DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 178

Ja myśle ze to koniec transferów w tym sezonie

11.07.2015 15:30

@vonBaron
pianistów

11.07.2015 15:28

@Roy_Maakay10
Rummenige powiedział, że przyjdzie za Bastiana duże nazwisko

11.07.2015 09:29

@Patryk233
Wydaje się mi, że Basti w Mu=Di Maria w Bayernie

11.07.2015 00:14

Jutro o 13:00 zobaczymy nowy transfer

11.07.2015 00:09

W sumie to Di Maria w Bayernie to na 50% będzie.
Nie wiadomo czy zarząd dopłaci, na razie wiemy, że Basti w MU a czy do tego Di Maria przyjdzie to nwm

10.07.2015 23:53

Jutro wszystko powinno być wiadome kto przyjdzie za Bastiego

10.07.2015 23:51

@Arturro2014
Ale to wiązałoby się z transferem Di Marii do PSG albo Bayernu

10.07.2015 23:47

@Matilegolas
Też bym chciał Hazarda ale on nie do wyciągniecia i jakiś plotek o nim o transferze do Bayernu nie było

10.07.2015 23:45

Kogo wolelibyscie aby przyszedł
Kevin czy Angel
Napiszcie też krótkie uzasadnienie

10.07.2015 23:42

Wielka szkoda,że Basti odchodzi, oby wielkie i solidne nazwisko go godnie zastąpiło

10.07.2015 23:37

To ciekawe Kevin czy Angel?

10.07.2015 23:36

@Patryk233
Ja myślę, że obu

10.07.2015 23:32

@lukaszwa
Wątpie aby Hojbjerg szanse dostawał.
Rummenige powiedział, że za Bastiego przyjdzie wielkie nazwisko

10.07.2015 23:31

Może zarząd zostawi Gotze na rezerwe

10.07.2015 23:28

Czyli to prawda
MIA SAN MIA BASTI!

10.07.2015 23:27

@mrtiktak
Jesli to prawda to tak, ale albo De Bruyne, albo Di Maria jutro będą przedstawieni bo wiadomo co Rummenige mówił jak Bastian odejdzie.
@Arturro2014
Niezły żart, jutro Lewy bedzie

10.07.2015 23:26

@mrtiktak
Tak

10.07.2015 23:23

na goal.com to ja przeczytałem, ze Di Maria siedzi w Bayernie

10.07.2015 23:22

@vonBaron
No wiadomo, że szejki to i 100ml dadzą

10.07.2015 23:17

@Patryk233
Tak samo myślę, zarząd na 100% dopłaci 50mln jak Bastiego oddali

10.07.2015 23:15

@vonBaron
Jakoś tego samego dnia co Di Maria iał być w PSG na goal.com napisali, że Di Maria jedną nogą w Bayernie więc niewiadomo

10.07.2015 23:13

Niech ten Angel przychodzi do jasnej ciasnej a za Bastiego Javiego postawić

10.07.2015 23:11

Oby Angel do nas przyszedł

10.07.2015 23:08

Ale moze Di Marie zyskamy

10.07.2015 23:06

Na Goal,com wczoraj napisali

10.07.2015 23:02

Angel Di Maria: I want to play Bayern Munich
Angel Di Maria: Chcę grać w Bayernie Monachium
Czyi najprawdobodobniej będzie

10.07.2015 23:00

Czyli co? Przychodzi Di Maria to przedłużamy kontrakt z Guardiola?

10.07.2015 22:57

Wejdę na strone MU może coś pisza

10.07.2015 22:54

Moim zdaniem, już jutro może w Bayernie nie być Bastiana a niespodziewanie zobaczymy Di Marię. Może właściwie Bastian jest już w MU, a Di Maria w Bayernie ale zarząd chce zrobić nam jutro pewną niespodziankę. Ostatnio czytałem, że Di Maria chcę dojść do Bayernu

10.07.2015 22:49

To niech se tylko myśli. Mario w tym sezonie udowodni, że jest jednym z lepszych na świecie

10.07.2015 13:01

@grzegorz98x
Pewnie będą na ławce
Trenować zaczną w tą sobotę bo do 11 lipca czas mają

10.07.2015 09:16

spokojnie na goal. com piszą, że Di Maria bardzo chce do bayernu

10.07.2015 09:16

Za czasów Guardioli w Bayernie nie trafi tu

09.07.2015 12:12

Przyjdzie to witamy go na ławce, bo tak będzie bo mamy lepszego i młodszego Lewego, jako zmiennik Ibra bardzo solidny

09.07.2015 11:16

Według Bilda Bayern zaoferuję wymianę Gotze za Di Marię+ mała dopłata
Ja jestem za no bo jak mamy wygrać LM to nie mamy co czekać zanim Gotze się odblokuje tylko od razu interweniujemy

08.07.2015 20:45

Bellerin grał w pierwszym składzie Arsenalu przez kontuzje Debuchy'ego, ale Bellerin'owi talentu nie odmówię i chętnie bym go widział w Monachium. Może powalczymy o niego? Co wy na to?

08.07.2015 13:42

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/transfery,8-dzien-okna-transferowego,artykul,584629,1,970.html
W tytule Będzie duża wymiana na lini Bayern-MU?
Mueller w Bawarii zostanie ale Bayern może za Di Marię oddać Gotzego lub Bastiego+ dopłata
Oczywiście wolałbym aby Gotze odszedł

08.07.2015 12:38

@Arturro2014
Muahahaha Aguero przychodzi do Bayernu Lewy grzeje ławe w zimowym okienku Lewy odchodzi do Realu tam 1 skład zapewniony, Aguero po sezonie odchodzi gdzieś indziej, bo tak by było i zapchaj dziura nie ma napastników przez transfer Aguero posypało by się
Lubię Aguero ale jego transfer posypie

08.07.2015 12:35

Moim zdaniem Gotze musi popracować nad sobą, pograć na swoim podwórku i zobaczyć co robi nie tak

07.07.2015 15:57

Hahahahah Upały takie, że oddamy cały Bayern za Di Marie i dopłacimy 150mln. Naprawdę śmiech na kółkach.
A Darmian już na pewno w MU, bo podobno uwzględnił już warunki kontraktu. Przespaliśmy go i tyle
Podobno jesteśmy zainteresowani Bartrą z Barcy gdzieś to czytałem ale Bartra to chyba ŚO i też nam się przyda ale PO no nie wiem. Może ten Debuchy z Arsenalu?

07.07.2015 15:52

Po co? A po to że jak przychodzą najważniejsze mecze w sezonie to nie ma czym grać. Robbery są już starzy i nie chcę ich krzywdzić ale ich co najwyżej na BL. Na LM musimy mieć młodych zawodników(ewentualnie Basti bo to na 100% będzie jego ostatni sezon w Monachium i popracować nad Goetze) i na LM takim składem coś
Osiągniemy w formacji 4-3-3
Neuer-Darmian-Boateng-Benatia-Alaba-Javi-Basti-Goetze-Di Maria(Hazard)-RL9-Mueller

07.07.2015 13:47

Bayern podobno złożył ofertę za Di Marię wynoszącą 50mln euro. To może jednak nie zadowolić działaczy MU. Ja jestem za sprowadzeniem Di Marii bo dostaliśmy 200mln euro na transfery. Taka kasa jest po to aby takie transfery robić.
Wolałbym Hazarda ale on jest nie do wyciągnięcia

03.07.2015 14:28

Ups nie ten link
To ten link http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/transfery,3-dzien-okna-transferowego-,artykul,583408,1,972.html

03.07.2015 14:20

@Arturro2014
Wątpie aby od razu

03.07.2015 12:49

Hazard byłby lepszy ale musimy w końcu kupić coś fajnego. Jakby Basti odszedł i dopłata mała nasza 30m no to sory Basti ma 30 lat zaraz 31 więc po co to lepiej Di Maria

03.07.2015 12:10

@Arturro2014
Przyjdzie i będzie zmiennikiem Lewego, bo jest słabszy w grze kombinacyjnej a Guardiola chce ludzi dobrych w grze kombinacyjnych. Pozatym jak dla mnie to sory ale nie ten poziom

03.07.2015 10:28

@Ziginho
Powiem ci tyle nie znasz się Lewy akurat jest dobry, Benatia też, Bernat dobry zmiennik, Kimmich młodzian Tylko ten costa czy alonso mnie denerwują

02.07.2015 12:16

Niech zostanie ale jak będą oferować Di Marię za małą naszą dopłatę to mozna go oddać

02.07.2015 10:34

Ja bym wymienił Benatię za Ramosa i bym dopłacił 30m

01.07.2015 16:35

Niestety.
Onet na FB napisał, że Basti odchodzi do United. :(

21.06.2015 20:13

@Arturro2014 Po raz kolejny chcesz napastnika na 1 skład, który jest nie potrzebny. Rezerwowego trzeba napada ale nie na 1 skład

08.06.2015 15:52

To bardzo dobrze się składa. Guardiola nic tu nie ugra a Kloop przyjdzie i wygra 3 korony i będzie z Lewym się dobrze dogadywać, bo to on zrobił z niego zawodnika światowej klasy

05.06.2015 12:40

I bardzo dobrze. Puścić go na 2 lata wypożyczenia gdzieś a później wróci i będzie to zawodnik 1 składu. Godny zastępca Bastiego

04.06.2015 21:30

Wg mnie to już zmiennik trzeba kupić jakiegoś stopera klasy światowej takiego np, Thiago Silvę

04.06.2015 21:29

@Arturro2014
Zgadza, się na skrzydłowego ale nie na napastnika do

04.06.2015 10:50

Myślę, że dobrze będzie kupić Kevina ale nie za tą sumę. Wg mnie trzeba kupić też jakiegoś napastnika wg mnie Morata będzie dobry i on może z lewym o skład walczyć

02.06.2015 20:57