Tomek się stara? Lewy partacz? Chyba my inny mecz oglądamy
16.09.2015 21:45
@Android
Boję się. Pewnie jak już by dostał (broń Boże!!!!!!!!!!) jakąs racą to pewnie Niemiec o nie zdemolować ich ale wiedzialem ze Grecy to patole i przeboje będą
16.09.2015 20:30
Grecy patole jedne no cóż... Musimy im łomot na boisku spuścić ale co? jak wygramy to pilkarzą łomot spuszczą
16.09.2015 20:26
Ojej a co jak gracze Bayernu tymi pałkami dostaną? ale chyba nie dostali już na stadionie byli
16.09.2015 20:23
o 20:00 chyba studio na Canal;+
16.09.2015 19:44
Bernat na prawej stronie bd?
16.09.2015 19:36
Bez Mario w 11. :( :( i jak ma odpalić>?
16.09.2015 19:34
Dlaczego bez Mario w pierwszej 11?!
16.09.2015 19:33
Haheheh Bernat w pierwszym hahah
16.09.2015 19:31
Wyjściowa 11
Neuer - Thiago, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba
Ława
Ulreich - Martinez, Rafinha, Götze, Rode, Coman, Kimmich
Nie nie nie a gdzie Mario w pierwszej 11?
16.09.2015 19:31
@Android
Na twitterze jakiś gość wstawił zdjęcie z szatni jednego stroju i był właśnie ten czarny
16.09.2015 19:20
Za jakieś 15min poznamy składy! A dziś zagramy w debiutujących strojach-czarnych z czerwonymi wstawkami
16.09.2015 19:17
koanGuardiola2
A dlaczego rak? Jak lubie Pepa i chce zeby zostal a tu to chyba fanem Pepa jesteś i chroń go a nie
16.09.2015 16:36
No ale będzie o nie feralnie ciężko. W tamtym sezonie Olympiakos z Juventusem u siebie wygrał a pierwsze mecze LM to testy. Ale oczywiście liczę na wygraną Bayernu na jakieś spokojne 2:0
16.09.2015 16:07
Ja na Canal+ oglądam
16.09.2015 16:05
Hahaha. Szejk szejk a wyników LM nie ma i dobrze
16.09.2015 15:42
Już nie mogę się doczekać
16.09.2015 15:40
O ja pierdziele. I po Shawie. Złamanie i to odkryte o ja pitole...
15.09.2015 21:47
@ThomasKonig
A dlaczego będzie celebrować jak strzeli dla MU? PSV to jego wielki klub tam wszystko zaczynał a teraz co? Szacunek się należy i gola jak strzeli to bez celebracji
15.09.2015 20:39
Depay zdrajca PSV. Nie to co Lewy z BVB. Depay powiedział że gole jakie tam nastrzela będzie celebrować tak że aż palcami będzie ich wytykać
15.09.2015 20:35
A gdzie oglądać w TV VFL-CSKA?
15.09.2015 20:31
Wyjściowa MCI
Hart, Sagna, Kompany, Mangala, Kolarov, Toure, Fernandinho, Nasri, Silva, Sterling, Bony #cityvjuve #mcfc
Ława MCI
Caballero, Otamendi, Demichelis, Fernando, Navas, De Bruyne, Aguero
No i KDB wraca gdzie jego miejsce w BPL-ława jeszcze wróci z podkulonym ogonem
15.09.2015 20:12
Już jutro ja LM zaczynam mimo ze nie Bayernn. Na Canal+ obejrzę MCI-Juventus Turyn no i ja jestem KDB ciekawy jak się spisze
14.09.2015 22:58
Ja uwielbiam hymn LM a jakoś LE nie lubie za bardzo jakoś hymn LM bardziej do gustu mi sie przypasował
14.09.2015 19:55
Bajerniak78 ty hejterze. Guardiola tu teraz świetną prace robi, już nie ma bezsensownych miliony podań gramy szybko i z kontry. W tym sezonie z taką grą zgarniemy całą Pulę jaka tylko możliwa huk z tym SPN i tak go zawsze odpuszczamy
14.09.2015 18:39
josh1982
Muller wczoraj o dziwo słabo zagrał. Pierwszy mecz w którym może spadnąć na niego krytyka
13.09.2015 13:17
Tomek marnuje sytuacje i nic bardzo dobrze zagrał Thiago zmarnował bo to nie napastnik więc nie Śmieszą mnie teksty KoanGuardiola2 i innych
13.09.2015 13:07
Manu wyższa nota od Hitza a Goal.com to inny mecz oglądał bo zamienili noty Vidalowi i Alonso i zmniejszyli Comanowi bo on conajmniej na 3
13.09.2015 11:16
Czemu tak nisko Coman? Nikt się do tego nie przyczepi chłopak wczoraj jak Costa wymiatał i ojeżdżał rywali jak chciał ja mu 2,5 dałem
13.09.2015 11:00
@kubla
Manuel nie może mieć niskiej nigdy. Bo tak to by wyszło ze jest najgorszym graczem u nas
13.09.2015 10:26
Przy bramce na 1:1 sędzia mógł odgwizdać faul bo Lewy staranował obrońce ale nie odgwizdał i dobrze
13.09.2015 09:51
Sory za błąd. Kibicuje Bayernowi oczywiście
12.09.2015 22:06
Messi!!!!!!!!!!! 2:1 Barca. Ja uwielbiam Messiego mimo że kibicuje Barcy
12.09.2015 22:04
Messi wszedł
12.09.2015 21:47
Ależ Neymar przymierzył matko boska zabawie się w Koseckiego
12.09.2015 21:42
Torres to świetny napastnik Mou teraz płacze niech
12.09.2015 21:40
Torres!!!!!!! I dupa 1:0 dla Atletico
12.09.2015 21:39
Lewy koniecznie musi na ławe usiąść. Bo tak to na bank skuteczności nie poprawi
12.09.2015 21:25
Kosecki młody i stary: 45minut - Koniec meczu gorzej niż Hajto hahaha
12.09.2015 21:24
Ze skutecznością Lewandowskiego możemy pomarzyć o LM... Bayern jak i Niemcy nie potrzebuje typowej "9"
12.09.2015 21:22
Ale ! Martial!!!!! Piękny debiut
12.09.2015 20:20
@Patryk233
Meczyki i tam beda linki.
Messi na ławie o to nie dobrze
12.09.2015 20:07
Szczęsny dziś swietny mecz i czyste konto. Roma 2:0 wygrała.
Ale jaja Messi na ławie z Atletico Madryt
12.09.2015 19:58
De Gea już do składu wrocil xD
12.09.2015 19:03
@Android
Nie podali ławki
12.09.2015 18:51
@Android
Po raz kolejny interwencje na poziomie
Tu oglądaj jak chcesz http://futbolhd.tv/stream2.php
12.09.2015 18:38
Szczęsny po raz kolejny jak na razie pokazuje że powinien być numerem 1 repry
12.09.2015 18:35
No Lewy napewno z dziś z nas najlepiej grał ale czy najlepiej w całym meczu to nie wiem napewno byłby by w top 3 meczu
12.09.2015 17:55
Whoscored Lewemu piłkarza meczu dało
12.09.2015 17:47
konan to n ie w temacie. Robben i Gotze kontuzje
12.09.2015 17:40
@Kuffour1
Hahaha. Gdyby nie było Lewego byłby remis to on akcje na 1:1 ciągnał
12.09.2015 17:29
Cóż wymęczone ale jest. Dobrze grał Coman kiwał jak Costa jak piłke miał i tyle. A komentarz meisterspieler udowadnia nie kibicowanie Bayernu
12.09.2015 17:28
Wygramy! Jest
12.09.2015 17:18
Wygramy teraz mamy gaz
12.09.2015 17:08
Lewyyyyyyyyyyyyyyyyy! Goooooooooool!
12.09.2015 17:05
Coman to magia dziś
12.09.2015 17:04
Coman to chyba drugi Costa. Tez dobrze pociagnal
12.09.2015 16:46
Cman za Vidala!
12.09.2015 16:44
Sobiech o dziś nokautuje BVB
12.09.2015 16:43
Coman wejdzie!
12.09.2015 16:42
Ajj Lewy teraz blisko
12.09.2015 16:39
Ja wierzę że wciśniemy imm 4 bramki
12.09.2015 16:29
No nie. Fan BVB tu siedzi
12.09.2015 16:26
Marian z taką grą to remis u nas na AA to szczęście
12.09.2015 16:25
Thiago, Costa i Tomek cos probuja reszta kołki Lewy to stoi jak ...
12.09.2015 16:23
Coman za Lewego i jedziem na drugą połowe
12.09.2015 16:21
Weź Guardiola mnie nie denerwuj Z Leverkusen 3:0 a tu możemy przegrać...
12.09.2015 16:19
Kutwa musimy szybko w drugiej połowie brame strzelić i ich ciachać bo inaczej tego nie widze
12.09.2015 16:17
Coman na boisko
12.09.2015 16:16
Jeszcze przegramy kurcze
12.09.2015 16:15
No właśnie. Nie ma Mario w kadrze meczowej
12.09.2015 14:22
Aufstellung FCB: Neuer - Thiago, Lewandowski, Costa, Rafinha, Alonso, Boateng, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba
Einwechselspieler: Ulreich - Martinez, Bernat, Rode, Coman, Kimmich |
Dobry skład i Javi na ławce mam nadzieje ze zagra
12.09.2015 14:21
@Patryk233
Owszem. Canal + to nie stacja taka jak nawet Eurosport. To jest takie HBO tylko sportowe ale i n ie tylko. Ja na razie mam Canal + ale zadowolony nie jestem
12.09.2015 13:36
@Patryk233
Będzie pewnie Canal+ transmitować. Dziś też jest mnóstwo fajnych meczy Chelsea-Everton Bayern-Augsburg Manchester United-Liverpool Atletico- Barca napewno większość obejrzę
12.09.2015 13:25
Raczej nie bedziemy liderem. BVB i tak z tymi cieniasami się na wygrywa więc do spotkania z nami będzie liderem
12.09.2015 13:09
@Patryk233
Mam nadzieje że finał LM TVP pokaże chociaż bo powinno
12.09.2015 13:06
W
12.09.2015 12:55
A tak z innej beki~: Javi dziś zagra pewnie! Na twitterze napisał Welcome is Back jestem z powrotem a więc zagra i FC Bayern to udostępnił
12.09.2015 12:51
Dziś o 13:45 na canał+ graChelsea z Evertonem. Obejrze by zabić czas do Bayernu
12.09.2015 12:44
Pepcio nas składem zaskoczy ale od 1 minuty był Mario
12.09.2015 12:36
Dziś gramy ten mecz z Augsburgiem? Bo żadnego newsa na stronie
12.09.2015 09:37
Podawajcie swoje składy na Augsburg
Mój taki
Neuer- Lahm, Boa, Alaba, Bernat - Alonso, Vidal, Gotze - Costa, Lewy, Muller
11.09.2015 22:23
Legia powinna teraz to wygrać 2:2 to powinni wsadzić jeszcze
11.09.2015 22:06
2:1 Trickowski może wygrają
11.09.2015 21:59
Sevilla nie wygra 5-7 bramkami bo w 60minucie męczą się z Levante 1:1
11.09.2015 21:47
kubla nie wiem ale to byłby jakiś pokaz z 8:0
11.09.2015 21:44
Tak patrze to te 4:0 wygrane BVB to nie wyczyn HSV z 5:0 jak dobrze pójdzie wygra no ale nie nie grajcie tak BMG
11.09.2015 21:43
No nie... 3:0 Favre out
11.09.2015 21:41
Favre musi tu wygrać jeśli chce utrzymać to stanowisko trenera
11.09.2015 21:40
Co już Monchegladbach 0:2 przegrywa z HSV? Hihihi to oni spadną w takim razie
11.09.2015 21:33
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/546246/guardiola-borussia-jest-lepsza-od-nas
Nie wiem czy to prawda ale jak tak to Guardiola nie wie co mówi. Widać że się z silniejszymi rywalami z BVB ci męczą a my spokojnie Leverkusen ojeżdżamy
11.09.2015 20:59
Dziś gra o 20:30 Sevilla z Levante oraz BMG z Hamburgiem. Obejrzę Sevillę na streamie bo telewizor zajęty i nie mogę oglądać
11.09.2015 20:11
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12009835_1618329171750422_4002694545711737366_n.jpg?oh=5c3a37a1180fdf0348bce0d310e93f2f&oe=5660931D
Widać że Alonso i Arturo Vidalowie dobrze się czują
11.09.2015 19:47
Szklaneczka. Javi już ostrzy zęby i Holger też
11.09.2015 17:34
@RL69
Będzie z 29 grać
https://twitter.com/FCBayern/status/637984525344206848/photo/1?ref_src=twsrc^tfw
11.09.2015 16:36
Obstawiam skład na Augsburg
http://www.footballuser.com/formations/2015/09/1332921_FC_Bayern_Munchen.jpg
10.09.2015 22:06
Mariociasto macie przepis specjalnie od Mario :)
https://www.youtube.com/watch?t=265&v=4SNAf9F04lY
10.09.2015 18:41
Bez przesady siedem ale 4:0 dla nas spokojnie powinno być ale ich nie skreślajmy ale nie życzę im wygranej ani remisu a pomimo to ich lubie i kibicuje jak z nami nie grają
09.09.2015 16:11
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11038864_925177154220026_962668005335080496_n.jpg?oh=a36776554a7f1f66dd2ab79b996f4aeb&oe=56A60FA1
Chłopaki lecą do nas już do Monachium
Szczęsny ma po sezonie
16.09.2015 22:22
Tomek się stara? Lewy partacz? Chyba my inny mecz oglądamy
16.09.2015 21:45
@Android
Boję się. Pewnie jak już by dostał (broń Boże!!!!!!!!!!) jakąs racą to pewnie Niemiec o nie zdemolować ich ale wiedzialem ze Grecy to patole i przeboje będą
16.09.2015 20:30
Grecy patole jedne no cóż... Musimy im łomot na boisku spuścić ale co? jak wygramy to pilkarzą łomot spuszczą
16.09.2015 20:26
Ojej a co jak gracze Bayernu tymi pałkami dostaną? ale chyba nie dostali już na stadionie byli
16.09.2015 20:23
o 20:00 chyba studio na Canal;+
16.09.2015 19:44
Bernat na prawej stronie bd?
16.09.2015 19:36
Bez Mario w 11. :( :( i jak ma odpalić>?
16.09.2015 19:34
Dlaczego bez Mario w pierwszej 11?!
16.09.2015 19:33
Haheheh Bernat w pierwszym hahah
16.09.2015 19:31
Wyjściowa 11
Neuer - Thiago, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba
Ława
Ulreich - Martinez, Rafinha, Götze, Rode, Coman, Kimmich
Nie nie nie a gdzie Mario w pierwszej 11?
16.09.2015 19:31
@Android
Na twitterze jakiś gość wstawił zdjęcie z szatni jednego stroju i był właśnie ten czarny
16.09.2015 19:20
Za jakieś 15min poznamy składy! A dziś zagramy w debiutujących strojach-czarnych z czerwonymi wstawkami
16.09.2015 19:17
koanGuardiola2
A dlaczego rak? Jak lubie Pepa i chce zeby zostal a tu to chyba fanem Pepa jesteś i chroń go a nie
16.09.2015 16:36
No ale będzie o nie feralnie ciężko. W tamtym sezonie Olympiakos z Juventusem u siebie wygrał a pierwsze mecze LM to testy. Ale oczywiście liczę na wygraną Bayernu na jakieś spokojne 2:0
16.09.2015 16:07
Ja na Canal+ oglądam
16.09.2015 16:05
Hahaha. Szejk szejk a wyników LM nie ma i dobrze
16.09.2015 15:42
Już nie mogę się doczekać
16.09.2015 15:40
O ja pierdziele. I po Shawie. Złamanie i to odkryte o ja pitole...
15.09.2015 21:47
@ThomasKonig
A dlaczego będzie celebrować jak strzeli dla MU? PSV to jego wielki klub tam wszystko zaczynał a teraz co? Szacunek się należy i gola jak strzeli to bez celebracji
15.09.2015 20:39
Depay zdrajca PSV. Nie to co Lewy z BVB. Depay powiedział że gole jakie tam nastrzela będzie celebrować tak że aż palcami będzie ich wytykać
15.09.2015 20:35
A gdzie oglądać w TV VFL-CSKA?
15.09.2015 20:31
Wyjściowa MCI
Hart, Sagna, Kompany, Mangala, Kolarov, Toure, Fernandinho, Nasri, Silva, Sterling, Bony #cityvjuve #mcfc
Ława MCI
Caballero, Otamendi, Demichelis, Fernando, Navas, De Bruyne, Aguero
No i KDB wraca gdzie jego miejsce w BPL-ława jeszcze wróci z podkulonym ogonem
15.09.2015 20:12
Już jutro ja LM zaczynam mimo ze nie Bayernn. Na Canal+ obejrzę MCI-Juventus Turyn no i ja jestem KDB ciekawy jak się spisze
14.09.2015 22:58
Ja uwielbiam hymn LM a jakoś LE nie lubie za bardzo jakoś hymn LM bardziej do gustu mi sie przypasował
14.09.2015 19:55
Bajerniak78 ty hejterze. Guardiola tu teraz świetną prace robi, już nie ma bezsensownych miliony podań gramy szybko i z kontry. W tym sezonie z taką grą zgarniemy całą Pulę jaka tylko możliwa huk z tym SPN i tak go zawsze odpuszczamy
14.09.2015 18:39
josh1982
Muller wczoraj o dziwo słabo zagrał. Pierwszy mecz w którym może spadnąć na niego krytyka
13.09.2015 13:17
Tomek marnuje sytuacje i nic bardzo dobrze zagrał Thiago zmarnował bo to nie napastnik więc nie Śmieszą mnie teksty KoanGuardiola2 i innych
13.09.2015 13:07
Manu wyższa nota od Hitza a Goal.com to inny mecz oglądał bo zamienili noty Vidalowi i Alonso i zmniejszyli Comanowi bo on conajmniej na 3
13.09.2015 11:16
Czemu tak nisko Coman? Nikt się do tego nie przyczepi chłopak wczoraj jak Costa wymiatał i ojeżdżał rywali jak chciał ja mu 2,5 dałem
13.09.2015 11:00
@kubla
Manuel nie może mieć niskiej nigdy. Bo tak to by wyszło ze jest najgorszym graczem u nas
13.09.2015 10:26
Przy bramce na 1:1 sędzia mógł odgwizdać faul bo Lewy staranował obrońce ale nie odgwizdał i dobrze
13.09.2015 09:51
Sory za błąd. Kibicuje Bayernowi oczywiście
12.09.2015 22:06
Messi!!!!!!!!!!! 2:1 Barca. Ja uwielbiam Messiego mimo że kibicuje Barcy
12.09.2015 22:04
Messi wszedł
12.09.2015 21:47
Ależ Neymar przymierzył matko boska zabawie się w Koseckiego
12.09.2015 21:42
Torres to świetny napastnik Mou teraz płacze niech
12.09.2015 21:40
Torres!!!!!!! I dupa 1:0 dla Atletico
12.09.2015 21:39
Lewy koniecznie musi na ławe usiąść. Bo tak to na bank skuteczności nie poprawi
12.09.2015 21:25
Kosecki młody i stary: 45minut - Koniec meczu gorzej niż Hajto hahaha
12.09.2015 21:24
Ze skutecznością Lewandowskiego możemy pomarzyć o LM... Bayern jak i Niemcy nie potrzebuje typowej "9"
12.09.2015 21:22
Ale ! Martial!!!!! Piękny debiut
12.09.2015 20:20
@Patryk233
Meczyki i tam beda linki.
Messi na ławie o to nie dobrze
12.09.2015 20:07
Szczęsny dziś swietny mecz i czyste konto. Roma 2:0 wygrała.
Ale jaja Messi na ławie z Atletico Madryt
12.09.2015 19:58
De Gea już do składu wrocil xD
12.09.2015 19:03
@Android
Nie podali ławki
12.09.2015 18:51
@Android
Po raz kolejny interwencje na poziomie
Tu oglądaj jak chcesz http://futbolhd.tv/stream2.php
12.09.2015 18:38
Szczęsny po raz kolejny jak na razie pokazuje że powinien być numerem 1 repry
12.09.2015 18:35
No Lewy napewno z dziś z nas najlepiej grał ale czy najlepiej w całym meczu to nie wiem napewno byłby by w top 3 meczu
12.09.2015 17:55
Whoscored Lewemu piłkarza meczu dało
12.09.2015 17:47
konan to n ie w temacie. Robben i Gotze kontuzje
12.09.2015 17:40
@Kuffour1
Hahaha. Gdyby nie było Lewego byłby remis to on akcje na 1:1 ciągnał
12.09.2015 17:29
Cóż wymęczone ale jest. Dobrze grał Coman kiwał jak Costa jak piłke miał i tyle. A komentarz meisterspieler udowadnia nie kibicowanie Bayernu
12.09.2015 17:28
Wygramy! Jest
12.09.2015 17:18
Wygramy teraz mamy gaz
12.09.2015 17:08
Lewyyyyyyyyyyyyyyyyy! Goooooooooool!
12.09.2015 17:05
Coman to magia dziś
12.09.2015 17:04
Coman to chyba drugi Costa. Tez dobrze pociagnal
12.09.2015 16:46
Cman za Vidala!
12.09.2015 16:44
Sobiech o dziś nokautuje BVB
12.09.2015 16:43
Coman wejdzie!
12.09.2015 16:42
Ajj Lewy teraz blisko
12.09.2015 16:39
Ja wierzę że wciśniemy imm 4 bramki
12.09.2015 16:29
No nie. Fan BVB tu siedzi
12.09.2015 16:26
Marian z taką grą to remis u nas na AA to szczęście
12.09.2015 16:25
Thiago, Costa i Tomek cos probuja reszta kołki Lewy to stoi jak ...
12.09.2015 16:23
Coman za Lewego i jedziem na drugą połowe
12.09.2015 16:21
Weź Guardiola mnie nie denerwuj Z Leverkusen 3:0 a tu możemy przegrać...
12.09.2015 16:19
Kutwa musimy szybko w drugiej połowie brame strzelić i ich ciachać bo inaczej tego nie widze
12.09.2015 16:17
Coman na boisko
12.09.2015 16:16
Jeszcze przegramy kurcze
12.09.2015 16:15
No właśnie. Nie ma Mario w kadrze meczowej
12.09.2015 14:22
Aufstellung FCB: Neuer - Thiago, Lewandowski, Costa, Rafinha, Alonso, Boateng, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba
Einwechselspieler: Ulreich - Martinez, Bernat, Rode, Coman, Kimmich |
Dobry skład i Javi na ławce mam nadzieje ze zagra
12.09.2015 14:21
@Patryk233
Owszem. Canal + to nie stacja taka jak nawet Eurosport. To jest takie HBO tylko sportowe ale i n ie tylko. Ja na razie mam Canal + ale zadowolony nie jestem
12.09.2015 13:36
@Patryk233
Będzie pewnie Canal+ transmitować. Dziś też jest mnóstwo fajnych meczy Chelsea-Everton Bayern-Augsburg Manchester United-Liverpool Atletico- Barca napewno większość obejrzę
12.09.2015 13:25
Raczej nie bedziemy liderem. BVB i tak z tymi cieniasami się na wygrywa więc do spotkania z nami będzie liderem
12.09.2015 13:09
@Patryk233
Mam nadzieje że finał LM TVP pokaże chociaż bo powinno
12.09.2015 13:06
W
12.09.2015 12:55
A tak z innej beki~: Javi dziś zagra pewnie! Na twitterze napisał Welcome is Back jestem z powrotem a więc zagra i FC Bayern to udostępnił
12.09.2015 12:51
Dziś o 13:45 na canał+ graChelsea z Evertonem. Obejrze by zabić czas do Bayernu
12.09.2015 12:44
Pepcio nas składem zaskoczy ale od 1 minuty był Mario
12.09.2015 12:36
Dziś gramy ten mecz z Augsburgiem? Bo żadnego newsa na stronie
12.09.2015 09:37
Podawajcie swoje składy na Augsburg
Mój taki
Neuer- Lahm, Boa, Alaba, Bernat - Alonso, Vidal, Gotze - Costa, Lewy, Muller
11.09.2015 22:23
Legia powinna teraz to wygrać 2:2 to powinni wsadzić jeszcze
11.09.2015 22:06
2:1 Trickowski może wygrają
11.09.2015 21:59
Sevilla nie wygra 5-7 bramkami bo w 60minucie męczą się z Levante 1:1
11.09.2015 21:47
kubla nie wiem ale to byłby jakiś pokaz z 8:0
11.09.2015 21:44
Tak patrze to te 4:0 wygrane BVB to nie wyczyn HSV z 5:0 jak dobrze pójdzie wygra no ale nie nie grajcie tak BMG
11.09.2015 21:43
No nie... 3:0 Favre out
11.09.2015 21:41
Favre musi tu wygrać jeśli chce utrzymać to stanowisko trenera
11.09.2015 21:40
Co już Monchegladbach 0:2 przegrywa z HSV? Hihihi to oni spadną w takim razie
11.09.2015 21:33
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/546246/guardiola-borussia-jest-lepsza-od-nas
Nie wiem czy to prawda ale jak tak to Guardiola nie wie co mówi. Widać że się z silniejszymi rywalami z BVB ci męczą a my spokojnie Leverkusen ojeżdżamy
11.09.2015 20:59
Dziś gra o 20:30 Sevilla z Levante oraz BMG z Hamburgiem. Obejrzę Sevillę na streamie bo telewizor zajęty i nie mogę oglądać
11.09.2015 20:11
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12009835_1618329171750422_4002694545711737366_n.jpg?oh=5c3a37a1180fdf0348bce0d310e93f2f&oe=5660931D
Widać że Alonso i Arturo Vidalowie dobrze się czują
11.09.2015 19:47
Szklaneczka. Javi już ostrzy zęby i Holger też
11.09.2015 17:34
@RL69
Będzie z 29 grać
https://twitter.com/FCBayern/status/637984525344206848/photo/1?ref_src=twsrc^tfw
11.09.2015 16:36
Obstawiam skład na Augsburg
http://www.footballuser.com/formations/2015/09/1332921_FC_Bayern_Munchen.jpg
10.09.2015 22:06
Mariociasto macie przepis specjalnie od Mario :)
https://www.youtube.com/watch?t=265&v=4SNAf9F04lY
10.09.2015 18:41
Bez przesady siedem ale 4:0 dla nas spokojnie powinno być ale ich nie skreślajmy ale nie życzę im wygranej ani remisu a pomimo to ich lubie i kibicuje jak z nami nie grają
09.09.2015 16:11
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11038864_925177154220026_962668005335080496_n.jpg?oh=a36776554a7f1f66dd2ab79b996f4aeb&oe=56A60FA1
Chłopaki lecą do nas już do Monachium
08.09.2015 16:06