Ale nie przeżywajmy tych muzułmanów i innych tylko cieszmy się że mecz dziś
26.09.2015 12:25
Hahaha biedasek
24.09.2015 16:55
Błaszczykowski wsadza na 1:0
23.09.2015 22:21
Serio ty myślisz że oni w barażach bd? Oni w top 5 to zakończą a w tamtym sezonie jescze VFL ogrywali
23.09.2015 22:09
W sumie fajnie ze Mgladbach od dna się odbija mam nadzieję że się poukładają i jeszcze namieszają
23.09.2015 22:00
No a my w te LM celujemy ale i w BL
23.09.2015 21:57
Jest jest teraz lider już nas nie opuści
23.09.2015 21:54
Lewy bez równej Jedynki. 1.42 średnia. To sensu nie ma no
23.09.2015 16:00
A skąd to wiesz? Jakoś dziś lewy duzo nie marnuje a ot jego pierwszy hat trick
22.09.2015 21:45
KarlHeinzRied
Weź wywietrz się hejterku
22.09.2015 21:43
Hahaha 5 gol Lewego nie no
22.09.2015 21:18
Hahah Lewy 4 co on wyprawiaa
22.09.2015 21:15
Hatrick Lewego hahahahhua
22.09.2015 21:12
Lewy po raz 2
22.09.2015 21:10
Lewyyyyyy!
22.09.2015 21:09
Hehehe Lewy za Thiago
22.09.2015 21:03
No i będą zmiany u Pepa bardzo szybko
22.09.2015 21:00
Guardiola Lewy a nie Coman a Coman ok 70min a Lewy to ja nie wiem czy nie wyjdzie od pczątku na drugą polowe
22.09.2015 20:55
No i tera tak
Zmiany
Bernat - Martinez 55min
Lewy - Gotze 45min
Alonso - Coman 60 min
22.09.2015 20:51
Dobra niech ci będzie Baron
22.09.2015 20:48
Baron a ty bana dostań ja mam swoje zdanie ban mu tu za przeklinanie
22.09.2015 20:47
Gotze do zmiany i skreślony i odpryskany ma być Boshee jak można jeszcze w niego wierzyć
22.09.2015 20:45
W końcowce wygramy
22.09.2015 20:42
Neuer jest irytujący bawi się a później jak Ter Stegen wpuszcza idiotyczne bramki z 50m
22.09.2015 20:41
Weź mnie Neuer nawet tymi wyjściami na połowe VFl nie deerwuj
22.09.2015 20:40
No nie bez Lewego czyli 9 to nie wychodzi
22.09.2015 20:38
Weźcie się nie kompromitujcie 1;0 przegrywac u siebie
22.09.2015 20:34
Te ustawienie to z Hoffenheim nie wychodziło za bardzo a co dopiero z VFL...
22.09.2015 19:16
Musi jak najszybciej wejść. OD 55min gdzieś
22.09.2015 19:13
Toć wiadomo że jak wypali to Pep tam będzie to używac i Lewego na ławe bo nie wolno mieć kontuzji
22.09.2015 19:09
Gotze nie pokaże na co go stać bo za rywala Wolfsburg i tyle
22.09.2015 19:08
Vfl
Benaglio - Träsch, Dante, Naldo, Rodriguez - Gustavo, Guilavogui, Caligiuri, Draxler, Kruse - Dost
Ława
Grün, Bendtner, Schäfer, Klose, Schürrle, Jung und Arnold
22.09.2015 19:02
Tak Patryk właśnie taki ale wy się niecieżcie i módlcie że taki skład do końca sezonu
22.09.2015 18:59
Pep jest niesamowity wystawia jedyną prawdziwą 9 na ławe a gra 10 na szpicy
22.09.2015 18:57
Mam nadzieje że Pepuś już go od ok 50min wprowadzi bo ja nie chce najpierw Comana
22.09.2015 18:55
Aufstellung FCB / Line up: Neuer - Thiago, Costa, Alonso, Boateng, Bernat, Götze, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba |
Ława
Ulreich - Martinez, Lewandowski, Rafinha, Rode, Coman, Kimmich |
:( :( Lewy już do końca sezonu tam siedziec bedzie
22.09.2015 18:52
Ale nie zagrają. Za ciężko mają na AA. Wygramy spokojnie 2:0
21.09.2015 20:01
Przewidywane składy wg Niemieckich mediów
Bayern: Neuer - Lahm, Boateng, Alaba, Bernat - Alonso, Thiago, Vidal - Muller, Lewandowski, Costa
Wolfsburg: Benaglio - Trasch, Naldo, Dante, Rodriguez - Guilavogui, Gustavo - Caligiuri, Kruse - Draxler, Dost
21.09.2015 19:55
Jestem. kubla to żadna kontuzja po prostu odczuwa jeszcze lekki ból i ma inne zajęcia a ty chyba nie myślałeś ze od 1 minuty zagra?>
21.09.2015 19:20
Zostałem ominięty w klasyfikacji. Nie ma mnie a przed 7 rundą miałem 16 punktów
20.09.2015 19:53
To jakieś dziwne forum macie
20.09.2015 19:47
Aa spoko
20.09.2015 19:43
Tralozurum a na forum BVB nazywasz się JestemTuNowy nie? Bo też te słowa po niemiecku że Favre się zwolnił napisane
20.09.2015 19:41
O. Wreszcie Favre nie pracuje w BNG
20.09.2015 19:37
@Tralozurum
Co to znaczy? Zwolniony z funkcji trenera?
20.09.2015 19:36
@Tralozurum
Czekam na mecz Bayernu z BVB. Ciekawie będzie
20.09.2015 19:30
Za młody jest. Za 3 lata żeby nasza legendą był
20.09.2015 18:04
Mi się bardziej podoba gra BVB z Bayerem niż nasza z Bayerem
20.09.2015 18:02
Tuchel cuda robił w Mainz i robi w BVB i będzie robić nie wiadomo gdzie
20.09.2015 17:59
Jak Tuchel z tymi zawodnikami taką grę zrobił to co by było z nami? Byśmy wszystkich miażdżyli
20.09.2015 17:56
Oni grają z Leverkusen lepiej niż my
20.09.2015 17:52
Hofmann... No i żegnamy się z liderem po tej kolejce bo grają genialnie żółtka Tuchel do Bayernu za Guardiole jak ma odejść
20.09.2015 17:51
@Sepp2
Ja tam wole Vidala. Nie jestem co do Gundo pewny przyznam dziś na razie gra świetnie ale no wole ja Vidala
20.09.2015 17:47
Januzaj jest Cool. Ale po co on wam jak ławe grzeje? On wam potrzebny jako zmiennik Reusa? A po składzie widać że Januzaj to w 3 hierarchii jest jak Hofmaan zamiast Januzaja. Czyli tak 1 Reus 2 Hofmann 3 Januzaj hahaha i po co on wam
20.09.2015 17:20
Właśnie widziałem jak ten Ginczek te sety marnuje
20.09.2015 16:26
Chyba zła decyzja o wypożyczeniu Hojbjerga do Schalke. We wszystkich meczach ławe grzeje
20.09.2015 16:13
Po kontuzji ani śladu Lewy już trenuje i wystąpi w meczu z Wolfsburgiem
https://twitter.com/fcbayern
20.09.2015 14:42
Mam nadzieje że BVB LE wygra ale już PN i BL to nie chcę żeby wygrali
20.09.2015 13:26
@Tralozurum
Wy też się z H96 męczyliście
20.09.2015 12:41
@Trazozurum
A Leverkusen? Nie panikuj my się z nimi nie męczyliśmy ale specjalnie o Bayerze zapomniałeś
20.09.2015 12:25
@RL69
A precz z tym co wydaje fortuny a wyników jak nie było tak i nie ma
20.09.2015 11:51
A ja chcę żeby Guardiola przedłuzył z nami kontrakt
A tak z czegoś innego
"Daily Mail": Po obecnym sezonie Jurgen Klopp obejmie funkcję trenera w Bayernie Monachium.
20.09.2015 11:45
@Matilegolas
Ale przyznaj. Wczoraj już zagrał lepiej niż wcześniej
20.09.2015 11:44
@kamiltitan
City podobno będzie dawać 150mln Funtów. Byłem u Wróżbity Macieja on wszystko wie
20.09.2015 11:35
Oni po prostu nie wiedzą. Nie wiem ale mają za słaby skład aby nam grozić. Coś mi w ich grze nie gra... a wiem no przecież tyle bramek tracą z średniakami i męczą się z Krasnodarem. Januzaj chyba już lepiej jakby w Mułach został. A... Jak Draxler odpali w VFL to za pare lat go do Bayernu
20.09.2015 11:33
Nie jest kochany Arturo ten mecz do zapomnienia. Ja jestem bardzo zadowolony z tego meczu że młodziki świetnie dali radę i mamy bardzo dobrą młodzież szkoda że Weisera nie ma ale to jego wola
20.09.2015 11:30
@ostry5
Ale zobacz że graliśmy prawie całym rezerwowym składem. Ci coś nie pasuje? mi wszystko pasuje ważna wygrana
20.09.2015 11:28
@jastrzab123
W BL już jednego silnego rywala rozjechaliśmy - Bayer Leverkusen. Następny bardzo silny rywal w Wtorek - Wolfsburg ale my gramy u siebie a te porażki z nimi to były u nich. A w LM graliśmy z silnym u nich przeciwnikiem - Olympiakosem który w ostatnich dwóch sezonach u siebie wygrywał z Atletico i Juve
20.09.2015 11:13
Rywalizacja panie Aubameyang tylko nam pomoże. Ja bym BL oddal na koszt LM jezeli przez to nie moglibysmy wygrać
20.09.2015 11:05
@ostry5
Hahaha. Inny mecz oglądałeś. Młodość ma swoje prawa. Nie będzie grać tak jak np Neymar w tym wieku. Kiwał i ciągnął jak Costa, prowadził naszą grę z Costą Vidalem i Rode. Serio ty byś mu dał 3?
20.09.2015 10:53
Hahaha Costa i Coman wymiatają na skrzydłach
20.09.2015 10:51
:( :( :(
20.09.2015 10:49
Ingolstadt po 5 meczach mają 12 punków O.o podobnie Darmstadt tylko mniej pkt będzie jak z Paderbornem
20.09.2015 10:02
Ale będzie na Wolfsburg od 1 do 90minuty :)
20.09.2015 09:20
City przegrywa w 32munucie z West Hamem 2:0 u siebie :)
19.09.2015 19:04
@Tralozurum
Wątpię że wygracie z Bayerem. Bayer jest bardzo mocny mieli niby wpadkę z Darmstadt u siebie ale z powrotem grają jak prawdziwy Bayer i urwą wam jakieś punkty. Jakoś wasza gra mnie nie przekonuje. Takie dziwne wyniki macie. Dużo bramek tracicie i wgl
19.09.2015 17:28
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11047916_1007445229300865_3886375595151915620_n.jpg?oh=9599b1eef89635722348a1c8f6e073db&oe=56984348
Lewy oglądał mecz przed telewizorem
19.09.2015 17:25
Javi wchodzi
19.09.2015 16:53
Rose dziś gra jak szalony on musi grac
19.09.2015 16:51
Conan gol Rose asysta git majonez
19.09.2015 16:50
Widać brak Tomka i Lewego
19.09.2015 16:17
Kurde cisną oni
19.09.2015 16:05
Na 9 Mario w ogóle nie idzie irytuje
19.09.2015 15:55
Vidal od dziś będzie wymiata ależ gol
19.09.2015 15:51
Też chciałbym aby Sven dziś zagrał. On musi chociaż trochę pograć. Już mi nawet Svena szkoda. I co? I teraz za sezon nowy bramkarz na rezerwe? Czy może bez bramkarza bo nikt już do nas jako rezerwowy nie przyjdzie? Co jak co Sven jest rezerwowym ale te 10-11 spotkań w sezonie powinien zagrać
19.09.2015 14:45
Fajny skład liczę na 0-4 dla nas
Na Wolfsburg taki skład musi być
Neuer - Lahm, Boa, Alaba, Bernat - Vidal, Thiago, Mario - Kingsley, Tomasz, Douglas
Ława: Ulreich - Martinez, Alonso, Rode, Rafinha, Kimmich, Lewandowski( po kontuzji więc musi teraz odsiedzieć by do siebie dojść)
19.09.2015 14:41
No coż. Żyje się dalej na VFL powinien być gotowy na ławę chociaż
19.09.2015 12:24
Heheheh widziałem to. Fajnie mieć takiego kibica
19.09.2015 12:23
Andi Wellinger - niemiecki młody skoczek narciarski również świętuje Oktorber Fest
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12042705_514956581997725_291291307134396538_n.jpg?oh=cca8f340bb61353f3c8d06c3e53fba27&oe=5662BECA
19.09.2015 12:09
Patryk233
Trochę mocny skład. Respect dla nich
Mój skład
Ulreich - Lahm, Boateng, Alaba, Bernat - Kimmich, Rode, Thiago - Kingsley, Mario, Green
Ława: Manu - Javi, Douglas, Tomasz, Lewy, Vidal,
19.09.2015 10:49
Tomek i Costa grają 90min w każdym meczu. Niech odpoczną bo to Darmstadt i niech Sven pogra
Mój skład
Ulreich - Lahm, Boateng, Alaba, Bernat - Kimmich, Rode, Thiago - Kingsley, Mario,
Ława: Manu - Javi, Douglas, Tomasz, Lewy, Vidal,
19.09.2015 10:44
Vidal już w Pireusie zagrał nawet dobrze. Widać że forma rośnie a Coman to jest już klasa światowa skrzydłowy mamy następców RR a teraz będą CC.
19.09.2015 10:34
@heat
Vidal jest kontuzjowany i dajmy odpocząć Tomkowi i Douglasowi
19.09.2015 10:32
Znając Pepa zrobi wszystko aby wystawić Lewego i Alonso
19.09.2015 09:11
Dante w zespole 1 kolejki LM... Wiedziałem że odżyje
18.09.2015 19:36
Jak ktoś ma mocne nerwy to zobaczcie golą nogę Luka Shawa
scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12032033_1654731454813795_6982752348853105323_n.jpg?oh=b4dc8e6e4e33478183bb4e2489cc9005&oe=565EC574
18.09.2015 19:01
@Ando
Ważne aby regularnie grał. To tylko pomoże ze nie będziemy ryczeć z kontuzji Piszczka tylko da możliwość rotowania Kubą
Wyjściowa 11
Neuer - Thiago, Martinez, Lewandowski, Costa, Rafinha, Alonso, Lahm (K), Müller, Alaba, Coman
Ława
Ulreich - Boateng, Bernat, Götze, Rode, Vidal, Kimmich
26.09.2015 14:28
Ale nie przeżywajmy tych muzułmanów i innych tylko cieszmy się że mecz dziś
26.09.2015 12:25
Hahaha biedasek
24.09.2015 16:55
Błaszczykowski wsadza na 1:0
23.09.2015 22:21
Serio ty myślisz że oni w barażach bd? Oni w top 5 to zakończą a w tamtym sezonie jescze VFL ogrywali
23.09.2015 22:09
W sumie fajnie ze Mgladbach od dna się odbija mam nadzieję że się poukładają i jeszcze namieszają
23.09.2015 22:00
No a my w te LM celujemy ale i w BL
23.09.2015 21:57
Jest jest teraz lider już nas nie opuści
23.09.2015 21:54
Lewy bez równej Jedynki. 1.42 średnia. To sensu nie ma no
23.09.2015 16:00
A skąd to wiesz? Jakoś dziś lewy duzo nie marnuje a ot jego pierwszy hat trick
22.09.2015 21:45
KarlHeinzRied
Weź wywietrz się hejterku
22.09.2015 21:43
Hahaha 5 gol Lewego nie no
22.09.2015 21:18
Hahah Lewy 4 co on wyprawiaa
22.09.2015 21:15
Hatrick Lewego hahahahhua
22.09.2015 21:12
Lewy po raz 2
22.09.2015 21:10
Lewyyyyyy!
22.09.2015 21:09
Hehehe Lewy za Thiago
22.09.2015 21:03
No i będą zmiany u Pepa bardzo szybko
22.09.2015 21:00
Guardiola Lewy a nie Coman a Coman ok 70min a Lewy to ja nie wiem czy nie wyjdzie od pczątku na drugą polowe
22.09.2015 20:55
No i tera tak
Zmiany
Bernat - Martinez 55min
Lewy - Gotze 45min
Alonso - Coman 60 min
22.09.2015 20:51
Dobra niech ci będzie Baron
22.09.2015 20:48
Baron a ty bana dostań ja mam swoje zdanie ban mu tu za przeklinanie
22.09.2015 20:47
Gotze do zmiany i skreślony i odpryskany ma być Boshee jak można jeszcze w niego wierzyć
22.09.2015 20:45
W końcowce wygramy
22.09.2015 20:42
Neuer jest irytujący bawi się a później jak Ter Stegen wpuszcza idiotyczne bramki z 50m
22.09.2015 20:41
Weź mnie Neuer nawet tymi wyjściami na połowe VFl nie deerwuj
22.09.2015 20:40
No nie bez Lewego czyli 9 to nie wychodzi
22.09.2015 20:38
Weźcie się nie kompromitujcie 1;0 przegrywac u siebie
22.09.2015 20:34
Te ustawienie to z Hoffenheim nie wychodziło za bardzo a co dopiero z VFL...
22.09.2015 19:16
Musi jak najszybciej wejść. OD 55min gdzieś
22.09.2015 19:13
Toć wiadomo że jak wypali to Pep tam będzie to używac i Lewego na ławe bo nie wolno mieć kontuzji
22.09.2015 19:09
Gotze nie pokaże na co go stać bo za rywala Wolfsburg i tyle
22.09.2015 19:08
Vfl
Benaglio - Träsch, Dante, Naldo, Rodriguez - Gustavo, Guilavogui, Caligiuri, Draxler, Kruse - Dost
Ława
Grün, Bendtner, Schäfer, Klose, Schürrle, Jung und Arnold
22.09.2015 19:02
Tak Patryk właśnie taki ale wy się niecieżcie i módlcie że taki skład do końca sezonu
22.09.2015 18:59
Pep jest niesamowity wystawia jedyną prawdziwą 9 na ławe a gra 10 na szpicy
22.09.2015 18:57
Mam nadzieje że Pepuś już go od ok 50min wprowadzi bo ja nie chce najpierw Comana
22.09.2015 18:55
Aufstellung FCB / Line up: Neuer - Thiago, Costa, Alonso, Boateng, Bernat, Götze, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba |
Ława
Ulreich - Martinez, Lewandowski, Rafinha, Rode, Coman, Kimmich |
:( :( Lewy już do końca sezonu tam siedziec bedzie
22.09.2015 18:52
Ale nie zagrają. Za ciężko mają na AA. Wygramy spokojnie 2:0
21.09.2015 20:01
Przewidywane składy wg Niemieckich mediów
Bayern: Neuer - Lahm, Boateng, Alaba, Bernat - Alonso, Thiago, Vidal - Muller, Lewandowski, Costa
Wolfsburg: Benaglio - Trasch, Naldo, Dante, Rodriguez - Guilavogui, Gustavo - Caligiuri, Kruse - Draxler, Dost
21.09.2015 19:55
Jestem. kubla to żadna kontuzja po prostu odczuwa jeszcze lekki ból i ma inne zajęcia a ty chyba nie myślałeś ze od 1 minuty zagra?>
21.09.2015 19:20
Zostałem ominięty w klasyfikacji. Nie ma mnie a przed 7 rundą miałem 16 punktów
20.09.2015 19:53
To jakieś dziwne forum macie
20.09.2015 19:47
Aa spoko
20.09.2015 19:43
Tralozurum a na forum BVB nazywasz się JestemTuNowy nie? Bo też te słowa po niemiecku że Favre się zwolnił napisane
20.09.2015 19:41
O. Wreszcie Favre nie pracuje w BNG
20.09.2015 19:37
@Tralozurum
Co to znaczy? Zwolniony z funkcji trenera?
20.09.2015 19:36
@Tralozurum
Czekam na mecz Bayernu z BVB. Ciekawie będzie
20.09.2015 19:30
Za młody jest. Za 3 lata żeby nasza legendą był
20.09.2015 18:04
Mi się bardziej podoba gra BVB z Bayerem niż nasza z Bayerem
20.09.2015 18:02
Tuchel cuda robił w Mainz i robi w BVB i będzie robić nie wiadomo gdzie
20.09.2015 17:59
Jak Tuchel z tymi zawodnikami taką grę zrobił to co by było z nami? Byśmy wszystkich miażdżyli
20.09.2015 17:56
Oni grają z Leverkusen lepiej niż my
20.09.2015 17:52
Hofmann... No i żegnamy się z liderem po tej kolejce bo grają genialnie żółtka Tuchel do Bayernu za Guardiole jak ma odejść
20.09.2015 17:51
@Sepp2
Ja tam wole Vidala. Nie jestem co do Gundo pewny przyznam dziś na razie gra świetnie ale no wole ja Vidala
20.09.2015 17:47
Januzaj jest Cool. Ale po co on wam jak ławe grzeje? On wam potrzebny jako zmiennik Reusa? A po składzie widać że Januzaj to w 3 hierarchii jest jak Hofmaan zamiast Januzaja. Czyli tak 1 Reus 2 Hofmann 3 Januzaj hahaha i po co on wam
20.09.2015 17:20
Właśnie widziałem jak ten Ginczek te sety marnuje
20.09.2015 16:26
Chyba zła decyzja o wypożyczeniu Hojbjerga do Schalke. We wszystkich meczach ławe grzeje
20.09.2015 16:13
Po kontuzji ani śladu Lewy już trenuje i wystąpi w meczu z Wolfsburgiem
https://twitter.com/fcbayern
20.09.2015 14:42
Mam nadzieje że BVB LE wygra ale już PN i BL to nie chcę żeby wygrali
20.09.2015 13:26
@Tralozurum
Wy też się z H96 męczyliście
20.09.2015 12:41
@Trazozurum
A Leverkusen? Nie panikuj my się z nimi nie męczyliśmy ale specjalnie o Bayerze zapomniałeś
20.09.2015 12:25
@RL69
A precz z tym co wydaje fortuny a wyników jak nie było tak i nie ma
20.09.2015 11:51
A ja chcę żeby Guardiola przedłuzył z nami kontrakt
A tak z czegoś innego
"Daily Mail": Po obecnym sezonie Jurgen Klopp obejmie funkcję trenera w Bayernie Monachium.
20.09.2015 11:45
@Matilegolas
Ale przyznaj. Wczoraj już zagrał lepiej niż wcześniej
20.09.2015 11:44
@kamiltitan
City podobno będzie dawać 150mln Funtów. Byłem u Wróżbity Macieja on wszystko wie
20.09.2015 11:35
Oni po prostu nie wiedzą. Nie wiem ale mają za słaby skład aby nam grozić. Coś mi w ich grze nie gra... a wiem no przecież tyle bramek tracą z średniakami i męczą się z Krasnodarem. Januzaj chyba już lepiej jakby w Mułach został. A... Jak Draxler odpali w VFL to za pare lat go do Bayernu
20.09.2015 11:33
Nie jest kochany Arturo ten mecz do zapomnienia. Ja jestem bardzo zadowolony z tego meczu że młodziki świetnie dali radę i mamy bardzo dobrą młodzież szkoda że Weisera nie ma ale to jego wola
20.09.2015 11:30
@ostry5
Ale zobacz że graliśmy prawie całym rezerwowym składem. Ci coś nie pasuje? mi wszystko pasuje ważna wygrana
20.09.2015 11:28
@jastrzab123
W BL już jednego silnego rywala rozjechaliśmy - Bayer Leverkusen. Następny bardzo silny rywal w Wtorek - Wolfsburg ale my gramy u siebie a te porażki z nimi to były u nich. A w LM graliśmy z silnym u nich przeciwnikiem - Olympiakosem który w ostatnich dwóch sezonach u siebie wygrywał z Atletico i Juve
20.09.2015 11:13
Rywalizacja panie Aubameyang tylko nam pomoże. Ja bym BL oddal na koszt LM jezeli przez to nie moglibysmy wygrać
20.09.2015 11:05
@ostry5
Hahaha. Inny mecz oglądałeś. Młodość ma swoje prawa. Nie będzie grać tak jak np Neymar w tym wieku. Kiwał i ciągnął jak Costa, prowadził naszą grę z Costą Vidalem i Rode. Serio ty byś mu dał 3?
20.09.2015 10:53
Hahaha Costa i Coman wymiatają na skrzydłach
20.09.2015 10:51
:( :( :(
20.09.2015 10:49
Ingolstadt po 5 meczach mają 12 punków O.o podobnie Darmstadt tylko mniej pkt będzie jak z Paderbornem
20.09.2015 10:02
Ale będzie na Wolfsburg od 1 do 90minuty :)
20.09.2015 09:20
City przegrywa w 32munucie z West Hamem 2:0 u siebie :)
19.09.2015 19:04
@Tralozurum
Wątpię że wygracie z Bayerem. Bayer jest bardzo mocny mieli niby wpadkę z Darmstadt u siebie ale z powrotem grają jak prawdziwy Bayer i urwą wam jakieś punkty. Jakoś wasza gra mnie nie przekonuje. Takie dziwne wyniki macie. Dużo bramek tracicie i wgl
19.09.2015 17:28
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11047916_1007445229300865_3886375595151915620_n.jpg?oh=9599b1eef89635722348a1c8f6e073db&oe=56984348
Lewy oglądał mecz przed telewizorem
19.09.2015 17:25
Javi wchodzi
19.09.2015 16:53
Rose dziś gra jak szalony on musi grac
19.09.2015 16:51
Conan gol Rose asysta git majonez
19.09.2015 16:50
Widać brak Tomka i Lewego
19.09.2015 16:17
Kurde cisną oni
19.09.2015 16:05
Na 9 Mario w ogóle nie idzie irytuje
19.09.2015 15:55
Vidal od dziś będzie wymiata ależ gol
19.09.2015 15:51
Też chciałbym aby Sven dziś zagrał. On musi chociaż trochę pograć. Już mi nawet Svena szkoda. I co? I teraz za sezon nowy bramkarz na rezerwe? Czy może bez bramkarza bo nikt już do nas jako rezerwowy nie przyjdzie? Co jak co Sven jest rezerwowym ale te 10-11 spotkań w sezonie powinien zagrać
19.09.2015 14:45
Fajny skład liczę na 0-4 dla nas
Na Wolfsburg taki skład musi być
Neuer - Lahm, Boa, Alaba, Bernat - Vidal, Thiago, Mario - Kingsley, Tomasz, Douglas
Ława: Ulreich - Martinez, Alonso, Rode, Rafinha, Kimmich, Lewandowski( po kontuzji więc musi teraz odsiedzieć by do siebie dojść)
19.09.2015 14:41
No coż. Żyje się dalej na VFL powinien być gotowy na ławę chociaż
19.09.2015 12:24
Heheheh widziałem to. Fajnie mieć takiego kibica
19.09.2015 12:23
Andi Wellinger - niemiecki młody skoczek narciarski również świętuje Oktorber Fest
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12042705_514956581997725_291291307134396538_n.jpg?oh=cca8f340bb61353f3c8d06c3e53fba27&oe=5662BECA
19.09.2015 12:09
Patryk233
Trochę mocny skład. Respect dla nich
Mój skład
Ulreich - Lahm, Boateng, Alaba, Bernat - Kimmich, Rode, Thiago - Kingsley, Mario, Green
Ława: Manu - Javi, Douglas, Tomasz, Lewy, Vidal,
19.09.2015 10:49
Tomek i Costa grają 90min w każdym meczu. Niech odpoczną bo to Darmstadt i niech Sven pogra
Mój skład
Ulreich - Lahm, Boateng, Alaba, Bernat - Kimmich, Rode, Thiago - Kingsley, Mario,
Ława: Manu - Javi, Douglas, Tomasz, Lewy, Vidal,
19.09.2015 10:44
Vidal już w Pireusie zagrał nawet dobrze. Widać że forma rośnie a Coman to jest już klasa światowa skrzydłowy mamy następców RR a teraz będą CC.
19.09.2015 10:34
@heat
Vidal jest kontuzjowany i dajmy odpocząć Tomkowi i Douglasowi
19.09.2015 10:32
Znając Pepa zrobi wszystko aby wystawić Lewego i Alonso
19.09.2015 09:11
Dante w zespole 1 kolejki LM... Wiedziałem że odżyje
18.09.2015 19:36
Jak ktoś ma mocne nerwy to zobaczcie golą nogę Luka Shawa
scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12032033_1654731454813795_6982752348853105323_n.jpg?oh=b4dc8e6e4e33478183bb4e2489cc9005&oe=565EC574
18.09.2015 19:01
@Ando
Ważne aby regularnie grał. To tylko pomoże ze nie będziemy ryczeć z kontuzji Piszczka tylko da możliwość rotowania Kubą
17.09.2015 21:41
Świetne zagranie Comana
16.09.2015 22:31
Nie no co za gra
16.09.2015 22:27