DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 176

I proszę bardzo
Na fb Pana Gotze fani Juve piszą welcome to Juventus
Tak samo na fb pana Vidala fani Bayernu piszą Welcome to Bayern
Gotze odchodzi :( :( :(

19.07.2015 12:35

@snafu
Napiszę że zniszczyłem konsole i on mi odkupi

19.07.2015 12:31

Tylko płakać...
Jutro pewnie my Vidala ogłosimy a Juve Gotze
Oczywiście Vidal to świetnie ale strata Gotze to tylko płakać co Guardiola i zarząd narobili
Teraz to w du.. wsadźcie se Di Marie
Żeby to zmazać to Hazarda tera kupujcie

19.07.2015 12:30

Mario życzę ci powodzenia w Juventusie
Zawszę cię lubiłem i lubić będę
Ciesz się tam grą, bo w Bayernie na ciebie Guardiola nie liczy
To tyle Pozdro od twojego Fana

19.07.2015 12:27

Ja się zaraz zdenerwuje na tego pajaca Guardiole
Gotze chce sprzedać i co Mueller będzie tam grać?
A na Inter ja taki skład widzę
Neuer-Rafinha-Boa-Benatia-Bernat-Alonso-Alaba-Gotze-Costa-Lewy-Muller

19.07.2015 12:18

śmieszki
Już zrobili fotoshopa i Vidal w koszulce Bayernu https://www.facebook.com/321447727927861/photos/a.582118321860799.1073741825.321447727927861/881908858548409/?type=1

18.07.2015 16:45

vidaloffical
GRAZIE DI TUTTO!They have been the best yearsof my career! You, supporters, were always the best with me!

18.07.2015 16:44

@AdiFabtasti
Hahahaha ale mnie dręczysz
Myślisz że ci uwierze?

18.07.2015 16:39

@AdiFantasti
Wiem, że dla beki to piszesz
Doskonale wiem że Podziękował kibolom Juve za 4 lata

18.07.2015 16:36

@pele
Co to oznacza że to konto to fake?

18.07.2015 16:34

@pele
Oho, czyli Vidal wie, że do Bayernu przechodzi tak?

18.07.2015 16:30

Brawo! Teraz robić Inter i ten jakiś chiński zespół

18.07.2015 15:50

Koniec wygrywamy

18.07.2015 15:27

@Matilegolas
Może zmiane chce zrobić

18.07.2015 15:17

Gollllllll! Lewy

18.07.2015 15:04

Lewy wchodzi!!!!!

18.07.2015 14:53

Golllll! 3-1 coś pięknego

18.07.2015 14:50

@JazGod
Mueller dobrze asystuje Lewy nie tak bardzo
Ale będą na zmiane grać albo na innych pozycjach

18.07.2015 14:49

Starke UIreicha zmienił

18.07.2015 14:47

Ja nie rozumiem Robben miał nie jechać ale na fb było zdjęcie i też Robbena widziałem

18.07.2015 14:46

Ława Bayernu
Rezerwowi: Højbjerg, Benko, Pohl, Steinhart, Robben, Boateng, Kimmich, Martínez, Götze, Neuer, Lewandowski, Kurt, Starke.

18.07.2015 14:46

Ja też nie obwiniam Ulreicha tylko mówie że przyjdzie czas że szmaty będzie puszczać

18.07.2015 14:42

Mam przeczucie już że Lewy w tym sezonie to tylko rezerwowy bydzie

18.07.2015 14:38

@Kimas
Będą na zmiane grać z Lewym raz Tomek raz Lewy na szpicy

18.07.2015 14:37

Wiecie kogo na ławie mamy?

18.07.2015 14:36

@Arturro2014
Muahahaha
Lewy będzie na napadzie grać, tera odpoczywa

18.07.2015 14:34

@Matilegolas
Spójrzmy w przyszłość
Nie daj Boże Manu złapie kontuzje i będzie go zastępować ten co puszcza szmaty Ulreich

18.07.2015 14:31

Guardiola wprowadź Lewego za nie wiem kogo i Manu za dosyć słabego Ulreicha

18.07.2015 14:26

W drugiej połowie Manu i Lewy koniecznie

18.07.2015 14:23

Goooooooool! Do szatni

18.07.2015 14:22

@TwoFace
Też wolałem Reine bo jakby Manu miał kontuzje tosolidnie by zastąpił a Ulreich jak na razie nieźle ale w wypadku kontuzji Manu on nie zastąpi go solidnie

18.07.2015 14:20

Całkiem nieźle ten Ulreich broni ale jak na razie dla nas w 2 jego meczach 3 bramy wpuścił

18.07.2015 14:13

Lewego Manu i Gotze wprowadzić!

18.07.2015 14:05

Brawo kontrolujemy gre a nam wsadzili tera zaczniemy fatalnie grać

18.07.2015 14:04

1:1 ehhh

18.07.2015 14:02

Tera by Costa wbił huknał

18.07.2015 13:57

Tomek!

18.07.2015 13:52

GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 BAYERN!

18.07.2015 13:51

@Sympatyczny
To ty Guardiola jesteś że wiesz?

18.07.2015 13:31

@pele
Oni już 3 mecz nie grają

18.07.2015 13:29

Guardiola 3 obrońcami dziś gra? Szkoda że Manu,Gotze i Lewy na ławie albo wogóle nie zgłoszeni ale Guardiola jak tak robi to wiecie co

18.07.2015 13:28

Bayern Monachium: Ulreich – Rafinha, Benatia, Alaba, Lahm, Rode, Alonso, Thiago, Costa, Bernat, Müller.
Valencia CF: Yoel – Barragán, Vezo, Orbán, Gayà – Fuego, Enzo Pérez, Parejo – Rodrigo, De Paul – Santi Mina.
I znowu Lewy nie w wyjściowym składzie, będzie ławe grzać

18.07.2015 13:21

http://www.lajfy.com/match/index/date/2015-07-18/id/149192
Tutaj można oglądać relacje z meczu

18.07.2015 13:20

"Götze nie jest częścią transferu Arturo Vidala
Tak jakby transfer potwierdzony?

18.07.2015 13:14

Wiecie jak te transmisje na mecz odpalić bo reklamy sa co nie da się zamknąć i wyskakuje ze cos pobrac mam

18.07.2015 13:02

Jak odpalić ta transmisje bo tylko reklamy co nie da sie zamknac wyskakują

18.07.2015 12:57

na mecze z hsv i hoffenheim nie jest konieczny

18.07.2015 11:46

Hahahaha Pep śmieszek zobaczymy czy po meczu z rywali będziesz się śmiać

18.07.2015 11:38

ee a te transmisje darmowe?

18.07.2015 11:30

A te transmisje darmowe?

18.07.2015 11:15

Ja nie mam na astrze ustawione to nie będę oglądać

18.07.2015 11:08

to już dziś ten mecz?

18.07.2015 11:01

Na stronie juve to tak mają nadzieje że on tafi do Arsenalu albo Realu bo mogą dać im więcej.Hahaha więcej nie dadzą a jak Vidal już ustalił warunki kontraktu to wiecie co On jest nasz

18.07.2015 10:25

Ten gościu tak napisał to są same bzdury
Ten caly transfer Vidala to konkretna plota. Zobaczycie. Wystarczy sobie przypomniec chociazby informacje od Di Marzio czu Tuttosport o testach w Manchesterze

17.07.2015 22:09

@Patryk233
To jest wiadome. Ziomek Gotze u nas zostaje :)

17.07.2015 22:05

Tym czasem jeden gośc na stronie Juve napisał, że ten transfer Vidala to plota jeszcze zobaczycie
Hahahaha plota? Nie sądze, po prostu on nie wierzy

17.07.2015 22:00

@zywieczdroj
Na obrońcy to na pewno nie

17.07.2015 21:55

@Patryk233
A tak odchodząc od tematu to na włoskich gazetach na okładce pisze
Go go Gotze to Juve

17.07.2015 21:54

@Patryk233
Ja myślę, że na ŚO to Laporte a na PO kupić Debuchy'ego z Arsenalu

17.07.2015 21:47

@Patryk233
Patrzą realnie jak Lahm nie chce wraca na PO woli być def.Pomocnikiem, bo tak powiedział to musimy kupić rzeczywiście dobrego ŚO jak i solidnego na pierwszy skład PO

17.07.2015 21:39

@pele
No co on se wyobraża? Teraz to on na ławę pójdzie jak pozycji nie zmieni a więc musimy kupić PO na pierwszy skład

17.07.2015 21:37

@Arturro2014
Wiadomo tam? :) Może zarząd da z 70mln za niego xD :)

17.07.2015 21:18

@Matilegolas
Hehehe :) Bardzo śmieszne

17.07.2015 21:16

Przestaje myśleć o tym, że do nas nie przyjdzie, bo to jest potwierdzenie przyjścia

17.07.2015 21:04

@Arturro2014
W poniedziałek lub wtorek będzie już oficjalnie nasz :)

17.07.2015 21:03

Macie racje przesadzam

17.07.2015 20:05

Ok ja też czekam na ten mecz ale najpierw MU musi sie do LM zakwalifikować

17.07.2015 18:35

Na 1 sierpnia będzie gotowy

17.07.2015 18:23

Aha czyli to prawda

17.07.2015 18:13

No ja też zaczynam się martwic ze zarząd kupi Di Marie

17.07.2015 18:06

Ja nie wierze, nawet kluby nie negocjowaly a bayern już negocjował z kontraktem

17.07.2015 18:02

Ja jakoś tego Di coś nie chce u nas a mimo to pewnie przyjdzie

17.07.2015 17:56

@pele
Ale na tej stronie dziś napisali, że Arsenal i Real powalczą o Vidala

17.07.2015 17:16

@Dziki79
Wątpie Di Maria zaakceptował warunki kontraktu PSG

17.07.2015 16:54

No poniedziałek albo wtorek przyjedzie do nas i nie liczy sie real czy arsenal a drugim transferem bedzie Sanchez żeby Vidal miał kolege, a Vidal później z Lewym się zaprzyjaźni, z Tomkiem, z Manuelem i tak dalej
Martwią mnie te testy bo on może je oblać

17.07.2015 16:45

@josh1982
Ile % dajesz pewności że to bzdura?

17.07.2015 16:43

@AdiFantasti
Ale na tej stronie pokazał się news że Arsenal i Real nam plany wkrótce pokrzyżują
A w Arsenalu gra Sanchez kolega Vidala z repry chyba że drugi wielki transfer to Sanchez właśnie

17.07.2015 16:36

@Kimas początek lajtowy?
3 kolejka mecz z Leverkusen ale wtedy na skrzydle to Vidala pewnie postawimy

17.07.2015 16:33

W sumie to powinniśmy tak ciągle robić

17.07.2015 16:16

Ja nawet wątpie już w transfer Vidala ale na transfermarktcie to już ponad 70% jest, jak takie kluby jak Arsenal czy Real zamierzają nam droge pokrzyżować do realu nie pójdzie bo Juve ich wystraszy że od Realu to z 70mln-80mln chcą a Arsenal to chyba nie wystraszą

17.07.2015 16:11

A ja nie rozpędzam się i póki nie bedzie oficjalki to ja go w Bayernie nie witam, podobno Arsenal i Real mają ofertę złożyć więc może do Arsenalu do kolegi z repry pójdzie chyba że tu Sancheza też ściągniemy

17.07.2015 16:07

Nie wiem czy do Bayernu dołączy

17.07.2015 16:05

Kiedy kiedy oficjalnie piłkarzem Vidal naszym zostanie

17.07.2015 15:51

Dawajcie Oficjalne z Vidalem bo to niby kwestia godzin

17.07.2015 14:26

Przez przyjście Vidala zyskamy tożsamość

17.07.2015 14:05

Bastian nie ma możliwości do nas powrotu niech siedzi w MU

17.07.2015 14:03

Schweini to dla mnie jest zdrajca dobrze że Mu od nas dostanie i on pożałuje tego

17.07.2015 13:59

Straciłem szacunek do Schweinsteigera. Nie powiem co dalej zrobie

17.07.2015 13:49

Rummenige potwierdza:Vidal w Bayernie

17.07.2015 13:44

Oficjalnie:
Cristiano Ronaldo za 120mln przechodzi do Bayernu Monachium!
O nie! Dobrze że Messiego ściągneli to go ze składu wywali

17.07.2015 13:39

Rummenigee zdemontował plotki, że Juventus przystał na 40mln

17.07.2015 13:28

Podobno dziś ma być oficjalka

17.07.2015 13:16

Może to ten drugi wielki transfer po Vidalu co jakieś media mówiły

17.07.2015 13:12

Basti powiedział, że MU to lepszy klub niż Bayern. No ja nie mogę nie lubię go już

17.07.2015 13:11

No dawajcie oficjalnie bo nie nawidze czekania

17.07.2015 13:03

Jezu on do PSG ma isc a my jescze to ciagniemy chyba ze to ten drugi wielki transfer

17.07.2015 11:32

Matilegolas
Tylko ze to juz jest potwierdzonz transfer do nas
Sory ze tak pisze ale klawiatura zwalona

17.07.2015 11:22

No to Di Maria kaszanke z kariera zrobil i dobrze

17.07.2015 11:17

Jedna wielka plotka że Arsenal i Real powalczy. Vidala nam teraz nikt nie zabierze w pierwszych dniach następnego tygodnia podpisze kontrakt z nami

17.07.2015 11:12

Wątpie aby dziś było potwierdzenie, on w poniedziałek albo wtorek przejdzie testy medyczne i kontrakt podpisze

17.07.2015 11:02