A Guardiola i Rummenige do tego uwagi nie przyczajają i sprowadzają go do nas. W następnym tygodniu na tej stronie napisane że Kontrakt podpisze 5 letni. A do Arsenalu nie przejdzie bo to nie ten level klubu dla niego, Arsenal kiedyś LM wygrał?
16.07.2015 23:11
@AdiFantasti
Zmieniam tok myślenia
Bajteł te galoty miał jeszcze z sezonu kiedy tam Vidal grał z numerem 23
Przejdzie do Bayernu bo wszyscy to potwierdzają sory za takie gadanie gościu na stronie Juve też do tego uwage przyczaił to i ja
16.07.2015 23:07
My też za dużo na jednego zawodnika to nie wydajemy ale te 40mln to wydamy
Niby nim Arsenal i MU się interesowali ale nic z tego nie wyszło ale wtedy dużo o transferach do tych klubów mówiło a tu ni z gruszki ni z pietruszki otworzył się temat więc wiadomo do kogo przejdzie... do NAS!
16.07.2015 23:04
Vidalowi chodzi o Bundeslige
Więc Bayer albo Bayern ale wybierze Bayern jednak, bo on chce ciągle w LM o najwyższe cele walczyć a Bayer nie gwarantuje mu nawet uczestnictwa w LM, muszą przez kwalifikacje przejśc
16.07.2015 22:57
Adi
Złe wytłumaczenie.
W hokeja grac by nie poszedł bo to piłkarz a Leverkusen to klub piłkarski tak jak Juve czy Bayern i niewykluczone że do Leverkusen powróci. Jak by miał koszulke phila coś tam to znaczy że jest fanem hokeja a tu napewno że nie jest fanem Leverkusen tylko coś jest na żeczy
16.07.2015 22:51
Obczaiłem jego profil na fb tego Vidala i zobaczyłem, że jego syn jest w spodenkach Leverkusen. Może on do Leverkusen przechodzi odczuwam że do tego transferu nie dojdzie
16.07.2015 22:42
@arturro2014
Vidal będzie prawie napewno w Bayernie grał, ale transfer mial byc dziś ogloszony
16.07.2015 21:39
@Ribery007
Wtedy domyślałem się, a teraz na wp napisali że w ciągu kilku dni
16.07.2015 17:07
Vidal zostanie ogłoszonym oficjalnie piłkarzem Bayernu w ciąglu najbliższych dni
16.07.2015 17:03
No ja w edycji skladu normalnie mogę w Fifie piłkarzy na bramce postawić
16.07.2015 16:42
Normalnie Guardiola mi powiedział że on będzie bramkarzem
16.07.2015 16:38
@Byakuyaaa
Dobrze mówisz, w filnale LM na skrzydle śmigał
16.07.2015 16:32
Będzie 0 17-18 potwierdzony
16.07.2015 16:31
@Byakuyaaa
Przed chwilą się dowiedział
16.07.2015 16:27
Guardiola
Domyślam się
Otwierałem
16.07.2015 16:24
Vidal przechodzi aktualnie testy medeyczne
16.07.2015 16:20
A Vidal pewnie nic nie wie o jakichkolwiek negocjacjach
16.07.2015 16:16
Nie wiem czemu niektórzy chcą Lewego na ławce.I tak w pierwszym składzie grać będzie i tak po co jakiś Lacazette
16.07.2015 16:13
Nam potrzebny jest Aymeric Laporte
16.07.2015 16:11
o 17-18 powinno być oficjalnie bayern przed wylotem to załatwi ale szkoda że Artur w chinach nie będzie
16.07.2015 16:09
@Byakuyaaa
Bardziej nam Laporte niż Lacazette potrzebny
16.07.2015 16:04
Drugim wielkim transferem będzie Laporte albo Kevin De Bruyne
16.07.2015 16:01
Bayern dodał na fc zdjęcie kadry na sezon 15/16 i nie ma Vidala
16.07.2015 15:54
na transfermarkt już 61% z Vidalem
16.07.2015 15:41
Juve powiedziało że nikogo nie sprzedaje chyba że piłkarz tego chce. Czy Vidal chce przejść do Bayernu? Możliwe
16.07.2015 13:27
Do wieczora Vidal oficjalnie będzie przedstawiony jako mózg Bayernu
16.07.2015 13:26
@shaqattack
Przyjdzie duże nazwisko a Krychowiak to nie duże nazwisko
Hehe ale wiem że to dla beki napisane
16.07.2015 12:58
Dawać oficjalke
16.07.2015 12:48
Juventus initially asked for €45m which Bayern countered with a €30m offer but a compromise now appears to have been reached, with the Bundesliga side set to pay €37m up front, and €3m in add-ons.
16.07.2015 12:44
Vidal też nie leci
16.07.2015 12:42
skład na następny sezon
Neuer-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal
16.07.2015 12:36
@otwarty
Serio? kiedy oficjalka?
16.07.2015 12:33
Bayern podobno zbił cene 37mln+3mln bonusów ahahaha czyli Vidal 99.8% w Bayernie
16.07.2015 12:32
No właha
16.07.2015 12:28
No a może to sam Vidal aktualizuje
16.07.2015 12:20
52% ooo
16.07.2015 12:13
@Riberyy007
Każdy patrzy to i ja patrze
16.07.2015 12:11
@sepp2
Ja mam 51% tera
16.07.2015 12:08
Ja nie jestem pewny na transfermarktcie było 51% a teraz jest 50% ale ciągle na rosnącym
16.07.2015 12:05
Vidal 50% z rosnącym na transfermarkt
16.07.2015 11:56
Vidal na transfermarktcie 50% z rosnącym
16.07.2015 11:54
@Patryk233
Coste za 30mln
16.07.2015 11:13
10:00 16.07.15 NIEMCY Arturo Vidal bardzo blisko Bayernu Monachium! Jak donosi Sky Sport Italia, Bawarczycy doszli z Juventusem do porozumienia w sprawie transferu Chilijczyka i zapłacą za niego 40 milionów euro. Sam zawodnik miał już także powiedzieć rodzinie i znajomym o zmianie barw klubowych.
16.07.2015 11:08
Ja nie jestem pewny czy Vidal dojdzie
16.07.2015 11:05
Ciekawe czy ten Vidal dojdzie do nas bo pewny nie jestem
16.07.2015 10:58
Ciekawe czy do nas napewno on trafi
16.07.2015 10:45
Nie nie nie nie nie
Bayern za Vidala zapłacił 40mln i bonusy nie ma co oddawać
16.07.2015 10:44
Otwieram szampana uwaga
15.07.2015 23:25
Vital juz by był ale zarząd nie chce dać 5mln więcej
15.07.2015 22:40
Rozchodzi się o 5mln euro
15.07.2015 22:35
ciągle 34%
15.07.2015 22:04
gdzie wy na transfermarkcie te procenty widzicie
15.07.2015 21:59
Vidal jak przyjdzie do Bayernu to zadebiutuje w meczu o Superpuchar
15.07.2015 21:54
@shaqiri11
Bayern w TVP? Tak, bo Lewandowski
Ta stronka podała
15.07.2015 21:42
shaqiri
Nie wiem stronka na FB napisała że jest
15.07.2015 21:39
Na FB pewna strona napisała że jest ale nwm czy to prawda
15.07.2015 21:36
Zari
Vidal na testach medycznych jest tak niemieckie media informują
15.07.2015 21:35
Czyli mamy Vidala w kieszeni jaki transfer dalej?
15.07.2015 21:33
Arturo Vidal na testach medycznych w bayernie! Tak informują niemieckie media
15.07.2015 21:32
Neuer-Lahm-Boa-Benatia-Alaba-Javi-Vidal-Gotze-Ribery-Lewy-Muller(Robben)
Taki
15.07.2015 21:23
@Matilegolas
Czemu?
15.07.2015 21:19
@Bayerzasty
Bayern chyba 45mln wyda
15.07.2015 21:15
Po naszym zarządzie można się spodziewać definitywnego transferu Hobjerga
15.07.2015 21:14
@Thomas_Konig
Vidal kadry ci nie pogłebi bo on na pierwszy skład będzie
15.07.2015 21:10
Już wczoraj niektóre media huczały że Vidal w Bayernie będzie
15.07.2015 21:08
o 21:12:28 być może oficjalka bedzie z alonso też z tylka informacja wyskoczyła i po 1h czy 2h po newsie okazalo sie ze oficjalnie
15.07.2015 21:05
@jastrzab123
Za późno 21 dopiero
O jakiejś 22:30-23:00
Powinna być oficjalka
15.07.2015 21:01
Hahahaha Vidal wszystkie szpargały do Monachium w tej chwili przenosi
15.07.2015 20:59
No wg mnie bedzie Vidal już dziś oficjalnie w Bayernie
15.07.2015 20:50
@pele
Na atak przyjdzie jakiś zmiennik młody
A Lahm pewnie nie wróci przy Guardioli
15.07.2015 20:49
NIEMCY Bayern Monachium prowadzi negocjacje z Juventusem Turyn w sprawie Arturo Vidala. Włosi chcą otrzymać za Chilijczyka 45 milionów euro, tymczasem Niemcy oferują 35 plus pięć w postaci bonusów. Rozmowy są już w zaawansowanej fazie, a powrót Vidala do Niemiec jest bardzo prawdopodobny. Bayern prawdopodobnie będzie musiał zapłacić około 40 milionów euro, ale jest skłonny tyle wydać. Vidal ma podpisać czteroletnią umowę, dzięki której będzie zarabiał 6,5 miliona euro rocznie.
15.07.2015 20:41
A tak miałby być zastrzeżony ten 31 no...
15.07.2015 20:36
@hans1986
Też mam twittera zobacze co tam piszą
15.07.2015 20:35
@hans1986
Daj linka gdzie to napisane
15.07.2015 20:31
To jest dziwne
Rok temu za Vidala bez problemu dawaliśmy 40mln a teraz 30mln
Zbiednieliśmy
15.07.2015 20:29
Nieoficjalnie: Arturo Vidal piłkarzem Bayernu Monachium!
15.07.2015 20:27
@pele
Nie było tak głośno
15.07.2015 20:23
@KahnTitan1
Ja dziś to przeczytałem że on w Bayernie chciał grać w 2011
15.07.2015 20:19
@Apollo1
Wszystkie media piszą o Vidalu w Bayernie tak już w chinach będzie
15.07.2015 20:16
Tak!!! Marzyłem o nim.
15.07.2015 20:15
No na naszej stronie też napisali że do nas
15.07.2015 20:14
@hans1986
Vidal gra w Juve a przechodzi do Juve? xD
15.07.2015 20:14
http://www.juvepoland.com/news.php?id=32193
Tutaj Juve dziś napisało, że Vidal jest o krok od Bayernu
15.07.2015 20:11
@pele Bayern uzgodnił warunki kontraktu z Vidalem
Denerwuje mnie jednak to, że co chwila zmienia fryzurę
15.07.2015 20:08
Hehehe Vidal welcome to Munich
15.07.2015 20:06
@Dziki79
Pewnie Vidala realizuje
15.07.2015 20:04
Vidal miał do Arsenalu przejść ale jak się coś pojawiło o Bayernie to wg to jest to nazwisko o którym mówił Rummenige tym bardziej że Vidal może grać w środku pola. Pozatym Vidal w 2011 roku powiedział jak w Leverkusen grał, że chce grać w Bayernie
15.07.2015 20:02
Vidal w Bayernie? Może przychodzić dawać dawać
15.07.2015 19:58
Mandzu w Bayernie grał dobrze ale w Atletico kupe i został ukarany ławą i dlatego do Juve odszedł
15.07.2015 18:44
Przegrał*
zapomniałem dostawić ł
15.07.2015 18:36
@bayern1987
Mandzu był dobry ale w Atetico koniec końców przegra rywalizację o skład z Torresem
15.07.2015 18:34
Zaponiałem wlaśnie o Thiago
Więc taki skład będzie Neuer-Boateng-Benatia-Alaba-Alonso-Lahm-Ribery-Robben-Gotze-Lewy-Mueller
Takiego bym nie chciał ale tak zagramy wolałbym Lahma na PO i Alonso na ławie no ale
Ława
Ulreich,Badstuber,Rafinha,Bernat,Hobjerg(Kimmich),Thiago,Costa,i jakiś zmiennik napastników
15.07.2015 18:22
ja jakoś nie widzę żeby Guardiola w tym sezonie ufał Lewemu
Gdyby ufał to by go wystawił na telekom cup a nie wystawił więc nie jest dobrze
15.07.2015 18:12
W następny sezonie wyjściowa jedenastka tak będzie wyglądać
Neuer-Rafinha-Boateng-Benatia-Alaba-Alonso-Lahm-Ribery-Robben-Costa-Mueller
Ławka rezerwowych
Ulreich,Dante,Badstuber,Bernat,Gotze,Lewandowski
15.07.2015 17:58
Lewy w tym sezonie będzie ławe grzał bo Guardiola bedzie Muellerem na ataku grał
15.07.2015 17:52
Czemu Lewego nie ma? co się z nim dzieje?
12.07.2015 17:13
Telokom cup będzie można oglądać na Orange Sport od 14:45
12.07.2015 12:06
Wiecie na jakim numerze jest salt1 na nc+. Mam ustawione na hotbirdzie ale nie mogę znaleźć
A Guardiola i Rummenige do tego uwagi nie przyczajają i sprowadzają go do nas. W następnym tygodniu na tej stronie napisane że Kontrakt podpisze 5 letni. A do Arsenalu nie przejdzie bo to nie ten level klubu dla niego, Arsenal kiedyś LM wygrał?
16.07.2015 23:11
@AdiFantasti
Zmieniam tok myślenia
Bajteł te galoty miał jeszcze z sezonu kiedy tam Vidal grał z numerem 23
Przejdzie do Bayernu bo wszyscy to potwierdzają sory za takie gadanie gościu na stronie Juve też do tego uwage przyczaił to i ja
16.07.2015 23:07
My też za dużo na jednego zawodnika to nie wydajemy ale te 40mln to wydamy
Niby nim Arsenal i MU się interesowali ale nic z tego nie wyszło ale wtedy dużo o transferach do tych klubów mówiło a tu ni z gruszki ni z pietruszki otworzył się temat więc wiadomo do kogo przejdzie... do NAS!
16.07.2015 23:04
Vidalowi chodzi o Bundeslige
Więc Bayer albo Bayern ale wybierze Bayern jednak, bo on chce ciągle w LM o najwyższe cele walczyć a Bayer nie gwarantuje mu nawet uczestnictwa w LM, muszą przez kwalifikacje przejśc
16.07.2015 22:57
Adi
Złe wytłumaczenie.
W hokeja grac by nie poszedł bo to piłkarz a Leverkusen to klub piłkarski tak jak Juve czy Bayern i niewykluczone że do Leverkusen powróci. Jak by miał koszulke phila coś tam to znaczy że jest fanem hokeja a tu napewno że nie jest fanem Leverkusen tylko coś jest na żeczy
16.07.2015 22:51
Obczaiłem jego profil na fb tego Vidala i zobaczyłem, że jego syn jest w spodenkach Leverkusen. Może on do Leverkusen przechodzi odczuwam że do tego transferu nie dojdzie
16.07.2015 22:42
@arturro2014
Vidal będzie prawie napewno w Bayernie grał, ale transfer mial byc dziś ogloszony
16.07.2015 21:39
@Ribery007
Wtedy domyślałem się, a teraz na wp napisali że w ciągu kilku dni
16.07.2015 17:07
Vidal zostanie ogłoszonym oficjalnie piłkarzem Bayernu w ciąglu najbliższych dni
16.07.2015 17:03
No ja w edycji skladu normalnie mogę w Fifie piłkarzy na bramce postawić
16.07.2015 16:42
Normalnie Guardiola mi powiedział że on będzie bramkarzem
16.07.2015 16:38
@Byakuyaaa
Dobrze mówisz, w filnale LM na skrzydle śmigał
16.07.2015 16:32
Będzie 0 17-18 potwierdzony
16.07.2015 16:31
@Byakuyaaa
Przed chwilą się dowiedział
16.07.2015 16:27
Guardiola
Domyślam się
Otwierałem
16.07.2015 16:24
Vidal przechodzi aktualnie testy medeyczne
16.07.2015 16:20
A Vidal pewnie nic nie wie o jakichkolwiek negocjacjach
16.07.2015 16:16
Nie wiem czemu niektórzy chcą Lewego na ławce.I tak w pierwszym składzie grać będzie i tak po co jakiś Lacazette
16.07.2015 16:13
Nam potrzebny jest Aymeric Laporte
16.07.2015 16:11
o 17-18 powinno być oficjalnie bayern przed wylotem to załatwi ale szkoda że Artur w chinach nie będzie
16.07.2015 16:09
@Byakuyaaa
Bardziej nam Laporte niż Lacazette potrzebny
16.07.2015 16:04
Drugim wielkim transferem będzie Laporte albo Kevin De Bruyne
16.07.2015 16:01
Bayern dodał na fc zdjęcie kadry na sezon 15/16 i nie ma Vidala
16.07.2015 15:54
na transfermarkt już 61% z Vidalem
16.07.2015 15:41
Juve powiedziało że nikogo nie sprzedaje chyba że piłkarz tego chce. Czy Vidal chce przejść do Bayernu? Możliwe
16.07.2015 13:27
Do wieczora Vidal oficjalnie będzie przedstawiony jako mózg Bayernu
16.07.2015 13:26
@shaqattack
Przyjdzie duże nazwisko a Krychowiak to nie duże nazwisko
Hehe ale wiem że to dla beki napisane
16.07.2015 12:58
Dawać oficjalke
16.07.2015 12:48
Juventus initially asked for €45m which Bayern countered with a €30m offer but a compromise now appears to have been reached, with the Bundesliga side set to pay €37m up front, and €3m in add-ons.
16.07.2015 12:44
Vidal też nie leci
16.07.2015 12:42
skład na następny sezon
Neuer-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal-Vidal
16.07.2015 12:36
@otwarty
Serio? kiedy oficjalka?
16.07.2015 12:33
Bayern podobno zbił cene 37mln+3mln bonusów ahahaha czyli Vidal 99.8% w Bayernie
16.07.2015 12:32
No właha
16.07.2015 12:28
No a może to sam Vidal aktualizuje
16.07.2015 12:20
52% ooo
16.07.2015 12:13
@Riberyy007
Każdy patrzy to i ja patrze
16.07.2015 12:11
@sepp2
Ja mam 51% tera
16.07.2015 12:08
Ja nie jestem pewny na transfermarktcie było 51% a teraz jest 50% ale ciągle na rosnącym
16.07.2015 12:05
Vidal 50% z rosnącym na transfermarkt
16.07.2015 11:56
Vidal na transfermarktcie 50% z rosnącym
16.07.2015 11:54
@Patryk233
Coste za 30mln
16.07.2015 11:13
10:00 16.07.15 NIEMCY Arturo Vidal bardzo blisko Bayernu Monachium! Jak donosi Sky Sport Italia, Bawarczycy doszli z Juventusem do porozumienia w sprawie transferu Chilijczyka i zapłacą za niego 40 milionów euro. Sam zawodnik miał już także powiedzieć rodzinie i znajomym o zmianie barw klubowych.
16.07.2015 11:08
Ja nie jestem pewny czy Vidal dojdzie
16.07.2015 11:05
Ciekawe czy ten Vidal dojdzie do nas bo pewny nie jestem
16.07.2015 10:58
Ciekawe czy do nas napewno on trafi
16.07.2015 10:45
Nie nie nie nie nie
Bayern za Vidala zapłacił 40mln i bonusy nie ma co oddawać
16.07.2015 10:44
Otwieram szampana uwaga
15.07.2015 23:25
Vital juz by był ale zarząd nie chce dać 5mln więcej
15.07.2015 22:40
Rozchodzi się o 5mln euro
15.07.2015 22:35
ciągle 34%
15.07.2015 22:04
gdzie wy na transfermarkcie te procenty widzicie
15.07.2015 21:59
Vidal jak przyjdzie do Bayernu to zadebiutuje w meczu o Superpuchar
15.07.2015 21:54
@shaqiri11
Bayern w TVP? Tak, bo Lewandowski
Ta stronka podała
15.07.2015 21:42
shaqiri
Nie wiem stronka na FB napisała że jest
15.07.2015 21:39
Na FB pewna strona napisała że jest ale nwm czy to prawda
15.07.2015 21:36
Zari
Vidal na testach medycznych jest tak niemieckie media informują
15.07.2015 21:35
Czyli mamy Vidala w kieszeni jaki transfer dalej?
15.07.2015 21:33
Arturo Vidal na testach medycznych w bayernie! Tak informują niemieckie media
15.07.2015 21:32
Neuer-Lahm-Boa-Benatia-Alaba-Javi-Vidal-Gotze-Ribery-Lewy-Muller(Robben)
Taki
15.07.2015 21:23
@Matilegolas
Czemu?
15.07.2015 21:19
@Bayerzasty
Bayern chyba 45mln wyda
15.07.2015 21:15
Po naszym zarządzie można się spodziewać definitywnego transferu Hobjerga
15.07.2015 21:14
@Thomas_Konig
Vidal kadry ci nie pogłebi bo on na pierwszy skład będzie
15.07.2015 21:10
Już wczoraj niektóre media huczały że Vidal w Bayernie będzie
15.07.2015 21:08
o 21:12:28 być może oficjalka bedzie z alonso też z tylka informacja wyskoczyła i po 1h czy 2h po newsie okazalo sie ze oficjalnie
15.07.2015 21:05
@jastrzab123
Za późno 21 dopiero
O jakiejś 22:30-23:00
Powinna być oficjalka
15.07.2015 21:01
Hahahaha Vidal wszystkie szpargały do Monachium w tej chwili przenosi
15.07.2015 20:59
No wg mnie bedzie Vidal już dziś oficjalnie w Bayernie
15.07.2015 20:50
@pele
Na atak przyjdzie jakiś zmiennik młody
A Lahm pewnie nie wróci przy Guardioli
15.07.2015 20:49
NIEMCY Bayern Monachium prowadzi negocjacje z Juventusem Turyn w sprawie Arturo Vidala. Włosi chcą otrzymać za Chilijczyka 45 milionów euro, tymczasem Niemcy oferują 35 plus pięć w postaci bonusów. Rozmowy są już w zaawansowanej fazie, a powrót Vidala do Niemiec jest bardzo prawdopodobny. Bayern prawdopodobnie będzie musiał zapłacić około 40 milionów euro, ale jest skłonny tyle wydać. Vidal ma podpisać czteroletnią umowę, dzięki której będzie zarabiał 6,5 miliona euro rocznie.
15.07.2015 20:41
A tak miałby być zastrzeżony ten 31 no...
15.07.2015 20:36
@hans1986
Też mam twittera zobacze co tam piszą
15.07.2015 20:35
@hans1986
Daj linka gdzie to napisane
15.07.2015 20:31
To jest dziwne
Rok temu za Vidala bez problemu dawaliśmy 40mln a teraz 30mln
Zbiednieliśmy
15.07.2015 20:29
Nieoficjalnie: Arturo Vidal piłkarzem Bayernu Monachium!
15.07.2015 20:27
@pele
Nie było tak głośno
15.07.2015 20:23
@KahnTitan1
Ja dziś to przeczytałem że on w Bayernie chciał grać w 2011
15.07.2015 20:19
@Apollo1
Wszystkie media piszą o Vidalu w Bayernie tak już w chinach będzie
15.07.2015 20:16
Tak!!! Marzyłem o nim.
15.07.2015 20:15
No na naszej stronie też napisali że do nas
15.07.2015 20:14
@hans1986
Vidal gra w Juve a przechodzi do Juve? xD
15.07.2015 20:14
http://www.juvepoland.com/news.php?id=32193
Tutaj Juve dziś napisało, że Vidal jest o krok od Bayernu
15.07.2015 20:11
@pele Bayern uzgodnił warunki kontraktu z Vidalem
Denerwuje mnie jednak to, że co chwila zmienia fryzurę
15.07.2015 20:08
Hehehe Vidal welcome to Munich
15.07.2015 20:06
@Dziki79
Pewnie Vidala realizuje
15.07.2015 20:04
Vidal miał do Arsenalu przejść ale jak się coś pojawiło o Bayernie to wg to jest to nazwisko o którym mówił Rummenige tym bardziej że Vidal może grać w środku pola. Pozatym Vidal w 2011 roku powiedział jak w Leverkusen grał, że chce grać w Bayernie
15.07.2015 20:02
Vidal w Bayernie? Może przychodzić dawać dawać
15.07.2015 19:58
Mandzu w Bayernie grał dobrze ale w Atletico kupe i został ukarany ławą i dlatego do Juve odszedł
15.07.2015 18:44
Przegrał*
zapomniałem dostawić ł
15.07.2015 18:36
@bayern1987
Mandzu był dobry ale w Atetico koniec końców przegra rywalizację o skład z Torresem
15.07.2015 18:34
Zaponiałem wlaśnie o Thiago
Więc taki skład będzie Neuer-Boateng-Benatia-Alaba-Alonso-Lahm-Ribery-Robben-Gotze-Lewy-Mueller
Takiego bym nie chciał ale tak zagramy wolałbym Lahma na PO i Alonso na ławie no ale
Ława
Ulreich,Badstuber,Rafinha,Bernat,Hobjerg(Kimmich),Thiago,Costa,i jakiś zmiennik napastników
15.07.2015 18:22
ja jakoś nie widzę żeby Guardiola w tym sezonie ufał Lewemu
Gdyby ufał to by go wystawił na telekom cup a nie wystawił więc nie jest dobrze
15.07.2015 18:12
W następny sezonie wyjściowa jedenastka tak będzie wyglądać
Neuer-Rafinha-Boateng-Benatia-Alaba-Alonso-Lahm-Ribery-Robben-Costa-Mueller
Ławka rezerwowych
Ulreich,Dante,Badstuber,Bernat,Gotze,Lewandowski
15.07.2015 17:58
Lewy w tym sezonie będzie ławe grzał bo Guardiola bedzie Muellerem na ataku grał
15.07.2015 17:52
Czemu Lewego nie ma? co się z nim dzieje?
12.07.2015 17:13
Telokom cup będzie można oglądać na Orange Sport od 14:45
12.07.2015 12:06
Wiecie na jakim numerze jest salt1 na nc+. Mam ustawione na hotbirdzie ale nie mogę znaleźć
12.07.2015 11:36
Guetta śpiewa
11.07.2015 15:35
Lewy jaki zły siedzi tam
11.07.2015 15:32