DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 165

Szczęsny ma po sezonie

16.09.2015 22:22

Tomek się stara? Lewy partacz? Chyba my inny mecz oglądamy

16.09.2015 21:45

@Android
Boję się. Pewnie jak już by dostał (broń Boże!!!!!!!!!!) jakąs racą to pewnie Niemiec o nie zdemolować ich ale wiedzialem ze Grecy to patole i przeboje będą

16.09.2015 20:30

Grecy patole jedne no cóż... Musimy im łomot na boisku spuścić ale co? jak wygramy to pilkarzą łomot spuszczą

16.09.2015 20:26

Ojej a co jak gracze Bayernu tymi pałkami dostaną? ale chyba nie dostali już na stadionie byli

16.09.2015 20:23

o 20:00 chyba studio na Canal;+

16.09.2015 19:44

Bernat na prawej stronie bd?

16.09.2015 19:36

Bez Mario w 11. :( :( i jak ma odpalić>?

16.09.2015 19:34

Dlaczego bez Mario w pierwszej 11?!

16.09.2015 19:33

Haheheh Bernat w pierwszym hahah

16.09.2015 19:31

Wyjściowa 11
Neuer - Thiago, Lewandowski, Costa, Alonso, Boateng, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba
Ława
Ulreich - Martinez, Rafinha, Götze, Rode, Coman, Kimmich
Nie nie nie a gdzie Mario w pierwszej 11?

16.09.2015 19:31

@Android
Na twitterze jakiś gość wstawił zdjęcie z szatni jednego stroju i był właśnie ten czarny

16.09.2015 19:20

Za jakieś 15min poznamy składy! A dziś zagramy w debiutujących strojach-czarnych z czerwonymi wstawkami

16.09.2015 19:17

koanGuardiola2
A dlaczego rak? Jak lubie Pepa i chce zeby zostal a tu to chyba fanem Pepa jesteś i chroń go a nie

16.09.2015 16:36

No ale będzie o nie feralnie ciężko. W tamtym sezonie Olympiakos z Juventusem u siebie wygrał a pierwsze mecze LM to testy. Ale oczywiście liczę na wygraną Bayernu na jakieś spokojne 2:0

16.09.2015 16:07

Ja na Canal+ oglądam

16.09.2015 16:05

Hahaha. Szejk szejk a wyników LM nie ma i dobrze

16.09.2015 15:42

Już nie mogę się doczekać

16.09.2015 15:40

O ja pierdziele. I po Shawie. Złamanie i to odkryte o ja pitole...

15.09.2015 21:47

@ThomasKonig
A dlaczego będzie celebrować jak strzeli dla MU? PSV to jego wielki klub tam wszystko zaczynał a teraz co? Szacunek się należy i gola jak strzeli to bez celebracji

15.09.2015 20:39

Depay zdrajca PSV. Nie to co Lewy z BVB. Depay powiedział że gole jakie tam nastrzela będzie celebrować tak że aż palcami będzie ich wytykać

15.09.2015 20:35

A gdzie oglądać w TV VFL-CSKA?

15.09.2015 20:31

Wyjściowa MCI
Hart, Sagna, Kompany, Mangala, Kolarov, Toure, Fernandinho, Nasri, Silva, Sterling, Bony #cityvjuve #mcfc
Ława MCI
Caballero, Otamendi, Demichelis, Fernando, Navas, De Bruyne, Aguero
No i KDB wraca gdzie jego miejsce w BPL-ława jeszcze wróci z podkulonym ogonem

15.09.2015 20:12

Już jutro ja LM zaczynam mimo ze nie Bayernn. Na Canal+ obejrzę MCI-Juventus Turyn no i ja jestem KDB ciekawy jak się spisze

14.09.2015 22:58

Ja uwielbiam hymn LM a jakoś LE nie lubie za bardzo jakoś hymn LM bardziej do gustu mi sie przypasował

14.09.2015 19:55

Bajerniak78 ty hejterze. Guardiola tu teraz świetną prace robi, już nie ma bezsensownych miliony podań gramy szybko i z kontry. W tym sezonie z taką grą zgarniemy całą Pulę jaka tylko możliwa huk z tym SPN i tak go zawsze odpuszczamy

14.09.2015 18:39

josh1982
Muller wczoraj o dziwo słabo zagrał. Pierwszy mecz w którym może spadnąć na niego krytyka

13.09.2015 13:17

Tomek marnuje sytuacje i nic bardzo dobrze zagrał Thiago zmarnował bo to nie napastnik więc nie Śmieszą mnie teksty KoanGuardiola2 i innych

13.09.2015 13:07

Manu wyższa nota od Hitza a Goal.com to inny mecz oglądał bo zamienili noty Vidalowi i Alonso i zmniejszyli Comanowi bo on conajmniej na 3

13.09.2015 11:16

Czemu tak nisko Coman? Nikt się do tego nie przyczepi chłopak wczoraj jak Costa wymiatał i ojeżdżał rywali jak chciał ja mu 2,5 dałem

13.09.2015 11:00

@kubla
Manuel nie może mieć niskiej nigdy. Bo tak to by wyszło ze jest najgorszym graczem u nas

13.09.2015 10:26

Przy bramce na 1:1 sędzia mógł odgwizdać faul bo Lewy staranował obrońce ale nie odgwizdał i dobrze

13.09.2015 09:51

Sory za błąd. Kibicuje Bayernowi oczywiście

12.09.2015 22:06

Messi!!!!!!!!!!! 2:1 Barca. Ja uwielbiam Messiego mimo że kibicuje Barcy

12.09.2015 22:04

Messi wszedł

12.09.2015 21:47

Ależ Neymar przymierzył matko boska zabawie się w Koseckiego

12.09.2015 21:42

Torres to świetny napastnik Mou teraz płacze niech

12.09.2015 21:40

Torres!!!!!!! I dupa 1:0 dla Atletico

12.09.2015 21:39

Lewy koniecznie musi na ławe usiąść. Bo tak to na bank skuteczności nie poprawi

12.09.2015 21:25

Kosecki młody i stary: 45minut - Koniec meczu gorzej niż Hajto hahaha

12.09.2015 21:24

Ze skutecznością Lewandowskiego możemy pomarzyć o LM... Bayern jak i Niemcy nie potrzebuje typowej "9"

12.09.2015 21:22

Ale ! Martial!!!!! Piękny debiut

12.09.2015 20:20

@Patryk233
Meczyki i tam beda linki.
Messi na ławie o to nie dobrze

12.09.2015 20:07

Szczęsny dziś swietny mecz i czyste konto. Roma 2:0 wygrała.
Ale jaja Messi na ławie z Atletico Madryt

12.09.2015 19:58

De Gea już do składu wrocil xD

12.09.2015 19:03

@Android
Nie podali ławki

12.09.2015 18:51

@Android
Po raz kolejny interwencje na poziomie
Tu oglądaj jak chcesz http://futbolhd.tv/stream2.php

12.09.2015 18:38

Szczęsny po raz kolejny jak na razie pokazuje że powinien być numerem 1 repry

12.09.2015 18:35

No Lewy napewno z dziś z nas najlepiej grał ale czy najlepiej w całym meczu to nie wiem napewno byłby by w top 3 meczu

12.09.2015 17:55

Whoscored Lewemu piłkarza meczu dało

12.09.2015 17:47

konan to n ie w temacie. Robben i Gotze kontuzje

12.09.2015 17:40

@Kuffour1
Hahaha. Gdyby nie było Lewego byłby remis to on akcje na 1:1 ciągnał

12.09.2015 17:29

Cóż wymęczone ale jest. Dobrze grał Coman kiwał jak Costa jak piłke miał i tyle. A komentarz meisterspieler udowadnia nie kibicowanie Bayernu

12.09.2015 17:28

Wygramy! Jest

12.09.2015 17:18

Wygramy teraz mamy gaz

12.09.2015 17:08

Lewyyyyyyyyyyyyyyyyy! Goooooooooool!

12.09.2015 17:05

Coman to magia dziś

12.09.2015 17:04

Coman to chyba drugi Costa. Tez dobrze pociagnal

12.09.2015 16:46

Cman za Vidala!

12.09.2015 16:44

Sobiech o dziś nokautuje BVB

12.09.2015 16:43

Coman wejdzie!

12.09.2015 16:42

Ajj Lewy teraz blisko

12.09.2015 16:39

Ja wierzę że wciśniemy imm 4 bramki

12.09.2015 16:29

No nie. Fan BVB tu siedzi

12.09.2015 16:26

Marian z taką grą to remis u nas na AA to szczęście

12.09.2015 16:25

Thiago, Costa i Tomek cos probuja reszta kołki Lewy to stoi jak ...

12.09.2015 16:23

Coman za Lewego i jedziem na drugą połowe

12.09.2015 16:21

Weź Guardiola mnie nie denerwuj Z Leverkusen 3:0 a tu możemy przegrać...

12.09.2015 16:19

Kutwa musimy szybko w drugiej połowie brame strzelić i ich ciachać bo inaczej tego nie widze

12.09.2015 16:17

Coman na boisko

12.09.2015 16:16

Jeszcze przegramy kurcze

12.09.2015 16:15

No właśnie. Nie ma Mario w kadrze meczowej

12.09.2015 14:22

Aufstellung FCB: Neuer - Thiago, Lewandowski, Costa, Rafinha, Alonso, Boateng, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba
Einwechselspieler: Ulreich - Martinez, Bernat, Rode, Coman, Kimmich |
Dobry skład i Javi na ławce mam nadzieje ze zagra

12.09.2015 14:21

@Patryk233
Owszem. Canal + to nie stacja taka jak nawet Eurosport. To jest takie HBO tylko sportowe ale i n ie tylko. Ja na razie mam Canal + ale zadowolony nie jestem

12.09.2015 13:36

@Patryk233
Będzie pewnie Canal+ transmitować. Dziś też jest mnóstwo fajnych meczy Chelsea-Everton Bayern-Augsburg Manchester United-Liverpool Atletico- Barca napewno większość obejrzę

12.09.2015 13:25

Raczej nie bedziemy liderem. BVB i tak z tymi cieniasami się na wygrywa więc do spotkania z nami będzie liderem

12.09.2015 13:09

@Patryk233
Mam nadzieje że finał LM TVP pokaże chociaż bo powinno

12.09.2015 13:06

W

12.09.2015 12:55

A tak z innej beki~: Javi dziś zagra pewnie! Na twitterze napisał Welcome is Back jestem z powrotem a więc zagra i FC Bayern to udostępnił

12.09.2015 12:51

Dziś o 13:45 na canał+ graChelsea z Evertonem. Obejrze by zabić czas do Bayernu

12.09.2015 12:44

Pepcio nas składem zaskoczy ale od 1 minuty był Mario

12.09.2015 12:36

Dziś gramy ten mecz z Augsburgiem? Bo żadnego newsa na stronie

12.09.2015 09:37

Podawajcie swoje składy na Augsburg
Mój taki
Neuer- Lahm, Boa, Alaba, Bernat - Alonso, Vidal, Gotze - Costa, Lewy, Muller

11.09.2015 22:23

Legia powinna teraz to wygrać 2:2 to powinni wsadzić jeszcze

11.09.2015 22:06

2:1 Trickowski może wygrają

11.09.2015 21:59

Sevilla nie wygra 5-7 bramkami bo w 60minucie męczą się z Levante 1:1

11.09.2015 21:47

kubla nie wiem ale to byłby jakiś pokaz z 8:0

11.09.2015 21:44

Tak patrze to te 4:0 wygrane BVB to nie wyczyn HSV z 5:0 jak dobrze pójdzie wygra no ale nie nie grajcie tak BMG

11.09.2015 21:43

No nie... 3:0 Favre out

11.09.2015 21:41

Favre musi tu wygrać jeśli chce utrzymać to stanowisko trenera

11.09.2015 21:40

Co już Monchegladbach 0:2 przegrywa z HSV? Hihihi to oni spadną w takim razie

11.09.2015 21:33

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/546246/guardiola-borussia-jest-lepsza-od-nas
Nie wiem czy to prawda ale jak tak to Guardiola nie wie co mówi. Widać że się z silniejszymi rywalami z BVB ci męczą a my spokojnie Leverkusen ojeżdżamy

11.09.2015 20:59

Dziś gra o 20:30 Sevilla z Levante oraz BMG z Hamburgiem. Obejrzę Sevillę na streamie bo telewizor zajęty i nie mogę oglądać

11.09.2015 20:11

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12009835_1618329171750422_4002694545711737366_n.jpg?oh=5c3a37a1180fdf0348bce0d310e93f2f&oe=5660931D
Widać że Alonso i Arturo Vidalowie dobrze się czują

11.09.2015 19:47

Szklaneczka. Javi już ostrzy zęby i Holger też

11.09.2015 17:34

@RL69
Będzie z 29 grać
https://twitter.com/FCBayern/status/637984525344206848/photo/1?ref_src=twsrc^tfw

11.09.2015 16:36

Obstawiam skład na Augsburg
http://www.footballuser.com/formations/2015/09/1332921_FC_Bayern_Munchen.jpg

10.09.2015 22:06

Mariociasto macie przepis specjalnie od Mario :)
https://www.youtube.com/watch?t=265&v=4SNAf9F04lY

10.09.2015 18:41

Bez przesady siedem ale 4:0 dla nas spokojnie powinno być ale ich nie skreślajmy ale nie życzę im wygranej ani remisu a pomimo to ich lubie i kibicuje jak z nami nie grają

09.09.2015 16:11

https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11038864_925177154220026_962668005335080496_n.jpg?oh=a36776554a7f1f66dd2ab79b996f4aeb&oe=56A60FA1
Chłopaki lecą do nas już do Monachium

08.09.2015 16:06