i lubić będę
Ciesz się tam grą, bo w Bayernie na ciebie Guardiola nie liczy
To tyle Pozdro od twojego Fana
19.07.2015 12:27
Ja się zaraz zdenerwuje na tego pajaca Guardiole
Gotze chce sprzedać i co Mueller będzie tam grać?
A na Inter ja taki skład widzę
Neuer-Rafinha-Boa-Benatia-Bernat-Alonso-Alaba-Gotze-Costa-Lewy-Muller
19.07.2015 12:18
śmieszki
Już zrobili fotoshopa i Vidal w koszulce Bayernu https://www.facebook.com/321447727927861/photos/a.582118321860799.1073741825.321447727927861/881908858548409/?type=1
18.07.2015 16:45
vidaloffical
GRAZIE DI TUTTO!They have been the best yearsof my career! You, supporters, were always the best with me!
18.07.2015 16:44
@AdiFabtasti
Hahahaha ale mnie dręczysz
Myślisz że ci uwierze?
18.07.2015 16:39
@AdiFantasti
Wiem, że dla beki to piszesz
Doskonale wiem że Podziękował kibolom Juve za 4 lata
18.07.2015 16:36
@pele
Co to oznacza że to konto to fake?
18.07.2015 16:34
@pele
Oho, czyli Vidal wie, że do Bayernu przechodzi tak?
18.07.2015 16:30
Brawo! Teraz robić Inter i ten jakiś chiński zespół
18.07.2015 15:50
Koniec wygrywamy
18.07.2015 15:27
@Matilegolas
Może zmiane chce zrobić
18.07.2015 15:17
Gollllllll! Lewy
18.07.2015 15:04
Lewy wchodzi!!!!!
18.07.2015 14:53
Golllll! 3-1 coś pięknego
18.07.2015 14:50
@JazGod
Mueller dobrze asystuje Lewy nie tak bardzo
Ale będą na zmiane grać albo na innych pozycjach
18.07.2015 14:49
Starke UIreicha zmienił
18.07.2015 14:47
Ja nie rozumiem Robben miał nie jechać ale na fb było zdjęcie i też Robbena widziałem
18.07.2015 14:46
Ława Bayernu
Rezerwowi: Højbjerg, Benko, Pohl, Steinhart, Robben, Boateng, Kimmich, Martínez, Götze, Neuer, Lewandowski, Kurt, Starke.
18.07.2015 14:46
Ja też nie obwiniam Ulreicha tylko mówie że przyjdzie czas że szmaty będzie puszczać
18.07.2015 14:42
Mam przeczucie już że Lewy w tym sezonie to tylko rezerwowy bydzie
18.07.2015 14:38
@Kimas
Będą na zmiane grać z Lewym raz Tomek raz Lewy na szpicy
18.07.2015 14:37
Wiecie kogo na ławie mamy?
18.07.2015 14:36
@Arturro2014
Muahahaha
Lewy będzie na napadzie grać, tera odpoczywa
18.07.2015 14:34
@Matilegolas
Spójrzmy w przyszłość
Nie daj Boże Manu złapie kontuzje i będzie go zastępować ten co puszcza szmaty Ulreich
18.07.2015 14:31
Guardiola wprowadź Lewego za nie wiem kogo i Manu za dosyć słabego Ulreicha
18.07.2015 14:26
W drugiej połowie Manu i Lewy koniecznie
18.07.2015 14:23
Goooooooool! Do szatni
18.07.2015 14:22
@TwoFace
Też wolałem Reine bo jakby Manu miał kontuzje tosolidnie by zastąpił a Ulreich jak na razie nieźle ale w wypadku kontuzji Manu on nie zastąpi go solidnie
18.07.2015 14:20
Całkiem nieźle ten Ulreich broni ale jak na razie dla nas w 2 jego meczach 3 bramy wpuścił
18.07.2015 14:13
Lewego Manu i Gotze wprowadzić!
18.07.2015 14:05
Brawo kontrolujemy gre a nam wsadzili tera zaczniemy fatalnie grać
18.07.2015 14:04
1:1 ehhh
18.07.2015 14:02
Tera by Costa wbił huknał
18.07.2015 13:57
Tomek!
18.07.2015 13:52
GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 BAYERN!
18.07.2015 13:51
@Sympatyczny
To ty Guardiola jesteś że wiesz?
18.07.2015 13:31
@pele
Oni już 3 mecz nie grają
18.07.2015 13:29
Guardiola 3 obrońcami dziś gra? Szkoda że Manu,Gotze i Lewy na ławie albo wogóle nie zgłoszeni ale Guardiola jak tak robi to wiecie co
18.07.2015 13:28
Bayern Monachium: Ulreich – Rafinha, Benatia, Alaba, Lahm, Rode, Alonso, Thiago, Costa, Bernat, Müller.
Valencia CF: Yoel – Barragán, Vezo, Orbán, Gayà – Fuego, Enzo Pérez, Parejo – Rodrigo, De Paul – Santi Mina.
I znowu Lewy nie w wyjściowym składzie, będzie ławe grzać
18.07.2015 13:21
http://www.lajfy.com/match/index/date/2015-07-18/id/149192
Tutaj można oglądać relacje z meczu
18.07.2015 13:20
"Götze nie jest częścią transferu Arturo Vidala
Tak jakby transfer potwierdzony?
18.07.2015 13:14
Wiecie jak te transmisje na mecz odpalić bo reklamy sa co nie da się zamknąć i wyskakuje ze cos pobrac mam
18.07.2015 13:02
Jak odpalić ta transmisje bo tylko reklamy co nie da sie zamknac wyskakują
18.07.2015 12:57
na mecze z hsv i hoffenheim nie jest konieczny
18.07.2015 11:46
Hahahaha Pep śmieszek zobaczymy czy po meczu z rywali będziesz się śmiać
18.07.2015 11:38
ee a te transmisje darmowe?
18.07.2015 11:30
A te transmisje darmowe?
18.07.2015 11:15
Ja nie mam na astrze ustawione to nie będę oglądać
18.07.2015 11:08
to już dziś ten mecz?
18.07.2015 11:01
Na stronie juve to tak mają nadzieje że on tafi do Arsenalu albo Realu bo mogą dać im więcej.Hahaha więcej nie dadzą a jak Vidal już ustalił warunki kontraktu to wiecie co On jest nasz
18.07.2015 10:25
Ten gościu tak napisał to są same bzdury
Ten caly transfer Vidala to konkretna plota. Zobaczycie. Wystarczy sobie przypomniec chociazby informacje od Di Marzio czu Tuttosport o testach w Manchesterze
17.07.2015 22:09
@Patryk233
To jest wiadome. Ziomek Gotze u nas zostaje :)
17.07.2015 22:05
Tym czasem jeden gośc na stronie Juve napisał, że ten transfer Vidala to plota jeszcze zobaczycie
Hahahaha plota? Nie sądze, po prostu on nie wierzy
17.07.2015 22:00
@zywieczdroj
Na obrońcy to na pewno nie
17.07.2015 21:55
@Patryk233
A tak odchodząc od tematu to na włoskich gazetach na okładce pisze
Go go Gotze to Juve
17.07.2015 21:54
@Patryk233
Ja myślę, że na ŚO to Laporte a na PO kupić Debuchy'ego z Arsenalu
17.07.2015 21:47
@Patryk233
Patrzą realnie jak Lahm nie chce wraca na PO woli być def.Pomocnikiem, bo tak powiedział to musimy kupić rzeczywiście dobrego ŚO jak i solidnego na pierwszy skład PO
17.07.2015 21:39
@pele
No co on se wyobraża? Teraz to on na ławę pójdzie jak pozycji nie zmieni a więc musimy kupić PO na pierwszy skład
17.07.2015 21:37
@Arturro2014
Wiadomo tam? :) Może zarząd da z 70mln za niego xD :)
17.07.2015 21:18
@Matilegolas
Hehehe :) Bardzo śmieszne
17.07.2015 21:16
Przestaje myśleć o tym, że do nas nie przyjdzie, bo to jest potwierdzenie przyjścia
17.07.2015 21:04
@Arturro2014
W poniedziałek lub wtorek będzie już oficjalnie nasz :)
17.07.2015 21:03
Macie racje przesadzam
17.07.2015 20:05
Ok ja też czekam na ten mecz ale najpierw MU musi sie do LM zakwalifikować
17.07.2015 18:35
Na 1 sierpnia będzie gotowy
17.07.2015 18:23
Aha czyli to prawda
17.07.2015 18:13
No ja też zaczynam się martwic ze zarząd kupi Di Marie
17.07.2015 18:06
Ja nie wierze, nawet kluby nie negocjowaly a bayern już negocjował z kontraktem
17.07.2015 18:02
Ja jakoś tego Di coś nie chce u nas a mimo to pewnie przyjdzie
17.07.2015 17:56
@pele
Ale na tej stronie dziś napisali, że Arsenal i Real powalczą o Vidala
17.07.2015 17:16
@Dziki79
Wątpie Di Maria zaakceptował warunki kontraktu PSG
17.07.2015 16:54
No poniedziałek albo wtorek przyjedzie do nas i nie liczy sie real czy arsenal a drugim transferem bedzie Sanchez żeby Vidal miał kolege, a Vidal później z Lewym się zaprzyjaźni, z Tomkiem, z Manuelem i tak dalej
Martwią mnie te testy bo on może je oblać
17.07.2015 16:45
@josh1982
Ile % dajesz pewności że to bzdura?
17.07.2015 16:43
@AdiFantasti
Ale na tej stronie pokazał się news że Arsenal i Real nam plany wkrótce pokrzyżują
A w Arsenalu gra Sanchez kolega Vidala z repry chyba że drugi wielki transfer to Sanchez właśnie
17.07.2015 16:36
@Kimas początek lajtowy?
3 kolejka mecz z Leverkusen ale wtedy na skrzydle to Vidala pewnie postawimy
17.07.2015 16:33
W sumie to powinniśmy tak ciągle robić
17.07.2015 16:16
Ja nawet wątpie już w transfer Vidala ale na transfermarktcie to już ponad 70% jest, jak takie kluby jak Arsenal czy Real zamierzają nam droge pokrzyżować do realu nie pójdzie bo Juve ich wystraszy że od Realu to z 70mln-80mln chcą a Arsenal to chyba nie wystraszą
17.07.2015 16:11
A ja nie rozpędzam się i póki nie bedzie oficjalki to ja go w Bayernie nie witam, podobno Arsenal i Real mają ofertę złożyć więc może do Arsenalu do kolegi z repry pójdzie chyba że tu Sancheza też ściągniemy
17.07.2015 16:07
Nie wiem czy do Bayernu dołączy
17.07.2015 16:05
Kiedy kiedy oficjalnie piłkarzem Vidal naszym zostanie
17.07.2015 15:51
Dawajcie Oficjalne z Vidalem bo to niby kwestia godzin
17.07.2015 14:26
Przez przyjście Vidala zyskamy tożsamość
17.07.2015 14:05
Bastian nie ma możliwości do nas powrotu niech siedzi w MU
17.07.2015 14:03
Schweini to dla mnie jest zdrajca dobrze że Mu od nas dostanie i on pożałuje tego
17.07.2015 13:59
Straciłem szacunek do Schweinsteigera. Nie powiem co dalej zrobie
17.07.2015 13:49
Rummenige potwierdza:Vidal w Bayernie
17.07.2015 13:44
Oficjalnie:
Cristiano Ronaldo za 120mln przechodzi do Bayernu Monachium!
O nie! Dobrze że Messiego ściągneli to go ze składu wywali
17.07.2015 13:39
Rummenigee zdemontował plotki, że Juventus przystał na 40mln
17.07.2015 13:28
Podobno dziś ma być oficjalka
17.07.2015 13:16
Może to ten drugi wielki transfer po Vidalu co jakieś media mówiły
17.07.2015 13:12
Basti powiedział, że MU to lepszy klub niż Bayern. No ja nie mogę nie lubię go już
17.07.2015 13:11
No dawajcie oficjalnie bo nie nawidze czekania
17.07.2015 13:03
Jezu on do PSG ma isc a my jescze to ciagniemy chyba ze to ten drugi wielki transfer
17.07.2015 11:32
Matilegolas
Tylko ze to juz jest potwierdzonz transfer do nas
Sory ze tak pisze ale klawiatura zwalona
17.07.2015 11:22
No to Di Maria kaszanke z kariera zrobil i dobrze
17.07.2015 11:17
Jedna wielka plotka że Arsenal i Real powalczy. Vidala nam teraz nikt nie zabierze w pierwszych dniach następnego tygodnia podpisze kontrakt z nami
17.07.2015 11:12
Wątpie aby dziś było potwierdzenie, on w poniedziałek albo wtorek przejdzie testy medyczne i kontrakt podpisze
17.07.2015 11:02