Ja chce Rome bo będziemy testować Wojtka przed Euro
27.08.2015 11:56
Oj ale możemy se marzyć. Laporte ma papiery na najlepszego stopera świata ale my tyle nie wydamy chyba że rzeczywiście wypożyczenie na dwa sezony i mozliwosc wykupu go za jakieś 40mln
27.08.2015 11:55
Oficjalnie! Thiago z kontraktem do 2019roku
27.08.2015 11:53
Też mi się niestety tak zdaje
27.08.2015 11:49
Właśnie się zastanawiałem co to za młoda osoba trenuje on do Rode jest podobny
27.08.2015 11:22
Fajnie i zaje... że to Laporte ale nie ma czasu już i cena kochani 50mln euro a negocjacje z Bilbao to z miesiąc. Ja bym go wypożyczył na dwa sezony z opcją wykupu za jakieś 30mln
27.08.2015 11:15
Ja yebe na stronie Manchesteru City już się trypletu spodziewają hahaha za dużo kasy proszę państwa wydaliście i to się odwdzięczy wam że my was wyeliminujemy bo ciency jesteście pomażcie o wygraniu LM
27.08.2015 10:59
Bayern
Atletico
Sevilla
Dinamo Zagrzeb
@Matilegolas
Po co ci Astana? Żeby do kazachtanu jeździć?
27.08.2015 10:49
I tak z Pepem odejdzie
27.08.2015 10:35
Haha
26.08.2015 23:54
Nie wolno być negatywnie nastawionym
26.08.2015 23:48
Pisze na telu i błędy mam sorry
26.08.2015 23:46
Meisterspielet to nie kibic Fc Bayernu bo kibicuje przeciwnikom
26.08.2015 23:44
Oni ci z Bayeru prawie co wyeliminował Atletico
26.08.2015 23:08
To nie taki szok jak stadion beniaminka z La Liga Sporting Gubin normalnie Camp Nou
26.08.2015 23:01
Pomyliłem się chce takie osoby zespoły czyli ofiary nasze
oprócz nas oczywiście
1.My
2.Man Itd
3.Roma
4.Dinamo Zagrzeb
26.08.2015 22:57
Jutro losowanie grup LM. Chce trafić na grupę
1.Fc Bayern
2.Real Madryt
3. PSV
4.Man Utd
26.08.2015 22:48
Goool Bellarabi 3:0
26.08.2015 22:29
Ja ZDF mam na 245 bo mam nc+
26.08.2015 19:58
Dziś Bayer gra mecz z Lazio. Mecz będzie na Canał+ i chyba na ZDF
26.08.2015 19:41
To nie dobrze. Jak Pep chwali to zaraz tego kogoś wywala na ławke
26.08.2015 14:41
@Matilegolas
Owszem mogliśmy kupić obrońca ale Vidala też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odszedł Bastian i chyba nie liczyłeś że chcemy wygrać LM w składzie z Rode czy Hojbjergiem lub Kimmichem. Vidal to bardzo dobry zakup, ale stopera można było zakupić ale trzeba dać szansę Dante. Być może pomyśli że ma wsparcie i będzie wkrótce mógł grać tak dobrze że wygryzie Benatie
26.08.2015 14:40
O tak! To na pewno odstrzeli Van Gaala od Thomasa.
26.08.2015 14:36
De Bruyne warto zakupić w 2016 roku
26.08.2015 14:15
To wypożyczmy go na te pół roku
26.08.2015 09:19
Dajmy Dante szanse może zacznie grać jak dwa lata temu(oby)
26.08.2015 09:07
@ThomasKonig
To tylko ustawienie aby wszystkich pomieścić w Bundeslidze przed meczem na ustawieniach też Tomek na def pom jest a więc widzisz
25.08.2015 21:25
Jeszcze zamkną buzie jak Polacy znowu wygrają. Ja jestem Polakiem i kibicuje Polakom. Kibicuje Bayernowi ale i Polsce
Pewnie takie składy będą
Polska:
Szczęsny-Piszczek, Szukała, Glik, Jędrzejczyk- Grosicki, Jodłowiec, Krycha- Rybus- Milik, Lewandowski
Niemcy:
Neuer- Ruediger, Hummels, Boa, Durm-Kross, Muller- Reus, Ozil-Podolsski, Gotze
Niby Niemcy mocniejszy skład ale Polskę stać na wygraną
25.08.2015 21:14
Denerwują mnie osoby w starciu Niemcy-Polska i oni kibicują Niemcom. Wiem, że Bayern to Niemcy ale to bez przesady. No chyba że ktoś wysyła paszport i chce być Niemcem
25.08.2015 20:54
Jprd że ktoś tu kibicuje reprze Niemiec zamiast reprze Polski i jak grają ze sobą to Niemcą to jestem święty. No i jestem bo taką osobą jest Patryk233 który chyba nie wierzy w naszego bramkarza Wojtka Szczęsnego
25.08.2015 20:51
No i dobrze. Przez to BL będzie znacznie ciekawsza
25.08.2015 16:34
Ja wątpie że oni te piwsko wychlali. Wylali je pewnie do zlewu a według mnie to nie piwo a atrap piwa
25.08.2015 16:33
Dlaczego Franck i Mehdi nie pili piwska? Jak to piwsko wogole jest?
25.08.2015 16:16
Tragiczna rozbieżność pomiędzy LM a LE. Zespoły jak chociaż do LM awansują dostaną 15mln euro. A ten zespół co całą LE wygra to 13,9mln euro. Rozbieżność tragiczna i później że zespoły z LE szans nie maja
25.08.2015 14:40
W typerze 1:0 dla naszych obstawilem
25.08.2015 14:35
Nie zgadzam się z hierarchią Alonso. Ja nie mogę że on jest bardzo ważny u nas?? hahaha
25.08.2015 14:25
Bayern interesował się Pogbą w maju
25.08.2015 12:12
Nie słuchaj tam sie Lewego on zawsze nic prawidłowego w wywiadzie powie, możemy tylko się cieszyć z jego bramek ale nie charakteru
25.08.2015 11:49
Co za lipa miałem nadzieje na 90minut ciekawego treningu
25.08.2015 11:36
Bardzo mało pokazali tego treningu zaledwie 17minut
25.08.2015 11:33
Mati ale Lewy no widzisz że grał 24min i strzelił jedną a Ginczek 90min i dwie
25.08.2015 11:09
Już nie mogę się doczekać
25.08.2015 11:02
@Dziki79
Łap linka https://www.youtube.com/watch?v=O3pVXaFI8gg
25.08.2015 10:50
Brugge niech wsadzi u siebie 2 gole i nic nie straci. Na Old Trafford pokazali że można z nimi być o wiele słabszym i grać. Nie jest to problem im 2 gole wsadzić i nic nie stracić
25.08.2015 10:50
Alonso nie sprzedamy Mati nawet o tym nie myśl. Prędzej Manuela sprzedamy niż Alonso. To pupilek Pepcia
25.08.2015 10:48
Hahaha ale mam Beke już z Van Gaala nie ma zawodnika którego nie chce
25.08.2015 10:47
Przypominam że od 11:15 będzie trening na żywo można oglądać. Ja będę
25.08.2015 10:43
Bardzo dobra jedenastka ale oglądałem ten mecz i ten Ginczek nic prócz dwóch bramek nie zrobił. Tam powinien być Lewy i atak z Bayernu
25.08.2015 10:41
Gdyby Javi nie nabawił się kontuzji nie kupowalibyśmy drugiej szklanki Benatii
25.08.2015 10:08
Przykład Krossa tylko pokazuje że warto go wypożyczyć
25.08.2015 10:04
Po Peciu spodziewam się takiego składu:
http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1321676_FC_Bayern_Munchen.jpg
Co nie znaczy że taki ja chce
24.08.2015 22:42
O Chambers w końcu coś dobrego w meczu zrobił. Wybił piłkę
24.08.2015 22:05
Ciekawe ile Liverpool za niego chce? coś koło 60mln a więc marzenia o jego grze dla nas xD
24.08.2015 21:49
Za rok jak z De Bruyne nie wyjdzie i Gotze nie wypali to brać go
24.08.2015 21:48
Fani Juve mówią że on nic nie wart jest
A ja chce w Bayernie Coutinho, kurde jaki chłopak ma talent podobno my się nim interesowaliśmy podczas tego okienka
24.08.2015 21:46
Manchester United włączył się do wyścigu o Kevina de Bruyne'a. Czerwone Diabły za Belga chcą zapłacić 50 milionów funtów.
Jest ktoś kogo MU nie chce?
24.08.2015 21:25
Macie linka meczu Arsenal-Liverpool?
24.08.2015 20:24
W tym momencie sprzedaż Dante jest bez sensu. Musi dostać szanse. A kto wie może zacznie grać jak 2 lata temu(oby)
24.08.2015 19:44
I bardzo dobrze. To świetny chłopak
24.08.2015 19:43
Oceny jak zwykle śmieszne i mam ubaw
24.08.2015 19:43
Wg mnie powinien Tomasz znaleźć się w tej jedenastce
24.08.2015 19:43
Tomek nie jest na sprzedaż i tyle
24.08.2015 19:41
Fajnie będę oglądać ale nie wytrzymuje bez meczy Bayernu
24.08.2015 19:41
Walone przepisy. To nasza maskotka.A precz z tymi przepisami
24.08.2015 19:40
O nie. Dlaczego Berni nie będzie naszym dopingował? Ja go też lubiłem
24.08.2015 19:33
A co powiecie o Bruno Martins Indim? 23 latek jest uważany za jednego z najlepszych młodych stoperów na świecie
24.08.2015 18:48
Ja jestem ciekawy stopera Bruno Martins Indi. Jest młody ma 23lata
24.08.2015 18:45
@KoanGuardiola2
A masz linka? Bardzo ciekawy jestem tego meczu
PS:Ja bym zaryzykował w Gintera
24.08.2015 18:42
http://transfery.info/79973,coman-blisko-bayernu
Podobno Coman ustalił już warunki kontraktu z nami...
24.08.2015 18:34
Oficjalnie: Vargas zawodnikiem Hoffenheim. Kurde mogliśmy go zamiast Comana wyjąć
24.08.2015 18:24
Ale musi spędzić, w meczu z Leverkusen ma zagrać
24.08.2015 13:43
To nie dobrze...
24.08.2015 13:14
No nie wiem czy aby na pewno do City. Jakoś PL to nie w tym wieku
24.08.2015 13:10
Tragedia. Niestety ale Franck powinien zakończyć kariere. Aż łezka w oczach jest no ale my nie mamy na to wpływu
24.08.2015 11:05
Teraz to musi zostać. Inaczej jesteśmy na lodzie
24.08.2015 10:34
Nie wiem czy jest płatny. Chyba dalsza część jest płatna więc sry za niedopatrzenie
Szkoda by w PL się marnował. Tam za jeden słaby mecz siedzisz na trybunach do końca sezonu
24.08.2015 09:48
Pep sam mówił, że nie będzie robił szkód Bayernowi
24.08.2015 09:42
@kubla
No nie pomyślałem, ale Pep odejdzie przyjdzie inny trener i tak to poukłada że się pomieszczą wszyscy
24.08.2015 09:36
@josh1982
Na pewno nie doznamy. Na Alianz Arenie? Naszym ulubionym stadionie?
24.08.2015 09:35
@kubla
Weź nie przesadzaj. Kevin i tak w tym sezonie u nas by nie grał tylko byśmy go kupili i go wypożyczyli do Wolfsburga. Czyli że pogra ten sezon w Wolfsburgu a w następnym już w naszym jak Pepa nie będzie. I my i Wolfsburg skorzystamy. Mario dostanie ten sezon szanse, a my w tym sezonie VFL nie osłabimy tylko kupimy KDB i go tam na sezon wypożyczymy
24.08.2015 09:33
Kupić De Bruyne i go wypożyczyć do VFL. To bardzo dobra decyzja wszyscy na tym skorzystają
24.08.2015 09:25
No nie wiem. Ale to chyba prawda. Zarząd mówił że w okienku wydadzą chociaż 100mln euro
24.08.2015 09:20
Matilegolas ależ my nie zapłacimhy 70-80mln euro tylko 50mln+Rode jakiś niemiecki dziennik to podawał. Nie wiem ja chce Kevina w Bayernie ale ma wyczyścić głowę i grać ma teraz w VFL a nie myśli o transferach
24.08.2015 09:05
@kamiltitan
Ta
23.08.2015 21:44
Jakoś obstawiłem 0-0 w pierwszej i 1-0 na koniec dla nas.
23.08.2015 21:31
Jakoś wierzę że Real to wygra. Z BVB tak samo było dziś w pierwszej połowie 0-0 a na koniec 4-0 dla nich
23.08.2015 21:28
Bo to Florek wykupił sędziego. Był gol dla Gijon a nie ma
23.08.2015 21:11
Ten Real z taką grą będzie walczyć... o utrzymanie
23.08.2015 20:59
Na razie wyraźna przewaga Sportingu
23.08.2015 20:48
weźcie dajcie dobry link do meczu Realu
23.08.2015 20:24
Ale Bilbao wybija zawodnikow tych z Barcy kontuzjogennie. Już tam na stronie piszą że robi się drugi Bayern
23.08.2015 20:13
Bo Real o 20:30 gra nie?
23.08.2015 19:50
Dacie linka meczu Realu bo jeszcze nie grają a chce mieć gotowy już
23.08.2015 19:48
gololo nie rozumie potrzeby rotowania. Trzeba rotować aby wygrywać LM
23.08.2015 19:12
gololo dlaczego wszystkich denerwujesz swoją paniką? wyjdź na dwór bo zginiesz z przeżywania
23.08.2015 19:10
Bramkarz wyczuł strzał Messiego ale Messi strzelił jak amator nawet ja bym to wybronił
23.08.2015 19:05
Ogladam mecz Barcy i ahahaha Messi karnego nie strzelił hahaha
23.08.2015 19:03
@gololo
Twoja panika mnie rozśmiesza. Lewy to dobry gracz i Pep mu ufa, kurde muszą być rotacje Pep o tym mówił
Ja chce Rome bo będziemy testować Wojtka przed Euro
27.08.2015 11:56
Oj ale możemy se marzyć. Laporte ma papiery na najlepszego stopera świata ale my tyle nie wydamy chyba że rzeczywiście wypożyczenie na dwa sezony i mozliwosc wykupu go za jakieś 40mln
27.08.2015 11:55
Oficjalnie! Thiago z kontraktem do 2019roku
27.08.2015 11:53
Też mi się niestety tak zdaje
27.08.2015 11:49
Właśnie się zastanawiałem co to za młoda osoba trenuje on do Rode jest podobny
27.08.2015 11:22
Fajnie i zaje... że to Laporte ale nie ma czasu już i cena kochani 50mln euro a negocjacje z Bilbao to z miesiąc. Ja bym go wypożyczył na dwa sezony z opcją wykupu za jakieś 30mln
27.08.2015 11:15
Ja yebe na stronie Manchesteru City już się trypletu spodziewają hahaha za dużo kasy proszę państwa wydaliście i to się odwdzięczy wam że my was wyeliminujemy bo ciency jesteście pomażcie o wygraniu LM
27.08.2015 10:59
Bayern
Atletico
Sevilla
Dinamo Zagrzeb
@Matilegolas
Po co ci Astana? Żeby do kazachtanu jeździć?
27.08.2015 10:49
I tak z Pepem odejdzie
27.08.2015 10:35
Haha
26.08.2015 23:54
Nie wolno być negatywnie nastawionym
26.08.2015 23:48
Pisze na telu i błędy mam sorry
26.08.2015 23:46
Meisterspielet to nie kibic Fc Bayernu bo kibicuje przeciwnikom
26.08.2015 23:44
Oni ci z Bayeru prawie co wyeliminował Atletico
26.08.2015 23:08
To nie taki szok jak stadion beniaminka z La Liga Sporting Gubin normalnie Camp Nou
26.08.2015 23:01
Pomyliłem się chce takie osoby zespoły czyli ofiary nasze
oprócz nas oczywiście
1.My
2.Man Itd
3.Roma
4.Dinamo Zagrzeb
26.08.2015 22:57
Jutro losowanie grup LM. Chce trafić na grupę
1.Fc Bayern
2.Real Madryt
3. PSV
4.Man Utd
26.08.2015 22:48
Goool Bellarabi 3:0
26.08.2015 22:29
Ja ZDF mam na 245 bo mam nc+
26.08.2015 19:58
Dziś Bayer gra mecz z Lazio. Mecz będzie na Canał+ i chyba na ZDF
26.08.2015 19:41
To nie dobrze. Jak Pep chwali to zaraz tego kogoś wywala na ławke
26.08.2015 14:41
@Matilegolas
Owszem mogliśmy kupić obrońca ale Vidala też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odszedł Bastian i chyba nie liczyłeś że chcemy wygrać LM w składzie z Rode czy Hojbjergiem lub Kimmichem. Vidal to bardzo dobry zakup, ale stopera można było zakupić ale trzeba dać szansę Dante. Być może pomyśli że ma wsparcie i będzie wkrótce mógł grać tak dobrze że wygryzie Benatie
26.08.2015 14:40
O tak! To na pewno odstrzeli Van Gaala od Thomasa.
26.08.2015 14:36
De Bruyne warto zakupić w 2016 roku
26.08.2015 14:15
To wypożyczmy go na te pół roku
26.08.2015 09:19
Dajmy Dante szanse może zacznie grać jak dwa lata temu(oby)
26.08.2015 09:07
@ThomasKonig
To tylko ustawienie aby wszystkich pomieścić w Bundeslidze przed meczem na ustawieniach też Tomek na def pom jest a więc widzisz
25.08.2015 21:25
Jeszcze zamkną buzie jak Polacy znowu wygrają. Ja jestem Polakiem i kibicuje Polakom. Kibicuje Bayernowi ale i Polsce
Pewnie takie składy będą
Polska:
Szczęsny-Piszczek, Szukała, Glik, Jędrzejczyk- Grosicki, Jodłowiec, Krycha- Rybus- Milik, Lewandowski
Niemcy:
Neuer- Ruediger, Hummels, Boa, Durm-Kross, Muller- Reus, Ozil-Podolsski, Gotze
Niby Niemcy mocniejszy skład ale Polskę stać na wygraną
25.08.2015 21:14
Denerwują mnie osoby w starciu Niemcy-Polska i oni kibicują Niemcom. Wiem, że Bayern to Niemcy ale to bez przesady. No chyba że ktoś wysyła paszport i chce być Niemcem
25.08.2015 20:54
Jprd że ktoś tu kibicuje reprze Niemiec zamiast reprze Polski i jak grają ze sobą to Niemcą to jestem święty. No i jestem bo taką osobą jest Patryk233 który chyba nie wierzy w naszego bramkarza Wojtka Szczęsnego
25.08.2015 20:51
No i dobrze. Przez to BL będzie znacznie ciekawsza
25.08.2015 16:34
Ja wątpie że oni te piwsko wychlali. Wylali je pewnie do zlewu a według mnie to nie piwo a atrap piwa
25.08.2015 16:33
Dlaczego Franck i Mehdi nie pili piwska? Jak to piwsko wogole jest?
25.08.2015 16:16
Tragiczna rozbieżność pomiędzy LM a LE. Zespoły jak chociaż do LM awansują dostaną 15mln euro. A ten zespół co całą LE wygra to 13,9mln euro. Rozbieżność tragiczna i później że zespoły z LE szans nie maja
25.08.2015 14:40
W typerze 1:0 dla naszych obstawilem
25.08.2015 14:35
Nie zgadzam się z hierarchią Alonso. Ja nie mogę że on jest bardzo ważny u nas?? hahaha
25.08.2015 14:25
Bayern interesował się Pogbą w maju
25.08.2015 12:12
Nie słuchaj tam sie Lewego on zawsze nic prawidłowego w wywiadzie powie, możemy tylko się cieszyć z jego bramek ale nie charakteru
25.08.2015 11:49
Co za lipa miałem nadzieje na 90minut ciekawego treningu
25.08.2015 11:36
Bardzo mało pokazali tego treningu zaledwie 17minut
25.08.2015 11:33
Mati ale Lewy no widzisz że grał 24min i strzelił jedną a Ginczek 90min i dwie
25.08.2015 11:09
Już nie mogę się doczekać
25.08.2015 11:02
@Dziki79
Łap linka https://www.youtube.com/watch?v=O3pVXaFI8gg
25.08.2015 10:50
Brugge niech wsadzi u siebie 2 gole i nic nie straci. Na Old Trafford pokazali że można z nimi być o wiele słabszym i grać. Nie jest to problem im 2 gole wsadzić i nic nie stracić
25.08.2015 10:50
Alonso nie sprzedamy Mati nawet o tym nie myśl. Prędzej Manuela sprzedamy niż Alonso. To pupilek Pepcia
25.08.2015 10:48
Hahaha ale mam Beke już z Van Gaala nie ma zawodnika którego nie chce
25.08.2015 10:47
Przypominam że od 11:15 będzie trening na żywo można oglądać. Ja będę
25.08.2015 10:43
Bardzo dobra jedenastka ale oglądałem ten mecz i ten Ginczek nic prócz dwóch bramek nie zrobił. Tam powinien być Lewy i atak z Bayernu
25.08.2015 10:41
Gdyby Javi nie nabawił się kontuzji nie kupowalibyśmy drugiej szklanki Benatii
25.08.2015 10:08
Przykład Krossa tylko pokazuje że warto go wypożyczyć
25.08.2015 10:04
Po Peciu spodziewam się takiego składu:
http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1321676_FC_Bayern_Munchen.jpg
Co nie znaczy że taki ja chce
24.08.2015 22:42
O Chambers w końcu coś dobrego w meczu zrobił. Wybił piłkę
24.08.2015 22:05
Ciekawe ile Liverpool za niego chce? coś koło 60mln a więc marzenia o jego grze dla nas xD
24.08.2015 21:49
Za rok jak z De Bruyne nie wyjdzie i Gotze nie wypali to brać go
24.08.2015 21:48
Fani Juve mówią że on nic nie wart jest
A ja chce w Bayernie Coutinho, kurde jaki chłopak ma talent podobno my się nim interesowaliśmy podczas tego okienka
24.08.2015 21:46
Manchester United włączył się do wyścigu o Kevina de Bruyne'a. Czerwone Diabły za Belga chcą zapłacić 50 milionów funtów.
Jest ktoś kogo MU nie chce?
24.08.2015 21:25
Macie linka meczu Arsenal-Liverpool?
24.08.2015 20:24
W tym momencie sprzedaż Dante jest bez sensu. Musi dostać szanse. A kto wie może zacznie grać jak 2 lata temu(oby)
24.08.2015 19:44
I bardzo dobrze. To świetny chłopak
24.08.2015 19:43
Oceny jak zwykle śmieszne i mam ubaw
24.08.2015 19:43
Wg mnie powinien Tomasz znaleźć się w tej jedenastce
24.08.2015 19:43
Tomek nie jest na sprzedaż i tyle
24.08.2015 19:41
Fajnie będę oglądać ale nie wytrzymuje bez meczy Bayernu
24.08.2015 19:41
Walone przepisy. To nasza maskotka.A precz z tymi przepisami
24.08.2015 19:40
O nie. Dlaczego Berni nie będzie naszym dopingował? Ja go też lubiłem
24.08.2015 19:33
A co powiecie o Bruno Martins Indim? 23 latek jest uważany za jednego z najlepszych młodych stoperów na świecie
24.08.2015 18:48
Ja jestem ciekawy stopera Bruno Martins Indi. Jest młody ma 23lata
24.08.2015 18:45
@KoanGuardiola2
A masz linka? Bardzo ciekawy jestem tego meczu
PS:Ja bym zaryzykował w Gintera
24.08.2015 18:42
http://transfery.info/79973,coman-blisko-bayernu
Podobno Coman ustalił już warunki kontraktu z nami...
24.08.2015 18:34
Oficjalnie: Vargas zawodnikiem Hoffenheim. Kurde mogliśmy go zamiast Comana wyjąć
24.08.2015 18:24
Ale musi spędzić, w meczu z Leverkusen ma zagrać
24.08.2015 13:43
To nie dobrze...
24.08.2015 13:14
No nie wiem czy aby na pewno do City. Jakoś PL to nie w tym wieku
24.08.2015 13:10
Tragedia. Niestety ale Franck powinien zakończyć kariere. Aż łezka w oczach jest no ale my nie mamy na to wpływu
24.08.2015 11:05
Teraz to musi zostać. Inaczej jesteśmy na lodzie
24.08.2015 10:34
Nie wiem czy jest płatny. Chyba dalsza część jest płatna więc sry za niedopatrzenie
24.08.2015 10:25
http://www.bild.de/bild-plus/sport/fussball/de-bruyne-kevin/mancity-oder-doch-bayern-42294122,var=a,view=conversionToLogin.bild.html
24.08.2015 10:08
Szkoda by w PL się marnował. Tam za jeden słaby mecz siedzisz na trybunach do końca sezonu
24.08.2015 09:48
Pep sam mówił, że nie będzie robił szkód Bayernowi
24.08.2015 09:42
@kubla
No nie pomyślałem, ale Pep odejdzie przyjdzie inny trener i tak to poukłada że się pomieszczą wszyscy
24.08.2015 09:36
@josh1982
Na pewno nie doznamy. Na Alianz Arenie? Naszym ulubionym stadionie?
24.08.2015 09:35
@kubla
Weź nie przesadzaj. Kevin i tak w tym sezonie u nas by nie grał tylko byśmy go kupili i go wypożyczyli do Wolfsburga. Czyli że pogra ten sezon w Wolfsburgu a w następnym już w naszym jak Pepa nie będzie. I my i Wolfsburg skorzystamy. Mario dostanie ten sezon szanse, a my w tym sezonie VFL nie osłabimy tylko kupimy KDB i go tam na sezon wypożyczymy
24.08.2015 09:33
Kupić De Bruyne i go wypożyczyć do VFL. To bardzo dobra decyzja wszyscy na tym skorzystają
24.08.2015 09:25
No nie wiem. Ale to chyba prawda. Zarząd mówił że w okienku wydadzą chociaż 100mln euro
24.08.2015 09:20
Matilegolas ależ my nie zapłacimhy 70-80mln euro tylko 50mln+Rode jakiś niemiecki dziennik to podawał. Nie wiem ja chce Kevina w Bayernie ale ma wyczyścić głowę i grać ma teraz w VFL a nie myśli o transferach
24.08.2015 09:05
@kamiltitan
Ta
23.08.2015 21:44
Jakoś obstawiłem 0-0 w pierwszej i 1-0 na koniec dla nas.
23.08.2015 21:31
Jakoś wierzę że Real to wygra. Z BVB tak samo było dziś w pierwszej połowie 0-0 a na koniec 4-0 dla nich
23.08.2015 21:28
Bo to Florek wykupił sędziego. Był gol dla Gijon a nie ma
23.08.2015 21:11
Ten Real z taką grą będzie walczyć... o utrzymanie
23.08.2015 20:59
Na razie wyraźna przewaga Sportingu
23.08.2015 20:48
weźcie dajcie dobry link do meczu Realu
23.08.2015 20:24
Ale Bilbao wybija zawodnikow tych z Barcy kontuzjogennie. Już tam na stronie piszą że robi się drugi Bayern
23.08.2015 20:13
Bo Real o 20:30 gra nie?
23.08.2015 19:50
Dacie linka meczu Realu bo jeszcze nie grają a chce mieć gotowy już
23.08.2015 19:48
gololo nie rozumie potrzeby rotowania. Trzeba rotować aby wygrywać LM
23.08.2015 19:12
gololo dlaczego wszystkich denerwujesz swoją paniką? wyjdź na dwór bo zginiesz z przeżywania
23.08.2015 19:10
Bramkarz wyczuł strzał Messiego ale Messi strzelił jak amator nawet ja bym to wybronił
23.08.2015 19:05
Ogladam mecz Barcy i ahahaha Messi karnego nie strzelił hahaha
23.08.2015 19:03
@gololo
Twoja panika mnie rozśmiesza. Lewy to dobry gracz i Pep mu ufa, kurde muszą być rotacje Pep o tym mówił
23.08.2015 19:00