DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 164

Wyjściowa 11
Neuer - Thiago, Martinez, Lewandowski, Costa, Rafinha, Alonso, Lahm (K), Müller, Alaba, Coman
Ława
Ulreich - Boateng, Bernat, Götze, Rode, Vidal, Kimmich

26.09.2015 14:28

Ale nie przeżywajmy tych muzułmanów i innych tylko cieszmy się że mecz dziś

26.09.2015 12:25

Hahaha biedasek

24.09.2015 16:55

Błaszczykowski wsadza na 1:0

23.09.2015 22:21

Serio ty myślisz że oni w barażach bd? Oni w top 5 to zakończą a w tamtym sezonie jescze VFL ogrywali

23.09.2015 22:09

W sumie fajnie ze Mgladbach od dna się odbija mam nadzieję że się poukładają i jeszcze namieszają

23.09.2015 22:00

No a my w te LM celujemy ale i w BL

23.09.2015 21:57

Jest jest teraz lider już nas nie opuści

23.09.2015 21:54

Lewy bez równej Jedynki. 1.42 średnia. To sensu nie ma no

23.09.2015 16:00

A skąd to wiesz? Jakoś dziś lewy duzo nie marnuje a ot jego pierwszy hat trick

22.09.2015 21:45

KarlHeinzRied
Weź wywietrz się hejterku

22.09.2015 21:43

Hahaha 5 gol Lewego nie no

22.09.2015 21:18

Hahah Lewy 4 co on wyprawiaa

22.09.2015 21:15

Hatrick Lewego hahahahhua

22.09.2015 21:12

Lewy po raz 2

22.09.2015 21:10

Lewyyyyyy!

22.09.2015 21:09

Hehehe Lewy za Thiago

22.09.2015 21:03

No i będą zmiany u Pepa bardzo szybko

22.09.2015 21:00

Guardiola Lewy a nie Coman a Coman ok 70min a Lewy to ja nie wiem czy nie wyjdzie od pczątku na drugą polowe

22.09.2015 20:55

No i tera tak
Zmiany
Bernat - Martinez 55min
Lewy - Gotze 45min
Alonso - Coman 60 min

22.09.2015 20:51

Dobra niech ci będzie Baron

22.09.2015 20:48

Baron a ty bana dostań ja mam swoje zdanie ban mu tu za przeklinanie

22.09.2015 20:47

Gotze do zmiany i skreślony i odpryskany ma być Boshee jak można jeszcze w niego wierzyć

22.09.2015 20:45

W końcowce wygramy

22.09.2015 20:42

Neuer jest irytujący bawi się a później jak Ter Stegen wpuszcza idiotyczne bramki z 50m

22.09.2015 20:41

Weź mnie Neuer nawet tymi wyjściami na połowe VFl nie deerwuj

22.09.2015 20:40

No nie bez Lewego czyli 9 to nie wychodzi

22.09.2015 20:38

Weźcie się nie kompromitujcie 1;0 przegrywac u siebie

22.09.2015 20:34

Te ustawienie to z Hoffenheim nie wychodziło za bardzo a co dopiero z VFL...

22.09.2015 19:16

Musi jak najszybciej wejść. OD 55min gdzieś

22.09.2015 19:13

Toć wiadomo że jak wypali to Pep tam będzie to używac i Lewego na ławe bo nie wolno mieć kontuzji

22.09.2015 19:09

Gotze nie pokaże na co go stać bo za rywala Wolfsburg i tyle

22.09.2015 19:08

Vfl
Benaglio - Träsch, Dante, Naldo, Rodriguez - Gustavo, Guilavogui, Caligiuri, Draxler, Kruse - Dost
Ława
Grün, Bendtner, Schäfer, Klose, Schürrle, Jung und Arnold

22.09.2015 19:02

Tak Patryk właśnie taki ale wy się niecieżcie i módlcie że taki skład do końca sezonu

22.09.2015 18:59

Pep jest niesamowity wystawia jedyną prawdziwą 9 na ławe a gra 10 na szpicy

22.09.2015 18:57

Mam nadzieje że Pepuś już go od ok 50min wprowadzi bo ja nie chce najpierw Comana

22.09.2015 18:55

Aufstellung FCB / Line up: Neuer - Thiago, Costa, Alonso, Boateng, Bernat, Götze, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba |
Ława
Ulreich - Martinez, Lewandowski, Rafinha, Rode, Coman, Kimmich |
:( :( Lewy już do końca sezonu tam siedziec bedzie

22.09.2015 18:52

Ale nie zagrają. Za ciężko mają na AA. Wygramy spokojnie 2:0

21.09.2015 20:01

Przewidywane składy wg Niemieckich mediów
Bayern: Neuer - Lahm, Boateng, Alaba, Bernat - Alonso, Thiago, Vidal - Muller, Lewandowski, Costa
Wolfsburg: Benaglio - Trasch, Naldo, Dante, Rodriguez - Guilavogui, Gustavo - Caligiuri, Kruse - Draxler, Dost

21.09.2015 19:55

Jestem. kubla to żadna kontuzja po prostu odczuwa jeszcze lekki ból i ma inne zajęcia a ty chyba nie myślałeś ze od 1 minuty zagra?>

21.09.2015 19:20

Zostałem ominięty w klasyfikacji. Nie ma mnie a przed 7 rundą miałem 16 punktów

20.09.2015 19:53

To jakieś dziwne forum macie

20.09.2015 19:47

Aa spoko

20.09.2015 19:43

Tralozurum a na forum BVB nazywasz się JestemTuNowy nie? Bo też te słowa po niemiecku że Favre się zwolnił napisane

20.09.2015 19:41

O. Wreszcie Favre nie pracuje w BNG

20.09.2015 19:37

@Tralozurum
Co to znaczy? Zwolniony z funkcji trenera?

20.09.2015 19:36

@Tralozurum
Czekam na mecz Bayernu z BVB. Ciekawie będzie

20.09.2015 19:30

Za młody jest. Za 3 lata żeby nasza legendą był

20.09.2015 18:04

Mi się bardziej podoba gra BVB z Bayerem niż nasza z Bayerem

20.09.2015 18:02

Tuchel cuda robił w Mainz i robi w BVB i będzie robić nie wiadomo gdzie

20.09.2015 17:59

Jak Tuchel z tymi zawodnikami taką grę zrobił to co by było z nami? Byśmy wszystkich miażdżyli

20.09.2015 17:56

Oni grają z Leverkusen lepiej niż my

20.09.2015 17:52

Hofmann... No i żegnamy się z liderem po tej kolejce bo grają genialnie żółtka Tuchel do Bayernu za Guardiole jak ma odejść

20.09.2015 17:51

@Sepp2
Ja tam wole Vidala. Nie jestem co do Gundo pewny przyznam dziś na razie gra świetnie ale no wole ja Vidala

20.09.2015 17:47

Januzaj jest Cool. Ale po co on wam jak ławe grzeje? On wam potrzebny jako zmiennik Reusa? A po składzie widać że Januzaj to w 3 hierarchii jest jak Hofmaan zamiast Januzaja. Czyli tak 1 Reus 2 Hofmann 3 Januzaj hahaha i po co on wam

20.09.2015 17:20

Właśnie widziałem jak ten Ginczek te sety marnuje

20.09.2015 16:26

Chyba zła decyzja o wypożyczeniu Hojbjerga do Schalke. We wszystkich meczach ławe grzeje

20.09.2015 16:13

Po kontuzji ani śladu Lewy już trenuje i wystąpi w meczu z Wolfsburgiem
https://twitter.com/fcbayern

20.09.2015 14:42

Mam nadzieje że BVB LE wygra ale już PN i BL to nie chcę żeby wygrali

20.09.2015 13:26

@Tralozurum
Wy też się z H96 męczyliście

20.09.2015 12:41

@Trazozurum
A Leverkusen? Nie panikuj my się z nimi nie męczyliśmy ale specjalnie o Bayerze zapomniałeś

20.09.2015 12:25

@RL69
A precz z tym co wydaje fortuny a wyników jak nie było tak i nie ma

20.09.2015 11:51

A ja chcę żeby Guardiola przedłuzył z nami kontrakt
A tak z czegoś innego
"Daily Mail": Po obecnym sezonie Jurgen Klopp obejmie funkcję trenera w Bayernie Monachium.

20.09.2015 11:45

@Matilegolas
Ale przyznaj. Wczoraj już zagrał lepiej niż wcześniej

20.09.2015 11:44

@kamiltitan
City podobno będzie dawać 150mln Funtów. Byłem u Wróżbity Macieja on wszystko wie

20.09.2015 11:35

Oni po prostu nie wiedzą. Nie wiem ale mają za słaby skład aby nam grozić. Coś mi w ich grze nie gra... a wiem no przecież tyle bramek tracą z średniakami i męczą się z Krasnodarem. Januzaj chyba już lepiej jakby w Mułach został. A... Jak Draxler odpali w VFL to za pare lat go do Bayernu

20.09.2015 11:33

Nie jest kochany Arturo ten mecz do zapomnienia. Ja jestem bardzo zadowolony z tego meczu że młodziki świetnie dali radę i mamy bardzo dobrą młodzież szkoda że Weisera nie ma ale to jego wola

20.09.2015 11:30

@ostry5
Ale zobacz że graliśmy prawie całym rezerwowym składem. Ci coś nie pasuje? mi wszystko pasuje ważna wygrana

20.09.2015 11:28

@jastrzab123
W BL już jednego silnego rywala rozjechaliśmy - Bayer Leverkusen. Następny bardzo silny rywal w Wtorek - Wolfsburg ale my gramy u siebie a te porażki z nimi to były u nich. A w LM graliśmy z silnym u nich przeciwnikiem - Olympiakosem który w ostatnich dwóch sezonach u siebie wygrywał z Atletico i Juve

20.09.2015 11:13

Rywalizacja panie Aubameyang tylko nam pomoże. Ja bym BL oddal na koszt LM jezeli przez to nie moglibysmy wygrać

20.09.2015 11:05

@ostry5
Hahaha. Inny mecz oglądałeś. Młodość ma swoje prawa. Nie będzie grać tak jak np Neymar w tym wieku. Kiwał i ciągnął jak Costa, prowadził naszą grę z Costą Vidalem i Rode. Serio ty byś mu dał 3?

20.09.2015 10:53

Hahaha Costa i Coman wymiatają na skrzydłach

20.09.2015 10:51

:( :( :(

20.09.2015 10:49

Ingolstadt po 5 meczach mają 12 punków O.o podobnie Darmstadt tylko mniej pkt będzie jak z Paderbornem

20.09.2015 10:02

Ale będzie na Wolfsburg od 1 do 90minuty :)

20.09.2015 09:20

City przegrywa w 32munucie z West Hamem 2:0 u siebie :)

19.09.2015 19:04

@Tralozurum
Wątpię że wygracie z Bayerem. Bayer jest bardzo mocny mieli niby wpadkę z Darmstadt u siebie ale z powrotem grają jak prawdziwy Bayer i urwą wam jakieś punkty. Jakoś wasza gra mnie nie przekonuje. Takie dziwne wyniki macie. Dużo bramek tracicie i wgl

19.09.2015 17:28

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11047916_1007445229300865_3886375595151915620_n.jpg?oh=9599b1eef89635722348a1c8f6e073db&oe=56984348
Lewy oglądał mecz przed telewizorem

19.09.2015 17:25

Javi wchodzi

19.09.2015 16:53

Rose dziś gra jak szalony on musi grac

19.09.2015 16:51

Conan gol Rose asysta git majonez

19.09.2015 16:50

Widać brak Tomka i Lewego

19.09.2015 16:17

Kurde cisną oni

19.09.2015 16:05

Na 9 Mario w ogóle nie idzie irytuje

19.09.2015 15:55

Vidal od dziś będzie wymiata ależ gol

19.09.2015 15:51

Też chciałbym aby Sven dziś zagrał. On musi chociaż trochę pograć. Już mi nawet Svena szkoda. I co? I teraz za sezon nowy bramkarz na rezerwe? Czy może bez bramkarza bo nikt już do nas jako rezerwowy nie przyjdzie? Co jak co Sven jest rezerwowym ale te 10-11 spotkań w sezonie powinien zagrać

19.09.2015 14:45

Fajny skład liczę na 0-4 dla nas
Na Wolfsburg taki skład musi być
Neuer - Lahm, Boa, Alaba, Bernat - Vidal, Thiago, Mario - Kingsley, Tomasz, Douglas
Ława: Ulreich - Martinez, Alonso, Rode, Rafinha, Kimmich, Lewandowski( po kontuzji więc musi teraz odsiedzieć by do siebie dojść)

19.09.2015 14:41

No coż. Żyje się dalej na VFL powinien być gotowy na ławę chociaż

19.09.2015 12:24

Heheheh widziałem to. Fajnie mieć takiego kibica

19.09.2015 12:23

Andi Wellinger - niemiecki młody skoczek narciarski również świętuje Oktorber Fest
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12042705_514956581997725_291291307134396538_n.jpg?oh=cca8f340bb61353f3c8d06c3e53fba27&oe=5662BECA

19.09.2015 12:09

Patryk233
Trochę mocny skład. Respect dla nich
Mój skład
Ulreich - Lahm, Boateng, Alaba, Bernat - Kimmich, Rode, Thiago - Kingsley, Mario, Green
Ława: Manu - Javi, Douglas, Tomasz, Lewy, Vidal,

19.09.2015 10:49

Tomek i Costa grają 90min w każdym meczu. Niech odpoczną bo to Darmstadt i niech Sven pogra
Mój skład
Ulreich - Lahm, Boateng, Alaba, Bernat - Kimmich, Rode, Thiago - Kingsley, Mario,
Ława: Manu - Javi, Douglas, Tomasz, Lewy, Vidal,

19.09.2015 10:44

Vidal już w Pireusie zagrał nawet dobrze. Widać że forma rośnie a Coman to jest już klasa światowa skrzydłowy mamy następców RR a teraz będą CC.

19.09.2015 10:34

@heat
Vidal jest kontuzjowany i dajmy odpocząć Tomkowi i Douglasowi

19.09.2015 10:32

Znając Pepa zrobi wszystko aby wystawić Lewego i Alonso

19.09.2015 09:11

Dante w zespole 1 kolejki LM... Wiedziałem że odżyje

18.09.2015 19:36

Jak ktoś ma mocne nerwy to zobaczcie golą nogę Luka Shawa
scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12032033_1654731454813795_6982752348853105323_n.jpg?oh=b4dc8e6e4e33478183bb4e2489cc9005&oe=565EC574

18.09.2015 19:01

@Ando
Ważne aby regularnie grał. To tylko pomoże ze nie będziemy ryczeć z kontuzji Piszczka tylko da możliwość rotowania Kubą

17.09.2015 21:41

Świetne zagranie Comana

16.09.2015 22:31

Nie no co za gra

16.09.2015 22:27