DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 166

Ja wole Lewego na królu bo Polak

07.09.2015 23:05

@Android
Ze Szkotami można przegrać a z Irlandią u siebie luz w d... i remis wystarczy i awans nie ma co się męczyć na Szkopów

07.09.2015 23:00

Polacy wystarczy że u siebie zremisują z Irlandią i awans. Nie ma co na szkopów się męczyć można i przegrać

07.09.2015 22:58

@Android
Wątpie. Niemcy już z Gibraltarem nie grają. Wygrali u siebie 4:0 i u nich 7:0 już nie bedzie okazji dla Tomka moze Irlandia a Lewy strzelać będzie

07.09.2015 22:55

Ja nie moge 8:1 Gibraltar nam wsadza ale to lenistwo Fabiańskiego

07.09.2015 22:29

Debiut Kapustki i gooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!! 8:0 dla Polski

07.09.2015 22:15

Gool Milik 5:0 Gol Kuba 6:0

07.09.2015 22:01

Spokojnie jeszcze druga połowa mam nadzieję że wszyscy się odblokują i będzie na koniec luźne 8:0 ale fakt faktem brawa dla bramkarza Gibraltaru dobrze broni

07.09.2015 21:42

Haha 4:0 dla Polski do połowy. 2 grosik, 2 lewy ale Milik dużo marnuje

07.09.2015 21:37

Patryk ale ty nie kozacz bo twoi ukochani Niemcy też się z nią męczyli i też tylko zremisowali

07.09.2015 19:15

Jak Niemcy i Polacy wygrają to już Niemcy i Polska jadą już na euro bo zapewnienie jak nie wiadomo co nam wystarczył będzie później remis u nas z Irlandią a raczej wygramy to więc Welcomo Euro

07.09.2015 18:50

Oczywiście, w Bayernie musi być jak najwięcej Niemców w pierwszym składzie czyli tak
Neuer - Lahm, Boa, Ben, Alaba - Rode - Ribery, Gotze, Robben - Costa, Muller
Bardzo silny skład jak wszyscy są sprawni. Lewy lepiej tylko rotacja bo ograniczamy miejsca Niemcom

07.09.2015 16:04

Dobrze jak Niemcy wygrają ale żegnajcie Germany się z pierwszym miejscem. Polska wróci na swój tron bo Gibraltarowi z 8 bramek na walimy i dzięki bilansowy będziemy teraz lepsi

07.09.2015 15:50

http://borussia.com.pl/news/show/byly-pilkarz-bayernu-w-borussii
BVB jest zainteresowanie Claudio Pizarro ja bym odmówił.

06.09.2015 22:10

Holandia nie będzie na Euro 2016 pewnie.

06.09.2015 20:35

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10610873_924301194307622_821430276683642757_n.jpg?oh=1bf7d4e6dce0a73e4e01d5fdd3bac750&oe=567A78D8
Linkin Park odwiedził Bayern. Ich marzenie się spełniło. W sumie to dobrze

06.09.2015 20:30

Ten David Alaba bardzo dobrze gra na defensywnym pomocniku w meczu Austrii z Mołdawią. Do przerwy 0-0. Ale widać że gra lepiej może w końcu go dać na def. pom?

05.09.2015 21:43

A Niemcy u siebie z Gibraltarem tylko 4:0 wygrali. Ahahahahah ale cienko

04.09.2015 22:58

Gibraltar i tak rozgromimy i będzie jeszcze radość

04.09.2015 22:56

Luzuję. Ale dobrze że Admini usunęli kilka kom i dobrze że i mój jeden usuneli

04.09.2015 22:55

Gotze gra 300% razy lepiej niż w Bayernie no ale może ruszy

04.09.2015 22:46

Cieszy że Bramki strzelał Bayern. Gotze świetny mecz, masz tak grać w Bayernie

04.09.2015 22:43

A Huk z Niemcami. Z Gibraltarem wygramy i z Irlandią a że Szkotami moż wygramy a remis pewny

04.09.2015 22:42

Mamy szanse na punkty! Dawać Polacy!!!!!!!!

04.09.2015 21:39

Niemcy nic od straty bramki nie grali. ,I bardzo fajnie mamy ich, jeszcze się popłaczesz Marianek

04.09.2015 21:37

Na koniec 3-2 dla Polski bd. Te 2-1 dla Germanów się nie utrzyma jaki gaz mamy

04.09.2015 21:35

Hahaha jeszcze to Polacy wygrają. Kicha już Niemczech, zbombardujemy ich!
Polskaa!

04.09.2015 21:34

Wygrana Gruzji ze Szkocją

04.09.2015 19:55

Gruzja wygrywa!

04.09.2015 19:54

Gruzja prawdopodobnie wygra! I Świetnie!

04.09.2015 19:47

Neuer, Hector, Hummels, Schweinsteiger, Oezil, Mueller, Can, Bellarabi, Boateng, Kroos, Goetze
Ohohoho
Nie zesrutajcie się tym składem bo nie ma co. Zaskoczony Canem jestem pierwszy mecz w seniorskiej reprze i od razu 11

04.09.2015 19:45

No wiem ale mam nadzieję że Nawałka wie co robi

04.09.2015 19:40

@kubla
Ale to Gruzja to tak jak sparing dla nas przetestować wariant z nim na lewej. Dobrze grał więc wyjdzie

04.09.2015 19:38

@kubla
Z Gruzją dobrze grał

04.09.2015 19:36

Łukasz Fabiański - Maciej Rybus, Łukasz Szukała, Kamil Glik, Łukasz Piszczek - Grzegorz Krychowiak, Tomasz Jodłowiec, Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki, Arkadiusz Milik - Robert Lewandowski
Skład Polski na Niemcy!

04.09.2015 19:35

Bo nie napisałeś xD

04.09.2015 19:21

No to z Patryka schodzę. Jak ma Obywatelstwo to ok

04.09.2015 19:20

No tu się zgadzam

04.09.2015 19:02

Heheh. Ciężko mi zrozumieć że niektórzy z Polski kibicują Niemcom a Nie Polakom w tym meczu

04.09.2015 19:00

ohohoh kubla

04.09.2015 18:57

Raczej nie uważam tego meczu za wojnę. Ale to będzie świetne widowisko pewnie i nie będziemy szczędzić gardeł

04.09.2015 18:54

A do przerwy Gruzja 1:0 Szkocja
To bardzo dobre wiadomości

04.09.2015 18:51

@Android
Sama wzruszająca nawet prawda

04.09.2015 18:50

Nikt za Polaka uważać się nie musi. Może i za Niemca ale... mieszka w Polsce i jest Polakiem

04.09.2015 18:43

Gooooooooooool! Dla Gruzji!!!!!!!!!!!!!! To pomoże i Polakom i Niemcom taki wynik

04.09.2015 18:40

@Marian99
Czyli jesteś Klose... Podolski to gra dla Niemiec ale nie ukrywa że z pochodzenia jest Polakiem

04.09.2015 18:28

Ale ty jesteś śmieszny. Kibicuję Bayernowi ale jak grają Polacy z Niemcami to oczywiste że Polakom kibicuję. A co ty Niemiecki hymn Marianku śpiewasz?

04.09.2015 18:23

Hahahaha ale się śmieje z ciebie a kim ty jesteś do cholery jasnej? Polakiem czy Niemcem? Bo jak twoi to Niemcy to nie dobrze

04.09.2015 18:20

Marianek lepiej się nie udzielaj bo szkoda gadać.Jesteście Germanami i tyle. Jeszcze Polska wygra i co wtedy? Marianek krzyknie hurra! a ja powiem a komu kibicowałeś? Płacz z przegranej Niemców i tyle. Polska ma o wiele słabszy skład ale ma przewagę w ataku i obronie i minimalnie w pomocy słabszy

04.09.2015 18:18

w meczu Niemcy-Polska będzie zwycięzca. Raczej bez remisu. Obstawiam skromne 1:0 dla Polski po karnym wykonywanym przez Lewego albo Milika

04.09.2015 18:11

Vidal pojawił się w Chile pijany o 8 rano takie ploty są

03.09.2015 22:46

Współczuje Arturo. Jego synek jest poważnie chory. Mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy i Młody Alonso w przyszłości zagra w Bayernie. A na razie życzę powrotu do zdrowia!

03.09.2015 22:05

Nie no co to jest za padaka w wykonaniu Holandii i Włochów. Oni nie zajdą daleko, Chorwacja też remis no hho

03.09.2015 22:03

@Patryk233
Wiesz. Nie tak o tym sądzę. Możemy kibicować innym reprą ale jak gra Polska to tylko Polsce kibicuję a nie przeciwnikom Polski w meczu

03.09.2015 21:59

Gool! Islandia!

03.09.2015 21:57

Ja jutro kibicuję Polsce bo jestem patriotą i nie zdrajcą mojego kraju. Nawet z karabinem poszedłbym na wojne bić się o wolność
A najlepszy skład Bayernu z kontuzją Robbena i Benatii
4-3-3
Neuer-Lahm-Boa, Alaba, Bernat - Alonso, Vidal, Gotze - Coman, Muller, Costa

03.09.2015 21:52

Dajcie linka naszego meczycha

03.09.2015 19:02

@Android
Jaki program?

03.09.2015 18:53

Kurde no nie dobrze. Szklaneczka to jest no ale co zrobić

02.09.2015 16:45

Dante taki kozak jest noo proszę

02.09.2015 14:59

Ja też się zgadam że jest wolność słowa ale kibicować Niemcom w meczu z Polską to jest parodia.

01.09.2015 13:40

Oficjalnie
Błaszczykowski zagra w Fiorentinie! Zaprezntował się w koszulce już

31.08.2015 21:41

Oficjalnie!
De Gea Zawodnikiem Realu Madryt!

31.08.2015 21:35

Przypomnij mi kiedy on ostatniego gola strzelił? nie licząc sparingów jak wogóle tam coś strzelił

31.08.2015 19:40

Oficjalnie
Chicharito podpisał 3 letni kontrakt z Leverkusen. i dobrze niech tego drewniaka Kiesslinga wygryzie

31.08.2015 19:32

Oficjalnie!
Zakończono okienko transferowe w Niemczech

31.08.2015 18:00

Wypłacanie przepłacanie to podsumowanie okienka transferowego w Niemczech

31.08.2015 17:51

https://pbs.twimg.com/media/CNv3NDsWwAAjrSg.jpg:large
9 Januzaj. O nie tylko nie do BVB nie pasuje tam nie lepiej do Leverkusen?

31.08.2015 17:44

Ale to na bank nie będzie już transferu

31.08.2015 17:27

To dupa już jest. Nic nie będzie chyba że Januzaj się pomyli i w Monachium wyląduje ale to skrzydłowy

31.08.2015 17:24

@Rufus87
De Gea by na trybunach siedział więc było im go szkoda i go kupili.
PS:Błaszczykowski już we Florencji
https://pbs.twimg.com/media/CNvvFFDWEAEvscN.jpg

31.08.2015 17:19

Dzieje się wiecej niż przez cale okienko jeszcze kogos z naszych zawodnikow wykupią pewnie

31.08.2015 17:04

Draxler na milion procent w VFL
https://pbs.twimg.com/media/CNvii2kWsAA2k_8.jpg

31.08.2015 17:01

Draxler w VFL!!!!!!!! Dziś trenuje już w koszulce VFL

31.08.2015 16:51

Ja czekam dziś na transfer Błaszczykowskiego do Violi. Juz Boniek się wypowiedział że ten transfer dobrze zrobi

31.08.2015 16:17

On sobie w rezerwach BVB nie radzi ten Kevinek hahaha]
Oficjalnie: Januzaj w BVB

31.08.2015 15:21

https://twitter.com/s04/status/638327128002547712/photo/1?ref_src=twsrc^tfw
Hojbjerg podpisał kontrakt i będzie grać z numerem 23

31.08.2015 15:18

Za co Robben? Za bycie samolubem?

31.08.2015 13:57

Wolfsburg włącza się podobno do gry o Błaszczykowskiego!

31.08.2015 13:55

To mnie zaczyna śmieszyć. Już to wychodzi że Arjen zazdrości takich umiejętności. Jaki szacunek do rywala? Bo zrobił trik to nie ma szacunku? Arjen no proszę

31.08.2015 12:40

Jeszcze wrócisz z podkulonym ogonem KDB. Pieniądze to nie wszystko

31.08.2015 12:39

Kiedy prezentacja w VFL Dante?>

31.08.2015 11:53

@Patryk223
Jak na PS dalej dają nowe newsy z transferów z Niemiec bo w tym okienku najwięcej się dzieje

31.08.2015 11:50

Ja to nie rozumiem. Te okienko o 12, 18 czy 24 się u nas kończy?

31.08.2015 11:49

@xxraphaelxx
U nas o 18 chyba okienko się kończy Nie wiem jedni że o 24 drudzy że o 18

31.08.2015 11:36

@kubla

31.08.2015 11:32

@RL69
Daj linka tego gdzie są procenty Błaszczyka

31.08.2015 11:30

Nie będę pisać z takimi ludźmi którzy skreślają na początku już

31.08.2015 11:28

@kubla
Nie wymiatał tak jak u nas wymiata. Bo nie wymiatał co to jest 5 bramek i 4 asysty przez cały sezon? Teraz u nas ma już 1 bramke i 4 asysty

31.08.2015 11:27

kubla jesteś naiwniakiem. On mam nadzieję że odpali jak ma odpalić to i z ławki wchodząc będzie się dobrze prezentować. Przestań denerwować ludzi na tym forum idiotycznymi wpisami "O bo on jak w Juve nie odpalił to w Bayernie odpali dwa razy lepszej lidze". Kolego niedoświadczony ile było takich przypadków że zawodnicy nie odpalali przychodzili do nas i odpalali pokroju Comana. Nie skreślaj zawodnika na początku bo wole jego niż wyreklamowanego już KDB

31.08.2015 11:24

@kubla
Ty jesteś naiwny tym wpisem to udowadniasz. Costa w Szachtarze nie wymiatał a u nas wymiata. Skreślanie zawodnika na początku jest idiotyzmem i tyle w temacie

31.08.2015 11:21

Kiedy Dante w VFL zaprezentują?

31.08.2015 11:19

No z tym to ból d... jest. On na 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% Thomas nie odejdzie

31.08.2015 11:04

@Matilegolas
Przegląd Sportowy i Giangluca Di Marzio

31.08.2015 10:58

Błaszczykowski w Florentinie!

31.08.2015 10:56

Ja jestem ciekawy tego Colemana może zarząd nas zaskoczy i Oficjalka i zaprezentowanie dziś. My za transfery bierzemy się w ostatnich dwóch dniach wczoraj Coman dziś Coleman byłoby fajnie. I Dante dziś prezentowany w VFL

31.08.2015 10:46

Oficjalnie
Perisić zaprezentowany w Interze
https://twitter.com/Inter/status/638096846913732608/photo/1?ref_src=twsrc^tfw
Ciekawy jestem okna wolfsburga i będe je śledzić ale VFL się posypało niby Dante dziś ma być zaprezentowany

31.08.2015 10:41

@ThomasKonig
Skąd info że Mustafi do Bayernu? Bardzij mi ten transfer bo Otamendiego sprzedali

30.08.2015 21:10

Żal mi De Bruyne a jestem bardzo szczęśliwy z transferu Comana jak dziecko

30.08.2015 20:57

Coman już jest zaprezentowany już będzie z nami trenować
http://i.imgur.com/jMG0kvl.jpg

30.08.2015 20:42