DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: FanGraczyBayern Strona 163

Kto ma skrot meczu tych Germanów co z Gruzją się meczyli

12.10.2015 20:13

Przypominam że to były jego kluby. No co miał nie wymienić tych klubów? A PSG to nieporozumienie jest

12.10.2015 15:48

A dlaczego Niemcy poracha z Irlandią? A dlaczego fatalny styl wygranej z Gruzją? Są ciency w tym momencie nie mówię że wgl są ciency ale w tym momencie tak

11.10.2015 22:48

Jeeje jestemy lepsi od Niemców wygraliśmy z Irlandią a oni przegrali jejeje i finały wer Francji

11.10.2015 22:45

Do przerwy zasłużone 2:1 dla Polski. Awans blisko jeszcze 45min

11.10.2015 21:38

I koniec...

10.10.2015 20:17

Stwierdzam fakty że może tak być

10.10.2015 19:43

No niestety z Arsenalem wtopa będzie i to z 4:0

10.10.2015 19:39

Coman jak 6 miesięcy ma pauzować to najprawdopodobniej zerwane więzadła...

10.10.2015 19:37

Niedługo to nie będzie można 11 ułożyć bo zawodników nie bd oj czuje wtope z Werderem

10.10.2015 19:35

Spokojnie Android damy radę

10.10.2015 15:08

@Android
A jak wygramy? Miejmy nadzieję że będziemy skakać z radości. Myślmy pozytywnie

10.10.2015 15:04

Jejeju będą emocje na pewno będzie głośny doping dla naszych i gramy u siebie

10.10.2015 14:59

@RL69
Piłkarze w naszej kadrze na bardzo dobrym poziomie
Lewy, Arek, Krycha, Piszczu, Błaszczu, Glik, Grosik, Ryba
To co ty tu gadasz o 2 zawodnikach na poziomie

10.10.2015 14:24

@Marian99
Dzieciaku. Jak możesz pisac nazwę swojego kraju z małej litery? Hahaha ból dupki masz bo przegraliście hahaha jak wy przegrywacie to nie znaczy że my mamy przegrywać

10.10.2015 14:20

Marian99
Jak Niemcy przegrają to baraże albo i odpadają
Niechaj Niemcy przegrają

10.10.2015 14:00

Niemcy ja wam powiem że wy w Frankfurcie mieliście szczęście do tego że u nas obrona zawaliła bo jakby nie zawaliła
to byście leżeli z nami

10.10.2015 13:44

@RL69
Polański nie jest powołany

10.10.2015 13:41

Ale my z Irlandią w Dublinie nie przegraliśmy a Niemcy tak

10.10.2015 13:33

Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, "Krul Wawrzyniak" - Krycha, Mąka - Grosicki, Błaszczykowski - Lewy, Sobiech

10.10.2015 13:28

Oficjalnie
Milik Ryba i Jodła nie grają z ajriszami. Żegnaj awansie

10.10.2015 13:24

Kingsley nie ma dziewczyny ani jakiegoś bloku na stancji że z rodzicami mieszka?

10.10.2015 12:40

Brawo Arturo za asyste!

10.10.2015 12:30

Oo ale Ancelotti to by była maszyna dopiero hohohoho
David trzymaj sie bo tragedie na boiskach dzisiaj wszyscy na noszach noszeni

09.10.2015 22:05

Jak jest pięknie to musi się wszystko zwalić na tego biednego Mario

09.10.2015 17:39

Mario bardzo szybko powracaj walcz z tą kontuzją kto będzie napędzać naszą grę...

09.10.2015 17:10

No i mamy. Chłopak zaczynał przypominać tego z BVB to kontuzja...

09.10.2015 17:02

Ja wole Laporte

09.10.2015 14:48

To świetnie! Oby sprawił nam jeszcze wiele radości i powrócił do dyspozycji ze swoich najlepszych czasów

09.10.2015 14:03

Warto dodać że Franek też jeszcze w tym roku nie raz zagra

09.10.2015 11:45

My na pewno awansujemy. Z Irlandią powinniśmy dać radę ale oni równie silni jak Szkoty

09.10.2015 11:42

Ja wole ryzykować jednak Wojtkiem bo może wygrać nam mecz lecz i zawalić ale trzeba dać mu szanse

09.10.2015 11:29

Bramki pod uwage się bierze i liczy się każda bramka nawet z Gibraltarem

08.10.2015 23:11

Niemcy z Gruzją grają a nie Gibraltarem

08.10.2015 22:47

Marian dzieciaki wyłaź z tej strony bo nie masz szacunku

08.10.2015 22:44

UFF całe szczęście remis ze stadionu Szkotów wywieziony jest ale Szkoty to silna repra uff ale za nami ten horror

08.10.2015 22:43

Marianek ale ty żałosny jesteś.

08.10.2015 21:46

Lewy gra najlepiej z Polaków

08.10.2015 21:40

Wygramy ze Szkotami 1:1 do przerwy ale ciśniemy Niemcy też do przerwy remisowali a wygrali

08.10.2015 21:37

19:24 Mamy dla Was skład reprezentacji Polski! Nasi kadrowicze wystąpią w następującym zestawieniu: Fabiański - Piszczek, Pazdan, Glik, Rybus - Błaszczykowski, Krychowiak, Mączyński, Grosicki - Milik, Lewandowski.
Skład na dziś

08.10.2015 19:31

Vidal od meczu z Darmstadt zaczyna pokazywać klasę

07.10.2015 23:00

On idzie do Liverpoolu po co te nadzieje że przybedzie do nas

05.10.2015 19:15

Weiser szkoda że on w tamtym sezonie często nie grał. W tamtym sezonie nasz najlepszy młodzik

05.10.2015 15:48

W Paryżu sie dzieje. Jakaś piosenkarka chyba Rihanna niezadowolona bo Trapp karnego obronił

04.10.2015 22:16

Rodgers zwolniony z Liverpoolu! Czyli Klopp w LFC

04.10.2015 19:41

Tryplet jest nasz!!!!!! I kto nam podskoczy?

04.10.2015 19:31

Jak zwykle ktoś narzeka...

04.10.2015 19:29

Super Super Bayern hey!!!! Teraz mogę się z luzem delektować meczem Atletico z Realem. Tak tak tak w tym sezonie nikt nam nie podskoczy Pep jesteś wielki zrobiłeś maszynę do rozbijania

04.10.2015 19:27

Ja się ciesze że Piszczek gra to odzyska może forme i na kadre bd dobrze ale dziś niech średni gra

04.10.2015 16:48

Hehehe Piszczek w pieerwszym
Bürki – Piszczek, Hummels, Bender, Sokratis – Weigl, Gündogan – Castro, Kagawa, Mkhitaryan – Aubameyang
Może Gintera wygryzł

04.10.2015 16:43

Nie dacie rady co wy za wyobraźnie macie że wy niby macie z nami na AA wygrać

04.10.2015 16:23

Wojtek zabawił się w Neuera babol ale bramki dla Palermo nie ma a chwile później świetna interwencja Wojtka

04.10.2015 15:08

Arek Milik na ławce w meczu z PSV.
Niestety ale jak Ajax gra z PSV a Arek na ławie to oznacza jedno - bycie zmiennikiem
Cóż a można było tego Dybale do rep Polski przekonać

04.10.2015 14:44

http://mixgol.pl/50823,czy-b-dziesz-celebrowal-jesli-strzelisz-przeciwko-bvb-
Lewy będzie gola celebrować
@AdiFantasti
W fifie 15 byli bardziej podobni niż w 16. W 15 znacznie był lepszy wygląd Manu, Boa, Mario, Arjena, Tomka

04.10.2015 13:20

Na wszystkich artykułach stadion AA

04.10.2015 13:08

Nam sędziowie z Augsburgiem tylko niesłusznego karnego a oni już tak jakby ciągle nam tak sędziowali że gdzie Frajern nie może tam sędzia dopomoże hahaha weźcie tak mówią

04.10.2015 12:49

Nie możemy się ich bać ale i oni mają przewagę bo my musimy a oni mogą. Ale liczę że wygramy ich a na stronie BVB będzie żałoba i ludzie tam przestaną wyzywać nas od Świń tylko będą na nas mówić najlepszy klub na świecie

04.10.2015 12:41

Mądre słowa mam do tego trenera szacunek. Skoro wzorował się na Pepie to z BVB może zrobić coś co Pep z Barcą

04.10.2015 12:33

Będzie to na pewno bardzo ciężki mecz bo popularne "Żółtka" są mega silni przy nowym trenerze ale mam nadzieje że popularny "Boss" Pep wymyśli coś i wygramy to.
3:1 dla Bayernu
2xLewy 1 Thomas
BVB
Reus
Mamy przewagę grania u siebie a u siebie jesteśmy tak mocni że w tamtym sezonie pokonaliśmy na AA niezniszczalną Barcelonę

04.10.2015 12:29

@Reeken89
Już były dwa prawdziwe testy: Leverkusen i Vfl których zmietliśmy z powierzchni Ziemi

04.10.2015 11:24

W dzisiejszym meczu liczę na pokaz umiejętności Mario

04.10.2015 10:01

@Ivan
To nie może być możliwe że oni na naszym ukochanym AA by nas rozjechali. Hehehe a oni 0:4 dla nich hahahaha

04.10.2015 08:15

@Maxius
Odczep się ode mnie i nie wyzywaj od sezonowych bo takim nie jestem

03.10.2015 21:36

Laporte lepszy i ja go chcę!

03.10.2015 21:34

jeju Mourinho naprawdę ty masz swoje ego takie że hoho Mou lecz się i już nie chce cie widzieć

03.10.2015 21:33

Kurcze Aguero goni Lewego skubany jeden 5 gol jego

03.10.2015 17:22

A tak ci z Barcy na Tera zwalali winę a tu babole obrony

03.10.2015 17:20

Oo Ter Sztejgen powołany uwielbiam tego bramkarza i jego seryjne babole

03.10.2015 12:28

Ale my mamy zaległy mecz do lidera i jak byśmy wygrali to już duża strata by nie była

03.10.2015 10:54

A co to za Ribery grał?

03.10.2015 09:58

1. Messi - Rekordowy sezon przypominający najlepszego Messiego
2. Ronaldo - To oczywiste że na podium będzie ale to już nie ten sam gość
3. Pogba/Manu, Thomas, Lewy
Myśle ze tak to będzie

02.10.2015 15:55

Serio ale ja jak patrzę ma ta listę i znajduje nazwisko Bony to serio nie ma co na poważnie vrać

02.10.2015 15:48

Za tyle to ja już w Lipcu widze tu Laporte a nie

02.10.2015 15:46

Niech Piszczu walczy niech udowodni tym meczem że Tuchel popełnia błąd dając go na ławce mimo że BVB to nasz rywal

01.10.2015 15:57

Czyli dziś sobie Piszczu pewnie pogra

01.10.2015 15:43

@Android
Są ale nie piją bo na foto widziałem

30.09.2015 16:06

Super teraz się skupić musimy na BVB

29.09.2015 23:07

Lewy chyba poprawił skuteczność bo naprawdę jak ma sytuacje to większość wykorzystuje

29.09.2015 22:58

Oby ale niech się nie męczy. Niech Pep go na ostatnie 15min wpuści pewnie Costę Tomek zmieni bo na BVB musi być full skład

29.09.2015 19:32

Fajnie że Kimmich i Coman grają

29.09.2015 19:30

@Android
Roma dała zdjęcie składu
Skład nasz na Dinamo
Neuer - Thiago, Lewandowski, Costa, Boateng, Bernat, Götze, Lahm (K), Alaba, Coman, Kimmich
Ława
Ulreich - Martínez, Rafinha, Alonso, Müller, Gaudino, Benko |
Fajny skład dużo młodzików

29.09.2015 19:29

@Sepp2
Komentator z Eleven jak on wybija to mówi Ter Sztejgen

29.09.2015 19:15

Ja życze wygranej Bayeru ale i świetnego meczu Stegena. W końcu to ma być następca Manu w reprze

29.09.2015 18:21

@Maxius
Hahaha. Ja tylko stwierdzam fakty ale i tak rzeczywiście z Franckiem i Arjenem byśmy zwyciężyli niepokonaną wtedy Farse i byśmy trofeum zdobyli ale teraz mamy i Douglasa i Kingsleya którzy ich godnie zastępują

29.09.2015 18:08

Mam nadzieje na widowisko pełne goli. Mój skład
Manuel - Philip, Jerome, Xabi, David - Arturo, Thiago, Mario - Costa, Robert, Kingsley
Tomek niech odpocznie

29.09.2015 17:41

Wiadomo że Robben jest wielki ale Marianek Lewy Robbenowi tylko w tym co dla Bayernu zrobi to może buty czyścić a w takiej jakiej formie sa to Robben niech czyści i nie mów mi że Arjen jest w lepszej

29.09.2015 17:38

Jak będzie podawać Lewemu to niech wraca ale jak ma nie podawać to niech nie wraca bo zaszkodzi tylko nam

29.09.2015 17:35

"Ter Sztejgen" wpuści z 4 gole i to Calhanoglu bo on się bawi w Neuera ale mu to tak jak Manu niestety fanom Niemców nie wychodzi. Babole takie że aż głowa mała. On fatalnie broni od 5:0 wygranej Portugalii z Niemcami . Co to jest z 50 metrów bramki wpuszczać

29.09.2015 17:34

@Android
Byłby to świetny skład. A kibice Juve już płaczą za Comanem hahaha Coman do nich nie wróci

28.09.2015 22:05

Tymczasem Wojciech Szczęsny już trenuje w Romie i będzie w kadrze meczowej ale prawdopodobnie na ławce będzie

28.09.2015 15:33

Dziś w nocy zaćmienie czyli Super Czerwony księżyc oglądam

27.09.2015 22:43

Gool 4:1 dla Violi

27.09.2015 22:22

I tak nawet jak nieprawidłowa to i co z tego? To i tak wina BVB że wygrali by 2:1

27.09.2015 19:35

Brawa dla Darmstadt zaczynam ich lubić za serce do walki i świetna gra z lepszymi. Nawet My mieliśmy z nimi czasami problemy pomimo wygrania 3:0

27.09.2015 19:33

Hehehe teraz powinniśmy z Zółtami wygrać a na to jak oni tak grają jest 80% szans i jeszcze u nas to już byśmy im na 7 punktów odjechali my ich nie wykruszamy w walce o majstra ale oni siebie tak

27.09.2015 19:32

Teraz tak prosze powiedzieć jakim przereklamowanym zawodnikiem jest Pogba

26.09.2015 22:36

@vonBaron
Jak wróci Benatia to i tak J

26.09.2015 17:35

Lewy gol

26.09.2015 16:38

Lewy nie ma podań i nie widoczny

26.09.2015 16:25

W drugiej postrzelam

26.09.2015 16:22