DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 167

Szczęsny najlepszy bramkarz Serie A! Juve gra piach i tyle oni majstra to nie wygrają z taką grą

30.08.2015 20:24

Szczęsny to jest magia w bramce. Co on wyjął pod koniec, nie możliwy strzał do obrony

30.08.2015 20:16

Hahahaha
Roma 2 Juve 0. Hahaha dobić ich jeszcze tak jest

30.08.2015 19:41

No i po transmisji na turbo. Macie jakiś link?

30.08.2015 19:29

Ja wole Lewego na królu a nie Tomka. Ale luz i z Tomka bym się cieszył. On może barierę 30 bramek w lidze przekroczyć w takim tempie

30.08.2015 17:43

Spokojnie i tak majstra mamy zaklepanego niech se prowadzą

30.08.2015 17:32

Chodzi o to że BVB z taką grą nawet u siebie z B04 by nie zremisowała a w dupe dostała. Taka prawda jest kochani

30.08.2015 17:30

EE To chyba my teraz liderami jesteśmy? czy Ez Aguo na pierwszym?

30.08.2015 17:28

To ja w tej chwili wole Comana niż KDB liczę że odpali Kingsley a KDB to gra piach ostatnio i nie zdziwię się ławy jak w Chelsea

30.08.2015 17:24

https://twitter.com/MCFC/status/638003272675106816/photo/1?ref_src=twsrc^tfw
De Bruyne zaprezentowany w MCI. Dobra nie chcesz kariery to nie takim podejściem KDB nigdy LM nie wygrasz chyba że we śnie. I dobrze w sumie mu. Nie chcemy tu niecierpliwych

30.08.2015 17:13

BVB i teraz jest cienka nikt mi nie powie. Tylko z Beniaminami wygrywają ciekawe czy z Leverkusen chociaż by zremisowali? Pewnie nie. Niech se będą na fotelu lidera do spotkania z nami a potem ich strącimy

30.08.2015 17:00

Oglądam ten mecz AdiFantasti bo jestem ciekawy Wojtka

30.08.2015 16:41

@jastrza123
Sprzedany za darmo

30.08.2015 16:37

Kurde no a na ławie były takie osoby jak: Neuer, Thiago, Lewy, Thomas, Mario, Arjen, Steinhart chyba i inni
Ale tu żadnego infa nie było jakby nikt tu nic nie wiedział

30.08.2015 16:29

Jprdl co my z jakimś Red Power 5:0 wygraliśmy tam Boa, Rafa, Lahm, Rode i inni grali. Ja nie rozumiem nie było tu infa

30.08.2015 16:25

Powiem wam że się bardzo cieszę z tego transferu już jest zaprezentowany tu o https://instagram.com/p/7AmTIZEqIn/?taken-by=fcbayern Coman i na pewno Android się ucieszy

30.08.2015 16:24

To Vidal będzie mógł Comana klimatyzować pomimo tego że sam jeszcze dobrze się nie zaklimatyzował

30.08.2015 16:21

Z Comanem nie przedłużało się tak długo jak z Vidalem. Konkret i do widzenia Juve co najmniej do 2017 roku ale mamy nadzieję że już tam nie wróci. U nas pewnie odpali jak Costa

30.08.2015 16:10

Macie linka prezentacji?

30.08.2015 16:03

https://twitter.com/FCBayern/status/637984525344206848/photo/1?ref_src=twsrc^tfw
Zaprezentowany dzięki

30.08.2015 16:00

@yvaine25
Co to za mecz?

30.08.2015 14:44

kubla jak ty możesz się cieszyć jak nie mamy rezerwowego obrońcy w tej chwili Nie rozumiem takich ludzi

30.08.2015 14:18

@hans1986
A ten Coman to na pewno w tym Monachium jest?

30.08.2015 13:44

Bo co bo przerzucił? Arjen jest zazdrosny i tyle. Costa to magia sama w sobie

30.08.2015 13:42

@hans1986
To jest Monachium? Raczej Karczma xD

30.08.2015 13:39

Oficjalnie Dante w Wolfsburgu
Bayern poinformował nas przez Facebook
Żegnaj Dante

30.08.2015 13:36

Ja się cieszę że wygraliśmy. Robben jest egoistą ale bez przesady

29.08.2015 20:57

Takie komentarze Robben egoista, sprzedać go itp mnie śmieszą

29.08.2015 20:55

Robben potem podawał tylko nie Lewemu skończcie płacz bo Robben to dobry zawodnik może podawać do Lewego ale nie i to się nie zmieni no po co dyskusje

29.08.2015 20:49

Z taką grą to po majstra i LM i PN bo gramy świetnie w tym meczu to pokazaliśmy nikt nam nie zagrozi nikt nie zniszczy

29.08.2015 20:47

Dobrze że wygraliśmy mi to że Robert nie strzelił nie przeskadza dobrze że wygraliśmy wysoko a Robert kiedy indziej strzeli i tyle

29.08.2015 20:45

Komentatorzy na E2 fatalni. Nie chcę ich słuchać i teksty że Thiago nie piłkarz na miarę Bayernu

29.08.2015 20:44

Na TVN Turbo będzie mecz Romy z Juve jutro

29.08.2015 20:38

@mike84
Jutro o 18:00 na TVN Turbo

29.08.2015 20:37

Lewy by miał bramkę gdyby Robben zagrał tam ale nie Lewemu nie lepiej samemu Robben do zmiany

29.08.2015 19:19

Nie kłóćcie się bo nie warto a widze zaczynanie kłótni

29.08.2015 18:15

@Marian99
Wypożyczenie na rok+ nie wiem niektórzy piszą że obowiązkowy wykup za 20mln inni że jak chcemy

29.08.2015 18:13

https://pbs.twimg.com/media/CNlnitmWwAAlhZV.jpg:large
Skład Leverkusen damy rade :D

29.08.2015 18:10

Mam nadzieje że Juan zamknie dziś usta krytykom ma szanse

29.08.2015 18:07

Ja wierze w Bernata i dajmy mu dziś szanse nie lubie skreślać zawodnika przed meczem

29.08.2015 18:04

A może dziś zagra jak Messi tylko na obronie

29.08.2015 17:56

Dlaczego nie zagra Dante a zagra Bernat? Oo ale no tak Bernat jak grał to bramki zdobywał w Towarzyskich

29.08.2015 17:54

za 38minut meczycho. Nie mogę się doczekać kolejnych naszych przepięknych bramek oby im nastukać im milion ich

29.08.2015 17:53

Oni z taką grą spadną do Champonsip ahahaha

29.08.2015 17:44

Hahahahahahh i Chelsea przegrała u siebie z Palace ahahahah

29.08.2015 17:43

De Bruyne pozytywnie przeszedł testy medyczne w City.
https://twitter.com/TransferSite?ref_src=twsrc^tfw

29.08.2015 17:39

Szkoda bo wole żeby on wszedł niż dziś Gotze

29.08.2015 17:33

Miłe zaskoczenie że Steinhart jest na ławce może dostanie szanse. Dante na pewno odchodzi bo widzicie ze nie ma szans na jakiekolwiek minuty

29.08.2015 17:30

Pierwsza 11
Neuer - Thiago, Lewandowski, Robben, Costa, Alonso, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba |
Ława
Ulreich - Dante, Rafinha, Götze, Rode, Kimmich, Steinhart |
O Steinhart a Dante na bank odchodzi już i Gotze na lawie

29.08.2015 17:25

Bo nie chcieli wzmacniać rywala do walki o majstra i tam Kampl niedawno przyszedł

29.08.2015 16:33

pele idzie się żenić

29.08.2015 15:08

Trzecim bramkarzem jest Starke a czwartym Lucic

29.08.2015 15:00

Ale na pewno Coman do nas odchodzi?

29.08.2015 14:51

Piszcze jaki przewidujecie skład na jutro ja taki:
3-4-3
Neuer-Rafinha, Lahm, Alaba - Alonso, Vidal - Gotze, Robben - Muller, Lewandowski, Costa

28.08.2015 22:34

Ja dałem 1-0 dla nas w koncu na AA gramy

28.08.2015 22:29

Van Gaal jest chory na łeb i tyle. Niech odczepi się od Bayernu i tak nikogo już nie sprzedamy

28.08.2015 22:22

Ciekawe jaki Pep wybierze jutro skład obstawiam taki bo Dante podobno myślami w VFL
3-4-3
Neuer-Rafinha, Lahm, Alaba - Alonso, Vidal - Gotze, Robben - Muller, Lewandowski, Costa

28.08.2015 22:20

Pożyjemy zobaczymy tak jak Android mówi mecz z Niemcami pokaże kto numerem 1 w reprze będzie chyba ze ten ktoś tyle baboli na robi(odpukać!!!!!!!!!)

28.08.2015 22:09

Z Gibraltarem raczej bedzie spacer i ten mecz odpuszczą i jakieś 4:0 wygramy nie wiecej na meczu z Niemcami musimy się skupić i jak najleszy wynik wywieźć

28.08.2015 22:07

Raczej Szczęsny i Fabiański w tych meczach zagrają wątpie aby jeden bramkarz dwa mecze zagrał. Sądze jednak że na Niemcy jednak Fabiański wyjdzie a na Gibraltar Szczęsny. Szczęsny na razie ma niezłą forme niech w Niedziele potwierdzi to z Juve swoimi interwencjami to jak tam potwierdzi to na Niemcy może wyjść ale wydaje sie Fabiański faworytem choć Szczęsnego wole i jego Full interwencji z Niemcami

28.08.2015 22:02

W bramce z Niemcami powinien stanąć Szczęsny a Fabiański z Gibraltarem

28.08.2015 21:54

Oo Wolfsburg i bez KDB silny już 3:0 z Schalke wygrywają

28.08.2015 21:49

Ciekawe kogo w bramce z Niemcami zobaczymy

28.08.2015 21:41

Jeszcze bardziej śmieszne jest to że City odstrasza innych kasą a tak naprawdę mają go za 40mln euro kupić

28.08.2015 20:18

De Bruyne na pewno w City. Nie ma go w kadzre meczowej

28.08.2015 19:51

Ten trener spadł z Padebornem do drugiej ligi. Schalke z Darmstadt u siebie 1:1 zremisowało

28.08.2015 16:28

Podobno zarząd nie chciał wzmacniać rywala w walce o majstra dlatego do Schalke

28.08.2015 16:19

Dziwnie bardzo że do Schalke a nie do Leverkusen. Ale może zarząd pomyślał że jak Bayer kupił Kampla to Hojbjerg nie miał by szans na regularną grę i wypożyczyli go do Schalke czyli posmakuje LE a nie LM szkoda

28.08.2015 16:15

No Bayern na fb napisał też że do Schalke

28.08.2015 16:01

No a jednak nie Leverkusen

28.08.2015 16:00

Hojbjerg przechodzi na wypożyczenie roczne do Schalke! Bayern oficjalny na fb napisał że nie do Bayeru a Schalke!

28.08.2015 15:57

Niemieckie zespoły dobrze trafiły, Dortmund czeka wyjazdów sporo ale raczej 1 miejsce pewne, Schalke raczej też 1 miejsce a Augsburg powinien dać rade wyjść

28.08.2015 14:09

Bardzo dobra decyzja. Tylko czekać na prezentacje jego w Leverkusen

28.08.2015 11:10

Nie no. Panie Sammer Pan niech nie leci se w kólki.

28.08.2015 09:50

Dziś Testy medyczne De Bruyne w City. Nie zagra z Schalke. To ci się Wolfsburg osłabił. Chcą Draxlera kupić ale ja na miejscu Juliana został bym w Schalke

28.08.2015 09:47

6-1 Popis Reusa

27.08.2015 21:49

5:1 Gundo!

27.08.2015 21:44

4:1 Kagawa

27.08.2015 21:19

Szkoda ze nie z Arsenalem pierwszy ale i tak kilka bramek jesteśmy Olympiakosowi w stanie strzelić

27.08.2015 21:08

3:1 Reus tego Reusa to jak Klopp przyleci to w Bayernie widze

27.08.2015 21:07

1:1 :) Miki

27.08.2015 21:01

Jeszcze Odss wejdzie do LE no ale oby nie bo w Europejskich Pucharach kibicuje Niemieckim i Polskim drużynom

27.08.2015 21:00

Ohoho Odss Bk wygrywa z BVB 1:0 na Signal iduna

27.08.2015 20:58

A Ronaldo to piłkarz godny naśladowania co w wieku 30 lat się nie ożenił?

27.08.2015 19:31

@Android
Nie wiesz czy w tym sezonie by ograli Legie bo grają o wiele gorzej

27.08.2015 19:17

@buuuU
Nie obrażaj najlepszego piłkarza świata bo jesteś zapewne zakochany w Ronaldo

27.08.2015 19:11

z Arsenalem można wygrać i na Emirates ale sorry za te 4:0. Ale 2:0 może spokojnie

27.08.2015 19:10

Z Arsenalem zapowiada się ciekawie zwłaszcza na Emirates

27.08.2015 19:07

buuuU ja wole Messiego niż Ronaldo np a to że trzymał ręce w kieszeni to zapomniał

27.08.2015 19:04

Sory rzeczywiście na Emirates gra. Ale na Emirates Arsenal West Hamem przegrał co odpadł z eliminacji LE w wcześniejszej rundzie

27.08.2015 19:03

@lokus
Arsenal tam gra

27.08.2015 18:58

Jak ich West Ham na Wembley 2:0 rozjeżdża ludzie

27.08.2015 18:56

My z Arsenalem na Wembley spokojnie 4:0 dla nas możemy wywieźć

27.08.2015 18:53

Na stronie Arsenalu piszą że nas spokojnie ograją. Haha chyba my ich spokojnie na wyjeździe opykamy

27.08.2015 18:50

Możemy się cieszyć z awansu Arsenal nam może zagrozić ale mało prawdopodobne

27.08.2015 18:47

Ja bym tego Laporte wypożyczył na dwa sezony i kupił jak wypali ale za tańszą cene. Nikt o wypożyczeniu nie pomyśli?

27.08.2015 16:33

Jak zostanie to w sezonie 16/17 powinien do nas dołączyć

27.08.2015 16:31

No nie. Wszystko ok ale znajdzie się znawca ulubieniec Pepa który powie że musi on przedłużyć kontrakt. Nawet niech wygra tryplet(oby) to i tak wylatuje za te 2 fatalne lata

27.08.2015 14:11

A ci Z BVB już krzyczą że my teraz kupimy Weigla twierdząc że był na naszym celowniku od lat. A że Kampl odchodzi to dobrze chociaż Kuba pogra(dziś jest w kadrze meczowej) chociaż za Błaszczykowskim nie przepadam

27.08.2015 14:01

hehhe ciekawe urządzenie fajne grupy ciekawe wyszły
Grupa A
Chelsea
Valencia
Dinamo Kijów
VFL Wolfsburg

Grupa B
PSV
Man Utd(oo Depay zmierzy się z byłym klubem xD)
Olympiakos Piraeus
Dinamo Zagrzeb

Grupa C
FC Barcelona
FC Porto
CSKA Moskwa
Maccabi Tel-Aviv Barce czeka wyprawa do Kazachstanu

Grupa D
Juventus
Bayer
Lyon
AA Gent

Grupa E
Benfika
Manchester City( w końcu nie z nami)
AS Roma
Malmo FF

Grupa F
Zenit
Real Madryt
Galatesaray
FK Astana
Długie podróże czekają Real

Grupa G
Bayern Monachium
Arsenal
Sevilla
BATE Borysów
Mogła by być ta grupa nawet ciekawa

Grupa H
PSG
Atletico Madryt
Szachtar Donieck
Borussia Monchegladbach
Bardzo ciężko by miała BMG raczej nie miała by szans na wyjście walka o 1 miejsce między Atletico i PSG

27.08.2015 12:15