Kto ma skrot meczu tych Germanów co z Gruzją się meczyli
12.10.2015 20:13
Przypominam że to były jego kluby. No co miał nie wymienić tych klubów? A PSG to nieporozumienie jest
12.10.2015 15:48
A dlaczego Niemcy poracha z Irlandią? A dlaczego fatalny styl wygranej z Gruzją? Są ciency w tym momencie nie mówię że wgl są ciency ale w tym momencie tak
11.10.2015 22:48
Jeeje jestemy lepsi od Niemców wygraliśmy z Irlandią a oni przegrali jejeje i finały wer Francji
11.10.2015 22:45
Do przerwy zasłużone 2:1 dla Polski. Awans blisko jeszcze 45min
11.10.2015 21:38
I koniec...
10.10.2015 20:17
Stwierdzam fakty że może tak być
10.10.2015 19:43
No niestety z Arsenalem wtopa będzie i to z 4:0
10.10.2015 19:39
Coman jak 6 miesięcy ma pauzować to najprawdopodobniej zerwane więzadła...
10.10.2015 19:37
Niedługo to nie będzie można 11 ułożyć bo zawodników nie bd oj czuje wtope z Werderem
10.10.2015 19:35
Spokojnie Android damy radę
10.10.2015 15:08
@Android
A jak wygramy? Miejmy nadzieję że będziemy skakać z radości. Myślmy pozytywnie
10.10.2015 15:04
Jejeju będą emocje na pewno będzie głośny doping dla naszych i gramy u siebie
10.10.2015 14:59
@RL69
Piłkarze w naszej kadrze na bardzo dobrym poziomie
Lewy, Arek, Krycha, Piszczu, Błaszczu, Glik, Grosik, Ryba
To co ty tu gadasz o 2 zawodnikach na poziomie
10.10.2015 14:24
@Marian99
Dzieciaku. Jak możesz pisac nazwę swojego kraju z małej litery? Hahaha ból dupki masz bo przegraliście hahaha jak wy przegrywacie to nie znaczy że my mamy przegrywać
10.10.2015 14:20
Marian99
Jak Niemcy przegrają to baraże albo i odpadają
Niechaj Niemcy przegrają
10.10.2015 14:00
Niemcy ja wam powiem że wy w Frankfurcie mieliście szczęście do tego że u nas obrona zawaliła bo jakby nie zawaliła
to byście leżeli z nami
10.10.2015 13:44
@RL69
Polański nie jest powołany
10.10.2015 13:41
Ale my z Irlandią w Dublinie nie przegraliśmy a Niemcy tak
Oficjalnie
Milik Ryba i Jodła nie grają z ajriszami. Żegnaj awansie
10.10.2015 13:24
Kingsley nie ma dziewczyny ani jakiegoś bloku na stancji że z rodzicami mieszka?
10.10.2015 12:40
Brawo Arturo za asyste!
10.10.2015 12:30
Oo ale Ancelotti to by była maszyna dopiero hohohoho
David trzymaj sie bo tragedie na boiskach dzisiaj wszyscy na noszach noszeni
09.10.2015 22:05
Jak jest pięknie to musi się wszystko zwalić na tego biednego Mario
09.10.2015 17:39
Mario bardzo szybko powracaj walcz z tą kontuzją kto będzie napędzać naszą grę...
09.10.2015 17:10
No i mamy. Chłopak zaczynał przypominać tego z BVB to kontuzja...
09.10.2015 17:02
Ja wole Laporte
09.10.2015 14:48
To świetnie! Oby sprawił nam jeszcze wiele radości i powrócił do dyspozycji ze swoich najlepszych czasów
09.10.2015 14:03
Warto dodać że Franek też jeszcze w tym roku nie raz zagra
09.10.2015 11:45
My na pewno awansujemy. Z Irlandią powinniśmy dać radę ale oni równie silni jak Szkoty
09.10.2015 11:42
Ja wole ryzykować jednak Wojtkiem bo może wygrać nam mecz lecz i zawalić ale trzeba dać mu szanse
09.10.2015 11:29
Bramki pod uwage się bierze i liczy się każda bramka nawet z Gibraltarem
08.10.2015 23:11
Niemcy z Gruzją grają a nie Gibraltarem
08.10.2015 22:47
Marian dzieciaki wyłaź z tej strony bo nie masz szacunku
08.10.2015 22:44
UFF całe szczęście remis ze stadionu Szkotów wywieziony jest ale Szkoty to silna repra uff ale za nami ten horror
08.10.2015 22:43
Marianek ale ty żałosny jesteś.
08.10.2015 21:46
Lewy gra najlepiej z Polaków
08.10.2015 21:40
Wygramy ze Szkotami 1:1 do przerwy ale ciśniemy Niemcy też do przerwy remisowali a wygrali
08.10.2015 21:37
19:24 Mamy dla Was skład reprezentacji Polski! Nasi kadrowicze wystąpią w następującym zestawieniu: Fabiański - Piszczek, Pazdan, Glik, Rybus - Błaszczykowski, Krychowiak, Mączyński, Grosicki - Milik, Lewandowski.
Skład na dziś
08.10.2015 19:31
Vidal od meczu z Darmstadt zaczyna pokazywać klasę
07.10.2015 23:00
On idzie do Liverpoolu po co te nadzieje że przybedzie do nas
05.10.2015 19:15
Weiser szkoda że on w tamtym sezonie często nie grał. W tamtym sezonie nasz najlepszy młodzik
05.10.2015 15:48
W Paryżu sie dzieje. Jakaś piosenkarka chyba Rihanna niezadowolona bo Trapp karnego obronił
04.10.2015 22:16
Rodgers zwolniony z Liverpoolu! Czyli Klopp w LFC
04.10.2015 19:41
Tryplet jest nasz!!!!!! I kto nam podskoczy?
04.10.2015 19:31
Jak zwykle ktoś narzeka...
04.10.2015 19:29
Super Super Bayern hey!!!! Teraz mogę się z luzem delektować meczem Atletico z Realem. Tak tak tak w tym sezonie nikt nam nie podskoczy Pep jesteś wielki zrobiłeś maszynę do rozbijania
04.10.2015 19:27
Ja się ciesze że Piszczek gra to odzyska może forme i na kadre bd dobrze ale dziś niech średni gra
Nie dacie rady co wy za wyobraźnie macie że wy niby macie z nami na AA wygrać
04.10.2015 16:23
Wojtek zabawił się w Neuera babol ale bramki dla Palermo nie ma a chwile później świetna interwencja Wojtka
04.10.2015 15:08
Arek Milik na ławce w meczu z PSV.
Niestety ale jak Ajax gra z PSV a Arek na ławie to oznacza jedno - bycie zmiennikiem
Cóż a można było tego Dybale do rep Polski przekonać
04.10.2015 14:44
http://mixgol.pl/50823,czy-b-dziesz-celebrowal-jesli-strzelisz-przeciwko-bvb-
Lewy będzie gola celebrować
@AdiFantasti
W fifie 15 byli bardziej podobni niż w 16. W 15 znacznie był lepszy wygląd Manu, Boa, Mario, Arjena, Tomka
04.10.2015 13:20
Na wszystkich artykułach stadion AA
04.10.2015 13:08
Nam sędziowie z Augsburgiem tylko niesłusznego karnego a oni już tak jakby ciągle nam tak sędziowali że gdzie Frajern nie może tam sędzia dopomoże hahaha weźcie tak mówią
04.10.2015 12:49
Nie możemy się ich bać ale i oni mają przewagę bo my musimy a oni mogą. Ale liczę że wygramy ich a na stronie BVB będzie żałoba i ludzie tam przestaną wyzywać nas od Świń tylko będą na nas mówić najlepszy klub na świecie
04.10.2015 12:41
Mądre słowa mam do tego trenera szacunek. Skoro wzorował się na Pepie to z BVB może zrobić coś co Pep z Barcą
04.10.2015 12:33
Będzie to na pewno bardzo ciężki mecz bo popularne "Żółtka" są mega silni przy nowym trenerze ale mam nadzieje że popularny "Boss" Pep wymyśli coś i wygramy to.
3:1 dla Bayernu
2xLewy 1 Thomas
BVB
Reus
Mamy przewagę grania u siebie a u siebie jesteśmy tak mocni że w tamtym sezonie pokonaliśmy na AA niezniszczalną Barcelonę
04.10.2015 12:29
@Reeken89
Już były dwa prawdziwe testy: Leverkusen i Vfl których zmietliśmy z powierzchni Ziemi
04.10.2015 11:24
W dzisiejszym meczu liczę na pokaz umiejętności Mario
04.10.2015 10:01
@Ivan
To nie może być możliwe że oni na naszym ukochanym AA by nas rozjechali. Hehehe a oni 0:4 dla nich hahahaha
04.10.2015 08:15
@Maxius
Odczep się ode mnie i nie wyzywaj od sezonowych bo takim nie jestem
03.10.2015 21:36
Laporte lepszy i ja go chcę!
03.10.2015 21:34
jeju Mourinho naprawdę ty masz swoje ego takie że hoho Mou lecz się i już nie chce cie widzieć
03.10.2015 21:33
Kurcze Aguero goni Lewego skubany jeden 5 gol jego
03.10.2015 17:22
A tak ci z Barcy na Tera zwalali winę a tu babole obrony
03.10.2015 17:20
Oo Ter Sztejgen powołany uwielbiam tego bramkarza i jego seryjne babole
03.10.2015 12:28
Ale my mamy zaległy mecz do lidera i jak byśmy wygrali to już duża strata by nie była
03.10.2015 10:54
A co to za Ribery grał?
03.10.2015 09:58
1. Messi - Rekordowy sezon przypominający najlepszego Messiego
2. Ronaldo - To oczywiste że na podium będzie ale to już nie ten sam gość
3. Pogba/Manu, Thomas, Lewy
Myśle ze tak to będzie
02.10.2015 15:55
Serio ale ja jak patrzę ma ta listę i znajduje nazwisko Bony to serio nie ma co na poważnie vrać
02.10.2015 15:48
Za tyle to ja już w Lipcu widze tu Laporte a nie
02.10.2015 15:46
Niech Piszczu walczy niech udowodni tym meczem że Tuchel popełnia błąd dając go na ławce mimo że BVB to nasz rywal
01.10.2015 15:57
Czyli dziś sobie Piszczu pewnie pogra
01.10.2015 15:43
@Android
Są ale nie piją bo na foto widziałem
30.09.2015 16:06
Super teraz się skupić musimy na BVB
29.09.2015 23:07
Lewy chyba poprawił skuteczność bo naprawdę jak ma sytuacje to większość wykorzystuje
29.09.2015 22:58
Oby ale niech się nie męczy. Niech Pep go na ostatnie 15min wpuści pewnie Costę Tomek zmieni bo na BVB musi być full skład
29.09.2015 19:32
Fajnie że Kimmich i Coman grają
29.09.2015 19:30
@Android
Roma dała zdjęcie składu
Skład nasz na Dinamo
Neuer - Thiago, Lewandowski, Costa, Boateng, Bernat, Götze, Lahm (K), Alaba, Coman, Kimmich
Ława
Ulreich - Martínez, Rafinha, Alonso, Müller, Gaudino, Benko |
Fajny skład dużo młodzików
29.09.2015 19:29
@Sepp2
Komentator z Eleven jak on wybija to mówi Ter Sztejgen
29.09.2015 19:15
Ja życze wygranej Bayeru ale i świetnego meczu Stegena. W końcu to ma być następca Manu w reprze
29.09.2015 18:21
@Maxius
Hahaha. Ja tylko stwierdzam fakty ale i tak rzeczywiście z Franckiem i Arjenem byśmy zwyciężyli niepokonaną wtedy Farse i byśmy trofeum zdobyli ale teraz mamy i Douglasa i Kingsleya którzy ich godnie zastępują
29.09.2015 18:08
Mam nadzieje na widowisko pełne goli. Mój skład
Manuel - Philip, Jerome, Xabi, David - Arturo, Thiago, Mario - Costa, Robert, Kingsley
Tomek niech odpocznie
29.09.2015 17:41
Wiadomo że Robben jest wielki ale Marianek Lewy Robbenowi tylko w tym co dla Bayernu zrobi to może buty czyścić a w takiej jakiej formie sa to Robben niech czyści i nie mów mi że Arjen jest w lepszej
29.09.2015 17:38
Jak będzie podawać Lewemu to niech wraca ale jak ma nie podawać to niech nie wraca bo zaszkodzi tylko nam
29.09.2015 17:35
"Ter Sztejgen" wpuści z 4 gole i to Calhanoglu bo on się bawi w Neuera ale mu to tak jak Manu niestety fanom Niemców nie wychodzi. Babole takie że aż głowa mała. On fatalnie broni od 5:0 wygranej Portugalii z Niemcami . Co to jest z 50 metrów bramki wpuszczać
29.09.2015 17:34
@Android
Byłby to świetny skład. A kibice Juve już płaczą za Comanem hahaha Coman do nich nie wróci
28.09.2015 22:05
Tymczasem Wojciech Szczęsny już trenuje w Romie i będzie w kadrze meczowej ale prawdopodobnie na ławce będzie
28.09.2015 15:33
Dziś w nocy zaćmienie czyli Super Czerwony księżyc oglądam
27.09.2015 22:43
Gool 4:1 dla Violi
27.09.2015 22:22
I tak nawet jak nieprawidłowa to i co z tego? To i tak wina BVB że wygrali by 2:1
27.09.2015 19:35
Brawa dla Darmstadt zaczynam ich lubić za serce do walki i świetna gra z lepszymi. Nawet My mieliśmy z nimi czasami problemy pomimo wygrania 3:0
27.09.2015 19:33
Hehehe teraz powinniśmy z Zółtami wygrać a na to jak oni tak grają jest 80% szans i jeszcze u nas to już byśmy im na 7 punktów odjechali my ich nie wykruszamy w walce o majstra ale oni siebie tak
27.09.2015 19:32
Teraz tak prosze powiedzieć jakim przereklamowanym zawodnikiem jest Pogba
Kto ma skrot meczu tych Germanów co z Gruzją się meczyli
12.10.2015 20:13
Przypominam że to były jego kluby. No co miał nie wymienić tych klubów? A PSG to nieporozumienie jest
12.10.2015 15:48
A dlaczego Niemcy poracha z Irlandią? A dlaczego fatalny styl wygranej z Gruzją? Są ciency w tym momencie nie mówię że wgl są ciency ale w tym momencie tak
11.10.2015 22:48
Jeeje jestemy lepsi od Niemców wygraliśmy z Irlandią a oni przegrali jejeje i finały wer Francji
11.10.2015 22:45
Do przerwy zasłużone 2:1 dla Polski. Awans blisko jeszcze 45min
11.10.2015 21:38
I koniec...
10.10.2015 20:17
Stwierdzam fakty że może tak być
10.10.2015 19:43
No niestety z Arsenalem wtopa będzie i to z 4:0
10.10.2015 19:39
Coman jak 6 miesięcy ma pauzować to najprawdopodobniej zerwane więzadła...
10.10.2015 19:37
Niedługo to nie będzie można 11 ułożyć bo zawodników nie bd oj czuje wtope z Werderem
10.10.2015 19:35
Spokojnie Android damy radę
10.10.2015 15:08
@Android
A jak wygramy? Miejmy nadzieję że będziemy skakać z radości. Myślmy pozytywnie
10.10.2015 15:04
Jejeju będą emocje na pewno będzie głośny doping dla naszych i gramy u siebie
10.10.2015 14:59
@RL69
Piłkarze w naszej kadrze na bardzo dobrym poziomie
Lewy, Arek, Krycha, Piszczu, Błaszczu, Glik, Grosik, Ryba
To co ty tu gadasz o 2 zawodnikach na poziomie
10.10.2015 14:24
@Marian99
Dzieciaku. Jak możesz pisac nazwę swojego kraju z małej litery? Hahaha ból dupki masz bo przegraliście hahaha jak wy przegrywacie to nie znaczy że my mamy przegrywać
10.10.2015 14:20
Marian99
Jak Niemcy przegrają to baraże albo i odpadają
Niechaj Niemcy przegrają
10.10.2015 14:00
Niemcy ja wam powiem że wy w Frankfurcie mieliście szczęście do tego że u nas obrona zawaliła bo jakby nie zawaliła
to byście leżeli z nami
10.10.2015 13:44
@RL69
Polański nie jest powołany
10.10.2015 13:41
Ale my z Irlandią w Dublinie nie przegraliśmy a Niemcy tak
10.10.2015 13:33
Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, "Krul Wawrzyniak" - Krycha, Mąka - Grosicki, Błaszczykowski - Lewy, Sobiech
10.10.2015 13:28
Oficjalnie
Milik Ryba i Jodła nie grają z ajriszami. Żegnaj awansie
10.10.2015 13:24
Kingsley nie ma dziewczyny ani jakiegoś bloku na stancji że z rodzicami mieszka?
10.10.2015 12:40
Brawo Arturo za asyste!
10.10.2015 12:30
Oo ale Ancelotti to by była maszyna dopiero hohohoho
David trzymaj sie bo tragedie na boiskach dzisiaj wszyscy na noszach noszeni
09.10.2015 22:05
Jak jest pięknie to musi się wszystko zwalić na tego biednego Mario
09.10.2015 17:39
Mario bardzo szybko powracaj walcz z tą kontuzją kto będzie napędzać naszą grę...
09.10.2015 17:10
No i mamy. Chłopak zaczynał przypominać tego z BVB to kontuzja...
09.10.2015 17:02
Ja wole Laporte
09.10.2015 14:48
To świetnie! Oby sprawił nam jeszcze wiele radości i powrócił do dyspozycji ze swoich najlepszych czasów
09.10.2015 14:03
Warto dodać że Franek też jeszcze w tym roku nie raz zagra
09.10.2015 11:45
My na pewno awansujemy. Z Irlandią powinniśmy dać radę ale oni równie silni jak Szkoty
09.10.2015 11:42
Ja wole ryzykować jednak Wojtkiem bo może wygrać nam mecz lecz i zawalić ale trzeba dać mu szanse
09.10.2015 11:29
Bramki pod uwage się bierze i liczy się każda bramka nawet z Gibraltarem
08.10.2015 23:11
Niemcy z Gruzją grają a nie Gibraltarem
08.10.2015 22:47
Marian dzieciaki wyłaź z tej strony bo nie masz szacunku
08.10.2015 22:44
UFF całe szczęście remis ze stadionu Szkotów wywieziony jest ale Szkoty to silna repra uff ale za nami ten horror
08.10.2015 22:43
Marianek ale ty żałosny jesteś.
08.10.2015 21:46
Lewy gra najlepiej z Polaków
08.10.2015 21:40
Wygramy ze Szkotami 1:1 do przerwy ale ciśniemy Niemcy też do przerwy remisowali a wygrali
08.10.2015 21:37
19:24 Mamy dla Was skład reprezentacji Polski! Nasi kadrowicze wystąpią w następującym zestawieniu: Fabiański - Piszczek, Pazdan, Glik, Rybus - Błaszczykowski, Krychowiak, Mączyński, Grosicki - Milik, Lewandowski.
Skład na dziś
08.10.2015 19:31
Vidal od meczu z Darmstadt zaczyna pokazywać klasę
07.10.2015 23:00
On idzie do Liverpoolu po co te nadzieje że przybedzie do nas
05.10.2015 19:15
Weiser szkoda że on w tamtym sezonie często nie grał. W tamtym sezonie nasz najlepszy młodzik
05.10.2015 15:48
W Paryżu sie dzieje. Jakaś piosenkarka chyba Rihanna niezadowolona bo Trapp karnego obronił
04.10.2015 22:16
Rodgers zwolniony z Liverpoolu! Czyli Klopp w LFC
04.10.2015 19:41
Tryplet jest nasz!!!!!! I kto nam podskoczy?
04.10.2015 19:31
Jak zwykle ktoś narzeka...
04.10.2015 19:29
Super Super Bayern hey!!!! Teraz mogę się z luzem delektować meczem Atletico z Realem. Tak tak tak w tym sezonie nikt nam nie podskoczy Pep jesteś wielki zrobiłeś maszynę do rozbijania
04.10.2015 19:27
Ja się ciesze że Piszczek gra to odzyska może forme i na kadre bd dobrze ale dziś niech średni gra
04.10.2015 16:48
Hehehe Piszczek w pieerwszym
Bürki – Piszczek, Hummels, Bender, Sokratis – Weigl, Gündogan – Castro, Kagawa, Mkhitaryan – Aubameyang
Może Gintera wygryzł
04.10.2015 16:43
Nie dacie rady co wy za wyobraźnie macie że wy niby macie z nami na AA wygrać
04.10.2015 16:23
Wojtek zabawił się w Neuera babol ale bramki dla Palermo nie ma a chwile później świetna interwencja Wojtka
04.10.2015 15:08
Arek Milik na ławce w meczu z PSV.
Niestety ale jak Ajax gra z PSV a Arek na ławie to oznacza jedno - bycie zmiennikiem
Cóż a można było tego Dybale do rep Polski przekonać
04.10.2015 14:44
http://mixgol.pl/50823,czy-b-dziesz-celebrowal-jesli-strzelisz-przeciwko-bvb-
Lewy będzie gola celebrować
@AdiFantasti
W fifie 15 byli bardziej podobni niż w 16. W 15 znacznie był lepszy wygląd Manu, Boa, Mario, Arjena, Tomka
04.10.2015 13:20
Na wszystkich artykułach stadion AA
04.10.2015 13:08
Nam sędziowie z Augsburgiem tylko niesłusznego karnego a oni już tak jakby ciągle nam tak sędziowali że gdzie Frajern nie może tam sędzia dopomoże hahaha weźcie tak mówią
04.10.2015 12:49
Nie możemy się ich bać ale i oni mają przewagę bo my musimy a oni mogą. Ale liczę że wygramy ich a na stronie BVB będzie żałoba i ludzie tam przestaną wyzywać nas od Świń tylko będą na nas mówić najlepszy klub na świecie
04.10.2015 12:41
Mądre słowa mam do tego trenera szacunek. Skoro wzorował się na Pepie to z BVB może zrobić coś co Pep z Barcą
04.10.2015 12:33
Będzie to na pewno bardzo ciężki mecz bo popularne "Żółtka" są mega silni przy nowym trenerze ale mam nadzieje że popularny "Boss" Pep wymyśli coś i wygramy to.
3:1 dla Bayernu
2xLewy 1 Thomas
BVB
Reus
Mamy przewagę grania u siebie a u siebie jesteśmy tak mocni że w tamtym sezonie pokonaliśmy na AA niezniszczalną Barcelonę
04.10.2015 12:29
@Reeken89
Już były dwa prawdziwe testy: Leverkusen i Vfl których zmietliśmy z powierzchni Ziemi
04.10.2015 11:24
W dzisiejszym meczu liczę na pokaz umiejętności Mario
04.10.2015 10:01
@Ivan
To nie może być możliwe że oni na naszym ukochanym AA by nas rozjechali. Hehehe a oni 0:4 dla nich hahahaha
04.10.2015 08:15
@Maxius
Odczep się ode mnie i nie wyzywaj od sezonowych bo takim nie jestem
03.10.2015 21:36
Laporte lepszy i ja go chcę!
03.10.2015 21:34
jeju Mourinho naprawdę ty masz swoje ego takie że hoho Mou lecz się i już nie chce cie widzieć
03.10.2015 21:33
Kurcze Aguero goni Lewego skubany jeden 5 gol jego
03.10.2015 17:22
A tak ci z Barcy na Tera zwalali winę a tu babole obrony
03.10.2015 17:20
Oo Ter Sztejgen powołany uwielbiam tego bramkarza i jego seryjne babole
03.10.2015 12:28
Ale my mamy zaległy mecz do lidera i jak byśmy wygrali to już duża strata by nie była
03.10.2015 10:54
A co to za Ribery grał?
03.10.2015 09:58
1. Messi - Rekordowy sezon przypominający najlepszego Messiego
2. Ronaldo - To oczywiste że na podium będzie ale to już nie ten sam gość
3. Pogba/Manu, Thomas, Lewy
Myśle ze tak to będzie
02.10.2015 15:55
Serio ale ja jak patrzę ma ta listę i znajduje nazwisko Bony to serio nie ma co na poważnie vrać
02.10.2015 15:48
Za tyle to ja już w Lipcu widze tu Laporte a nie
02.10.2015 15:46
Niech Piszczu walczy niech udowodni tym meczem że Tuchel popełnia błąd dając go na ławce mimo że BVB to nasz rywal
01.10.2015 15:57
Czyli dziś sobie Piszczu pewnie pogra
01.10.2015 15:43
@Android
Są ale nie piją bo na foto widziałem
30.09.2015 16:06
Super teraz się skupić musimy na BVB
29.09.2015 23:07
Lewy chyba poprawił skuteczność bo naprawdę jak ma sytuacje to większość wykorzystuje
29.09.2015 22:58
Oby ale niech się nie męczy. Niech Pep go na ostatnie 15min wpuści pewnie Costę Tomek zmieni bo na BVB musi być full skład
29.09.2015 19:32
Fajnie że Kimmich i Coman grają
29.09.2015 19:30
@Android
Roma dała zdjęcie składu
Skład nasz na Dinamo
Neuer - Thiago, Lewandowski, Costa, Boateng, Bernat, Götze, Lahm (K), Alaba, Coman, Kimmich
Ława
Ulreich - Martínez, Rafinha, Alonso, Müller, Gaudino, Benko |
Fajny skład dużo młodzików
29.09.2015 19:29
@Sepp2
Komentator z Eleven jak on wybija to mówi Ter Sztejgen
29.09.2015 19:15
Ja życze wygranej Bayeru ale i świetnego meczu Stegena. W końcu to ma być następca Manu w reprze
29.09.2015 18:21
@Maxius
Hahaha. Ja tylko stwierdzam fakty ale i tak rzeczywiście z Franckiem i Arjenem byśmy zwyciężyli niepokonaną wtedy Farse i byśmy trofeum zdobyli ale teraz mamy i Douglasa i Kingsleya którzy ich godnie zastępują
29.09.2015 18:08
Mam nadzieje na widowisko pełne goli. Mój skład
Manuel - Philip, Jerome, Xabi, David - Arturo, Thiago, Mario - Costa, Robert, Kingsley
Tomek niech odpocznie
29.09.2015 17:41
Wiadomo że Robben jest wielki ale Marianek Lewy Robbenowi tylko w tym co dla Bayernu zrobi to może buty czyścić a w takiej jakiej formie sa to Robben niech czyści i nie mów mi że Arjen jest w lepszej
29.09.2015 17:38
Jak będzie podawać Lewemu to niech wraca ale jak ma nie podawać to niech nie wraca bo zaszkodzi tylko nam
29.09.2015 17:35
"Ter Sztejgen" wpuści z 4 gole i to Calhanoglu bo on się bawi w Neuera ale mu to tak jak Manu niestety fanom Niemców nie wychodzi. Babole takie że aż głowa mała. On fatalnie broni od 5:0 wygranej Portugalii z Niemcami . Co to jest z 50 metrów bramki wpuszczać
29.09.2015 17:34
@Android
Byłby to świetny skład. A kibice Juve już płaczą za Comanem hahaha Coman do nich nie wróci
28.09.2015 22:05
Tymczasem Wojciech Szczęsny już trenuje w Romie i będzie w kadrze meczowej ale prawdopodobnie na ławce będzie
28.09.2015 15:33
Dziś w nocy zaćmienie czyli Super Czerwony księżyc oglądam
27.09.2015 22:43
Gool 4:1 dla Violi
27.09.2015 22:22
I tak nawet jak nieprawidłowa to i co z tego? To i tak wina BVB że wygrali by 2:1
27.09.2015 19:35
Brawa dla Darmstadt zaczynam ich lubić za serce do walki i świetna gra z lepszymi. Nawet My mieliśmy z nimi czasami problemy pomimo wygrania 3:0
27.09.2015 19:33
Hehehe teraz powinniśmy z Zółtami wygrać a na to jak oni tak grają jest 80% szans i jeszcze u nas to już byśmy im na 7 punktów odjechali my ich nie wykruszamy w walce o majstra ale oni siebie tak
27.09.2015 19:32
Teraz tak prosze powiedzieć jakim przereklamowanym zawodnikiem jest Pogba
26.09.2015 22:36
@vonBaron
Jak wróci Benatia to i tak J
26.09.2015 17:35
Lewy gol
26.09.2015 16:38
Lewy nie ma podań i nie widoczny
26.09.2015 16:25
W drugiej postrzelam
26.09.2015 16:22