Szczęsny najlepszy bramkarz Serie A! Juve gra piach i tyle oni majstra to nie wygrają z taką grą
30.08.2015 20:24
Szczęsny to jest magia w bramce. Co on wyjął pod koniec, nie możliwy strzał do obrony
30.08.2015 20:16
Hahahaha
Roma 2 Juve 0. Hahaha dobić ich jeszcze tak jest
30.08.2015 19:41
No i po transmisji na turbo. Macie jakiś link?
30.08.2015 19:29
Ja wole Lewego na królu a nie Tomka. Ale luz i z Tomka bym się cieszył. On może barierę 30 bramek w lidze przekroczyć w takim tempie
30.08.2015 17:43
Spokojnie i tak majstra mamy zaklepanego niech se prowadzą
30.08.2015 17:32
Chodzi o to że BVB z taką grą nawet u siebie z B04 by nie zremisowała a w dupe dostała. Taka prawda jest kochani
30.08.2015 17:30
EE To chyba my teraz liderami jesteśmy? czy Ez Aguo na pierwszym?
30.08.2015 17:28
To ja w tej chwili wole Comana niż KDB liczę że odpali Kingsley a KDB to gra piach ostatnio i nie zdziwię się ławy jak w Chelsea
30.08.2015 17:24
https://twitter.com/MCFC/status/638003272675106816/photo/1?ref_src=twsrc^tfw
De Bruyne zaprezentowany w MCI. Dobra nie chcesz kariery to nie takim podejściem KDB nigdy LM nie wygrasz chyba że we śnie. I dobrze w sumie mu. Nie chcemy tu niecierpliwych
30.08.2015 17:13
BVB i teraz jest cienka nikt mi nie powie. Tylko z Beniaminami wygrywają ciekawe czy z Leverkusen chociaż by zremisowali? Pewnie nie. Niech se będą na fotelu lidera do spotkania z nami a potem ich strącimy
30.08.2015 17:00
Oglądam ten mecz AdiFantasti bo jestem ciekawy Wojtka
30.08.2015 16:41
@jastrza123
Sprzedany za darmo
30.08.2015 16:37
Kurde no a na ławie były takie osoby jak: Neuer, Thiago, Lewy, Thomas, Mario, Arjen, Steinhart chyba i inni
Ale tu żadnego infa nie było jakby nikt tu nic nie wiedział
30.08.2015 16:29
Jprdl co my z jakimś Red Power 5:0 wygraliśmy tam Boa, Rafa, Lahm, Rode i inni grali. Ja nie rozumiem nie było tu infa
30.08.2015 16:25
Powiem wam że się bardzo cieszę z tego transferu już jest zaprezentowany tu o https://instagram.com/p/7AmTIZEqIn/?taken-by=fcbayern Coman i na pewno Android się ucieszy
30.08.2015 16:24
To Vidal będzie mógł Comana klimatyzować pomimo tego że sam jeszcze dobrze się nie zaklimatyzował
30.08.2015 16:21
Z Comanem nie przedłużało się tak długo jak z Vidalem. Konkret i do widzenia Juve co najmniej do 2017 roku ale mamy nadzieję że już tam nie wróci. U nas pewnie odpali jak Costa
30.08.2015 16:10
Macie linka prezentacji?
30.08.2015 16:03
https://twitter.com/FCBayern/status/637984525344206848/photo/1?ref_src=twsrc^tfw
Zaprezentowany dzięki
30.08.2015 16:00
@yvaine25
Co to za mecz?
30.08.2015 14:44
kubla jak ty możesz się cieszyć jak nie mamy rezerwowego obrońcy w tej chwili Nie rozumiem takich ludzi
30.08.2015 14:18
@hans1986
A ten Coman to na pewno w tym Monachium jest?
30.08.2015 13:44
Bo co bo przerzucił? Arjen jest zazdrosny i tyle. Costa to magia sama w sobie
30.08.2015 13:42
@hans1986
To jest Monachium? Raczej Karczma xD
30.08.2015 13:39
Oficjalnie Dante w Wolfsburgu
Bayern poinformował nas przez Facebook
Żegnaj Dante
30.08.2015 13:36
Ja się cieszę że wygraliśmy. Robben jest egoistą ale bez przesady
29.08.2015 20:57
Takie komentarze Robben egoista, sprzedać go itp mnie śmieszą
29.08.2015 20:55
Robben potem podawał tylko nie Lewemu skończcie płacz bo Robben to dobry zawodnik może podawać do Lewego ale nie i to się nie zmieni no po co dyskusje
29.08.2015 20:49
Z taką grą to po majstra i LM i PN bo gramy świetnie w tym meczu to pokazaliśmy nikt nam nie zagrozi nikt nie zniszczy
29.08.2015 20:47
Dobrze że wygraliśmy mi to że Robert nie strzelił nie przeskadza dobrze że wygraliśmy wysoko a Robert kiedy indziej strzeli i tyle
29.08.2015 20:45
Komentatorzy na E2 fatalni. Nie chcę ich słuchać i teksty że Thiago nie piłkarz na miarę Bayernu
29.08.2015 20:44
Na TVN Turbo będzie mecz Romy z Juve jutro
29.08.2015 20:38
@mike84
Jutro o 18:00 na TVN Turbo
29.08.2015 20:37
Lewy by miał bramkę gdyby Robben zagrał tam ale nie Lewemu nie lepiej samemu Robben do zmiany
29.08.2015 19:19
Nie kłóćcie się bo nie warto a widze zaczynanie kłótni
29.08.2015 18:15
@Marian99
Wypożyczenie na rok+ nie wiem niektórzy piszą że obowiązkowy wykup za 20mln inni że jak chcemy
29.08.2015 18:13
https://pbs.twimg.com/media/CNlnitmWwAAlhZV.jpg:large
Skład Leverkusen damy rade :D
29.08.2015 18:10
Mam nadzieje że Juan zamknie dziś usta krytykom ma szanse
29.08.2015 18:07
Ja wierze w Bernata i dajmy mu dziś szanse nie lubie skreślać zawodnika przed meczem
29.08.2015 18:04
A może dziś zagra jak Messi tylko na obronie
29.08.2015 17:56
Dlaczego nie zagra Dante a zagra Bernat? Oo ale no tak Bernat jak grał to bramki zdobywał w Towarzyskich
29.08.2015 17:54
za 38minut meczycho. Nie mogę się doczekać kolejnych naszych przepięknych bramek oby im nastukać im milion ich
29.08.2015 17:53
Oni z taką grą spadną do Champonsip ahahaha
29.08.2015 17:44
Hahahahahahh i Chelsea przegrała u siebie z Palace ahahahah
29.08.2015 17:43
De Bruyne pozytywnie przeszedł testy medyczne w City.
https://twitter.com/TransferSite?ref_src=twsrc^tfw
29.08.2015 17:39
Szkoda bo wole żeby on wszedł niż dziś Gotze
29.08.2015 17:33
Miłe zaskoczenie że Steinhart jest na ławce może dostanie szanse. Dante na pewno odchodzi bo widzicie ze nie ma szans na jakiekolwiek minuty
29.08.2015 17:30
Pierwsza 11
Neuer - Thiago, Lewandowski, Robben, Costa, Alonso, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba |
Ława
Ulreich - Dante, Rafinha, Götze, Rode, Kimmich, Steinhart |
O Steinhart a Dante na bank odchodzi już i Gotze na lawie
29.08.2015 17:25
Bo nie chcieli wzmacniać rywala do walki o majstra i tam Kampl niedawno przyszedł
29.08.2015 16:33
pele idzie się żenić
29.08.2015 15:08
Trzecim bramkarzem jest Starke a czwartym Lucic
29.08.2015 15:00
Ale na pewno Coman do nas odchodzi?
29.08.2015 14:51
Piszcze jaki przewidujecie skład na jutro ja taki:
3-4-3
Neuer-Rafinha, Lahm, Alaba - Alonso, Vidal - Gotze, Robben - Muller, Lewandowski, Costa
28.08.2015 22:34
Ja dałem 1-0 dla nas w koncu na AA gramy
28.08.2015 22:29
Van Gaal jest chory na łeb i tyle. Niech odczepi się od Bayernu i tak nikogo już nie sprzedamy
28.08.2015 22:22
Ciekawe jaki Pep wybierze jutro skład obstawiam taki bo Dante podobno myślami w VFL
3-4-3
Neuer-Rafinha, Lahm, Alaba - Alonso, Vidal - Gotze, Robben - Muller, Lewandowski, Costa
28.08.2015 22:20
Pożyjemy zobaczymy tak jak Android mówi mecz z Niemcami pokaże kto numerem 1 w reprze będzie chyba ze ten ktoś tyle baboli na robi(odpukać!!!!!!!!!)
28.08.2015 22:09
Z Gibraltarem raczej bedzie spacer i ten mecz odpuszczą i jakieś 4:0 wygramy nie wiecej na meczu z Niemcami musimy się skupić i jak najleszy wynik wywieźć
28.08.2015 22:07
Raczej Szczęsny i Fabiański w tych meczach zagrają wątpie aby jeden bramkarz dwa mecze zagrał. Sądze jednak że na Niemcy jednak Fabiański wyjdzie a na Gibraltar Szczęsny. Szczęsny na razie ma niezłą forme niech w Niedziele potwierdzi to z Juve swoimi interwencjami to jak tam potwierdzi to na Niemcy może wyjść ale wydaje sie Fabiański faworytem choć Szczęsnego wole i jego Full interwencji z Niemcami
28.08.2015 22:02
W bramce z Niemcami powinien stanąć Szczęsny a Fabiański z Gibraltarem
28.08.2015 21:54
Oo Wolfsburg i bez KDB silny już 3:0 z Schalke wygrywają
28.08.2015 21:49
Ciekawe kogo w bramce z Niemcami zobaczymy
28.08.2015 21:41
Jeszcze bardziej śmieszne jest to że City odstrasza innych kasą a tak naprawdę mają go za 40mln euro kupić
28.08.2015 20:18
De Bruyne na pewno w City. Nie ma go w kadzre meczowej
28.08.2015 19:51
Ten trener spadł z Padebornem do drugiej ligi. Schalke z Darmstadt u siebie 1:1 zremisowało
28.08.2015 16:28
Podobno zarząd nie chciał wzmacniać rywala w walce o majstra dlatego do Schalke
28.08.2015 16:19
Dziwnie bardzo że do Schalke a nie do Leverkusen. Ale może zarząd pomyślał że jak Bayer kupił Kampla to Hojbjerg nie miał by szans na regularną grę i wypożyczyli go do Schalke czyli posmakuje LE a nie LM szkoda
28.08.2015 16:15
No Bayern na fb napisał też że do Schalke
28.08.2015 16:01
No a jednak nie Leverkusen
28.08.2015 16:00
Hojbjerg przechodzi na wypożyczenie roczne do Schalke! Bayern oficjalny na fb napisał że nie do Bayeru a Schalke!
28.08.2015 15:57
Niemieckie zespoły dobrze trafiły, Dortmund czeka wyjazdów sporo ale raczej 1 miejsce pewne, Schalke raczej też 1 miejsce a Augsburg powinien dać rade wyjść
28.08.2015 14:09
Bardzo dobra decyzja. Tylko czekać na prezentacje jego w Leverkusen
28.08.2015 11:10
Nie no. Panie Sammer Pan niech nie leci se w kólki.
28.08.2015 09:50
Dziś Testy medyczne De Bruyne w City. Nie zagra z Schalke. To ci się Wolfsburg osłabił. Chcą Draxlera kupić ale ja na miejscu Juliana został bym w Schalke
28.08.2015 09:47
6-1 Popis Reusa
27.08.2015 21:49
5:1 Gundo!
27.08.2015 21:44
4:1 Kagawa
27.08.2015 21:19
Szkoda ze nie z Arsenalem pierwszy ale i tak kilka bramek jesteśmy Olympiakosowi w stanie strzelić
27.08.2015 21:08
3:1 Reus tego Reusa to jak Klopp przyleci to w Bayernie widze
27.08.2015 21:07
1:1 :) Miki
27.08.2015 21:01
Jeszcze Odss wejdzie do LE no ale oby nie bo w Europejskich Pucharach kibicuje Niemieckim i Polskim drużynom
27.08.2015 21:00
Ohoho Odss Bk wygrywa z BVB 1:0 na Signal iduna
27.08.2015 20:58
A Ronaldo to piłkarz godny naśladowania co w wieku 30 lat się nie ożenił?
27.08.2015 19:31
@Android
Nie wiesz czy w tym sezonie by ograli Legie bo grają o wiele gorzej
27.08.2015 19:17
@buuuU
Nie obrażaj najlepszego piłkarza świata bo jesteś zapewne zakochany w Ronaldo
27.08.2015 19:11
z Arsenalem można wygrać i na Emirates ale sorry za te 4:0. Ale 2:0 może spokojnie
27.08.2015 19:10
Z Arsenalem zapowiada się ciekawie zwłaszcza na Emirates
27.08.2015 19:07
buuuU ja wole Messiego niż Ronaldo np a to że trzymał ręce w kieszeni to zapomniał
27.08.2015 19:04
Sory rzeczywiście na Emirates gra. Ale na Emirates Arsenal West Hamem przegrał co odpadł z eliminacji LE w wcześniejszej rundzie
27.08.2015 19:03
@lokus
Arsenal tam gra
27.08.2015 18:58
Jak ich West Ham na Wembley 2:0 rozjeżdża ludzie
27.08.2015 18:56
My z Arsenalem na Wembley spokojnie 4:0 dla nas możemy wywieźć
27.08.2015 18:53
Na stronie Arsenalu piszą że nas spokojnie ograją. Haha chyba my ich spokojnie na wyjeździe opykamy
27.08.2015 18:50
Możemy się cieszyć z awansu Arsenal nam może zagrozić ale mało prawdopodobne
27.08.2015 18:47
Ja bym tego Laporte wypożyczył na dwa sezony i kupił jak wypali ale za tańszą cene. Nikt o wypożyczeniu nie pomyśli?
27.08.2015 16:33
Jak zostanie to w sezonie 16/17 powinien do nas dołączyć
27.08.2015 16:31
No nie. Wszystko ok ale znajdzie się znawca ulubieniec Pepa który powie że musi on przedłużyć kontrakt. Nawet niech wygra tryplet(oby) to i tak wylatuje za te 2 fatalne lata
27.08.2015 14:11
A ci Z BVB już krzyczą że my teraz kupimy Weigla twierdząc że był na naszym celowniku od lat. A że Kampl odchodzi to dobrze chociaż Kuba pogra(dziś jest w kadrze meczowej) chociaż za Błaszczykowskim nie przepadam
27.08.2015 14:01
hehhe ciekawe urządzenie fajne grupy ciekawe wyszły
Grupa A
Chelsea
Valencia
Dinamo Kijów
VFL Wolfsburg
Grupa B
PSV
Man Utd(oo Depay zmierzy się z byłym klubem xD)
Olympiakos Piraeus
Dinamo Zagrzeb
Grupa C
FC Barcelona
FC Porto
CSKA Moskwa
Maccabi Tel-Aviv Barce czeka wyprawa do Kazachstanu
Grupa D
Juventus
Bayer
Lyon
AA Gent
Grupa E
Benfika
Manchester City( w końcu nie z nami)
AS Roma
Malmo FF
Grupa F
Zenit
Real Madryt
Galatesaray
FK Astana
Długie podróże czekają Real
Grupa G
Bayern Monachium
Arsenal
Sevilla
BATE Borysów
Mogła by być ta grupa nawet ciekawa
Grupa H
PSG
Atletico Madryt
Szachtar Donieck
Borussia Monchegladbach
Bardzo ciężko by miała BMG raczej nie miała by szans na wyjście walka o 1 miejsce między Atletico i PSG
Szczęsny najlepszy bramkarz Serie A! Juve gra piach i tyle oni majstra to nie wygrają z taką grą
30.08.2015 20:24
Szczęsny to jest magia w bramce. Co on wyjął pod koniec, nie możliwy strzał do obrony
30.08.2015 20:16
Hahahaha
Roma 2 Juve 0. Hahaha dobić ich jeszcze tak jest
30.08.2015 19:41
No i po transmisji na turbo. Macie jakiś link?
30.08.2015 19:29
Ja wole Lewego na królu a nie Tomka. Ale luz i z Tomka bym się cieszył. On może barierę 30 bramek w lidze przekroczyć w takim tempie
30.08.2015 17:43
Spokojnie i tak majstra mamy zaklepanego niech se prowadzą
30.08.2015 17:32
Chodzi o to że BVB z taką grą nawet u siebie z B04 by nie zremisowała a w dupe dostała. Taka prawda jest kochani
30.08.2015 17:30
EE To chyba my teraz liderami jesteśmy? czy Ez Aguo na pierwszym?
30.08.2015 17:28
To ja w tej chwili wole Comana niż KDB liczę że odpali Kingsley a KDB to gra piach ostatnio i nie zdziwię się ławy jak w Chelsea
30.08.2015 17:24
https://twitter.com/MCFC/status/638003272675106816/photo/1?ref_src=twsrc^tfw
De Bruyne zaprezentowany w MCI. Dobra nie chcesz kariery to nie takim podejściem KDB nigdy LM nie wygrasz chyba że we śnie. I dobrze w sumie mu. Nie chcemy tu niecierpliwych
30.08.2015 17:13
BVB i teraz jest cienka nikt mi nie powie. Tylko z Beniaminami wygrywają ciekawe czy z Leverkusen chociaż by zremisowali? Pewnie nie. Niech se będą na fotelu lidera do spotkania z nami a potem ich strącimy
30.08.2015 17:00
Oglądam ten mecz AdiFantasti bo jestem ciekawy Wojtka
30.08.2015 16:41
@jastrza123
Sprzedany za darmo
30.08.2015 16:37
Kurde no a na ławie były takie osoby jak: Neuer, Thiago, Lewy, Thomas, Mario, Arjen, Steinhart chyba i inni
Ale tu żadnego infa nie było jakby nikt tu nic nie wiedział
30.08.2015 16:29
Jprdl co my z jakimś Red Power 5:0 wygraliśmy tam Boa, Rafa, Lahm, Rode i inni grali. Ja nie rozumiem nie było tu infa
30.08.2015 16:25
Powiem wam że się bardzo cieszę z tego transferu już jest zaprezentowany tu o https://instagram.com/p/7AmTIZEqIn/?taken-by=fcbayern Coman i na pewno Android się ucieszy
30.08.2015 16:24
To Vidal będzie mógł Comana klimatyzować pomimo tego że sam jeszcze dobrze się nie zaklimatyzował
30.08.2015 16:21
Z Comanem nie przedłużało się tak długo jak z Vidalem. Konkret i do widzenia Juve co najmniej do 2017 roku ale mamy nadzieję że już tam nie wróci. U nas pewnie odpali jak Costa
30.08.2015 16:10
Macie linka prezentacji?
30.08.2015 16:03
https://twitter.com/FCBayern/status/637984525344206848/photo/1?ref_src=twsrc^tfw
Zaprezentowany dzięki
30.08.2015 16:00
@yvaine25
Co to za mecz?
30.08.2015 14:44
kubla jak ty możesz się cieszyć jak nie mamy rezerwowego obrońcy w tej chwili Nie rozumiem takich ludzi
30.08.2015 14:18
@hans1986
A ten Coman to na pewno w tym Monachium jest?
30.08.2015 13:44
Bo co bo przerzucił? Arjen jest zazdrosny i tyle. Costa to magia sama w sobie
30.08.2015 13:42
@hans1986
To jest Monachium? Raczej Karczma xD
30.08.2015 13:39
Oficjalnie Dante w Wolfsburgu
Bayern poinformował nas przez Facebook
Żegnaj Dante
30.08.2015 13:36
Ja się cieszę że wygraliśmy. Robben jest egoistą ale bez przesady
29.08.2015 20:57
Takie komentarze Robben egoista, sprzedać go itp mnie śmieszą
29.08.2015 20:55
Robben potem podawał tylko nie Lewemu skończcie płacz bo Robben to dobry zawodnik może podawać do Lewego ale nie i to się nie zmieni no po co dyskusje
29.08.2015 20:49
Z taką grą to po majstra i LM i PN bo gramy świetnie w tym meczu to pokazaliśmy nikt nam nie zagrozi nikt nie zniszczy
29.08.2015 20:47
Dobrze że wygraliśmy mi to że Robert nie strzelił nie przeskadza dobrze że wygraliśmy wysoko a Robert kiedy indziej strzeli i tyle
29.08.2015 20:45
Komentatorzy na E2 fatalni. Nie chcę ich słuchać i teksty że Thiago nie piłkarz na miarę Bayernu
29.08.2015 20:44
Na TVN Turbo będzie mecz Romy z Juve jutro
29.08.2015 20:38
@mike84
Jutro o 18:00 na TVN Turbo
29.08.2015 20:37
Lewy by miał bramkę gdyby Robben zagrał tam ale nie Lewemu nie lepiej samemu Robben do zmiany
29.08.2015 19:19
Nie kłóćcie się bo nie warto a widze zaczynanie kłótni
29.08.2015 18:15
@Marian99
Wypożyczenie na rok+ nie wiem niektórzy piszą że obowiązkowy wykup za 20mln inni że jak chcemy
29.08.2015 18:13
https://pbs.twimg.com/media/CNlnitmWwAAlhZV.jpg:large
Skład Leverkusen damy rade :D
29.08.2015 18:10
Mam nadzieje że Juan zamknie dziś usta krytykom ma szanse
29.08.2015 18:07
Ja wierze w Bernata i dajmy mu dziś szanse nie lubie skreślać zawodnika przed meczem
29.08.2015 18:04
A może dziś zagra jak Messi tylko na obronie
29.08.2015 17:56
Dlaczego nie zagra Dante a zagra Bernat? Oo ale no tak Bernat jak grał to bramki zdobywał w Towarzyskich
29.08.2015 17:54
za 38minut meczycho. Nie mogę się doczekać kolejnych naszych przepięknych bramek oby im nastukać im milion ich
29.08.2015 17:53
Oni z taką grą spadną do Champonsip ahahaha
29.08.2015 17:44
Hahahahahahh i Chelsea przegrała u siebie z Palace ahahahah
29.08.2015 17:43
De Bruyne pozytywnie przeszedł testy medyczne w City.
https://twitter.com/TransferSite?ref_src=twsrc^tfw
29.08.2015 17:39
Szkoda bo wole żeby on wszedł niż dziś Gotze
29.08.2015 17:33
Miłe zaskoczenie że Steinhart jest na ławce może dostanie szanse. Dante na pewno odchodzi bo widzicie ze nie ma szans na jakiekolwiek minuty
29.08.2015 17:30
Pierwsza 11
Neuer - Thiago, Lewandowski, Robben, Costa, Alonso, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba |
Ława
Ulreich - Dante, Rafinha, Götze, Rode, Kimmich, Steinhart |
O Steinhart a Dante na bank odchodzi już i Gotze na lawie
29.08.2015 17:25
Bo nie chcieli wzmacniać rywala do walki o majstra i tam Kampl niedawno przyszedł
29.08.2015 16:33
pele idzie się żenić
29.08.2015 15:08
Trzecim bramkarzem jest Starke a czwartym Lucic
29.08.2015 15:00
Ale na pewno Coman do nas odchodzi?
29.08.2015 14:51
Piszcze jaki przewidujecie skład na jutro ja taki:
3-4-3
Neuer-Rafinha, Lahm, Alaba - Alonso, Vidal - Gotze, Robben - Muller, Lewandowski, Costa
28.08.2015 22:34
Ja dałem 1-0 dla nas w koncu na AA gramy
28.08.2015 22:29
Van Gaal jest chory na łeb i tyle. Niech odczepi się od Bayernu i tak nikogo już nie sprzedamy
28.08.2015 22:22
Ciekawe jaki Pep wybierze jutro skład obstawiam taki bo Dante podobno myślami w VFL
3-4-3
Neuer-Rafinha, Lahm, Alaba - Alonso, Vidal - Gotze, Robben - Muller, Lewandowski, Costa
28.08.2015 22:20
Pożyjemy zobaczymy tak jak Android mówi mecz z Niemcami pokaże kto numerem 1 w reprze będzie chyba ze ten ktoś tyle baboli na robi(odpukać!!!!!!!!!)
28.08.2015 22:09
Z Gibraltarem raczej bedzie spacer i ten mecz odpuszczą i jakieś 4:0 wygramy nie wiecej na meczu z Niemcami musimy się skupić i jak najleszy wynik wywieźć
28.08.2015 22:07
Raczej Szczęsny i Fabiański w tych meczach zagrają wątpie aby jeden bramkarz dwa mecze zagrał. Sądze jednak że na Niemcy jednak Fabiański wyjdzie a na Gibraltar Szczęsny. Szczęsny na razie ma niezłą forme niech w Niedziele potwierdzi to z Juve swoimi interwencjami to jak tam potwierdzi to na Niemcy może wyjść ale wydaje sie Fabiański faworytem choć Szczęsnego wole i jego Full interwencji z Niemcami
28.08.2015 22:02
W bramce z Niemcami powinien stanąć Szczęsny a Fabiański z Gibraltarem
28.08.2015 21:54
Oo Wolfsburg i bez KDB silny już 3:0 z Schalke wygrywają
28.08.2015 21:49
Ciekawe kogo w bramce z Niemcami zobaczymy
28.08.2015 21:41
Jeszcze bardziej śmieszne jest to że City odstrasza innych kasą a tak naprawdę mają go za 40mln euro kupić
28.08.2015 20:18
De Bruyne na pewno w City. Nie ma go w kadzre meczowej
28.08.2015 19:51
Ten trener spadł z Padebornem do drugiej ligi. Schalke z Darmstadt u siebie 1:1 zremisowało
28.08.2015 16:28
Podobno zarząd nie chciał wzmacniać rywala w walce o majstra dlatego do Schalke
28.08.2015 16:19
Dziwnie bardzo że do Schalke a nie do Leverkusen. Ale może zarząd pomyślał że jak Bayer kupił Kampla to Hojbjerg nie miał by szans na regularną grę i wypożyczyli go do Schalke czyli posmakuje LE a nie LM szkoda
28.08.2015 16:15
No Bayern na fb napisał też że do Schalke
28.08.2015 16:01
No a jednak nie Leverkusen
28.08.2015 16:00
Hojbjerg przechodzi na wypożyczenie roczne do Schalke! Bayern oficjalny na fb napisał że nie do Bayeru a Schalke!
28.08.2015 15:57
Niemieckie zespoły dobrze trafiły, Dortmund czeka wyjazdów sporo ale raczej 1 miejsce pewne, Schalke raczej też 1 miejsce a Augsburg powinien dać rade wyjść
28.08.2015 14:09
Bardzo dobra decyzja. Tylko czekać na prezentacje jego w Leverkusen
28.08.2015 11:10
Nie no. Panie Sammer Pan niech nie leci se w kólki.
28.08.2015 09:50
Dziś Testy medyczne De Bruyne w City. Nie zagra z Schalke. To ci się Wolfsburg osłabił. Chcą Draxlera kupić ale ja na miejscu Juliana został bym w Schalke
28.08.2015 09:47
6-1 Popis Reusa
27.08.2015 21:49
5:1 Gundo!
27.08.2015 21:44
4:1 Kagawa
27.08.2015 21:19
Szkoda ze nie z Arsenalem pierwszy ale i tak kilka bramek jesteśmy Olympiakosowi w stanie strzelić
27.08.2015 21:08
3:1 Reus tego Reusa to jak Klopp przyleci to w Bayernie widze
27.08.2015 21:07
1:1 :) Miki
27.08.2015 21:01
Jeszcze Odss wejdzie do LE no ale oby nie bo w Europejskich Pucharach kibicuje Niemieckim i Polskim drużynom
27.08.2015 21:00
Ohoho Odss Bk wygrywa z BVB 1:0 na Signal iduna
27.08.2015 20:58
A Ronaldo to piłkarz godny naśladowania co w wieku 30 lat się nie ożenił?
27.08.2015 19:31
@Android
Nie wiesz czy w tym sezonie by ograli Legie bo grają o wiele gorzej
27.08.2015 19:17
@buuuU
Nie obrażaj najlepszego piłkarza świata bo jesteś zapewne zakochany w Ronaldo
27.08.2015 19:11
z Arsenalem można wygrać i na Emirates ale sorry za te 4:0. Ale 2:0 może spokojnie
27.08.2015 19:10
Z Arsenalem zapowiada się ciekawie zwłaszcza na Emirates
27.08.2015 19:07
buuuU ja wole Messiego niż Ronaldo np a to że trzymał ręce w kieszeni to zapomniał
27.08.2015 19:04
Sory rzeczywiście na Emirates gra. Ale na Emirates Arsenal West Hamem przegrał co odpadł z eliminacji LE w wcześniejszej rundzie
27.08.2015 19:03
@lokus
Arsenal tam gra
27.08.2015 18:58
Jak ich West Ham na Wembley 2:0 rozjeżdża ludzie
27.08.2015 18:56
My z Arsenalem na Wembley spokojnie 4:0 dla nas możemy wywieźć
27.08.2015 18:53
Na stronie Arsenalu piszą że nas spokojnie ograją. Haha chyba my ich spokojnie na wyjeździe opykamy
27.08.2015 18:50
Możemy się cieszyć z awansu Arsenal nam może zagrozić ale mało prawdopodobne
27.08.2015 18:47
Ja bym tego Laporte wypożyczył na dwa sezony i kupił jak wypali ale za tańszą cene. Nikt o wypożyczeniu nie pomyśli?
27.08.2015 16:33
Jak zostanie to w sezonie 16/17 powinien do nas dołączyć
27.08.2015 16:31
No nie. Wszystko ok ale znajdzie się znawca ulubieniec Pepa który powie że musi on przedłużyć kontrakt. Nawet niech wygra tryplet(oby) to i tak wylatuje za te 2 fatalne lata
27.08.2015 14:11
A ci Z BVB już krzyczą że my teraz kupimy Weigla twierdząc że był na naszym celowniku od lat. A że Kampl odchodzi to dobrze chociaż Kuba pogra(dziś jest w kadrze meczowej) chociaż za Błaszczykowskim nie przepadam
27.08.2015 14:01
hehhe ciekawe urządzenie fajne grupy ciekawe wyszły
Grupa A
Chelsea
Valencia
Dinamo Kijów
VFL Wolfsburg
Grupa B
PSV
Man Utd(oo Depay zmierzy się z byłym klubem xD)
Olympiakos Piraeus
Dinamo Zagrzeb
Grupa C
FC Barcelona
FC Porto
CSKA Moskwa
Maccabi Tel-Aviv Barce czeka wyprawa do Kazachstanu
Grupa D
Juventus
Bayer
Lyon
AA Gent
Grupa E
Benfika
Manchester City( w końcu nie z nami)
AS Roma
Malmo FF
Grupa F
Zenit
Real Madryt
Galatesaray
FK Astana
Długie podróże czekają Real
Grupa G
Bayern Monachium
Arsenal
Sevilla
BATE Borysów
Mogła by być ta grupa nawet ciekawa
Grupa H
PSG
Atletico Madryt
Szachtar Donieck
Borussia Monchegladbach
Bardzo ciężko by miała BMG raczej nie miała by szans na wyjście walka o 1 miejsce między Atletico i PSG
27.08.2015 12:15