DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 168

Ja chce Rome bo będziemy testować Wojtka przed Euro

27.08.2015 11:56

Oj ale możemy se marzyć. Laporte ma papiery na najlepszego stopera świata ale my tyle nie wydamy chyba że rzeczywiście wypożyczenie na dwa sezony i mozliwosc wykupu go za jakieś 40mln

27.08.2015 11:55

Oficjalnie! Thiago z kontraktem do 2019roku

27.08.2015 11:53

Też mi się niestety tak zdaje

27.08.2015 11:49

Właśnie się zastanawiałem co to za młoda osoba trenuje on do Rode jest podobny

27.08.2015 11:22

Fajnie i zaje... że to Laporte ale nie ma czasu już i cena kochani 50mln euro a negocjacje z Bilbao to z miesiąc. Ja bym go wypożyczył na dwa sezony z opcją wykupu za jakieś 30mln

27.08.2015 11:15

Ja yebe na stronie Manchesteru City już się trypletu spodziewają hahaha za dużo kasy proszę państwa wydaliście i to się odwdzięczy wam że my was wyeliminujemy bo ciency jesteście pomażcie o wygraniu LM

27.08.2015 10:59

Bayern
Atletico
Sevilla
Dinamo Zagrzeb
@Matilegolas
Po co ci Astana? Żeby do kazachtanu jeździć?

27.08.2015 10:49

I tak z Pepem odejdzie

27.08.2015 10:35

Haha

26.08.2015 23:54

Nie wolno być negatywnie nastawionym

26.08.2015 23:48

Pisze na telu i błędy mam sorry

26.08.2015 23:46

Meisterspielet to nie kibic Fc Bayernu bo kibicuje przeciwnikom

26.08.2015 23:44

Oni ci z Bayeru prawie co wyeliminował Atletico

26.08.2015 23:08

To nie taki szok jak stadion beniaminka z La Liga Sporting Gubin normalnie Camp Nou

26.08.2015 23:01

Pomyliłem się chce takie osoby zespoły czyli ofiary nasze
oprócz nas oczywiście
1.My
2.Man Itd
3.Roma
4.Dinamo Zagrzeb

26.08.2015 22:57

Jutro losowanie grup LM. Chce trafić na grupę
1.Fc Bayern
2.Real Madryt
3. PSV
4.Man Utd

26.08.2015 22:48

Goool Bellarabi 3:0

26.08.2015 22:29

Ja ZDF mam na 245 bo mam nc+

26.08.2015 19:58

Dziś Bayer gra mecz z Lazio. Mecz będzie na Canał+ i chyba na ZDF

26.08.2015 19:41

To nie dobrze. Jak Pep chwali to zaraz tego kogoś wywala na ławke

26.08.2015 14:41

@Matilegolas
Owszem mogliśmy kupić obrońca ale Vidala też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odszedł Bastian i chyba nie liczyłeś że chcemy wygrać LM w składzie z Rode czy Hojbjergiem lub Kimmichem. Vidal to bardzo dobry zakup, ale stopera można było zakupić ale trzeba dać szansę Dante. Być może pomyśli że ma wsparcie i będzie wkrótce mógł grać tak dobrze że wygryzie Benatie

26.08.2015 14:40

O tak! To na pewno odstrzeli Van Gaala od Thomasa.

26.08.2015 14:36

De Bruyne warto zakupić w 2016 roku

26.08.2015 14:15

To wypożyczmy go na te pół roku

26.08.2015 09:19

Dajmy Dante szanse może zacznie grać jak dwa lata temu(oby)

26.08.2015 09:07

@ThomasKonig
To tylko ustawienie aby wszystkich pomieścić w Bundeslidze przed meczem na ustawieniach też Tomek na def pom jest a więc widzisz

25.08.2015 21:25

Jeszcze zamkną buzie jak Polacy znowu wygrają. Ja jestem Polakiem i kibicuje Polakom. Kibicuje Bayernowi ale i Polsce
Pewnie takie składy będą
Polska:
Szczęsny-Piszczek, Szukała, Glik, Jędrzejczyk- Grosicki, Jodłowiec, Krycha- Rybus- Milik, Lewandowski
Niemcy:
Neuer- Ruediger, Hummels, Boa, Durm-Kross, Muller- Reus, Ozil-Podolsski, Gotze
Niby Niemcy mocniejszy skład ale Polskę stać na wygraną

25.08.2015 21:14

Denerwują mnie osoby w starciu Niemcy-Polska i oni kibicują Niemcom. Wiem, że Bayern to Niemcy ale to bez przesady. No chyba że ktoś wysyła paszport i chce być Niemcem

25.08.2015 20:54

Jprd że ktoś tu kibicuje reprze Niemiec zamiast reprze Polski i jak grają ze sobą to Niemcą to jestem święty. No i jestem bo taką osobą jest Patryk233 który chyba nie wierzy w naszego bramkarza Wojtka Szczęsnego

25.08.2015 20:51

No i dobrze. Przez to BL będzie znacznie ciekawsza

25.08.2015 16:34

Ja wątpie że oni te piwsko wychlali. Wylali je pewnie do zlewu a według mnie to nie piwo a atrap piwa

25.08.2015 16:33

Dlaczego Franck i Mehdi nie pili piwska? Jak to piwsko wogole jest?

25.08.2015 16:16

Tragiczna rozbieżność pomiędzy LM a LE. Zespoły jak chociaż do LM awansują dostaną 15mln euro. A ten zespół co całą LE wygra to 13,9mln euro. Rozbieżność tragiczna i później że zespoły z LE szans nie maja

25.08.2015 14:40

W typerze 1:0 dla naszych obstawilem

25.08.2015 14:35

Nie zgadzam się z hierarchią Alonso. Ja nie mogę że on jest bardzo ważny u nas?? hahaha

25.08.2015 14:25

Bayern interesował się Pogbą w maju

25.08.2015 12:12

Nie słuchaj tam sie Lewego on zawsze nic prawidłowego w wywiadzie powie, możemy tylko się cieszyć z jego bramek ale nie charakteru

25.08.2015 11:49

Co za lipa miałem nadzieje na 90minut ciekawego treningu

25.08.2015 11:36

Bardzo mało pokazali tego treningu zaledwie 17minut

25.08.2015 11:33

Mati ale Lewy no widzisz że grał 24min i strzelił jedną a Ginczek 90min i dwie

25.08.2015 11:09

Już nie mogę się doczekać

25.08.2015 11:02

@Dziki79
Łap linka https://www.youtube.com/watch?v=O3pVXaFI8gg

25.08.2015 10:50

Brugge niech wsadzi u siebie 2 gole i nic nie straci. Na Old Trafford pokazali że można z nimi być o wiele słabszym i grać. Nie jest to problem im 2 gole wsadzić i nic nie stracić

25.08.2015 10:50

Alonso nie sprzedamy Mati nawet o tym nie myśl. Prędzej Manuela sprzedamy niż Alonso. To pupilek Pepcia

25.08.2015 10:48

Hahaha ale mam Beke już z Van Gaala nie ma zawodnika którego nie chce

25.08.2015 10:47

Przypominam że od 11:15 będzie trening na żywo można oglądać. Ja będę

25.08.2015 10:43

Bardzo dobra jedenastka ale oglądałem ten mecz i ten Ginczek nic prócz dwóch bramek nie zrobił. Tam powinien być Lewy i atak z Bayernu

25.08.2015 10:41

Gdyby Javi nie nabawił się kontuzji nie kupowalibyśmy drugiej szklanki Benatii

25.08.2015 10:08

Przykład Krossa tylko pokazuje że warto go wypożyczyć

25.08.2015 10:04

Po Peciu spodziewam się takiego składu:
http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1321676_FC_Bayern_Munchen.jpg
Co nie znaczy że taki ja chce

24.08.2015 22:42

O Chambers w końcu coś dobrego w meczu zrobił. Wybił piłkę

24.08.2015 22:05

Ciekawe ile Liverpool za niego chce? coś koło 60mln a więc marzenia o jego grze dla nas xD

24.08.2015 21:49

Za rok jak z De Bruyne nie wyjdzie i Gotze nie wypali to brać go

24.08.2015 21:48

Fani Juve mówią że on nic nie wart jest
A ja chce w Bayernie Coutinho, kurde jaki chłopak ma talent podobno my się nim interesowaliśmy podczas tego okienka

24.08.2015 21:46

Manchester United włączył się do wyścigu o Kevina de Bruyne'a. Czerwone Diabły za Belga chcą zapłacić 50 milionów funtów.
Jest ktoś kogo MU nie chce?

24.08.2015 21:25

Macie linka meczu Arsenal-Liverpool?

24.08.2015 20:24

W tym momencie sprzedaż Dante jest bez sensu. Musi dostać szanse. A kto wie może zacznie grać jak 2 lata temu(oby)

24.08.2015 19:44

I bardzo dobrze. To świetny chłopak

24.08.2015 19:43

Oceny jak zwykle śmieszne i mam ubaw

24.08.2015 19:43

Wg mnie powinien Tomasz znaleźć się w tej jedenastce

24.08.2015 19:43

Tomek nie jest na sprzedaż i tyle

24.08.2015 19:41

Fajnie będę oglądać ale nie wytrzymuje bez meczy Bayernu

24.08.2015 19:41

Walone przepisy. To nasza maskotka.A precz z tymi przepisami

24.08.2015 19:40

O nie. Dlaczego Berni nie będzie naszym dopingował? Ja go też lubiłem

24.08.2015 19:33

A co powiecie o Bruno Martins Indim? 23 latek jest uważany za jednego z najlepszych młodych stoperów na świecie

24.08.2015 18:48

Ja jestem ciekawy stopera Bruno Martins Indi. Jest młody ma 23lata

24.08.2015 18:45

@KoanGuardiola2
A masz linka? Bardzo ciekawy jestem tego meczu
PS:Ja bym zaryzykował w Gintera

24.08.2015 18:42

http://transfery.info/79973,coman-blisko-bayernu
Podobno Coman ustalił już warunki kontraktu z nami...

24.08.2015 18:34

Oficjalnie: Vargas zawodnikiem Hoffenheim. Kurde mogliśmy go zamiast Comana wyjąć

24.08.2015 18:24

Ale musi spędzić, w meczu z Leverkusen ma zagrać

24.08.2015 13:43

To nie dobrze...

24.08.2015 13:14

No nie wiem czy aby na pewno do City. Jakoś PL to nie w tym wieku

24.08.2015 13:10

Tragedia. Niestety ale Franck powinien zakończyć kariere. Aż łezka w oczach jest no ale my nie mamy na to wpływu

24.08.2015 11:05

Teraz to musi zostać. Inaczej jesteśmy na lodzie

24.08.2015 10:34

Nie wiem czy jest płatny. Chyba dalsza część jest płatna więc sry za niedopatrzenie

24.08.2015 10:25

http://www.bild.de/bild-plus/sport/fussball/de-bruyne-kevin/mancity-oder-doch-bayern-42294122,var=a,view=conversionToLogin.bild.html

24.08.2015 10:08

Szkoda by w PL się marnował. Tam za jeden słaby mecz siedzisz na trybunach do końca sezonu

24.08.2015 09:48

Pep sam mówił, że nie będzie robił szkód Bayernowi

24.08.2015 09:42

@kubla
No nie pomyślałem, ale Pep odejdzie przyjdzie inny trener i tak to poukłada że się pomieszczą wszyscy

24.08.2015 09:36

@josh1982
Na pewno nie doznamy. Na Alianz Arenie? Naszym ulubionym stadionie?

24.08.2015 09:35

@kubla
Weź nie przesadzaj. Kevin i tak w tym sezonie u nas by nie grał tylko byśmy go kupili i go wypożyczyli do Wolfsburga. Czyli że pogra ten sezon w Wolfsburgu a w następnym już w naszym jak Pepa nie będzie. I my i Wolfsburg skorzystamy. Mario dostanie ten sezon szanse, a my w tym sezonie VFL nie osłabimy tylko kupimy KDB i go tam na sezon wypożyczymy

24.08.2015 09:33

Kupić De Bruyne i go wypożyczyć do VFL. To bardzo dobra decyzja wszyscy na tym skorzystają

24.08.2015 09:25

No nie wiem. Ale to chyba prawda. Zarząd mówił że w okienku wydadzą chociaż 100mln euro

24.08.2015 09:20

Matilegolas ależ my nie zapłacimhy 70-80mln euro tylko 50mln+Rode jakiś niemiecki dziennik to podawał. Nie wiem ja chce Kevina w Bayernie ale ma wyczyścić głowę i grać ma teraz w VFL a nie myśli o transferach

24.08.2015 09:05

@kamiltitan
Ta

23.08.2015 21:44

Jakoś obstawiłem 0-0 w pierwszej i 1-0 na koniec dla nas.

23.08.2015 21:31

Jakoś wierzę że Real to wygra. Z BVB tak samo było dziś w pierwszej połowie 0-0 a na koniec 4-0 dla nich

23.08.2015 21:28

Bo to Florek wykupił sędziego. Był gol dla Gijon a nie ma

23.08.2015 21:11

Ten Real z taką grą będzie walczyć... o utrzymanie

23.08.2015 20:59

Na razie wyraźna przewaga Sportingu

23.08.2015 20:48

weźcie dajcie dobry link do meczu Realu

23.08.2015 20:24

Ale Bilbao wybija zawodnikow tych z Barcy kontuzjogennie. Już tam na stronie piszą że robi się drugi Bayern

23.08.2015 20:13

Bo Real o 20:30 gra nie?

23.08.2015 19:50

Dacie linka meczu Realu bo jeszcze nie grają a chce mieć gotowy już

23.08.2015 19:48

gololo nie rozumie potrzeby rotowania. Trzeba rotować aby wygrywać LM

23.08.2015 19:12

gololo dlaczego wszystkich denerwujesz swoją paniką? wyjdź na dwór bo zginiesz z przeżywania

23.08.2015 19:10

Bramkarz wyczuł strzał Messiego ale Messi strzelił jak amator nawet ja bym to wybronił

23.08.2015 19:05

Ogladam mecz Barcy i ahahaha Messi karnego nie strzelił hahaha

23.08.2015 19:03

@gololo
Twoja panika mnie rozśmiesza. Lewy to dobry gracz i Pep mu ufa, kurde muszą być rotacje Pep o tym mówił

23.08.2015 19:00